Sari la conținut

Doamna MILF 0768875656 Unirii


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am obtinut in cele din urma o programare la doamna. sper sa nu raman iar cu ochii in soare. ideea e ca sunt un pic bulversat de primele postari, in legatura cu problemele privind bts-urile. ceva probleme, cineva? nu vreau sa fiu inteles gresit, dar ma gandesc in primul rand la sanatatea mea, normal. multumesc anticipat! 

Link spre comentariu
Vizitator gaby20081975
Reputație: 0

Am vizitato pentru a doua oara pe dna Oana, insa e prima oara cand ii fac o recenzie.

 

Am fost la ea si cand era la Hotel Horoscop si la Unirii.

 

 

Programare fara probleme, locatia de pe O Goga nu e la fel de spatioasa ca cea de la Unirii , dar per ansambu e ok.

 

Cum au spus si ceilalti colegi, Oana e o doamna inalta, bine facuta, sanii mari si te asteapta intr-o tinuta sexi neagra pe niste tocuri foarte inalte.

 

Sincer, am revenit la ea pentru corpul pe care il are - e buna rau!

 

Sanii mari, fermi si rotunzi , coapse aproape persecte fara celulita, abdomen sexi, fara grasime si curul frate! Are un cur de te innebuneste.

 

E foarte educata, ai ce discuta cu ea, e o doamna intelectuala - GFE il punctez deja cu nota 10.

 

E pacat sa o futi pe Oana doar un numar, e femeie care ii dai 2 numere fara probleme la cum arata.

 

Dupa dusul de rigoare am asteptat-o in camera sa faca si ea dus si a revenit in costumul Evei.O priveliste de nedescris! Deja aveam pula par..M-am ridicat si i-am desfacut bucile si am luat-o la limbi in cur. Oana se mangaia pe sani si gemea. Am pus-o apoi capra in pat si i-ao la lins in ambele gauri. Nu vreau sa exagerez, dar cred ca i-am dat limbi mai mult de 30 minute incontinuu.Pur si simplu nu ma saturam de gustul ei. Am trecut la un 69 , ca sa munceasca si ea...O suge bine, si din cand in cand mai da si cate o libuta pe coaie.

Finalizarea a fost orala in 69.A plecat cu gura plina la baie sa scuipe incarcatura.

Am facut pauza de aprox 5-10 minute intre numere, apoi a inceput ea cu un oral bun, care l-a trezit din nou pe gogu care era dornic de pasarica.

A pus prezervativul si am trecut la normal - misionar, pe la spate si in picioare.Se implica si la normal, da contre, mai ales cand o futi pe la spate si geme usor.Imi doream totusi sa imi bag pula si intre tatele alea mari ale ei , nu vroiam sa imi dau drumul la normal. Asa ca mi-am soc prezervativul, ea trecand in genunchi in fata mea. "poti sa iti dai drumul unde vrei!" imi spunea ea.Am luat-o la pula intre tate cateva minute bune, apoi am pus-o s-o suga din nou si cand cam simtit ca vine, mi-am dat drumul pe tatele ei.

 

Igienizare si dupa al doilea numar m-am imbracat si am plecat.

 

Sa dam si note acum:

- GFE - 10 , cum am mai spus mai sus;

-oral 8, totusi ar trebui sa acorde mai multa atentie la zonele adiacente;

-normal 9.

 

E de revenit, pentru ca arata foarte bine!

 

150 lei/2 finalizari.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

va salut pretenasi in ale fututului!

 

astazi am vizitat-o pe doamna. doamna.... este mai mult o matusa buna de pula din adolescenta pe care vroiai sa o futi, dupa mine. stabilit programare prin sms. burebista, bloc stradal, gasit usor loc de parcare. portar jos, nu l-am bagat in seama, nici el pe mine. deschide doamna, cocotata pe toace, cu toate ca e de la natura destul de inalta. cam 42 ani sau mai mult zic eu. bruneta, sani mari, fata comuna, curul bombat...il pierduse cred...imbracata in ceva negru...de lucru.. ceva burtica..ceva celulita. mi-a deschis vorbind la telefon..am ramas un pic in hol...vroiam sa ii spun ca nu raman. ea inchide usile...zic..pula mea...am belit-o ...hai sa raman de frica..))))...aia e! merg eu la dus..ea nu...hai sa-mi bag pula zic...bine, adevarul e ca nu au fost probleme ce tin de igiena. baia..asa si-asa. curata, oricum nu venisem in inspectie.  mai vorbeste la tel...se mai scuza la mine...intr-un final vine..se dezbraca...sanii sunt punctual ei forte..si carnea tare zic eu. incepe cu oral ne--alegerea mea...dantura pusa...presteaza ea astfel cam un minut..si zice..trecem la normal? pas zic..da-i falci in continuare..deja atmosfera era sub orice critica...intr-un final..o opresc..si trece deasupra...sarea ca o capra in pula..deja ma hotarasem sa o muncesc de-al dreacu pt fazele de mai devreme..se pare ca si ala micu..care a prins o zi f buna...o pun si capra....si da-i sa simta...simtea pe naiba...lipsa patos...esti incordat zice...alta data parca nu erai asa...Haiti!!!!..poate dintr-o viata anterioara..ca doar e prima data...m-a confundat...am lasat-o asa..cum zicea ea.....te finalizez oral..ok zic....ce sa finalizezi in atmosfera aia? mediocritate la toate capitolele...zic hai iar la normal..se urca iar..dar cu spatele..al meu..in ciuda...tot tare...intr-un final...o dau jos... ,,io am facut tot ce trebuia, nu e vina mea"..asa e zic..e a mea, iarta-ma. dus..pa si pusi. inmanat 80 lei pt o finalizare ce nu a avut loc.

 note:

aspect general...7.5 dupa gusturile mele.. matusica..am mai zis...

oral..slab..asa..ca trebuie....fara deep..

normal...pula sa fie-n pizda...vorba ceea...7 cu indulgenta

gfe? o fi fost..stiu si eu?

 

de revenit? nici nu ma gandesc! de recomandat? pai sunteti prietenii mei...clar nu!...era aiurita...tembela...poate am prins-o eu intr-o zi mai proasta.

 

PS: clar trebuia sa merg la mona....))))

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna asta cu "matusa buna de pula" , asta am simtit si eu cand am vizitato. :laugh2

Spor la futut!

 

 

si cand ma gandesc cat am urmarit-o....)))))  fir-ar ele sa fie de gusturi...))))))..care nu se discuta :slap2

Link spre comentariu

Mi-am luat TEAPA....asa-mi trebuie.....

 

Dupa minunata experienta avuta cu Denisa zic ca e cazul sa testez un MILF....singura care-mi raspunde la telefon e titulara topicului...

 

-Buna ziua

-Buna ziua

-Disponibila? (intreb eu ca un tampit)

-Da (zice madam) la mine te programezi cu jumatate de ora inainte....(poti in jumatate de ora)

-Sigur zic eu (ca un tampit) poti si mai repede ca sunt prin oras.....

-NU (zice madam) jumatate de ora asa e la mine (te pui cu regulamentu fomeii)....

 

..........si incheiem conversatia urmand ca in juma' de ora sa ma desfat cu bucile doamnei (sigur asta doar in capu meu prost)......trece jumatatea de ora si sun.....si sun....si sun....si iarasi sun, pret de vo'35-40 de minute (ca un tampit), si mi-a mai raspuns PULA la telefon.....

 

CONCLUZIA: femeia e nesimtita.......nu prea ma enervez da asta mi-a pus capac...DE EVITAT

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

n-ai pierdut nimic...crede-ma! esti mai castigat asa! :laugh2

 

 

 

Mi-am luat TEAPA....asa-mi trebuie.....

 

Dupa minunata experienta avuta cu Denisa zic ca e cazul sa testez un MILF....singura care-mi raspunde la telefon e titulara topicului...

 

-Buna ziua

-Buna ziua

-Disponibila? (intreb eu ca un tampit)

-Da (zice madam) la mine te programezi cu jumatate de ora inainte....(poti in jumatate de ora)

-Sigur zic eu (ca un tampit) poti si mai repede ca sunt prin oras.....

-NU (zice madam) jumatate de ora asa e la mine (te pui cu regulamentu fomeii)....

 

..........si incheiem conversatia urmand ca in juma' de ora sa ma desfat cu bucile doamnei (sigur asta doar in capu meu prost)......trece jumatatea de ora si sun.....si sun....si sun....si iarasi sun, pret de vo'35-40 de minute (ca un tampit), si mi-a mai raspuns PULA la telefon.....

 

CONCLUZIA: femeia e nesimtita.......nu prea ma enervez da asta mi-a pus capac...DE EVITAT

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

prin ianuarie activa pe Calarasi, in spate la MOL.

pe ce nr ati gasit o fratilor?? vad ca anunt nu mai are ...nimic...cum mai activeaza ?? pentru aia care si aduc aminte de ea ? :) 

Lasati ne si nou amanunte ca vrem sa o vizitam si noi ;)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...