Sari la conținut

Doamna matura 0749917653


Vizitator Scrat

Postări Recomandate

Vizitator Scrat
Reputație: 0

Anuntul luat din Curierul suna cam asa : Doamna matura, fara prejudecati, ofer placeri nemarginite domnilor dornici de ceva nou.

Am sunat si am vorbit cu fata, voce placuta, locatie la Hotel Monte Carlo in Trivale, oral si normal (oralul cica se poate si nerpotejat cu CIM dar functie de igiena), pret 50 ron/fin sau 100 ron/ora.

Daca viziteaza cineva fata sa ne dea si noua de stire cu privire la comportament ... alea, alea. Eu evit genul asta de regula, nu imi place sa ma afisez pe la hoteluri dupa dame, plus ca unii receptioneri mai fac si misto.

Link spre comentariu
Vizitator voronel
Reputație: 0

am fost la ea,este tinerica si destul de simpatica, insa nu te lasa sa pui mana pe fofo. la alte descrieri nu ma pricep

 

Hai, macar incearca... pleaseeee... ca la regulament...

 

A.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator voronel
Reputație: 0

are sanii destul de mari,sa ai tot iei an gura ,este satena,are an jur de 23-25 ani. zice ca a fost pana acum an germania pe club. nu stiu cat de adevarat este. presteaza la MONTE CARLO an trivale

 

Hai mai incearca un pic... pleaseeee... si incearca daca nu e prea greu SA CITESTI SI REGULAMENTUL!!!

 

a.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Colegule @voronel ne-ai lamurit ... ajunge. pai mai tata daca nu citesti macar cateva threaduri sa vezi asa de curiozitate cum se face o recenzie, ajungi sa postezi asa cateva detalii din care nu prea intelegi nimic si ca atare ai si primit ban de la admini si moderatori.

Asteptam detaliile de la un alt coleg pana atunci.

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna seara,interesat de ceva nou si manat de curiozitate,am zis sa o sun pe duduia aceasta,mi-a dat detalii telefonice ca este roscata sani nr 3, fund bombat , o ora costa 100 roni si sunt incluse 2 numere,problema mare este ca NU MAI PRESTEAZA LA MONTE CARLO CI LA ADELIN si mie unu hotelul adelin nu imi inspira incredere...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...