Sari la conținut

Pustoaice 0723821415 bruneta mica 0746860698 blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu i rea... Da nici buna.cariile te fac sa fugi insa posteriorul ei invinge si ramai.

Oral 7

Np 8, face ce zici, stramta.

Dragi colegi ati uitat sa specificati ca e gipsy.

Dar de bifat se poate.

Revenit... No way!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu-i rea dar nici cu satisfacție n-am plecat de la ea (am fost în urmă cu mai multe zile, tentat de anunțul ei).

 

Locație: 5 (garsonieră veche, nu prea îngrijită, baie cu indulgență ok) - bloc celebru în zona spitalului de boli infecțioase - și cam așa te și simți înăuntru oricum.

ON: 5 - Zero atenție, nicio intenție de DT, cu mâna strânsă bine și băgat și scos din gură ca la maraton.

Am rugat-o să nu se grăbească așa tare și mi-a răspuns că nu e după mine și că sunt deci de "ăla" care se termină greu. S-a conformat pentru 10 secunde după care a revenit la același sprint de m-a determinat să trecem la normal.

NP: 6 - cam face ce zici, dar la LOT țopăie cu atâta ură de zici că vrea să spargă podeaua cu tine cu tot - am plecat cu dureri de bazin de la conformația ei osoasă.

Am mai încercat un umeri-craci relativ ok și o capră unde am și finalizat. Posterior acceptabil.

Aspect: 6. Nu e vreo frumusețe, de etnie, dar corp slim acceptabil.

Atitudine/GFE: 4 - nu e sofisticată, destul de deschisă, dar te și repezește, fără multe maniere și destul de arțăgoasă.

 

Cadorisit 100ron/o finalizare la început.

 

De revenit: Prefer satisfacția manuală - e mai sigură pentru integritatea corporală și fără comentariile de vânzătoare în piață.

De recomandat: Nu.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Vorbit cu bruneta, prima data imi spune ca nu se poate finalizare in gura, dupa ce o intreb ca de ce s-a lasat de bunul obicei de a si inghiti imi zice ca i se face greata. Acuma nu stiu, la telefon o zice una, la fata locului cu pula in gat poate face altceva. Eu m-as fi dus doar pt. decartarea semintei la ea pe amigdale, dar daca nu vrea, am mers in alta parte.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728547983
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 0728547983
  • Oras:Cluj-Napoca

O experienta foarte neplăcută cu domnisoara "brunetă frumoasa"!.

Am sunat cu o zi înainte si m-am programat pentru a doua zi dimineața, programare pentru o oră. Bineinteles ca domnisoara a zis DA.

I-am scris că o să sun cu 20 de minute înainte de ora programată, pentru adresa, deoarece nu am mai fost la ea.

A doua zi, adică ieri, "sufletu'", nimic, nici un raspuns, nici pe telefon, nici pe whatsapp, m-a lăsat "cu ochii-n soare". Până la urmă, după o oră, mi-a răspuns pe whatsapp: "Crezi că mă trezesc la 7 numa așa? Să îmi dai teapa?"

Programarea era pentru 08.30, intradevar!

Ce m-a deranjat cel mai tare e faptul că i-am scris pe whatsapp, dar bineinteles ca m-a blocat!ðŸ˜

Concluzia: Din punctul meu de vedere, de evitat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnu' "prescuratul". M-ai sunat luni dupămasă sa imi spui ca vrei sa vi vineri dimineață pe la ora 8. Ti-am zis frumos ca sa imi scri sau sa ma suni joi seara pt confirmare. Pt ca de obicei nu ma trezesc asa de dimineață. Eu joi seara nu puteam sa te sun sa intreb daca mai vi sau nu...pt ca nu stiu daca esti însurat sau etc. Nu vroiam sa fac probleme. Cand m-am trezit am vazut ca m ai sunat si ti-am zis ca nu m-am trezit pt ca nu ai mai zis nimic. Plus ca sunt cate zic ca vin in 10 min si nu mai ajung Dapoi cu atatea zile înainte:))) .scuze pt neînțelegere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnu' "preacuratul". M-ai sunat luni dupămasă sa imi spui ca vrei sa vi vineri dimineață pe la ora 8. Ti-am zis frumos ca sa imi scri sau sa ma suni joi seara pt confirmare. Pt ca de obicei nu ma trezesc asa de dimineață. Eu joi seara nu puteam sa te sun sa intreb daca mai vi sau nu...pt ca nu stiu daca esti însurat sau etc. Nu vroiam sa fac probleme. Cand m-am trezit am vazut ca m ai sunat si ti-am zis ca nu m-am trezit pt ca nu ai mai zis nimic. Plus ca sunt cate zic ca vin in 10 min si nu mai ajung Dapoi cu atatea zile înainte:))) .scuze pt neînțelegere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

 

Domnu' "preacuratul". M-ai sunat luni dupămasă sa imi spui ca vrei sa vi vineri dimineață pe la ora 8. Ti-am zis frumos ca sa imi scri sau sa ma suni joi seara pt confirmare. Pt ca de obicei nu ma trezesc asa de dimineață. Eu joi seara nu puteam sa te sun sa intreb daca mai vi sau nu...pt ca nu stiu daca esti însurat sau etc. Nu vroiam sa fac probleme. Cand m-am trezit am vazut ca m ai sunat si ti-am zis ca nu m-am trezit pt ca nu ai mai zis nimic. Plus ca sunt care zic ca vin in 10 min si nu mai ajung Dapoi cu atatea zile înainte:))) .scuze pt neînțelegere!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna! ♡

Ma numesc Mădălina

 

Serviciile mele sunt: 

 

-sex normal PROTEJAT! 

-oral protejat/neprotejat doar dacă igiena este impecabila și ne permite acest lucru. 

 

Preturi:

 

150 o finalizare (25 min) sau 250 h (2 fin)

 

Pozele imi aparțin!

Lucrez pe baza de programare,telefonic sau pe whats up !

Va pup si va astept !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...