Sari la conținut

Anais- colega lui Lory (0752) 625 725


Postări Recomandate

Fost si eu la Dra. Locatie Calea Turzii, langa Audi. Dra , colega si prietena din copilarie cu Lory, are servicii similare: On, Np 150 lei/30 min. Fara FK, fara sarutari pe corp, fara Anal , 69 nu stiu, ultimele doua oricum nu sunt curios. O experienta medie, nimic special. De remarcat ca dra este inalta, destul de draguta si la fata, din Bucuresti, poze reale. Eu prefer alt tip de prestatie, alt aspect fizic si ma excita o piele mai fina.. Oricum fata de fosta colega a lui Lory, Madalina, dra in cauza e altceva..

Deci o recomand cel putin pentru o incercare..

Am vazut-o si pe Lory , are lentile de contact albastre daca e cineva curios..

Bafta

post-190778-0-01858700-1480011306_thumb.jpg

post-190778-0-23188100-1480011315_thumb.jpg

post-190778-0-05361200-1480011323_thumb.jpg

post-190778-0-97723400-1480011330_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu

Tocmai am iesit de la Anais o fata mega smechera primit ca atare venit ca atare cu o butelie de vin am baut un pahar cu fetele dupa care m am retras cu domnioara

Fata arata bine 23 ani

Oral 10

Normal 10 multiple poziti

Igiena 10

Locatie ok ai ce alege ma refer la incaperi cadoul 200 cam o ora

Recomand

E foarte important daca rezonati cu anumite persoane la fel si ele vor rezna inapoi....

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator nilac_the crazy
Reputație: 0

Acum câteva zile am vizitat-o pe Anais colega lui Lori. Sincer am dorit să revin la ea după ce am vazut-o data trecută când am fost la Lori (vezi recenzia de pe topicul Noua in oras! La Hotel sau Domiciliul meu !)

Am contactat-o pe telefonul de pe site mi-a răspuns promt și mi-a dat detaliile de care aveam nevoie: 150 finalizarea, 250 ora, 500 ora cu amândouă.

Locația pe Calea Turzii vis a vis de OMV. Apartament curat și decomandat cu 2 camere, mobilat modern, baie super curată, gel de duș, prosop mare, totul în regulă.

Anais punctuală cu programarea, arată super, frumușică la față, brunetă, 23 de ani,înaltă peste 1,70, picioare lungi,corp slim fără pic de celulită, sâni nu foarte mari dar super frumoși, fermi și obraznici. La început un pic timidă și ușor reticentă, dar dacă știi cum să o iei și te porți ok și nu începi să ceri lucruri care din start ți-a spus că nu le face (anal) sau să negociezi prețul, devine chiar prietenoasă și de gașcă, știe să fie o companie plăcută la o țigară și o poveste.


Catalog:

Locație-10

Igienă- 10

Oral-10

Normal-10

Anal-nu face

GFE: dacă te comporți ok și o respecți e o companie foarte plăcută.

Cadoul: 250 ora, cazul meu

Concluzie finală: recomand cu căldură, și ea și Lori sunt mult peste media oferită de Cluj  tarife OK, merită!

P.S.:Sigur voi reveni pentru că sunt foarte tentat și de o experiență cu amîndouă fetele, care se completează una pe alta de minune.

Promit să revin după, toate cele bune !!!

 

 
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu la domnisoara, in urma cu cateva luni, aceeasi locatie de pe calea turzii( langa skoda). pozele sunt reale, socializat putin si cu draguta ei colega Lory.

Contactat telefonic, raspuns prompt, comunicat preturile... ales varianta la 150 lei o finalizare.

Posibilitate de dus inainte si dupa, ceea de e un mare plus.

A inceput cu un ON foarte bine executat, apoi trecut la un lady on top si la misionar, iar in pozitie capra a venit si finalizarea in echipamentul de protectie..

ON - 9

NP - 8

Gfe - 8

de recomandat cu siguranta si de revenit de asemenea

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Am fost si eu la domnisoara, in urma cu cateva luni, aceeasi locatie de pe calea turzii( langa skoda). pozele sunt reale, socializat putin si cu draguta ei colega Lory.

Contactat telefonic, raspuns prompt, comunicat preturile... ales varianta la 150 lei o finalizare.

Posibilitate de dus inainte si dupa, ceea de e un mare plus.

A inceput cu un ON foarte bine executat, apoi trecut la un lady on top si la misionar, iar in pozitie capra a venit si finalizarea in echipamentul de protectie..

ON - 9

NP - 8

Gfe - 8

de recomandat cu siguranta si de revenit de asemenea

multumesc frumos poate voi mai reveni in cj pupici dragul meu
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna am revenit la voi in oras numai pot intra pe cont ul vechi am uitat parola noul

meu nr de tel este 0730950164 Va pupic ❤❤❤

Bine ai revenit, poti sa iti prezinti putin serviciile? Iar cateva poze noi, poate ne-ar ridica putin tensiunea, marketing :)

Link spre comentariu

Revenit la Anais. O atitudine mult inbunatatita, prietenoasa, m-a asteptat in pijama, foarte placut.

O atmosfera relaxanta. Gfe 9.nu ofera FK, la final am primit unul timid. Aspect fizic placut, 8, chip dragut, cu un par negru desfacut, 9.sa o vad la o terasa m-as baga in seama cu ea...

Dupa socializare ne am asezat in pat, din vorba in vorba am trecut la actiune. Nu este foarte lipicioasa dar vrea sa te simti bine. Un ON fara graba, fara artificii, dar foarte sarguincios executat.8. Am cerut prez, mi l pune cu gura, foarte excitant moment, trecem la normal. Se misca bine,8.

Per total m-am simtit implinit si satisfacut like: friend with benefits.

Desi nu presteaza in Bucuresti, mi a promis ca ne vom vedea in urmatoarele luni, cand eu voi fi prin zona.

De revenit.

De recomandat....atentie nu sta prea mult.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna dragilor de sambata voi fi la voi in oras...locatia nu stiu momentan unde va fi

Serv: oral protejat/neprotejat(in functie de igiena personala)

normal (doar protejat)

69

accept cunnilingus si annilingus

masaj de relaxare

fin orala si faciala(contra cost 50 de lei)

FK(daca este compatibilitate intre noi si igiena corespunzatoare)

Va pupic si ne vom revedea in cateva zileâ¤ï¸â¤ï¸

PS:voi avea si colega😎😋

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...