Sari la conținut

Postări Recomandate

COMPANIE intima, doamna blonda, ofer companie intima domnilor seriosi la domiciliul meu. oral normal si mici fantezii. 100 lei finalizarea. Locatie Brancoveanu

 

http://www.anuntul.r...la_5455479.html

 

 

Am fost la dna de mai sus astazi si pot sa va zic ca am ramas placut surprins de ceea ce voi relata mai jos. Ca si locatie domna

poate fi gasita vis a vis de metrou brancoveanu, intr-un apartament de 2 camere la et 7. Am fost intampinat de o doamna

pe la 38-40 ani, blonda cu ochii verzi pe toace, cu o fusta mini si zambitoare ce m-a poftit in ap. Clasicul ascuns

de dupa usa nu a mai fost valabil. Apartamentul este unul decent, mobila relativ noua, renovat cu bun gust.

Baia contine geluri de dush, de firma, mi s-a oferit prospop curat, dar nu am avut papuci, eu unu nu tin la chestia asta.

 

Servicii - am optat pentru o finalizare orala+anilingus din partea ei.

Vreau sa va zic ca am doamna, ANA, a spus ca o cheama, tine foarte mult la igiena personala. Desi imi facusem dush, m-a sters la

peleu si la cur cu servetele umdede. M-am asezat pe spate si a inceput cu un anilingus demential cu bagat limba, scuipat lins, de eram in al

9 lea cer. Oralul executat ca la carte, iar cand am simit ca se plimba cu degetul in juru gaozului, nu m-am mai putut abtine si

am finalizat glorios in guritza ei, nu inainte de a molfai niste sani marimea 2-3, ce aveau niste sfarcuri mari de tot. Nu fuge la baie, colecteaza tot, m-a sters mai intai pe mine cu servetele umede

dupa care d-abia atunci s-a dus la baie. Ce mai doresc sa precizez: Doamna lucreaza singura si este din Rep. Molodva.

 

Ca si servicii:

 

- oral neprotejat cu finalizare

- anilingus

- 100 ron/fin sau 150 de ron ora.

 

Fk si cunilingus nu am intrebat, car cred ca se poate.

 

Ca si puncte negative:

- cere banii inainte

- dantura lasa de dorit

 

Prestatie:

 

- oral -9

- normal - nu am incercat, dar cred ca se misca super

- GFE - 7, nu este foarte comunicativa, dar nici sa o iei la fuga

- locatie - 8

 

 

Parerea mea personala indica faptul ca este de revenit si cu alte ocazii.

post-4236-0-81935500-1347111775_thumb.jpg

post-4236-0-85424700-1347111781_thumb.jpg

post-4236-0-32627800-1347111788_thumb.jpg

post-4236-0-46534400-1347111794_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: deepinout
  • Oras:Bucuresti

Pozele seamana izbitor cu cele de aici: http://nimfomane.com/forum/topic/6375-aleona-0728602481-militari-apusului/. Am incercat sa dau de caprioara la adresa de pe Maniu acum doua saptamani insa mi s-a spus ca i-a expirat viza si s-a intors acasa (da, in Republica di Moldavia). Acum presteaza in aceeasi fosta locatie doua gazele noi: Ana si Iulia.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am vizitat-o azi pe dna atras de accentul de moldoveana de la tel!

locatia este pe bd brancoveanu vis a vis de sediul psd.

apartamentul este ok,dar destul de frig deoarece nu au dat lucru la caldura.........fapt ce ingreuneaza desfasurarea ostilitatilor!

pozele sunt reale......blonda cu ochi verzi in jur de 38 ani sani micuti si putina burtica,dar nu ceva deranjant, destul de dragutza la fatza si foarte vorbareata si prietenoasa!

dupa dus a venit cu niste servetele umede si m-a sters bine la cur dupa care a inceput un oral b bine executat si un cunilingus perfect......la un moment dat cred ca-mi bagase toata limba in cur! finalizat in gurita si fugit la dus!

platit 100 ron fara ca ea sa-i ceara inainte!

 

Prestatie

oral- 9 foarte foarte bun

anilingus- 10 +

normal- nu am incercat

gfe- 7

fk - nu am incercat

 

parerea mea este ca merita revenit si cu alta ocazie!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...