Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu uitati,maine facem PARTYYY !!!! Conditii obligatorii :laugh2 ...vreau sa fiu ..aaa...vreau sa simt..aaa :laugh2 vreau sa fiu satisfacuta,dorita,'chinuita'...ador sa ma simt plina de dorinta voastra arzatoare,sa simt pulsul tau..in mine...pfff....hot :felatie :group ...ma ud doar cand ma gandesc la ce se poate intampla !!!
p.s mai este un loc disponibil.....va pup si va doresc !

post-223841-0-81127900-1552058632_thumb.jpg

post-223841-0-32770600-1552058662_thumb.jpg

post-223841-0-11988900-1552058680_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu uitati,maine facem PARTYYY !!!! Conditii obligatorii :laugh2 ...vreau sa fiu ..aaa...vreau sa simt..aaa :laugh2 vreau sa fiu satisfacuta,dorita,'chinuita'...ador sa ma simt plina de dorinta voastra arzatoare,sa simt pulsul tau..in mine...pfff....hot :felatie :group ...ma ud doar cand ma gandesc la ce se poate intampla !!!

p.s mai este un loc disponibil.....va pup si va doresc !

Sa fie cum dorești și mai mult decât atât :)
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Și recenzii! :angry Că altfel Alina va trebui să mă angajeze povestitor profesionist ;)  :laugh2

L-a angajat deja pe Florin Piersic. Anul viitor, dupa ce termina el de povestit, te poti gandi si tu la angajare.

P.S. Stii care e culmea rabdarii: sa asculti un discurs al lui Klaus Iohannis povestit de Florin Piersic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

L-a angajat deja pe Florin Piersic. Anul viitor, dupa ce termina el de povestit, te poti gandi si tu la angajare.

P.S. Stii care e culmea rabdarii: sa asculti un discurs al lui Klaus Iohannis povestit de Florin Piersic.

:no2 ..asta e din categoria sa mai facem o postare.Sincera sa fiu nu am gustat gluma...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Și recenzii! :angry Că altfel Alina va trebui să mă angajeze povestitor profesionist ;)  :laugh2

A fost o intalnire cu oameni mai speciali din punct de vedere social si am hotarat sa ramana totul acolo....trebuie sa respectam discretia atunci cand se cere.Totusi voi calca pe acest principiu si voi face eu recenzia cea mai scurta de pe acest forrum

Recenzie:

M-au futut bine ! :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Caut voluntari pentru o filmare de tip blowbang.Ca si conditii,varsta intre 25 si 45 ani,aspect fizic placut,epilat,educat,dotare peste 17 cm.Mentionez ca nu se va filma fata.Pentru alte detalii va rog sa ma contactati pe whatsapp cu un mesaj insotit de o poza (de la brau in jos :laugh2 ).
 

post-223841-0-09811700-1552377456_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Scumpa domnișoara daca ai procedat sa faci recenzi tr sa continui la fel nu conteaza cît de speciali au fost băieți conteaza pentu noi recenzia ok scumpo

Scumpul. ...Dar de ce nu faci tu o recenzie,doar ai fost acolo...sau?

Te rog din suflet sa mai lucrezi la exprimare ca nu înțelegem tot timpul ce vrei sa spui și sa iti muți mrejele seducătoare pe alt topic

Mulțumesc de înțelegere !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...