Sari la conținut

czr20

Postări Recomandate

Salutare fratilor...tare imi doresc sa stiu daca aceata milfa ofera si servicii xxx,imi puteti spune daca a trecut cineva pe la ea? imi place mult

Acesta este anuntul integral

ATMOSFERA calma pt. masaje de relaxare, tonifiere, dureri lombare, cervicale, puncte reflexogene, facial. Informatii nutritionale. Zona Baba Novac-Decebal. Progr. 9-20, 07 Sep 11:00

0734.536.432 Bucuresti

post-29137-0-13116200-1347046886_thumb.jpg

post-29137-0-34633800-1347046909_thumb.jpg

post-29137-0-31363700-1347046939_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am vorbit cu tipa la telefon si chiar o irita daca intrebi de finalizare. Vorbeste extrem de elegant, se simte ca are stil. Insa eu zic ca strategia cea mai buna in cazul ei este sa o iei in etape. Sa mergi la ea, sa o cunosti, sa ajungi sa te familiarizezi cu ea si de abia apoi usor, usor sa incerci sa abordezi subiectul finalizarii. Inca nu am ajuns la ea, deoarece am optat pt alte maseuze, dar o am pe lista.

 

De indata ce o voi vizita revin cu recenzie.

Link spre comentariu

am sunat-o acum..mi-a vorbit oarecum flegmatic...nu mi-a raspuns la intrebari,a vrut sa scape de mine,mai ca mi-a inchis in nas...caracter 0... ( SI ATENTIE! i-am vorbit cat se poate de elegant,m-am prezentat,am vorbit pe un ton linistitor....degeaba,avea draci in pizda)

Link spre comentariu

Daca dai cautare pe google dupa nr ei o sa gasesti si anunturi din 2010. De mult timp posteaza anunturi. Probabil face doar masaj si nici macar o laba mica in plus ca bonus. De exemplu la saloanele de masaj (nu erotic) ai un prosop in jurul mijlocului si nici macar fesele nu ti le maseaza cum trebuie.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...