Sari la conținut

outcall hotel 0751856501


potolea

Postări Recomandate

Eu am incercat la d.soara, dar e foarte delasatoare.

Am intrebat-o stii tu un hotel unde mai mergi? Raspuns NU.. 

Cica suna-ma cand te cazezi la hotel ... pai cum PLM fara nici o programare asa.. eu ma duc inchiriez camera ca prostu si tu daca nu mai raspunzi...

Deci trebuie sa fii tare de inima cand incerci poate iti face vreo faza si .....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu am incercat la d.soara, dar e foarte delasatoare.

Am intrebat-o stii tu un hotel unde mai mergi? Raspuns NU.. 

Cica suna-ma cand te cazezi la hotel ... pai cum PLM fara nici o programare asa.. eu ma duc inchiriez camera ca prostu si tu daca nu mai raspunzi...

Deci trebuie sa fii tare de inima cand incerci poate iti face vreo faza si .....

Mda, faza cu hotelul e valabila in mare parte pentru cei care au venit in la Iasi cu oarecare  interese, si vor mai pe seara sa se distreze.

Sa te duci de capul tau doar pentru duduie, pare cam usturator la portofel  benzina + camera + 300 la duduie.

Nu zic ca n-ar merita la cum arata in poze, dar din ce a postat colegu mai sus, fata cam lasa de dorit la capitolul atitudine. 

Link spre comentariu

Nu are fizic de 300 de lei/ora.

Astea care vin fara pedigree si sar direct la scor de lux, au impresia ca noutatea merita rasplatita,  plus ca beneficiezi de exclusivitate relativa, nu se fute decat cu 20 in saptamana aia. :laugh2

S-a dovedit ca asteptarile n-au fost indeplinite de noutate, de cele mai multe ori. :no2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu are fizic de 300 de lei/ora.

Astea care vin fara pedigree si sar direct la scor de lux, au impresia ca noutatea merita rasplatita,  plus ca beneficiezi de exclusivitate relativa, nu se fute decat cu 20 in saptamana aia. :laugh2

S-a dovedit ca asteptarile n-au fost indeplinite de noutate, de cele mai multe ori. :no2

Asteptam o recenzie. Deocamdata duduia nu raspunde la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

domnisoara de aici ori are un procesor de generatie mai veche ori are impresii de diva pretioasa .. comunicare extrem de greoaie .. am tot sunat-o si eu macar sa ii aud glasul .. pana la urma m-am trezit intr-un moment inoportun cu un mesaj bisilabic .. i-am scris ce doleante am .. mi-a trimis alt mesaj bisilabic .. am reusit sa luam legatura la telefon, zici ca vorbeste usor in reluare, o tine una si buna ca vine direct la hotel sau ca noutate si la locuinta .. ar fi cumva dispusa sa accepte si o varianta mai scurta de distractie, dar nu poti pune baza la cum se sclifoseste in telefon .. o intreb ceva detalii despre servicii, aspect, poate ne vedem cumva inainte sa nu ne pierdem aiurea timpul amandoi .. nu vrea sa dea nici un detaliu ca ea vine direct la locatie si inchide brusc in toiul discutiei fara nici un soi de epilog .. de zici ca a venit apocalispa si s-a terminat pizda in Iasi

Mda, si eu am tot sunat astazi si tot prin mesaj am comunicat cu ea spunand-mi sa nu mai sun.

Asa ca trebuie sa ne reorientam spre ceva ce este sigur si verificat.

Domnisoarei ii recoman sa mai investeasca in departamentul relatii cu clienții.

Pana acum i-am dat circumstante atenuante datorita pozelor promitatoare, dar acum sigur zic pas.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...