Sari la conținut

0730228128 Bruneta Sexy 22 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mine sau La tine . Poze Reale Confirm cu Costumatia

Bruneta Sexy 22 ani , sani nr3 , fund Bombat , 60kg , 171cm,Frumoasa si Stilata , Ofer, Oral , normal ,69 si masaj

Pret : 200.00 RON / ora

Telefon : 0730228128

post-55084-0-33440700-1480756940_thumb.jpg

post-55084-0-16700800-1480756948_thumb.jpg

post-55084-0-99940800-1480756955_thumb.jpg

post-55084-0-97006200-1480756962_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cu siguranta

Dar nu au dat detalii pe forum

:)

Nu de alta, dar o cunosc pe tipa de când era puștoaică si am recunoscut-o din poze si chiar as vrea sa trec pe la ea, dar aștept o părere ceva ca m-am mai ars cu puștoaice in trecut si am zis mai întâi sa las pe altul sa revină cu o părere..:)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu de alta, dar o cunosc pe tipa de când era puștoaică si am recunoscut-o din poze si chiar as vrea sa trec pe la ea, dar aștept o părere ceva ca m-am mai ars cu puștoaice in trecut si am zis mai întâi sa las pe altul sa revină cu o părere..:)

Daca o cunosti atunci poti sa apelezi cu incredere la ea ca doar sunteti cunostinte

Ps

Eu nu 'observ' pe forum pustoaicele cu care te-ai mai ars in trecut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca o cunosti atunci poti sa apelezi cu incredere la ea ca doar sunteti cunostinte

Ps

Eu nu 'observ' pe forum pustoaicele cu care te-ai mai ars in trecut

Nu am "talent" narativ..sunt ceva mai tăcut, si nu prea prind ocazia să intru prea des pe forum din cauza familiei :D, dar o sa anunț daca trec pe la domnișoara..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am "talent" narativ..sunt ceva mai tăcut, si nu prea prind ocazia să intru prea des pe forum din cauza familiei :D, dar o sa anunț daca trec pe la domnișoara..

Nu trebuie sa ai talent narativ ca sa povestesti o intamplare

Dar e mai comod sa spui asta sau sa astepti sa mearga altu si sa citesti dupa recenzia lui

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu am "talent" narativ..sunt ceva mai tăcut, si nu prea prind ocazia să intru prea des pe forum din cauza familiei :D, dar o sa anunț daca trec pe la domnișoara..

Da talient futativ ai ? Nu di alta...da poti sa o futi si muteste si kear sa nu zisi nimica pi forum. Iara dak o sti di mica pi fata...apai surpriza ceia cind ia trasari, in momientu cind iti dischidi usa si ti riecunoasti...fasi tati bani din lumie !!!

 

Da moi facut curioasa tatusi...cum ai ricunoscuto tu pi fata din pozili alia. Nu di alta, da di iera mama io nu cried cami dadiam seama din timbrele celea di pozi !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io mam prins ! :)

 

Cre cai fata vişinului...pi cari o ştii di mica...si o ricunoscuto dupe : "Poze Reale Confirm cu Costumatia"...atuşea cînd io vizut costumatia pi sîrmă la uscat !

 

:)))))))

 

Da şi poati fi moi frumos...ca o pustoiaca, pi cari o sti di mica... cu cari ti vezi pi casa scari des...cari ti saluta siti zişi "vecine", da la cari ti gîndiesti : "aaaah...ci dop di pula iasi faşi di sar putia"...si discopiri cai zdrianta di futut pi cîtiva lei ?!

 

Iera o publisitati dila Carlsberg sau Heineken in timpu meciurilor din Liga Campeonilor, cînd un tip dusi copilu pi stadion la primu meci din veata...si zisea naratoru :

 

- Biletu 150 euro, Tricou, 65 Euro, Fularu, 40 di euro...the memories...priceless !!!

 

Asa si ku vişina...pustoaica curva, la primu futai !!! :))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da talient futativ ai ? Nu di alta...da poti sa o futi si muteste si kear sa nu zisi nimica pi forum. Iara dak o sti di mica pi fata...apai surpriza ceia cind ia trasari, in momientu cind iti dischidi usa si ti riecunoasti...fasi tati bani din lumie !!!

Da moi facut curioasa tatusi...cum ai ricunoscuto tu pi fata din pozili alia. Nu di alta, da di iera mama io nu cried cami dadiam seama din timbrele celea di pozi !!!

Foarte simplu am recunoscut-o, pe facebook are aceleași poze neblurate dar îmbrăcată,din fata oglinzii, nu trebuie sa fi detectiv sa-ti dai seama,are blurate tatuaje si fata, dar frigiderul și lucrurile din jur nu, de aia nu o recunoști pe mămică ta Amelia, ca te uiți doar la cur si țâțe..
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mă iertați şi voi akuma...da am o ântrebarie !

 

"Brunieta sexy" !!!

 

Cumva so redefinit cuvîntu sexy ân dex si nam fost io atientă ? Acuma ka sa fi sexy trebe obligatoriu sa ai burta, şunci şi curu cît osia spati dila o combină John Deer ???

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Am vazut ca nimeni nu a indraznit sa faca o recenzie pt fata asta,m-am gandit eu sa fac ceva in folosul comunitatii :))

Am sunat mi-a comunicat pretul 100/200,mi-a spus ce servicii presteaza,iar locatia fiind undeva aproape de piata Abator..

Sincer mie mi sa parut de treaba,comunicativa,deschisa si care tine la glume,desi e clar ca e gispsanca dar asta nu e o problema atata timp cat comportamentul este normal si frumos,multe dintre tatuajele ei nu apar in poze..si e mai veche in domeniu din cate mi-a spus...mai are si o colega next door..

 

Caracterizare

 

Normal - 9 cu implicare si gemete usoare si placute

Oral - 9 destul de bn facut cu deep

Anal - Nu

Aspect - 8 forme rotunde placate

GFE - 8 o fire deschisa

Igieana - 9 a facut dus si ma invitat si pe mn

Locatie - 8 locatie curate dar mica,o garsoniera

Pasarica - 8 e ok

Poze - nu stiu daca sunt reale dar sunt apropiate de realitate,gen nu vei fi dezamagit

Recomandare - Da

Pret - 100/200

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...