Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Team sunat de 10 ori si nu mi-ai rasp ca vroiam sa vin

Buna ,imi pare rau dar ieri am avut programari una dupa alta pana seara tarziu ....am avut ceva apeluri (nu au fost 10 de la nimeni) .Marti voi avea din nou locatie si daca vrei sa ma vizitezi cel mai bine ar fi sa ma suni din timp,asta insemnand cu min o zi anainte.Daca nu raspund imi poti trimite un sms sa stiu despre ce e vorba.

Weekend fain !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Maine (marti) am locatie si va stept sa petrecem clipe faine impreuna ! Locatia este pe str Gen Dragalina ,foarte aproape de Gara de Nord.Serviciile si tarifele le gasiti in semnatura mea.Incep la ora 9.30 si ultimul client il primesc la ora 21.

Prefer sa lucrez pe baza de programare.Daca nu raspund la tel inseamna ca sunt ocupata sau nu pot vb in acel moment dar imi puteti lasa un sms sau whatsapp urmand sa va raspund cand pot.

Va stau la dispozitie pt programari ! :kiss3 :doggystyle :sexanal :felatie

post-223841-0-30695700-1522662170_thumb.jpg

post-223841-0-61162300-1522662178_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Buna dragilor,va multumesc tuturor celor care m-ati vizitat astazi.Sper ca am reusit sa ma ridic la nivelul asteptarii voastre ! Va pup si va mai astept ! :kiss3

4 orgasme de la fiecare?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vineri astept sa ma vizitati in locatia de pe str Aries,langa Judetean ! Toate detaliile le gasiti in semnatura mea ( ca sa vedeti semnatura de pe tel accesati versiunea full sau accesati de pe PC )
Sunt disponibila pentru programari ! SMS,VOCE,WHATSAPP.

post-223841-0-20800900-1523359147_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

In curand organizez Gangbang Party cu tematica BOUNDAGE.Se va desfasura intr-o locatie de super lux ,vom sta cat ne vom simti bine iar barul si sampania vor fi din din partea casei !

Voi reveni cu detalii !

Uauu, am legăturile gata pregătite... :) :laugh2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

In curand organizez Gangbang Party cu tematica BOUNDAGE.Se va desfasura intr-o locatie de super lux ,vom sta cat ne vom simti bine iar barul si sampania vor fi din din partea casei !

Voi reveni cu detalii !

 

O poza cat o mie de cuvinte! :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca ai si raspunde la mesaje..

Buna...eu chiar sunt una care raspunde la mesaje...am facut acum bilantul si am constatat ca astazi a fost doar un singur sms la care nu am raspuns si asta pentru ca numarul respectiv este blocat pe whatsapp si la sms nu ii voi mai raspunde ever !....Daca tie iti apartine acel numar te rog sa nu ma mai deranjezi niciodata...daca nu , imi cer scuze si iti spun ca sigur ai scris altcuiva :laugh2.........desi dupa aroganta din exprimare ............... :blushing2  hint (890) la final.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hint: 63 la final, pe WA :)

Aha,am descoperit...mi-ai scris in 7 aprilie la ora 00.54 textul "libera ? "  ...din ce ai scris ieri aici se deduce ca ieri mi-ai scris .

In alta ordine de idei nu am raspuns la mesajul tau pentru ca eu nu lucrez noaptea si dimineta nu imi permit sa deranjez (poti fi cu sotia,la job,etc)....Trebuia sa mai insisti si sincer nu inteleg de ce purtam discutia asta aici...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...