Sari la conținut

Doamna 50 ani - 0724487326


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Doamna matura 50 de ani ofer companie intima domnilor generosi! Servicii oral neprotejat,normal protejat,uro,69 calitate,fantezii,am jucarii 100 fin! Discretie maxima! Exclus rromi!!!!!!

 

http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Sexyfantezii-Cu-Jucarii-100-Lei/184297 

sau

http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Matura-50-De-Ani/183773

 

 

Am sunat si locuieste in VEST, in 9mai pe langa o brutarie,  tariful este de 100lei/fin si locuieste singura, ma bate un gand sa ma duc  :)

post-218278-0-24110700-1480354882_thumb.jpg

post-218278-0-78915600-1480354898_thumb.jpg

post-218278-0-62040500-1480354909_thumb.jpg

post-218278-0-08784800-1480354919_thumb.jpg

post-218278-0-31149900-1480354928_thumb.jpg

post-218278-0-36387900-1480354953_thumb.jpg

post-218278-0-23885900-1480354963_thumb.jpg

post-218278-0-78787500-1480354973_thumb.jpg

Link spre comentariu

Banene...pe bune acum..si daca nu ai nimic acasa...si daca esti foarte disperat...si daca te incurca teribil banii in buzunar...cum dracu sa mergi mah la una de 50 de ani? Mai ales daca esti tanar ma gandesc poate ai un fetish din asta once in a life time,dar eu as spune pas! Dar cum gusturile nu se discuta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Banene...pe bune acum..si daca nu ai nimic acasa...si daca esti foarte disperat...si daca te incurca teribil banii in buzunar...cum dracu sa mergi mah la una de 50 de ani? Mai ales daca esti tanar ma gandesc poate ai un fetish din asta once in a life time,dar eu as spune pas! Dar cum gusturile nu se discuta...

decat la o pitipoanca din aia tanara care te grabeste, mai bine te duci la una matura, dar care te satisface
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

si eu care vroiam sa-mi bag dosaru de pensionare..dar  se pare ca mai am sanse...bv tanti! arata-le ca poti!

 pe uni chiar fascineaza ideea de a face sex cu o batranica chiar si pe tineri, pe net sunt destule filmulete cu  teen and old care au incretit  in mintea multora nu m-as  mira ca aceastei batranici sa-i sune telefonul cu disc in continu , si eu am vazut un asa film cu o baba de 90 de ani fututa de un tanar englezoi care o intreba cum se simte iar babaciunea ii raspunde i feel good ( ma simt bine) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vazut niste poze pe ploiestiservicii cu mainile ei... Si nu numai...

Mi-a venit sa borasc fratilor..

Asta-i fantezie extrema... Daca ai avut fantezii cu matamare cand erai mic, asta-i sansa ta... Asta ar trebuii sa plateasca ea sa fie fututa..

Dau de buna voie 100 lei la un cersetor, decat sa dau bani la asa ceva..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vazut niste poze pe ploiestiservicii cu mainile ei... Si nu numai...

Mi-a venit sa borasc fratilor..

Asta-i fantezie extrema... Daca ai avut fantezii cu matamare cand erai mic, asta-i sansa ta... Asta ar trebuii sa plateasca ea sa fie fututa..

Dau de buna voie 100 lei la un cersetor, decat sa dau bani la asa ceva..

da-mi mie aia 100lei sa ma duc la baba sa vad cum arata  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Banene...pe bune acum..si daca nu ai nimic acasa...si daca esti foarte disperat...si daca te incurca teribil banii in buzunar...cum dracu sa mergi mah la una de 50 de ani? Mai ales daca esti tanar ma gandesc poate ai un fetish din asta once in a life time,dar eu as spune pas! Dar cum gusturile nu se discuta...

cred ca 85% din tineri pana in 20 ani au o fantezie in acest sens :waytogo  :waytogo  :waytogo 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si nici nu o sa se duca nimeni..

Pt ca fosila cere prea mult pentru ceea ce este. Daca cerea 50 ii daramau usa. Asa isi facea clienti si daca chiar era un fel de Cougar in fizic si atitudine putea creste preturile. Dar asteia nu ii ajung banii de intretinere pe lunile de iarna...

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce carcotasi  sunteti ..sa mor io...imi vine sa va fac cadou la toti care comentati cate o oglinda ....hmmmm!pana la urma care e baiu vostru ..oricum si daca avea pretu de 50 dau 500 tot trebe sa comentati voi ..asa ca....si daaa..toata lumea are nevoie de bani,voi va duceti la munca pe gratis(cei putini care aveti un job)?.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce carcotasi  sunteti ..sa mor io...imi vine sa va fac cadou la toti care comentati cate o oglinda ....hmmmm!pana la urma care e baiu vostru ..oricum si daca avea pretu de 50 dau 500 tot trebe sa comentati voi ..asa ca....si daaa..toata lumea are nevoie de bani,voi va duceti la munca pe gratis(cei putini care aveti un job)?.

eu nu vreau cadou o oglinda ca se sparge, vreau o punga de pufuleti :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: valemas1
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: valemas1
  • Oras:bucuresti

ce carcotasi  sunteti ..sa mor io...imi vine sa va fac cadou la toti care comentati cate o oglinda ....hmmmm!pana la urma care e baiu vostru ..oricum si daca avea pretu de 50 dau 500 tot trebe sa comentati voi ..asa ca....si daaa..toata lumea are nevoie de bani,voi va duceti la munca pe gratis(cei putini care aveti un job)?.

buna rocsana.o intrebare.faci si deplasari la pensiune?in breaza?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...