Sari la conținut

Jessy -bruneta focoasa-0751527866


torkus1

Postări Recomandate

Buna vin si eu cu o recenzie despre domnisoara jessy vreau sa va spun ca este o fata cu bun simt educata...

Am fost la ea de en ori si tot timpul ma primit cum trebuie o fata de nota 10

Domnisoara jessy daca ai cont pe forum vreau sa iti multumesc pt servicile tale si ca o sa mai revin la tine

Pupici

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

De la început țin să precizez că cunosc fetele din 2017,pe colega ei am vizitat-o de foarte multe ori și niciodată nu am avut nimic de comentat negativ la adresa lor.Nu am scris fiindcă cele mai multe vizite le-am făcut înainte de 27 decembrie 2018, dată la care am pășit timid dar sigur pe forum.

 

Le-am respectat și le respect în continuare,dar nu pot să nu remarc "MIROSUL PUTERNIC CARE VINE"dinspre colegul @jhon12 cu cele trei posturi, două aici si unul la "concurență".

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna vin si eu cu o recenzie despre domnisoara jessy vreau sa va spun ca este o fata cu bun simt educata...

Am fost la ea de en ori si tot timpul ma primit cum trebuie o fata de nota 10

Domnisoara jessy daca ai cont pe forum vreau sa iti multumesc pt servicile tale si ca o sa mai revin la tine

Pupici

Pestane, asta e recenzie  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Eu am foste la Jessy de vreo 5 ori in ultimii 3 ani,asa sporadic cand o prindeam acasa caci am observat ca tot pleaca din tara..dupa spusele ei in Anglia.

De fiecare data m-am simtit bine,nu m-a grabit niciodata.baia curata cu tot ce trebuie,de vreo doua ori avea o colega cu sanii mari si parul blond,iar alte dati era o tipa bruneta ,dar nu am incercat niciuna din cele doua,desi am vrut sa facem o chestie in 3..jessy nu a acceptat.

Un lucru care m-a deranjat a fost ca fumeaza la inceput si dupa actiune fara sa ceara voie,deci hainele vor mirosi si te vor da de gol daca ai probleme de acest gen.

In rest voi mai merge la ea,cand va fi momentul..nu dau note ca fiecare face ce vrea si nu vreau sa ma contrazic cu nimeni pe tema asta.

Bafta !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...