Sari la conținut

JACKPOT! 0741523237 MIGNONA


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ma baieti eu nu va inteleg pe voi... jur..

 

Am avut ocazia sa trec pe la ea dupa ce mi-am luat teapa de la alta, unde din cauza unei neintelegeri am pierdut, timp, bani, si pe deasupra am mai stat si in frig pe vaida voie vod 16 sau cum ii zice la strada

 

In schimb cu aceasta domnisoara am petrecut momente minunate, am citit de 2 ori cu atenntie topicul complect, am inteles ca face doar op, daca stiam ca faci si on cu 50 lei in plus, fara sa stau pe ganduri i-asi fi dat ar fi meritat din plin, eu i-am respectat decizia si punct.

 

Sunat cu cateva ore inainte, facuta programarea, am resunato cu 30 min, inainte, trebuia sa ajung la ora 23, am ajuns 5 minute inainte, m-a indrumat spre locatia ei, cand deschide usa surpriza....

 

In poze fundul pare mare, dar in realitate e o papusica ingrijita, merge la sala se vede dupa funduletul bine tonifiat, are doua buci perfecte cam cat palma mea, sani numa buni pt corpul ei, pe langa inaltimea mea 1.91 e micutza de statura, dar adta imi place si mai mult, daca asi putea si daca ma primeste mi-as face abonament la ea. Are gura mica, ea e stranta mai mare placerea sa intrii in ea.

 

Igiena 10

Oral 8 (ar fi fost 10,daca mi-ar fi zis ca il face on cu 50 in plus, e bine de stiut)

NP 9 (10 e al profesorului)

Daca stii sa ii faci oralul gene si nu reuseste sa-si controleze miscarile

 

Locatia 10

 

Halatul 300ron

Dor tu dor 80 85 minute

 

De revenit Ca tegoric!

De recomandat DAA

 

M-am simtit extrem de bine in preajma dansei

 

Te pup Raluca

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ok frate, las-o baltă ca m.am plictisit , scuze ca te.am făcut prostituata, alta dată fii mai clară la telefon..dacă ziceai de extra on nu veneam

 

Daca ai 20 de anisori cum afirma domnita , de la ce varsta te-ai apucat de mesera asta fra (contul vad ca e din 2015)? MI-e indiferent, oricum esti un recenzor de incredere  Bafta si la cat mai multe intalniri reusite.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Uzbekistan
  • Oras:Uzbekistan

Nu te supara nu are importanta ca are 20 ani,daca ramanea la tine si platea extra nu aveai nici o problema ca are 20 ani, Pct 2 Tu habar nu ai cate sunt ca tine,vorbesti una la telefon si cand ajungi acolo,se schimba treaba,ori aia nu face ori e ceva extra.E o adevarata aventura sa gasesti fete cu poze cat de cat reale si sa respecte ce a spus.Intr-o seara cred ca am colindat orasul vreo 2 ore si tot peste tepare am dat.De ce nu pui tu frumos un anunt,ce stii ,ce vrei sa faci si la cati bani.Nwacompton are perfecta dreptate,si eu sunt patit,si..din punctul meu de vedere daca pretul este de 200 cu Fk pentru mine esti neinteresanta.V-ati obisnuit toate sa cereti mai mult in Cluj,ca doar aici sunt fraieri destui,nu?

 

 

Din păcate practică și un lucru extrem de enervant (cel puțin pentru mine), face programare, ajungi la fața locului prin traficul criminal din Cluj și pe urmă nu mai răspunde la telefon câteva ore.

Link spre comentariu

Daca ai 20 de anisori cum afirma domnita , de la ce varsta te-ai apucat de mesera asta fra (contul vad ca e din 2015)? MI-e indiferent, oricum esti un recenzor de incredere  Bafta si la cat mai multe intalniri reusite.

Vrei sa spui hobby.

Ca meserie o fac cele cu anunturi. (Nu de alta, dar sa inteleaga si curvele: Pt. noi e facultativ, ele is cele cu burta goala.)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello, I have never written on the forum , but all your feedback is very helpful. Because where i wanted to go it was busy I called this lady , she told me all the details 150/250, all protected, no FK, the place is near Iulius Mall, a studio on the ground level, not alone, clean , whit clean towel. She is at least 30 yeas all, small size, no breast, not skinny but slim. It’s a fast fuck just for money , no involvement, bad BJ, nothing special. Maybe we dint click but I won’t visit again. No grades to give. For same money, more involvement and spectacular BJ the girls form TOP are really good.

Link spre comentariu

Buna ! Se vede clar ca esti o persoana fake care nici macar nu m-a vizitat,cu siguranta stii limba romana fiindca nu lucrez cu clienti straini,vrei sa pari mai interesant/a vorbind limba engleza, nu stii locatia, total eronat la parter si zona Iulius Mall,nu stii nici macar serviciile pe care le prestez, am 25 de ani si nu 30. Iar in ceea ce priveste sexul grabit doar pentru bani,probabil tu il faci asa! Cei care ma cunosc si m-au vizitat stiu adevarul,dar asa sunt oamenii frustrati si invidiosi! O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ! Se vede clar ca esti o persoana fake care nici macar nu m-a vizitat,cu siguranta stii limba romana fiindca nu lucrez cu clienti straini,vrei sa pari mai interesant/a vorbind limba engleza, nu stii locatia, total eronat la parter si zona Iulius Mall,nu stii nici macar serviciile pe care le prestez, am 25 de ani si nu 30. Iar in ceea ce priveste sexul grabit doar pentru bani,probabil tu il faci asa! Cei care ma cunosc si m-au vizitat stiu adevarul,dar asa sunt oamenii frustrati si invidiosi! O zi frumoasa!

Hello, I was trying to be discreet, seems you need more info, address Dunarii 20B, ground floor,you were dressed in white. And gave me a brown towel, the details are enough. I don't care if you believe me, the feedback is fir us Guy's that pay. I've read all the reviews before deciding to call. Like i said maybe we didn't click.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare, am vizitat domnișoara cu o săptămână în urma, am sunat, a răspuns o voce plăcută, mi-a dat detalii despre servicii și tarife și în 20 de minute am fost la ea.

Locație pe A V V 110.Are colegă, dar nu am zărit-o,fiind invitat direct în cameră, am făcut cunoștință, am primit prosop curat și am mers la baie.

Acțiunea a început cu un On umed,adânc dar fără prea mare atenție la zonele adiacente, am trecut puțin la 69 sa ii gust și eu pasarica, curata, epilata,cum trebuie. La normal e destul de stramta, folosește lubrifiant(am încercat doar Lot la cererea mea deoarece am vrut sa revenim la oral, fata chiar mi-a sugerat sa încercăm și alta poziție, dar am fost de neînduplecat și am revenit la oral deoarece vroiam sa ma termine oral și dorința mi s-a îndeplinit cu un CIM de toată frumusețea.

Note:ON 8,5

NP:8

Igiena :10

Aspect :8,5(frumoasa,carne tare, sâni medii, dar mie nu mi se pare mignona, sau poate n-am văzut eu bine)

Atitudine:8,5(nu stiu cum a fost cu alții, dar chiar am discutat cu ea, nu a fost distanta deloc, amabilă, e drept ca am vizitat-o dimineața)

Locație:9(pentru cât am apucat sa vad din ea).

Achitat 200 de lei, o finalizare cu Cim, dtd 25 de min, nu m-am simțit grăbit deloc, pur și simplu mi-am făcut treaba și am plecat.

Nu știu dacă am omis ceva, dar atât mi-am amintit acum.

Am vrut azi sa o revizitez azi, însă mi-a zis ca e în perioada aceea a lunii în care e obligată sa facă pauză.

Sa futeți sănătoși.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...