Sari la conținut

Nebunia lui Mark 0748947964


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Asta a fost si experienta mea...(acum 1 an si am postat recenzia de pe alt user...)

 

1. Muta, comunicare 0, ii scoti cuvintele cu patentu din gura.

2. Sex mecanic ( probabil aceeasi stare o are si cand presteaza si cand citeste o carte...)

3. Nu ii poti atinge sanii. Wtf?

 

Cred ca doar pe markantoniu l-a impresionat...

Mai bine mergeam la un masaj... Era o experienta mult mai placuta decat un sex pe post de laba...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

salut,

 

am avut si eu o experienta neplacuta cu ea...anul trecut am fost la ea si o reusit sa ma termine doar oral in gurita...

acum vinerea trecuta am avut chef de ceva sa trag pe tzeava si am rasfoit publi24 in cautare..am sunat cred ca la vreo 10 numere de telefeon si nu am reusit

sa prind pe nimeni..am ajuns la numarul ei si a raspuns...am zis ca ajung la ea in 30 minute,bun,a zis sa o sun cu 10 minute inainte sa ajung,ok,am sunat nu mi-a raspuns,

eu mi-am continuat drumul si am ajuns langa loacatie...am sunat din nou...nimic...stau 10 minute..si dau sa plec...ea da un bip si o sun inapoi si zic ca eu sunt lanaga locatie...se enerveaza fufa

si-mi reproseaza ca de ce nu am sunat cu 10 minute inainte..eu calm ia-m explicat ca am sunat si sa-si verifice apelurile...sa blocat si a zis sa m-ai stau 10 minute pana se pregateste si ma suna ea cand pot sa urc..am zis ok..

am stat ca o pula bleaga si am asteptat in jur de 20 minute,nu mi-am ascultat instinctul sa o la-s dracu de neserioasa...si nu am m-ai sunat in veci..seriozitate zero!

  • Like 4
Link spre comentariu

Incercati bre sa deschideti subiecte interesante de discutie( pentru ea). Gen literatura contemporana....

Sau macar meniurile restaurantelor care fac livrari la domiciliu. Poate asa o sa aveti mai multe "succesuri". In rest de ce sa eviti ce nu doresti?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

ÃŽl susțin pe Ade în acest demers

E frumoasa fata merita un vers

Prietenoasa nu fu când la ea am mers

Amintirea însă încă nu s-a sters

Deci as mai iubi-o și în pat și-n vers

Faza cu cotorul cu care m-am sters

Cel de la hârtie când la buda am mers

Ca prosoape ude eu nu agreez

Mai bine chiloții cu apa-i patez

Imi stârnește lacrimi în ochiul pervers

Ca rad și acuma scriind acest vers

E tare amintirea, tăcută iubirea

Moartea caprioarei mi-a venit în gand

Cand dulcea Raluca o futeam tacand

Sa nu iii rup vraja, sa nu-i stric vreun gand

Nu e prietenoasa, totuși e frumoasa

Merita iubita tăcuta ispita

Faza cu hotelul, îmi înmoaie chelul

Sa-mi dau buletinul, ma simt ca cretinul

Mica diva muta, chiar asa tacuta

Nu-i de evitat, e de vizitat

Eu te-aș mai iubi și te-aș tavali

Prețioasă fata cu limba legata

ðŸ˜ðŸ˜‡ðŸ˜‚🥰

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Totusi, de ce nu e la De evitat? Prea multe recenzii negative are mizeria.

Fata nu e de evitat,își face treaba și nu pleci nesatisfăcut. Nu are țâțe și nu vorbește prea mult,dar pentru golire în lipsă de ceva bun merge.

  • Like 7
Link spre comentariu

Salut,

Fiind in vizita la voi in oras, am trecut pe la domnisoara (vina e a mea ca nu am citit toate paginile...dar si a voastra a celor ce o recomanda pe domnisoara).

Ca sa descriu un pic situatia...m-am deplasat la Hotel Impero unde am dat de ea... o tipa mica (nu micuta) de aprox 1.5 m inaltime, imbracata "provocator" zice ea, fara tate fara cur... am zis ca daca tot am batut drumu, hai sa intru sa vad mai bine despre ce e vorba...ma asez pe pat si incerc sa port o discutie cu dansa...dar ea nu zicea decat "aha" si incerca sa zambeasca. Am recapitulat meniul si am plecat... 150 ron pentru o finalizare... e cam mult, mai ales la cum arata si cum se poarta.

 

Vreau sa inchei cu atat: NU O MAI RECOMANDATI, NU MERITA.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nici eu nu cred ca merita pusa la De evitat... Respecta programarile, este amabila, nu te grabeste... Si cam atat pot zice bun de ea.

 

Dar nici nu trebuie pusa la de evitat, daca citesti pe forum iti dai seama cum va decurge vizita si nu mergi la ea.

 

Totusi, nu inteleg cum l-a impresionat pe markantoniu de la bun inceput...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nici eu nu cred ca merita pusa la De evitat... Respecta programarile, este amabila, nu te grabeste... Si cam atat pot zice bun de ea.

 

Dar nici nu trebuie pusa la de evitat, daca citesti pe forum iti dai seama cum va decurge vizita si nu mergi la ea.

 

Totusi, nu inteleg cum l-a impresionat pe markantoniu de la bun inceput...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Al dracu că nu știu șterge.Nu este chiar de evitat și da , sunt ușor de impresionat de astea mici și slabe.Aca ce sa zic? Fiecare citește și daca vede că fata are 50/50 recenzii pozitive/negative nu merge și basta.Imi cer scuze de la cei care cred că i-am dus în eroare dar gusturile și fetișurile sunt pe o plaja foarte larga .Că sa nu mai includem și factorul noroc..Poți merge la o tipă cu super recenzii dar sa o prinzi într-o zi proasta.Eu zic că nu este nici de recomandat dar nici de evitat.Cand mergeți la o fata nu hotărâți după prima recenzie..citiți și voi careva pagini..O zi deosebita tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

E cea mai scumpa scandura!

 

Salut,

Fiind in vizita la voi in oras, am trecut pe la domnisoara (vina e a mea ca nu am citit toate paginile...dar si a voastra a celor ce o recomanda pe domnisoara).

Ca sa descriu un pic situatia...m-am deplasat la Hotel Impero unde am dat de ea... o tipa mica (nu micuta) de aprox 1.5 m inaltime, imbracata "provocator" zice ea, fara tate fara cur... am zis ca daca tot am batut drumu, hai sa intru sa vad mai bine despre ce e vorba...ma asez pe pat si incerc sa port o discutie cu dansa...dar ea nu zicea decat "aha" si incerca sa zambeasca. Am recapitulat meniul si am plecat... 150 ron pentru o finalizare... e cam mult, mai ales la cum arata si cum se poarta.

 

Vreau sa inchei cu atat: NU O MAI RECOMANDATI, NU MERITA.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

salut colegi

 

da, e adevarat, fata are minusuri, asa cum le-ati prezentat.

 

Insa eu am mers la ea pentru un ON cu CIM/COF din pozitia eu in picioare executat corespunzator zic eu. Fata e frumoasa la fata, ochi verzi, si are cercel in limba. pentru alte senzatii (NP) da, ar putea oferi mai mult. insa probabil e plictisita deja.

 

numai bine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Neața Am vizitat o pe domnișoara azi modalitatea de contact Nr.de telefon din titlu. Sun mă programez îmi dă detaliile referitoare la locație și anume Hotel Impero ÃŽi zic că ajung in 20 de minute . Imi deschide ușa o pustoaica mică rău de statură am făcut cunoștință numele de scenă fiind :Raluca I am comunicat că doresc o finalizare ,ies din duș ea era pe telefon îl lasă pe noptieră și trece la oral unde a fost ok I am sugerat să de-a și pe la OO cu limba după circa 5 minute trecem la normal îmi pune prezervativul și vine deasupra, am vrut să o prind de sân dar a spus că nu ii place oricum nu am pierdut mare lucru :) după care I am spus să mă termine cu un oral are niște ochii frumoși și pircing în limbă am finalizat la ea în gurita. Și dus am fost .Note Locație Hotel Impero 6 ,aspect corp 7 față 9 are un fund mic pozele o avantajează... ,preț 150/250 ora . O zi faină 👌👌

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am fost eu...cu doua zile in urma...merg la ea foarte des...suntem amici sa zic asa...comunica cu mine...totusi tin sa precizez ca merg la ea doar pt oral...si ala mi se pare ca acum de cand ne am imprietenit e ft bun...cu vecini cu scuipat...cu aratat pearcing cu cim cu de toate...150 lei a ramas numarul...250 ora...daca vrei normal si esti pulos cam greu...succes

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

pot sa zic ca am si eu aceeasi afacere ca si schema h.... daca esti client vechi si vrei doar oral, fata e chiar ok si la fata e frumoasa (ochi verzi, piercieng limba)

 

insa pentru NP apar probeleme caci ea e mult prea mica de inaltime. daca o pui 69 de ex nu ajungi la ea, ca treci de curu ei. asa sa intelegeti ca fata are cam 1.48 inalatime.

 

insa problemele de comunicare cum sunt descrise mai sus existau si cu mine, la inceput

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost eu...cu doua zile in urma...merg la ea foarte des...suntem amici sa zic asa...comunica cu mine...totusi tin sa precizez ca merg la ea doar pt oral...si ala mi se pare ca acum de cand ne am imprietenit e ft bun...cu vecini cu scuipat...cu aratat pearcing cu cim cu de toate...150 lei a ramas numarul...250 ora...daca vrei normal si esti pulos cam greu...succes

perfecta dreptate daca ai pula mare și groasa cam greu bagi la ea.
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am fost din nou...

Multumit de oralul cu o combinatie de CIM si COF, ma cunoaste, stie deja cam tot ce imi place.

Pt cei la care va era groaza de a merge la hotel pot sa va zic ca si a schimbat locatia...e destul de centrala...daca doriti sa stiti exact unde, sunati-o pe ea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o recent

Ajuns la locatia bine cunoscuta , ma astepta intr-un furou negru , decartat, m -am cerut la baie.

Revenit in camera cu pricina inceput un oral ok, atentie si la oo, incercari de deep, actiune ok 2 3 pozitii , finalizare in balonas.

Locatie :8 ..hotel (receptia...)

Oral: 9

Aspect: 9 (mie imi place asa micuța)

Destul de comunicativa cu mine...nu stiu restu dar cum mine a fost ok

De revenit : Da

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Am vizitat-o recent

Ajuns la locatia bine cunoscuta , ma astepta intr-un furou negru , decartat, m -am cerut la baie.

Revenit in camera cu pricina inceput un oral ok, atentie si la oo, incercari de deep, actiune ok 2 3 pozitii , finalizare in balonas.

Locatie :8 ..hotel (receptia...)

Oral: 9

Aspect: 9 (mie imi place asa micuța)

Destul de comunicativa cu mine...nu stiu restu dar cum mine a fost ok

De revenit : Da

Deci unde naiba e locatia ca tocmai ma gandeam sa o reevaluez ???

Schema zice ca nu mai e la hotel Sexlover zice ca tot la hotel e... Hotarati-va !!! ... ca m-ati zapacit.

Sexlower - vezi ca asa cum ai scris tu inseamna "sex inferior" cu v simplu "Sexlover" e iubitor de sex  :slap2 

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...