Sari la conținut

0740651235 Bianca


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut la toata lumea, rasfoind anunturile de specialitate mi-a atras atentia un anunt,Pun mana pe tel.sun raspunde si imi spune ca nu este in Cluj ca este pe drum si ajunde dupa ora 22. Astazi destul de dimineata sun din nou si imi raspunde o voce trezita din somn care abia articlula cuvintele,imi cer scuze pt tel destul de matinal cu specificatia ca voi revenii mai tarziu.Revin cu tel. o voce calda si placuta imi explica serviciile.Cer indicatii despre locatie imi comnica str,Cojocnei. Ajuns la locul indicat imi comunica nr ap. Imi deschide o domnisoara blonda superba,zambitoare si foarte relaxata.Imi spune ca mai are o colega mi-o prezinta (era in bucatarie).Bianca este o tinerica cred ca undeva in jur de 23 de ani frumusica si extrem de placuta.Eu am avut parte de un ON si NP.

 

Locatie 7 (garsonierele de pe Cojocnei)

 

Aspect  9 

 

Atitudine 9

 

ON  9 

 

NP 9,5

 

Eu am platit 100 de ron, si am stat aproximativ 30 -35 de minute. Fata nu este grabita deloc si are o atitudine pro client.Se implica destul de mult...  Eu o recomand cred ca merita incercata.Toate cele bune la toata lumea

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost sa o vad la cateva minute dupa postul colegului camarro caruia ii multumesc pentru ca a fost deschizator de drumuri.

 

Locatia e nasoala dar ma asteptam. Fata e clar de etnie, vopsita blonda si cam durdulie dupa gustul meu. Deh, ma asteptam la "o blonda superba". Ce-i drept e dragutica la fata. Are o colega, negricioasa si ea, care s-a retras intr-o "camara" adiacenta ca sa nu ne deranjeze :P ... Apoi, dupa cateva secunde a deschis discret usa si a oftat "ioi, ce ma sufoc aici!"

Mi-a cerut 100 OP + NP si nu a acceptat finalizare orala decat pt inca 50.

 

Facand suma factorilor pro si contra, am decis sa parasesc terenul de lupta. 

 

Sper ca ajuta!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

RockBoy îi clar că nu îți sunt pe plac dar astea îmi sunt serviciile si nici nu ai pomenit de așa ceva când am vorbit la telefon pentru că îți spuneam dacă fac sau nu.imi pare rău dar când mai suni la fete întreabă ce servicii presteaza😉si locația asta am gasit-o ce sa fac si nu sunt de etnie

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

RockBoy îi clar că nu îți sunt pe plac dar astea îmi sunt serviciile si nici nu ai pomenit de așa ceva când am vorbit la telefon pentru că îți spuneam dacă fac sau nu.imi pare rău dar când mai suni la fete întreabă ce servicii presteazasi locația asta am gasit-o ce sa fac si nu sunt de etnie

Esti de etnie , crede-ma . Fiecare avem o etnie

  • Like 1
Link spre comentariu

 Bianca,nu te mai consuma cu toti Fish-ii de pe site-ul Nimfo care in loc de a sta in Barul din coltul strazii ,scriu pe topicul tau....Pot sa-ti ofer eu ceva mai bun ,un apartament in regim hotelier ,cu doua camere ,liber din 15Decembrie .Daca te intereseaza numar meu este:0736 899 044.O zi faina ,Anita :hug1

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

 Bianca,nu te mai consuma cu toti Fish-ii de pe site-ul Nimfo care in loc de a sta in Barul din coltul strazii ,scriu pe topicul tau....Pot sa-ti ofer eu ceva mai bun ,un apartament in regim hotelier ,cu doua camere ,liber din 15Decembrie .Daca te intereseaza numar meu este:0736 899 044.O zi faina ,Anita :hug1

Ca sa ii iei tu procent?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna cheloox scuze pentru că m-am exprimat greșit o finalizare scurta costa 100 lei iar 30 Min 150

 

Salutare pisi,
 
Intervenția mea a fost mai în glumă, eram tare vesel că a venit moșu' la mine ieri, de aia am tras cu ochiul ;)
Acum m-ai făcut mai curios... ce înseamnă o finalizare scurtă că eu de obicei stau 15 min numai la duș ;)
 
XOXOXO
 
  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

 

Salutare pisi,
 
Intervenția mea a fost mai în glumă, eram tare vesel că a venit moșu' la mine ieri, de aia am tras cu ochiul ;)
Acum m-ai făcut mai curios... ce înseamnă o finalizare scurtă că eu de obicei stau 15 min numai la duș ;)
 
XOXOXO
 

 

dute mah atata stai tu la dus tur - retur 30 min?!!?

  • Like 1
Link spre comentariu

Ca sa ii iei tu procent?

Retardatule,nu ...I-am oferit un apartament in regim hotelier daca mintea ta bolnava stie ce inseamna....Si daca ea doreste ,doreste ,bineinteles...Scuze ,Bianca ,pt off topic..S-au trezit adormitii  sa povesteasca pe aici...

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Totusi cum sa ceri 150 pe finalizare (fie si de 30 de minute) cand ai locatia pe Cojocnei?

Salut , eu m-am simtit bine cu domnisoara, nu am facut decat sa relatez intalnirea mea cu ea.Serviciile sunt mai mult decat decente atata timp cat stabilesti de la inceput conditiile.In ceea ce priveste locatia stiam cum arata locatiile de pe Cojocnei,dar nedorind sa fac o investitie imobiliara mi-am asumat acest lucru.Gusturile difera de la persoana la persoana dar cu siguranta Bianca nu este o fata urata.Ce mi-a placut foarte mult este ca atitudinea si serviciile sunt pro client. Raport calitate pret este foarte bun.Toate cele bune la toti.

  • Like 6
Link spre comentariu

Adevarul e ca pe mine nu ma intereseaza locatia. Am futut in cele mai mari bombe. (Multe dintre ele fiind mai bune futaiuri decat in locatii de lux.) Chiar la inceput m-am mirat cum multi insista pe locatie.

Ideea este insa ca daca stai pe Cojocnei, apoi nu cere acelasi pret ca una care si-a inchiriat la Viva City. Esti pe Cojocnei, te adaptezi preturilor de acolo (50-100 max.). Daca esti buna atunci te vei evidentia fata de celelalte de dpe Cojocnei prin numarul de clienti, adica iti vor sta la usa la coada in timp ce celelalte stau toata ziua sa se uite la TV.

Cel putin asa cred eu. De aici in colo... fiecare cum crede.

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Ma bucur ca unii colegi au apreciat pozitiv sau foarte pozitiv fata....

Ei am fost si eu pe la ea...garsoniera de pe Cojocnei, cu 2 fete in ea...blonda tinerica....si colega...mai matura 35 de ani bruneta,  slabuta....De fapt din discutiile de la telefon premergatoare vizitei am primit o oferta buna...pe care am apreciat-o si pe care nu am refuzat-o  : cu ambele la 200 lei ! Aici au o bila alba, pentru ca au stiut sa ma oferteze...:)))))

Blonda : tinerica, placuta, vorbareata, tarancuta dar cu bun simt, slaba sus , dar plinuta jos.

Bruneta : 35 de ani, slabuta, bruneta, nimic special, mai plictisita

Blonda a fost ok in mare si-a dat silinta si face un ON mai bun decat bruneta...bruneta s-a plictisit repede ....

Am beneficiat de ON si NP cu ambele deodata... nu prea am ce povesti ...asa ca ...atat...

Note nu stiu ce sa notez si pe cine....nu m-or dat pe spate in "duet"....poate daca va fi un single ...daca ... oi da si note...dar nu cred :D

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Am bifat si eu blonda. N-as avea de adaugat mare lucru. Atata bine, sanii mi-au placut in mod special si atitidinea ei inclinata inspre a te simti bine. Puncte slabe ar fi zona dubioasa, garsoniera naspa si prezervativele cred ca de la lidl. La 100 de lei, putine iau durex! ON 8, NP 8 GFE 8,5.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...