Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

Alina doar crezi ca poti sa rezisti la 10 😂😂😂 (glumesc sunt sigur ca poti)eu iti multumesc ca mi-ai raspuns la mesaj o sa te sun maine pentru o programare pe luni daca se poate pe data de 20 sa stabilim ora la care vrei sa te intalnesti cu noi ca sa fac programare la un hotel sau o pensiune mai retrasa undeva , ca stii cum e cu barbatii astia insurati e mai greu un pic sa scapi undeva fara sa dai explicatii unde am disparut😂😂😂astept raspuns multumesc😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Alina doar crezi ca poti sa rezisti la 10 (glumesc sunt sigur ca poti)eu iti multumesc ca mi-ai raspuns la mesaj o sa te sun maine pentru o programare pe luni daca se poate pe data de 20 sa stabilim ora la care vrei sa te intalnesti cu noi ca sa fac programare la un hotel sau o pensiune mai retrasa undeva , ca stii cum e cu barbatii astia insurati e mai greu un pic sa scapi undeva fara sa dai explicatii unde am disparutastept raspuns multumesc

suna ma sa vorbim

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Buna,la inceputul lunii decembrie impreuna cu prietena mea Karyna (de la top) vom organiza un mega Gangbang Party unde va asteptam pentru a va satisface cele mai ascunse fantezii.

Voi reveni cu detalii si poze incitante !

Va pup !

Da-mi un mesaj cu 2-3 zile inainte:*

Link spre comentariu

Buna,la inceputul lunii decembrie impreuna cu prietena mea Karyna (de la top) vom organiza un mega Gangbang Party unde va asteptam pentru a va satisface cele mai ascunse fantezii.

Voi reveni cu detalii si poze incitante !

Va pup !

Da-mi si mie un mesaj inainte cu cateva zile

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am participat si la ultimul party organizat de frumoasa domnisoara. Nu scriu ca sa fac recenzie ci doar ca sa ma laud :)))

Glumesc, pana la urma, ea are cu ce sa se laude. Totul a fost super fain si full option. Poza este cu rezultatele trudei noastre, cei care am fost acolo :)))

 

Spor si bafta, obsedatii mei sexuali

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu am fost de 2 ori in compania  Alinei

a fost o partida-n trei

totul a decurs conform celor spuse de Alina

cine n-are loc de ea .... treaba lui

de obicei cei care au comentarii contra..... nici nu cred ca au vazut fata lu ALINA

 

 ps : ALINA din partea mea ai nota 10 cu + si la atitudine si la felu de comportament 

nr meu e cu ....646 la urma Alina

pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Sigur nu a baut careva fanta cu spermatozoizi ?

Nice!

Eu nu prea inteleg o mica chestiune... Daca totul e super/mega/giga/tera la patrat de nemaipomenit, de ce nu lasati si recenzii?

Ajuta si pe altii dar si pe ea!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nice!

Eu nu prea inteleg o mica chestiune... Daca totul e super/mega/giga/tera la patrat de nemaipomenit, de ce nu lasati si recenzii?

Ajuta si pe altii dar si pe ea!

 

eu am lasat si recenzie intre posturile de pe acest topic. n-o sa fac recenzie de fiecare data daca nu s-a schimbat nimic. si eu cred ca sunt destule recenzii facute domnisoarei, covarsitor pozitive, incat sa puteti lua decizii informate daca vreti sa petreceti timp cu ea. daca unora le e lene sa citeasca printre pagini asta este... D-zeu iti da nu iti baga si in sac e vorba..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

.......... si eu cred ca sunt destule recenzii facute domnisoarei, covarsitor pozitive, incat sa puteti lua decizii informate daca vreti sa petreceti timp cu ea. daca unora le e lene sa citeasca printre pagini asta este... D-zeu iti da nu iti baga si in sac e vorba..

 

mai ...stii cum e? in domeniul asta niciodata nu sunt indeajuns de multe recenzii, cu cat mai recente cu atat mai bine, ca degeaba are 50 , da cea mai nou e de acum 3 luni, ca poate in 3 luni s a sictirit fata sau dimpotriva si a crescut calitatea serviciilor

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

shiva , petre 441   comentati fara rost

nu mai fiti " gigi contra "

banuiesc ca numa ati vb cu ALINA

eu am fost la 2 intalnirii face-to-face  si are 10 + pe linie

cei care au fost     stiu ce vb    si despre ce vb  

pupici     Alina

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

 

Am participat si la ultimul party organizat de frumoasa domnisoara. Nu scriu ca sa fac recenzie ci doar ca sa ma laud :)))

Glumesc, pana la urma, ea are cu ce sa se laude. Totul a fost super fain si full option. Poza este cu rezultatele trudei noastre, cei care am fost acolo :)))

 

Spor si bafta, obsedatii mei sexuali

Multumesc pentru cuvintele frumoase si seara incendiara !...sper sa repetam curand.Te pup !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu am fost de 2 ori in compania  Alinei

a fost o partida-n trei

totul a decurs conform celor spuse de Alina

cine n-are loc de ea .... treaba lui

de obicei cei care au comentarii contra..... nici nu cred ca au vazut fata lu ALINA

 

 ps : ALINA din partea mea ai nota 10 cu + si la atitudine si la felu de comportament 

nr meu e cu ....646 la urma Alina

pupici

Multumesc pentru apreciere si pentru comment-uri ! Si eu te pup si ne auzim curand !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...