Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumesc tuturor celor care mi au urat de bine !

Am revenit si sunt disponibila pentru nebunii !

Maine voi avea locatie si sunt disponibila pentru programari !
SMS...VOCE..WHATSAPP     :hug1 :kiss3 :atm :doggystyle :sexanal

In zilele in care nu detin locatie sunt disponibila pentru deplasari la hotel/pensiune !

post-223841-0-22520200-1529561770_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Un gangbang party pe cand?

 

 

Cand se anunta mai multi doritori ! Eu sunt dornica ! :FIREdevil

Da' întâi trebuie să verifici dacă nickname-ul corespunde cu realitatea  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

gvbolovan te asigur eu ca nickname ul corespunde cu realitatea si ca sa ii demonstrez si alixmalinei ca e adevarat iti fac o propunere si anume sa mergem împreună la alina si sa o futem timp de o ora doua, asta normal si daca alina doreste si e deacord si ea cu propunerea. Ce zici prietene? Accepti? Astept raspuns

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doritori de gangbang sunt tot timpul alixmalina pt ca esti tu esti super bună, iar pe lângă cei care au fost la ultimul gangbang mă alătur si eu, deci eu zic ca ai putea organiza cat de curând următorul party cu aceeasi participanti plus eu si sigur va iesi ceva extraordinar. Deci noi asteptam si suntem pregatiti sa iti oferim orgasme in cascada cum vrei tu.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

gvbolovan te asigur eu ca nickname ul corespunde cu realitatea si ca sa ii demonstrez si alixmalinei ca e adevarat iti fac o propunere si anume sa mergem împreună la alina si sa o futem timp de o ora doua, asta normal si daca alina doreste si e deacord si ea cu propunerea. Ce zici prietene? Accepti? Astept raspuns

Lauda de sine nu miroase a bine.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

gvbolovan te asigur eu ca nickname ul corespunde cu realitatea si ca sa ii demonstrez si alixmalinei ca e adevarat iti fac o propunere si anume sa mergem împreună la alina si sa o futem timp de o ora doua, asta normal si daca alina doreste si e deacord si ea cu propunerea. Ce zici prietene? Accepti? Astept raspuns

Prietene, nu pe mine trebuie să mă asiguri, ci pe Alina. Ai asigurat-o pe ea că ești un tip ok, m-ai asigurat și pe mine :) După aia mai putem discuta. Bafta!
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Lauda de sine nu miroase a bine.

:))) te-am prins ! :))))

Vezi ca tot p'acilisa te-ai laudat si tu ca dc ai fi mers la Alina, nu mai avea nevoie de gangbang. :))))))))

Asa imi place cd unii ii vad doar pe altii.

De ex, eu il cred pe daulabucibine.;)

Io pariez pe dau-la-buci-bine. ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...