Sari la conținut

Hotel-Hostel recomandare


Postări Recomandate

  • Telefon: 0233263256
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0233263256
  • Oras:Bucuresti

Salutare  o recomandare daca se poate pentru un hotel - hostel din Bucuresti care inchiriaza camera pentru 2-3 ore pentru o scurta distractie fara sa ridice din sprancene.

 

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Orice hotel merge,nu trebuie sa spui cat stai,platesti o camera matrimoniala si gata.

 

Daca vrei ceva fff ieftin si inchiriere pentru 2-3 ore,mergi la complex miorita pe soseaua de centura,intre sos Oltenitei si sos Berceni,platesti ceva gen 30 lei.

 

Succes !

Link spre comentariu

Orice hotel merge,nu trebuie sa spui cat stai,platesti o camera matrimoniala si gata.

 

Daca vrei ceva fff ieftin si inchiriere pentru 2-3 ore,mergi la complex miorita pe soseaua de centura,intre sos Oltenitei si sos Berceni,platesti ceva gen 30 lei.

 

Succes !

Eu la acea locatie am platit 70 lei, acum vreo 2 ani; nu cred ca are rost sa mergi cu gandul ca vei plati 30 lei.
Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Cu garsonierele pierzi ceva timp pana iti aduce cheia,si nu merita pentru 2 ore...

La Miorita mergi direct la recepție si vb cu baiatul de acolo,ii spui exact cum sta treaba,platesti 2 ore,iti da cheia si iti faci treaba. In plus acolo nu te vede nici dracu,discretia este asigurata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am cules informatii proaspete de pe teren despre " Dream accomodation "

Camera pentru doua ore - 120 Lei....

Cica au investit mult in renovare.

Dar nici inainte nu era rau.

Ce a scazut valoarea batranului leu romanesc !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare  o recomandare daca se poate pentru un hotel - hostel din Bucuresti care inchiriaza camera pentru 2-3 ore pentru o scurta distractie fara sa ridice din sprancene.

 

Multumesc anticipat

hotel dalin sau hotel razvan 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...