Sari la conținut

TOP:0749913283 Serena matrioska


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu țin partea nimănui, fiecare cu preferințele și gusturile proprii, probabil asta fiind și cauza unor recenzii total diferite, unii o ridică la cer, alții dau de pământ cu ea.

Totuși când ți-a deschis ușa nu ai văzut că nu e pe placul tau?De ce ai rămas?

  • Like 1
Link spre comentariu

sunt intru totul de acord cu ce a scris international. ma surprind coșurile, o femeie la vârsta ei.... n-ar mai trebui sa le mai aibă... totuși dieta is spune cuvântul

full disclosure: n-am mai fost la ea din 2018

 

pentru toți colegii de pe forum:

ambalajul conteaza și ar trebui măcar, notat...

când vedeti expresii gen: “totuși serviciile..” cam despre asa ceva e vorba

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna ziua ...

 

Sa fiu nervoasa ?!....nuuuu :)

 

Mulțumesc ptr recenziile pozitive și cele negative ...mereu este de învățat și îmbunătățit ...

 

Ceea ce ma întreb mereu....și ma refer la cei nemulțumiți ...de ce totuși Rămâneți ?!?

Eu una ....cu prețul ...nu va pot multumi niciodată ...vorbind telefonic și apoi ne targuim ca la piața la final (ptr ca nici măcar nu va spun “mai întâi banii sau lăsați banii pe masa”...cum pățiți in multe locații ...și stați și cu frica ...și executați întocmai )....aici aveți timp sa va răzgândiți cel puțin 5-10 min timpul te o vorba ...o Țigara ....o cafea ...fără ca nimeni sa va fugărească sau sa va retina cu forta sau psihologic!

 

Nu am nimic cu voi...sunt educata ...și cu bun simt...eu înțeleg ca este greu...și nu i prima oară care ma vizitați ...dar ceea ce va rog ...este sa nu ma mai deranjați !...”ambalajul” conteaza ...dar conteaza și ce i sub ambalaj .

 

Va rog eu mult ...sa nu ne mai deranjam reciproc !...am prea mult bun simt ...sa ma apuc eu sa fac recenziile voastre ! :)...cu scuzele de rigoare ...

Mai întâi sa judeci o persoana care totuși nu i prima data care o vizitezi ...judeca te pe Tine ...

As vrea sa fiu rea o secunda și sa spun multe ...dar ma abțin .

 

Deci....sunt convinsă ca nu pot multumi pe toată lumea cu serviciile mele...cu fizicul meu...cu prețul .

 

Banii mereu au adus certuri și nemulțumiri ....dar nimeni nu va obliga sa veniți de n-ori ...și apoi sa “scuipați unde ați mâncat !”

 

Va doresc o zi frumoasa la toți ....sunt mereu aici doar ptr cine ma accepta și apreciază așa cum sunt !...”Restul”....hai sa nu va mai simțiți deranjați ....ca și cum nu exist ...si e cel mai Ok.

 

Nu m am supărat ....dar as dori sa aveți puțin respect când vorbiți despre femei ...ptr ca foarte frumos va putem descrie și noi din orice privința ....cu nume Prenume cu fizic ...cu orice ne masacrați zilnic de vorbe urate !

 

 

E ultima data care mai scriu aici despre voi ....dar nesimtirea unora care vorbesc in halul asta despre o femeie ...e deranjant!

 

Cu drag ...Serena !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

sincer cumva imi pare rau dar asta este adevarul si nu am cum sa scriu altceva serena este o fata de treaba dar nu asta cauti sau cel putin eu nu caut ca atunci cand merg la o fata sa stea cu mine la o tigara , cafea la vorba fara limita de timp m ati intrebat de ce am mai ramas am spus deja datorita recenziilor eram curios ce face asa woow rezultatul nimic special baron zicea i ca sant asistat social nu ma supar ai dreptate nu prea am scris am preferat sa nu scriu decat sa scriu prostii si nu e nevoie sa te iei dupa ce scriu eu iate dupa cei enumerati de tine sau cel mai bine dupa nimeni eu nu ma i au dupa nimeni de acea am zis mai de mult ca nu o sa merg la ea pentru ca aveam unele nelamuriri dar ceva ma facut sa ma razgandesc si am gresit ....

Link spre comentariu

Ma abțin ...îți spun doar doua lucruri ...nu e frumos sa vorbești urat de o femeie și ....nu poți face nimic “woww” in nici 5 minute ....

Îmi pare rău sa ți spun ...aceeași impresie am avut o și eu....ai dreptate ...”nimic woww”.

 

Îți doresc o zi frumoasa in continuare .

 

Gânduri bune....dar nu confunda bunătatea cu prostia.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ...când m ai sunat?

Lasa mi un mesaj când vezi ca nu răspund ...apoi îl citesc ...și Primești răspuns .

 

Iartă ma....dar îți dai seama ca nu pot sta pe telefon minut de minut ...fiind ocupată ...cred ca nici tie nu ti ar face plăcere ...:)

 

Te imbratisez .

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai scriu o data ...poate am omis ceva...deși totul se vorbește la fata locului ...

 

- sex normal (fără anal ) protejat , sex oral neprotejat fără finalizare orală - 100 lei numărul și 200 ora.

 

- sex normal , anal protejate , sex oral neprotejat cu finalizare orală sau oriunde doriți și va poarta imaginația - 150 lei numărul și 250 ora!

 

Analul ...de precizat ...dacă sunteți superdotat ...nu l accept !

 

Ca sa ma deplasez eu la dumneavoastră doar dacă sunteți cazat intr o camera de hotel sau pensiune (deci la domiciliul privat nu insistați )....vin doar ora (fără un număr)..care costa 400 roni .

 

De acum o sa mi selectez clienții(după mesaje și primul apel telefonic ) ...se discuta detaliile la început la o Èšigara sau o cafea...și probleme nu mai sunt .

 

Pot apărea întârzieri ...al programării ...ptr ca trebuie sa înțelegeți ca nu pot da clientul afara dacă prelungește ...dar va anunt telefonic sau prin mesaj sa nu va supărați și dacă mai puteți sa reveniti!

 

O seara frumoasa la toți ....

 

Cu drag Serena! 😘

A precizat cu o pagina in urma... Ce ii mai trebuie 2-3 poze si e perfect. Mai verifica pe viitor.

Link spre comentariu
  • Oras:No importa
  • Oras:No importa
On 1/9/2021 at 1:41 PM, Nicunicu84 said:

Buna sere mai esti disponibila in iasi???

 

 

16 hours ago, kenken111 said:

Când am văzut că topicul e resuscitat, mai că am crezut că Serena s-o fi întors. Stimate coleg Nicunicu84, tot pe pagina asta, mai sus, a scris chiar ea că se retrage! Deci, nu e in activitate. 

 

1 hour ago, Nicunicu84 said:

Serena mai este in iasi??? Stie cineva ????

 

Oare ce trebuie făcut în asemenea situații?

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
On 1/9/2021 at 10:59 PM, kenken111 said:

Când am văzut că topicul e resuscitat, mai că am crezut că Serena s-o fi întors. Stimate coleg Nicunicu84, tot pe pagina asta, mai sus, a scris chiar ea că se retrage! Deci, nu e in activitate. 

Kenken111

Ai vizitat pe tipa asta serena??

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator frizerul
Reputație: 0
La 14.09.2020 la 14:13, sere84 a spus:

Buna ziua.

 

Cu părere de rău ...am decis sa plec ...sa i au o pauza.

 

Sa știți ca indiferent ca o sa râdeți ...o sa ma vorbiți ...eu am pus suflet in tot...cu bun simt și seriozitate fata de voi.

 

Psihic ca femeie ...sunt urate comentariile dumneavoastră ...ptr ca pe toți v am tratat egal.

 

Nu ma plâng...și merg înainte .

 

Sper ca intr o zi ...sa revin.

 

Pana atunci ...amintiți ma frumos ...și aveți grija de voi.

 

Va imbratisez pe toți fără excepție ..și va mulțumesc !

 

Cu drag...Serena.

 

V as ruga sa nu mai scrieți nimic aici...nu m am considerat niciodată un “topâ€.

 

Plec....ca o femeie obișnuita cu mult drag de fiecare in parte.🤗😘

Stim ca urmaresti inca forumul.....hai anunta ca revii in circuitul deschis si vei lucra si cu alti clienti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...