Sari la conținut

0725175316 Claudia roscata reala


Postări Recomandate

  • Oras:around
  • Oras:around

clar de evitat , fara chef ,fara talent, morocanoasa , suparacioasa , a trebuit sa ma rastesc la ea si sa ii cer banii inapoi si de-abia dupa aia a  inceput sa isi dea putin silinta  dar nu are nici no treaba cu fututul , banii merg la peste ( pestoaica)

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

am trecut si io pe acolo, la nr postat de mada69 isi zicea andreea, creatura cu sanul sfios. locatie tomis cu soveja. nu pot spune ca era curat nici cocina dar clar un minus. fiind non stop, zic, doar nu poate fi mai slab ca pe centura. la telefon fata foarte bine intentionata, cand am ajuns de la usa luase postura de zombi. probabil pe cearceafurile alea a lucrat toata ziua si noaptea precedenta. oralul sfios fara artificii, normal a luat pozitia 4labe si nu a mai schitat nimic pana la final. nici vorba sa poti da in ea ca in hotii de cai ca se destrama. pt cine vrea un futai demn de mila, aveti ocazia.

ca si experienta o notez cu un 2, de nerepetat. ca si cum ai fi futut doua urate de banii aia, dar te ai ales cu una.

100fin

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:around
  • Oras:around

bravo nemernicieux, i-ai gasit numele potrivit, ANDREEA ZOMBIE,  nu am remarcat de la inceput ca face ceea ce face mai mult sau mai putin dirijata din umbra , dar dupa recenzia ta este clar despre ce este vorba.

ar fi mai bine si pentru ea sa o trecem la de evitat .

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...