Sari la conținut

Privilege Massage - 0745702154


Vizitator unqul

Postări Recomandate

  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Daca tot nu vrei sa spui cine e, de ce te mai chinui sa faci recenzia? Cred ca unii dintre voi nu intelegeti scopul forumului asta. Daca nu vrei sa ajuti, asa cum altii te-au ajutat, la randul lor, pe tine, atunci vezi-ti de treaba. Hai ca va zic ceva, da' nu va spun cine e, ca poate, vezi doamne, va luati toti dupa ce spun eu si nu mai prind loc la maseuza mea preferata de care parca m-am indragostit ca un adolescent in calduri... Revino-ti!

Scopul forumului l-am inteles foarte bine. Despre partea cu nu mai prind loc la maseuza preferata, ai perfecta dreptate. Azi am asteptat aproape o ora ca sa se elibereze. Si evident daca e suprasolicitata nu are cum sa sa ofere tot de ceea ce e in stare. Doar nu e robot... Sau?

Partea cu indragostitul ca un adolescent in calduri nu are cum sa se intample, sunt destul de matur si stiu unde ma duc. Sper... Cu toate astea, daca e sa se intample sa apara fluturasii, nu prea ai cum sa te opui.

De revenit, chiar nu stiu din ce mi-as putea revenii, dar poate tu kryptos, ma poti lamurii ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Scopul forumului l-am inteles foarte bine. Despre partea cu nu mai prind loc la maseuza preferata, ai perfecta dreptate. Azi am asteptat aproape o ora ca sa se elibereze. Si evident daca e suprasolicitata nu are cum sa sa ofere tot de ceea ce e in stare. Doar nu e robot... Sau?

Ai asteptat o ora, adica 1 client. Putea fi de oriunde, crezi ca toata lumea citeste acest forum?

 

Te cam amagesti degeaba, daca crezi ca o vei tine pt. tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu, Roxana (care activa sub numele de Cleo, blonda) este spinoff-ul. Legenda spune ca pestele care are Privilege de multa dragoste ar fi ajutat-o pe asta sa-si faca propriul salon. Acuma cu legendele stim noi cum este, la fel si ca ajutorul niciodata nu este fara de interes.

Nu stiu pe unde ai mai putea gasi vechile anunturi de pe vremea cand activa. Pe cand in anunturi scria 80 RON/ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Scopul forumului l-am inteles foarte bine. Despre partea cu nu mai prind loc la maseuza preferata, ai perfecta dreptate. Azi am asteptat aproape o ora ca sa se elibereze. Si evident daca e suprasolicitata nu are cum sa sa ofere tot de ceea ce e in stare. Doar nu e robot... Sau?

Partea cu indragostitul ca un adolescent in calduri nu are cum sa se intample, sunt destul de matur si stiu unde ma duc. Sper... Cu toate astea, daca e sa se intample sa apara fluturasii, nu prea ai cum sa te opui.

De revenit, chiar nu stiu din ce mi-as putea revenii, dar poate tu kryptos, ma poti lamurii ;)

Bine ca intelegi scopul forumului, dar te doare-n cur. Esti inscris de aproape 2 ani, dar ai 6 postari si reputatie 0. Bine ca-ti place sa citesti recenziile altora si sa profiti de pe urma lor, fara sa contribui cu nimic. Felicitari, esti un parazit veritabil. Ai asteptat aproape 1 ora sa se elibereze o maseuza. Wow, nebunie. De programare telefonica in prealabil ai auzit sau sunt scumpe impulsurile? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Bine ca intelegi scopul forumului, dar te doare-n cur. Esti inscris de aproape 2 ani, dar ai 6 postari si reputatie 0. Bine ca-ti place sa citesti recenziile altora si sa profiti de pe urma lor, fara sa contribui cu nimic. Felicitari, esti un parazit veritabil. Ai asteptat aproape 1 ora sa se elibereze o maseuza. Wow, nebunie. De programare telefonica in prealabil ai auzit sau sunt scumpe impulsurile?

Ce sa spun draga kryptos... Sunt in continuare uimit de calitatea si cantitatea recenziilor facute de tine, acum la aproape un an de cand si tu esti membru. Stau sa ma gandesc ce fel de membru esti... Se pare ca al 3-lea... Ca sa fiu mai clar pentru tine kryptos, papusa draga, membrul dintre picioare.

Sunt uimit in continuare de recenziile tale magistral redactate si pline de informatii intr-adevar folositoare si calauzitoare celor paraziti, asa ca mine.

Ce sa facem, nu toti putem tine pasul cu tehnologia... Eu am doar telefon fix, cu disc, asa ca nu stiu cum functioneaza telefoanele astea inteligente, asa ca cel pe care-l porti tu cu atata mandrie, si cum se gestioneaza impulsurile, gestiune la care deduc din postarea ta ca te pricepi la un inalt nivel !

Bravos! M-ai pus in banca mea! Te felicit! Profiler trebuia sa te faci !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ce sa spun draga kryptos... Sunt in continuare uimit de calitatea si cantitatea recenziilor facute de tine, acum la aproape un an de cand si tu esti membru. Stau sa ma gandesc ce fel de membru esti... Se pare ca al 3-lea... Ca sa fiu mai clar pentru tine kryptos, papusa draga, membrul dintre picioare.

Sunt uimit in continuare de recenziile tale magistral redactate si pline de informatii intr-adevar folositoare si calauzitoare celor paraziti, asa ca mine.

Ce sa facem, nu toti putem tine pasul cu tehnologia... Eu am doar telefon fix, cu disc, asa ca nu stiu cum functioneaza telefoanele astea inteligente, asa ca cel pe care-l porti tu cu atata mandrie, si cum se gestioneaza impulsurile, gestiune la care deduc din postarea ta ca te pricepi la un inalt nivel !

Bravos! M-ai pus in banca mea! Te felicit! Profiler trebuia sa te faci !

Daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci. Tu pari sa fii exemplul perfect pentru asta. Cand nu poti sa aduci argumente care sa-ti sprijine punctul de vedere, alergi in jurul cozii si latri aiurea. Daca reusesti sa gasesti cateva din recenziile mele, dupa ce iti trece uimirea, poti sa le iei ca exemplu si sa incerci sa le reproduci, cu experientele tale. In felul asta poate reusesti sa treci de la stadiul de asistat social al forumului la cel de contribuitor. Spor la treaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Rasfoind prin arhive, s-ar putea totusi sa fi fost la Issis.

 

Coaie eu sunt curios cum dau fatele de la saloanele de masaj interviul de angajare, goale sau imbracate? Ca daca dau goale eu zic sa punem mana de la mana si deschidem si noi un stabiliment. 

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci. Tu pari sa fii exemplul perfect pentru asta. Cand nu poti sa aduci argumente care sa-ti sprijine punctul de vedere, alergi in jurul cozii si latri aiurea. Daca reusesti sa gasesti cateva din recenziile mele, dupa ce iti trece uimirea, poti sa le iei ca exemplu si sa incerci sa le reproduci, cu experientele tale. In felul asta poate reusesti sa treci de la stadiul de asistat social al forumului la cel de contribuitor. Spor la treaba!

Papusa draga poti macar sa incerci sa fii original. Stiu ca nu are cum sa iti iasa. Ca nu are cum. La cum comentezi, oricine isi da seama ca nu esti cel mai ascutit creion din penar. Dar asta e... Fiecare cum poate ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am mai scris in alta parte ca nu suport pestii, deci n-as putea fi unul.

Mi s-a propus (de catre una dintre studentele cu care ma intalnesc) sa o duc la altii si sa impartim banii. I-am multumit de incredere si am refuzat.

 

Daca as fute gratis pe mine unul nu m-ar deranja sa fiu si peste. 

Link spre comentariu

Papusa draga poti macar sa incerci sa fii original. Stiu ca nu are cum sa iti iasa. Ca nu are cum. La cum comentezi, oricine isi da seama ca nu esti cel mai ascutit creion din penar. Dar asta e... Fiecare cum poate ;)

 

O nedumerire, kalala: de ce-l numesti "papusa" ? Tare metafora asta cu creionul mai putin ascutit, dar cat o fi de inspirata? Dupa stilistica, nu pari a fi un client obisnuit care merge la un salon de masaj erotic. Spune, despre care maseuza e vorba?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Papusa draga poti macar sa incerci sa fii original. Stiu ca nu are cum sa iti iasa. Ca nu are cum. La cum comentezi, oricine isi da seama ca nu esti cel mai ascutit creion din penar. Dar asta e... Fiecare cum poate ;)

Q.E.D.  N-are rost sa-ti mai spun inca o data ce ti-am spus deja. Poate, la un moment dat, o sa te prinzi si tu cum sa scrii o recenzie sau sa faci o rezervare, incat sa nu trebuiasca sa astepti pe la portile saloanelor de masaj pana e libera maseuza de care te-ai indragostit. Intre timp, in lipsa de argumente logice, continua sa bati campii

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Q.E.D. N-are rost sa-ti mai spun inca o data ce ti-am spus deja. Poate, la un moment dat, o sa te prinzi si tu cum sa scrii o recenzie sau sa faci o rezervare, incat sa nu trebuiasca sa astepti pe la portile saloanelor de masaj pan a e libera maseuza de care te-ai indragostit. Intre timp, in lipsa de argumente logice, continua sa bati campii

Bine kryptos, ai castigat. Esti fericit? Te felicit. Chiar nu are rost sa imi bat capul si sa imi mananc timpul sa port polemica cu tine ! Tu sa fii fericit !
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

O nedumerire, kalala: de ce-l numesti "papusa" ? Tare metafora asta cu creionul mai putin ascutit, dar cat o fi de inspirata? Dupa stilistica, nu pari a fi un client obisnuit care merge la un salon de masaj erotic. Spune, despre care maseuza e vorba?

Unmembru, ai dreptate. Esti foarte atent la detalii ;) Asa este, sunt un client care am fost la cateva sute de masaje. Dar cum asa frumos ai remarcat, nu sunt un client obisnuit ;)

 

O zi frumoasa ! Si spor colega in toate cele !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am prins acest salon la debut si mi-au placut serviciile. Am revenit astăzi si am constatat aceasi atitudine pro client cu care am fost întâmpinat de fiecare dată.

Am intrat cu Carmen, o tinerica care mi-a făcut un masaj de relaxare profi, timp de aproape 30 min. Mesajul erotic este cu implicare maxima, cu atingeri senzuale cu sânii, cu unghiile, cu saruturi pe corp si cu gemete la ureche!

Pentru masaj nota 10.

Pentru erotic nota 9.

Aspect Carmen: 9

Recomand salonul, pentru că am revenit după mult timp si serviciile s-au menținut de calitate.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Am fost la Iulia eu pana la urma. E o domnisoara foarte frumoasa, parerea mea este ca are cei mai frumosi sani dintre toate fetele de la salon, chiar si de la alte saloane din Cluj.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...