Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cat de discreta este locatia de la casa tineretului, te intreaba cineva unde mergi...etc?

este foarte discreta,cand mergi la camera nu treci pe langa receptie si nu te intreaba nimeni de sanatate.Pret 60 lei pt 2 ore si conditiile sunt decente (clima,curat,lcd ).Recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ciao,un nr.de tel.unde ma pot înscrie pe grup? Dar de data asta va fi si dubla penetrare? Ca am inteles ca data trecuta nu a fost

Si data trecuta,si acum doua dati ai spus ca vi si in ziua respectiva nu ai mai raspuns la mesaje .Despre dubla penetrare.......depinde mult de participanti !Eu nu m am dat in laturi dar daca ei sau simtit bine asa ,fara a face dubla penetrare inseamna ca a fost un party reusit chiar si fara aceasta practica sexuala.Te astept pe tine sa vi si sa facem dubla penetrare !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Alina, cred ca a fost o neintelegere in mesajele private. Nu insist, insa o gluma este o gluma, nu imi sta in fire altceva.

Daca te hotarasti sa vii in Bucuresti, sigur gasesti doritori, eu unul voi fi pe lista si sper sa iti arat ca te inseli.

ok,am trecut peste !

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna alixamlina as fi interesat de urmatorul sex party si daca vrei te pot suna sa facem o intalnire doar noi doi la tine (vin ca si client pentru o ora)ca sa punem la cale o orgie cum nu ai mai avut parte , daca esti de acord scriemi aici si lasa-mi si nr la care raspunzi iar eu te voi contacta sa stabilim intalnirea, multumesc si o zi frumoasa iti doresc😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, baieti, cum a fost la Gang Bang "Alina Party" ?

 

Am vrut sa vin si eu , am vazut pe internet ca trebuie sa ai cagula la un astfel de eveniment si m-au luat comunitarii cand am parcat langa casa tineretului.

Doar acum ce m-au eliberat pe semnatura, trebuia sa astept pana ajungeam la usa si apoi sa imi pun cagula.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Salut, baieti, cum a fost la Gang Bang "Alina Party" ?

 

Am vrut sa vin si eu , am vazut pe internet ca trebuie sa ai cagula la un astfel de eveniment si m-au luat comunitarii cand am parcat langa casa tineretului.

Doar acum ce m-au eliberat pe semnatura, trebuia sa astept pana ajungeam la usa si apoi sa imi pun cagula.

 

Eu stiam ca astia cu cagula sunt cei care aresteaza, nu cei care sunt arestati  :rax2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca parcai la McDonald's nu-ti avea nimeni treaba!

 

Daca parchez la McDonald's si imi vede sotia masina am probleme foarte mari crede ca manac de acolo.

 

 

Eu stiam ca astia cu cagula sunt cei care aresteaza, nu cei care sunt arestati  :rax2  :laugh2  :laugh2

 

Nu prea arestezi nimic cu cagula roz din satin. Oricum nu am fost arestat doar m-au retinut.

La inceput le-am aratat pe forum si grupul de pe Whatsapp si niste filme cu gang banguri dar nu s-au lasat induplecati pana la urma am fost nevoit sa le spun ca sunt prieten cu gigijuventino de pe forum / rubrica fazan si m-au eliberat fara sa mai comenteze nimic. Nu am inteles de ce, dar imi convine situatia.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

Salut, baieti, cum a fost la Gang Bang "Alina Party" ?

 

Am vrut sa vin si eu , am vazut pe internet ca trebuie sa ai cagula la un astfel de eveniment si m-au luat comunitarii cand am parcat langa casa tineretului.

Doar acum ce m-au eliberat pe semnatura, trebuia sa astept pana ajungeam la usa si apoi sa imi pun cagula.

Pai atata lucru nu ai invatat, ca nu se umbla cu capul, gol sau cu cagula, pe-afara? Te baga astia una-doua la extibionism.... :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Daca parchez la McDonald's si imi vede sotia masina am probleme foarte mari crede ca manac de acolo.

 

 

 

Nu prea arestezi nimic cu cagula roz din satin. Oricum nu am fost arestat doar m-au retinut.

La inceput le-am aratat pe forum si grupul de pe Whatsapp si niste filme cu gang banguri dar nu s-au lasat induplecati pana la urma am fost nevoit sa le spun ca sunt prieten cu gigijuventino de pe forum / rubrica fazan si m-au eliberat fara sa mai comenteze nimic. Nu am inteles de ce, dar imi convine situatia.

 

Ti-am acordat un punct de reputatie ca mi-ai vandut pontul cu  gigijuventino, nu se stie niciodata cand oi avea si eu nevoie :)  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Am gasit si eu acest topic recent si vreau sa particip  la urmatorul party. Din cele citite, vad ca Alina este si o fata inteligenta, cu mult bun simt pe langa frumusete. De mult timp eram interesat de un gangbang ca in filme, daca ma primesti la party, cu siguranta vei avea parte de dubla penetrare. Comentariile rautacioase nu isi au rostul!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am gasit si eu acest topic recent si vreau sa particip  la urmatorul party. Din cele citite, vad ca Alina este si o fata inteligenta, cu mult bun simt pe langa frumusete. De mult timp eram interesat de un gangbang ca in filme, daca ma primesti la party, cu siguranta vei avea parte de dubla penetrare. Comentariile rautacioase nu isi au rostul!

 

Esti acceptat dur3x, trebuie doar sa ii trimiti un mesaj pe whatsapp Alinei sa te adauge in grupul de gand-bang si trebuie sa iti alegi un coleg de pe forum pentru dubla penterare. Eu il sugerez pe tomson dar tu iti poti alege pe cine doresti in functie de preferintele personale suntem un grup cu persoane foarte diverse - romantici, preversi, shawormari, jucatori pro de fazan, shawormari, analfabeti, victime, shawormari, nebuni, oameni de treaba, shawormari.

 

Nu uita te rog sa ai 300 lei la tine taxa de participare / partikip. Nu este nevoie de buletin la intrare.

 

Distractie placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...