Sari la conținut

Adina 0737.364.002


yuri2006

Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mures; Ploiesti
  • Oras:Tg Mures; Ploiesti

Stimati confutadori permitetimi sa va aduc la cunostinta in citeva cuvinte experienta avuta cu Adina.
Am gasit anuntul pe un site matrimoniale cautand pe Google "matrimoniale Ploiesti". Nr de tf e cel din titlu.
Fata e bruneta 175cm, bine facuta dar nu e grasa, genul de femeie pe care ai ce prinde. Sanii mari usor lasati , picoare frumoase si un fund si mai frumos numai bun in a te ''afunda" in el. Locatia e aprope de statia 8 Martie, destul de curat, baie curata prosop curat. In camera ostilitatilor pat matrimonial cu oglinzi din 2 directii, posibilitate de admirare a ostilitatilor din toate unghiurile .ATENTIE Fata are un mic avantaj: e printre putinele care lucra si dupa miezul noptii!! In ziua de azi greu gasesti in Pl asa ceva. Scorurile is urmatoarele:
100 Normal+Oral fara, 150 Anal o singura finalizare, nu te grabeste, finalizare unde vrei cum vrei (CIM). GFE e 7 nu face FK, pare un pic plictisita de ce a ce face. Anal de 9 are un fund superb. Normal de 9. Oral 8. Pentru amatorii genului face si Sado Maso, uro, are si un mic penis de plastic. Nu am intrebat la ce pret caci nu ma interesat (ea isi face reclama dupa ce intrii in casa cu totata gama de servicii)

Per general e Ok. De revenit...

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Banuiesc ca e vorba de un apartament aflat la etajul 1 in blocul unde se afla magazinul Depozitul de Calculatoare. Camera in care se desfasoara actiunea este cam obscura, cu niste perdele rosii la geamuri. Apartament vechi, baie mizera. In schimb fata merita. Are niste sani mari, lasati dar faini, iar fundul este de nota 10. Prestatia ei deasemenea. Face un oral foarte bun, se misca bine la normal si anal. E o iapa zdravana, ai cu ce sa te lupti. Sper ca e vorba de aceeasi persoana, intrucat eu am gasit-o intr-un ziar local acum ceva vreme, nu mai stiu numarul de contact.

Note: locatia - 5 - prezente dubioase in bucatarie, Prestatie: oral - 9, foarte bine executat normal - 8 , anal 8. Platit 150RON.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Banuiesc ca e vorba de un apartament aflat la etajul 1 in blocul unde se afla magazinul Depozitul de Calculatoare. Camera in care se desfasoara actiunea este cam obscura, cu niste perdele rosii la geamuri. Apartament vechi, baie mizera. In schimb fata merita. Are niste sani mari, lasati dar faini, iar fundul este de nota 10. Prestatia ei deasemenea. Face un oral foarte bun, se misca bine la normal si anal. E o iapa zdravana, ai cu ce sa te lupti. Sper ca e vorba de aceeasi persoana, intrucat eu am gasit-o intr-un ziar local acum ceva vreme, nu mai stiu numarul de contact.

Note: locatia - 5 - prezente dubioase in bucatarie, Prestatie: oral - 9, foarte bine executat normal - 8 , anal 8. Platit 150RON.

Îți mai aduci aminte, camera ostilităților este dotată cu cele două oglinzi despre care vorbește Yuri2006? Întreb pentru a ne face o idee dacă discutăm despre aceeași persoană.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Parerea mea:

- locatie: parter, langa "Renel"; apartament cu 2 camere, mobila veche, spre foarte veche; oglinzile de care se vb. exista, dar e vorba de o oglinda de seravanta si inca una pe usa la sifonier;

- 2 fete

- Adina: oral - 8.5; normal - 7.5.. Achitat: 100 lei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa experienta asa-si-asa din Ploiesti, am zis sa incerc si altceva mai bun si am luat-o pe  Adina.Am sunat la nr de tel 0725495201 si mi-a raspuns o voce suava,pisicoasa..blanda...am sunat bineinteles cu cateva ore inainte, am aflat ca face oral si normal, ambele protejate, nu accepta FK, dar accepta cunilingus si ca percepe 200 Lei pe ora. Am stabilit cu ea pentru ora 21:00, ramanand sa revin cu un telefon la 20:30 pentru a primi indicatiile.

:)

 

 

Despre ea: tanara, piele fina, sani superbi, picioare frumoase; epilata ieri sau alataiaieri, cu lama (-1 dpmdv), subtirica, inalta, draguta,nu o frumusete iesita din tipar.dar nu ti-e deloc rusiine sa iesi cu ea in oras, daca vrei asa ceva), fund apetisant...ochii mau hipnotizat.

 

Locatia: un apartament cu doua camere, cu un televizor; grad de curatenie: 7 din 10; baie ok - nu am probat.

Zicea ca are decat in dotare o camera..cealalta nu ii apartine...in fine..revenind la subiect

 

Actiunea: dupa ce am achitat o finalizare s-a dezbracat si mi-a dezvelit sanii aceeia superbi - naturali zic eu. Fata chiar cred ca are 23 de ani. M-a dezechipat si eu si dupa o igienizare relativ atant facuta cu niste servetele umede Pampers a demarat un oral onorabli, la care a nu auitat de toate zonele adiacente. Am continuat cu un normal cu ea on top, unde m-am putut bucura din nou de sanii ei.

Are niste sanii superbi,mi-e unul mi-a placut . :clap2  :masaje

 

oralul fiind unul de exceptie...nu am mai putut sa fiu prea mult activ si la normal..totul explozand fara prea multe cuvinte!!! :clap2  :clap2

 

 

Recomand si vad ca are numai recenzii bune...:)))

 

Se implica, geme, se mangaie, te mangaie, era curata, mirosea frumos, in total o experienta agreabila avand in vedere pretul. :iagree  :hug1  :hi3  

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu sunt destul de confuz. Am sunat vreo 4 zile la rand. Fara a avea succes. Telefonul suna in gol fara sa raspunda. Azi mi-a raspuns dar stupoare. Cică e în zona hotelului Prahova. Sigur e aceeași persoană? Pana sa mai cer alte detalii s-a intrerupt. Am incercat apoi sa mai sun dar mi s-a inchis. Bizar...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am reușit în cele din urmă să ajung la Adina azi.

Confirm locația cât și numărul de telefon menționat. Într-adevăr locația e pe e Republicii pe partea cu casa roșie.

Este brunetă, cu forme (are puțină burtică). Atitudine pozitivă. Vorbește frumos și încearcă să te facă să te simți bine. Nu te grăbește

Oral: 8 (cu câteva încercări de deepthroat)

Futut: 8


Locația: 7 (apartament mai vechi mobilat modest - nu am văzut oglinzile despre care făceau aici referire alți confutadori)

Per total: 8

Nu am întrebat despre alte servicii - mă grăbeam


Tarifare la finalizare cu decartare 100 RON (oral + normal)

Ce nu mi-a plăcut însă că mă aștepta neîngrijită într-un tricou cu care cred că și dormea.

 

Per total e ok dacă nu vă impresionează capitolul stil.

 

PS. în apartament mai era una, m-am prins de asta la plecare, nu am mai apucat să întreb dacă e colegă de "ostilități"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare, tovarasi de arme! In urma vizitei efectuate la dsoara, va impartasesc impresiile mele in speranta ca va vor fi de folos. Sunat la 0725495201, raspuns o voce placuta si facut programarea.

Locatia: statia de tramvai 8 martie, un apt intr-un bloc curat. Camera ostilitatilor, mobilata vechi cu o noptiera cu oglinda, TV vechiut, pat confortabil.

Meniul: oral neprotejat (sau protejat daca va place mai mult asa) + normal protejat - 100 RON si oral N/P + normal P + anal P - 150 RON.

Fata: 23 ani zice ea si o cred, inalta 1.75-1.80, 65-70kg, bruneta, draguta la fata, insa departe de a fi frumoasa, sani mari un pic lasati cu aureole mari, insa f frumosi, putina burtica, fund acceptabil.

Am luat varianta de 100 RON, insa am optat doar pt oral neprotejat pt ca asta era "pohta" mea la mom respectiv :) Oral executat binisor cu supt de oo si DT din cand in cand. Se mai ajuta si de mana, insa destul de rar si nederanjant (cel putin pt mine). Am finalizat cu un CIM de toata frumusetea - subiectiv, asta imi place f mult. Dupa finalizare mi-a dat niste servetele umede, iar pe urma am mai stat putin de vorba. Am aflat ca practica si BDSM, in caz ca va intereseaza. Zice ca e sg in apt, nu mai are colege. Si acum, notele:

Prezenta: 8 - vorbit frumos la tel, amabila la fata locului, insa nu m-am simtit chiar in largul meu (subiectiv?)... nu prea am avut subiecte de discutie

Locatia: 8 - zona buna, bloc curat, camera ostilitatilor decenta, pat confortabil, la baie nu am fost deci nu stiu ce si cum

Aspect fata: 8.5-9 - figura draguta 8.5-9; sani mari, frumosi, un pic lasati 9.5; burtica + fund acceptabil 7

Oral: 9-9.5 - cu reprize de DT, supt de oo, privit in ochi in timp ce, neprot + CIM cum imi place mie

Normal: - nu am incercat

Anal: - nu am incercat

GFE: - nu m-a interesat

Per total: o experienta de 9

A meritat halatul (100RON)? DA

Ma mai duc? Nu prea curand... a fost bine, insa nu spectaculos de bine.. o sa vreau sa mai incerc si alte dsoare prin Ploiesti inainte de a reveni la ea

Va recomand? DA

 

Spor la treaba, stimabililor! :jerko  

  • Like 6
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe Adina acum aprox o sapt.

 

Contact - nr de tel din titlu

 

Locatie - statia 8 martie, parter, apartament cu mobilier foarte vechi, baia la fel lasa de dorit, pat stil vechi nota  5 ( asa...sa treaca )

Aspect   - la fata este banala, nu as spune ca e urat dar este si departe de frumoasa, ma deranjat dantura destul de neingrijita dar si cateva kg in plus nota 6

Actiune - oral p (cererea mea), cu tentative de DT si atentie la OO nota 9 posibilitate cim (eu am terminat in prez la normal)

                 normal; ea deaupra se misca greu si oboseste repede, iar in rest (doogy si misionar) e de bine ca e de stat. nota 6

                 anal; nu am incercat, dar am inteles ca pentru 50 ron extra se poate

GFE       - FK nu stiu daca accepta, nu am fost interesat (dantura), +1 in timpul oralului te priveste in ochi, +1 la normal geme (fals, dar macar incearca) si stie sa-si foloseasca si mainile (mangaieri, atingeri, tras de solduri). Este vorbareata, si se exprima destul de placut, per total as nota cu 7               

Tarif        - 100 ron/o fin/ Onp(ma repet, eu am ales p)  si Np

 

Concluzie  eu nu o sa mai revin, nu este ce caut dar cred ca multi ar fi impresionati de oral. (mai ales cei interesati de oral np cu DT si CIM)

 

Bafta !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

Recent am fost la Adina (e una si aceeasi cu Alina) si am ramas impresionat!!


Confirm adresa si nr de tel de mai sus

Fata arata bine 24 de ani inalta 1.75cm 65 kg putin grasuta dar cu forme apetisante curata
miroase frumos epilata recent voce pisicoasa dar in pat e iapa zdravana ai cu ce sa te lupti.


E docila sau salbatica la cererea clientului atitudine pozitiva dinamica
oral np pozitie verticala si orizontala cu DT +CIM Exceptional si Normal 150 ron o ora se misca mai mult decat bine!


n-am avut niciun fel de probleme nu am optat pt anal nu ma interesat cunnilingus nu accepta FK dar geme se implica atingeri

 

Mobilier vechiut ambianta placuta lucreaza impreuna cu o colega


De revenit , Recomand !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

In urma cu circa 3 saptamani am revenit la ea, manat mai mult de curiozitate in urma recenziilor de pe aici (am vizitat-o acum 3 ani, cand inca era "proaspata", dar din experienta aia, in afara de dinti pe penis nu am retinut nimic). Locatie - bloc trecere de pietoni 8 Martie, parter. Apartament ok, baie ok, loc de futut cu mobila veche, dar iti poti face treaba. Oral NP si normal, isi da silinta, incearca sa para deschisa, e comunicativa, sincer sunt lucruri care la precedenta mea vizita lipseau cu desavarsire, asa ca are o bila alba pentru asta. A fost o experienta ok, undeva la un nivel mediu, nimic iesit din comun.

 

Note:

Aspect: aproximativ 8, asta ca sa nu zic 7,83 (9 sani, 8,5 fund si 6 fata)

Locatie: 7

Oral: 8,5 (suge, linge, se uita in ochii tai, incearca sa se faca placuta)

Normal: 7,5 (se misca bine, dar se simt km de penis pe care ii are la bord)

Anal: nu am testat

GFE: 6

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti

pe Adina (Alina) o stiu de aproape 1 an  activa in zona hotel Prahova  colega cu prestatoarea cu nr de tel (0725480893)  si cu inca o fata care vad ca nu e recenzata de nici un colega cu nr de tel (0728678837) aveau toate trei anunt in editia online Raidploiesti sectiunea matrimoniale.atunci am vizitat-o prima data pe Alina dupa ce le vizitasem mai intai pe cele doua colege ale ei. Ultima vizita in urma cu cateva zile la locatia  de pe Republici  aproape de statia 8 Martie  la parter apartament cu 2 camere  actiunea desfasurandu-se in camera de langa baie.Mobila destul de veche lenjerile aproape lafel de vechi. Adina  are un aspect comun  destul de inalta peste 175cm sani mari impanata bine  fara a fi grasa .ca si servicii ofera oral  normal si anal la pretul de 150 ron eu fiind un client mai vechi al ei am beneficiat de 2 finalizari la banii astia.Oral bun 8,5 normal mai multe pozitii 8,5 anal 9 fara sa comenteze la vreo pozitie. De revenit pt cei carora le plac fetele mai impanate si nu cauta fete slabe  Apropo si fosta colega cu nr( 0725480893) face anal  trebuie doar sai spui din timp sa se pregateasca  nu stiu noile tarife ale ei pt ca nu am mai vizitat-o nefiing genul care sa ma atraga.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salut am fost si eu la Adina astazi si imi pare bine ca am facut-o. Sunat, facut programare.

Ajung in zona Renel , mai sun odata pentru ultimele directionari si hop ajung la usa ei. Ma mai linistesc un pic, avand emotii, ma duc imi fac imi dush scurt ,desi facusem si acasa.Tin sa precizez ca baia echipata cu gel ,prosop nou, uscat pe jos.

Ma fac confortabil in pat si incepe actiunea un oral frumos, soft, neprotejat, Adina fiind foarte rabdatoare si intelegatoare cu mine. Dupa oral trecem pe la spate si finalizez repede dupa aprox 2 min, fiind foarte atras de ea care mie unu mi s-a parut foarte frumoasa, pielea ei fina, ochii ei frumosi, parul negru, mirosul ei frumos si corpul ca de sirena :)) nu-mi venea sa mai plec de la ea.M-am simtit rasfatat ,mingiiat si apreciat...

       DE REVENIT CU SIGURANTA!!!

 

 

Si notele:

 

Locatie: 9 foarte usor de ajuns si accesibil

Igiena :10 foarte curat totul si ea si la baie si prosoapele

Servicii: oral NP frumos, normal Protejat

Aspect: 10 frumoasa si la fata, un corp slim cu forme, sani nr 4-5 nu prea ma pricep la marimi, frumosi, fermi, si nelasati,

                   fundulet misto nici prea mare nici mic.

Pret: 100 R fin sau 150 total eu am ales o finalizare

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

de Alina o stiu si eu activa impreuna cu fetele spuse de tine,avea locatie si pe la fostul interex si pe republicii la renel se mutau intre ele(un peste ceva le tot ametea)DAR....locatia de la renel (casa rosie) era cum stai cu fata la casa rosie in dreapta stre DC tot la parter unde este si un magazin.Locatia de la 8 Martie vizavi de trecerea galbena (asa cum te ghideaza si la telefon)in stanga cum stai cu fata la casa rosie spre MegaImage acolo activeaza o alta fata tot bruneta tot cu sanii mari(dar foarte mari)si se recomanda Adina din cauza asta se fac incurcaturi....

pe Adina (Alina) o stiu de aproape 1 an  activa in zona hotel Prahova  colega cu prestatoarea cu nr de tel (0725480893)  si cu inca o fata care vad ca nu e recenzata de nici un colega cu nr de tel (0728678837) aveau toate trei anunt in editia online Raidploiesti sectiunea matrimoniale.atunci am vizitat-o prima data pe Alina dupa ce le vizitasem mai intai pe cele doua colege ale ei. Ultima vizita in urma cu cateva zile la locatia  de pe Republici  aproape de statia 8 Martie  la parter apartament cu 2 camere  actiunea desfasurandu-se in camera de langa baie.Mobila destul de veche lenjerile aproape lafel de vechi. Adina  are un aspect comun  destul de inalta peste 175cm sani mari impanata bine  fara a fi grasa .ca si servicii ofera oral  normal si anal la pretul de 150 ron eu fiind un client mai vechi al ei am beneficiat de 2 finalizari la banii astia.Oral bun 8,5 normal mai multe pozitii 8,5 anal 9 fara sa comenteze la vreo pozitie. De revenit pt cei carora le plac fetele mai impanate si nu cauta fete slabe  Apropo si fosta colega cu nr( 0725480893) face anal  trebuie doar sai spui din timp sa se pregateasca  nu stiu noile tarife ale ei pt ca nu am mai vizitat-o nefiing genul care sa ma atraga.

Link spre comentariu

Si Alina si Adina sunt in aceeasi locatie,la scara din dreptul trecerii de pietoni,la parter.Eu an fost la amandoua si sunt acolo celputin de prin luna ianuarie.Ca o parere personala,dupa gustul meu,desii o cunosc pe Gina de inainte sa apara in acest forum,in clasamentul meu Alina este pe primul loc,Adina 2 si Gina 3. 

Link spre comentariu

Si Alina si Adina sunt in aceeasi locatie,la scara din dreptul trecerii de pietoni,la parter.Eu an fost la amandoua si sunt acolo celputin de prin luna ianuarie.Ca o parere personala,dupa gustul meu,desii o cunosc pe Gina de inainte sa apara in acest forum,in clasamentul meu Alina este pe primul loc,Adina 2 si Gina 3. 

Ce are la baza acest clasament? aspect fizic, servicii, felul in care presteaza.... ?!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...