Sari la conținut

Adina 0737.364.002


yuri2006

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna,Alina.Tu faci preludiul adanc sau o faci direct? Faci french kiss.Care este pozitia ta preferata? Care este poz.in care iti aduce orgasmul?

 

Nu vrei sa stii si ce numar poarta la pantofi?? Vreau sa o scot la un club si nu gasesc un prost labagiu curios sa-i cumpere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu vrei sa stii si ce numar poarta la pantofi?? Vreau sa o scot la un club si nu gasesc un prost labagiu curios sa-i cumpere

Eu vreau s-o scot la un club de swing, poate sa mai vina cu cineva (bine dotat), asa ca ma ofer sa sponsorizez activitatea cu conditia sa fac parte din ea.  :boob

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu vreau s-o scot la un club de swing, poate sa mai vina cu cineva (bine dotat), asa ca ma ofer sa sponsorizez activitatea cu conditia sa fac parte din ea. :boob

Nu ies cu clientii in primul rand asta niciodata ...

Hey...iar se degenerează discuțiile pe aici...parca era vorba doar RECENZII si atat!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

De unde stii ca este cel mai mare? I-ai luat masura sau...? Cam cat de mare, in centimetri, asa? Peste 20 as fi si eu curios, mai ales daca spui ca-i plac si baietii  Labagii acum se măsoară în centimeti:blushing2

Link spre comentariu

 

De unde stii ca este cel mai mare? I-ai luat masura sau...? Cam cat de mare, in centimetri, asa? Peste 20 as fi si eu curios, mai ales daca spui ca-i plac si baietii Labagii acum se măsoară în centimeti:blushing2

😑😑😑😑😑😑😑🤨🤨🤨
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...