Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Statul Paralel
  • Oras:Statul Paralel

Ce palpitații am avut dimineață căutând topicul ðŸ˜. Și când colo el era la top. Așa cu o mica întârziere de ....vreo 2 ani, a ajuns.

Vine firesc,ca o recunoaștere a unor calități certe (in primul rand umane pt de acolo pleacă tot ce faci).

Felicitări! ÃŽți spune Tina mai departe,mult mai bine decât aș putea eu sa o fac.

 

https://youtu.be/sYZEVBA4cAs

 

PS Salut pe aceasta cale și inițiativa "bolovanistica" in ce privește propunerea de mutare topic și pe ceilalți useri care au susținut.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce palpitații am avut dimineață căutând topicul ðŸ˜. Și când colo el era la top. Așa cu o mica întârziere de ....vreo 2 ani, a ajuns.

Vine firesc,ca o recunoaștere a unor calități certe (in primul rand umane pt de acolo pleacă tot ce faci).

Felicitări! ÃŽți spune Tina mai departe,mult mai bine decât aș putea eu sa o fac.

 

https://youtu.be/sYZEVBA4cAs

 

PS Salut pe aceasta cale și inițiativa "bolovanistica" in ce privește propunerea de mutare topic și pe ceilalți useri care au susținut.

Mulțumesc mult bby!
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cand mai ai in vedere un gangbang?

Vineri 09 august 2019 ora 10.00 cat si sambata 10 august 2019 ora 19.00 voi organiza gangbang party.Am ales sa fac doua sesiuni consecutive pentru a impaca ambele categorii de clienti (cei care sunt dispo in timpul sapt cat si cei liberi doar in weekend).

Fiecare sesiune va dura in jur de 3,4 ore ,voi oferi sex total(vezi in semnatura mea) iar costul participarii este de 400 lei/persoana.

Inca nu am stabilit tematica intalnirii dar voi revenii cu detalii in acest sens.Va rog sa va programati din timp pentru o mai buna organizare.Pentru alte detalii in afara de cele scrise mai sus ma puteti contacta pe whatsapp in prima faza.(clientii casei au prioritate).Imi rezerv dreptul de a alege participantii.

Conditii:

-IGIENA impecabila (epilat)

-bunul simt obligatoriu

-primesc doar persoane care stiu ce isi doresc

-prefer oameni maturi

-exclus bile si alte chestii de genul

post-223841-0-11250500-1563536933_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...