Sari la conținut

JACKPOT! 0741523237 MIGNONA


Postări Recomandate

Buna ! Sa lamurim aceasta discutie de dimineata. Copil la 20 de ani, cu figuri pe el si fara experienta de viata, isi permite sa ma imi vorbeasca asa si sa spuna ca mint. Ajunge la mine si spune ca vrea oralul neprotejat in acelasi pret, pe care eu il fac in functie de igiena si este extra bani.Si-a schimbat expresia fetei, a inceput sa vorbeasca vulgar, nici macar nu a spus "pa" si pe deasupra mai tranteste si usa. Dragul meu, invata prima data sa te comporti civilizat si sa respecti o femeie care practica aceasta meserie !

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Buna ! Sa lamurim aceasta discutie de dimineata. Copil la 20 de ani, cu figuri pe el si fara experienta de viata, isi permite sa ma imi vorbeasca asa si sa spuna ca mint. Ajunge la mine si spune ca vrea oralul neprotejat in acelasi pret, pe care eu il fac in functie de igiena si este extra bani.Si-a schimbat expresia fetei, a inceput sa vorbeasca vulgar, nici macar nu a spus "pa" si pe deasupra mai tranteste si usa. Dragul meu, invata prima data sa te comporti civilizat si sa respecti o femeie care practica aceasta meserie !

 

Salut,

Ai putea, totusi, pune niste poze noi cu tine, poze reale. Nu de alta dar ai fost acuzata ca folosesti pozele altor fete.

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Pai omule, tu la telefon îmi spui ca e în funcție de igiena fără costuri EXTRA cum mi.ai spus la fața locului. Dacă spuneai frumos de la telefon ba vezi ca e 50 în plus ON nici nu mai băteam drumu, sau aduceam 50 în plus futeiai 50 de lei. Asa eu am venit cu bani fixi. Și normal ca m.am schimbat la față pt ca m.am săturat până peste cap de tepare.

Link spre comentariu

Pozele sunt reale, poti sa ma vizitezi si te astept in oricare dintre lenjeriile din poze, insa nu trebuie sa dau explicatii la nimeni. Cine m-a vizitat si ma cunoaste stie ca sunt reala, dar lumea este invidioasa ! Cu referire la ON,e un serviciu pe care eu il fac extra cost,nu ma intereseaza serviciile altor fete.

Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Buna ! Sa lamurim aceasta discutie de dimineata. Copil la 20 de ani

  Nu te supara nu are importanta ca are 20 ani,daca ramanea la tine si platea extra nu aveai nici o problema ca are 20 ani, Pct 2 Tu habar nu ai cate sunt ca tine,vorbesti una la telefon si cand ajungi acolo,se schimba treaba,ori aia nu face ori e ceva extra.E o adevarata aventura sa gasesti fete cu poze cat de cat reale si sa respecte ce a spus.Intr-o seara cred ca am colindat orasul vreo 2 ore si tot peste tepare am dat.De ce nu pui tu frumos un anunt,ce stii ,ce vrei sa faci si la cati bani.Nwacompton are perfecta dreptate,si eu sunt patit,si..din punctul meu de vedere daca pretul este de 200 cu Fk pentru mine esti neinteresanta.V-ati obisnuit toate sa cereti mai mult in Cluj,ca doar aici sunt fraieri destui,nu?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Ok frate, las-o baltă ca m.am plictisit , scuze ca te.am făcut prostituata, alta dată fii mai clară la telefon.

Da..mai nou au facut Upgrade,nu se mai cheama prostituate,isi spun Dame de companie,nu care cumva sa mai faci greseala sa le jignesti  :laugh2  oricum o intorci..tot aia e,ori recunosc ori nu

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...