Sari la conținut

Privilege Massage - 0745702154


Vizitator unqul

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna! De ce esti interesat de masaj pentru cuplu? Crezi ca partenera ta va aprecia acest lucru? Așa doar de curioasa? Mi-ar plăcea sa știu exact ce dorește un bărbat :))! Doar o perdea pentru a se ascunde de sentimentul de vina sau chiar se gândește ca partenera lui își dorește o femeie lângă ea! Nu judec , vreau sa știu cum sa fac un bărbat fericit

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna! De ce esti interesat de masaj pentru cuplu? Crezi ca partenera ta va aprecia acest lucru? Așa doar de curioasa? Mi-ar plăcea sa știu exact ce dorește un bărbat :))! Doar o perdea pentru a se ascunde de sentimentul de vina sau chiar se gândește ca partenera lui își dorește o femeie lângă ea! Nu judec , vreau sa știu cum sa fac un bărbat fericit

Pisi, oamenii sunt diferiti. Nu toate femeile isi doresc acelasi lucru, dupa cum nu toti barbatii gandesc la fel. Da, multe femei au fantezia asta si isi doresc pt ele sa mearga la masaj de cuplu. In alte cazuri barbatii au fantezii si spera sa isi convinga partenera :)

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Buna ,

 

in trecere prin cluj, am facut o vizita la Privilege.

 

din 3 fete disponibile , am ales-o pe Jasmine (slabuta, undeva la 25 ani)  . mai era o bruneta, cu forme mai rotunde, ceva tatuaj pe coapsa si spate, dar data viitoare

masajul placut, oricum nu am mers pentru relaxare. dar folosirea jucariei mi-a placut cel mai mult , si ei dupa cum s decurs operatiunea ...

aspect - 9

masaj - 9

locatie - 7 unele din camere au si baie, dar cind nu sunt disponibile din acelea, stai la coada dupa vecinu '

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pisi, oamenii sunt diferiti. Nu toate femeile isi doresc acelasi lucru, dupa cum nu toti barbatii gandesc la fel. Da, multe femei au fantezia asta si isi doresc pt ele sa mearga la masaj de cuplu. In alte cazuri barbatii au fantezii si spera sa isi convinga partenera :)

Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Numai ce ce am fost la aceasta mizerie de salon.

 

Eram și eu obosit seara asta in camera de hotel și zic că ar merge un masaj de relaxare după o zi lunga, de ce nu unul erotic și combin 2 lucruri, pac Mega afacere.

 

Primul reflex sa sun la Cleo deoarece mai fusesem și avusesem experiențe placute, ce sa vezi închis la 11 PM, ce salon o mai fi și asta!? Dracu știe...

 

Apoi vad pe publi secret obsession , citesc 2-3 recenzii , multa vorbă aiurea, păreri împărțite, zic mă risc și sun.

 

La telefon o doamna drăguță îmi spune că ei la ora 11 PM sâmbăta seara mai au o singura fata disponibilă in seara asta, insist sa îmi zică in cat se eliberează alte fete, ea o ținea pe ai cu o singură față în seara asta. Cum o veni asta iar nu pot să înțeleg da mă rog, cică voiam un masaj de relaxare , cu așa așteptări joase ce poate fii rău!?

 

Ajung eu frumos la salon mă intima domnișoara Ema, care sincer nu vreau sa jignesc pe nimeni , gusturi diferite etc, dar eu mă așteptam că orice fată ce lucrează la un salon sa fie cat de cat drăguță... Când am văzut-o pe asta mi s-or spulberat speranțele de masaj erotic reușit. Dar poate un masaj de relaxare o fi in stare să facă și ea, mă gândesc și purcedem spre camera.

 

Odată ajuns in camera mă invită la dus spun că am făcut la hotel și insistă să mă spăl totuși pe lăbuțe, apoi pleacă din camera fara să zică nimic, unde , merge, ce face, cat stă, cat sa o aștept...

 

În timpul asta eu am mers la baie , m-am spălat pe mâinii, m-am întors în camera, m-am dezechipat încetul că doar îs tot ardelean la baza, m-am întins în pat , m-am dat pe Facebook pleacă și țipă încă nu se întoarse. Trecuseră cam zece minute...

 

Mai stau eu 2 min și incep să mă îmbrac cu gândul să plec, termin de îmbrăcat și cobor, jos iar nimeni , am crezut că au închis salonul și au plecat acasă. Așa că m-am luat și am plecat...

 

Am sunat din nou să anunț că am plecat sa nu mă caute pe sub paturi și îmi zice că de fapt fata era la duș și să mă întorc să îmi de-a banii înapoi.

 

Acu stau și mă gândesc, când am și m-am programat , nu a putut face dus fata aia? Sau după client nu fac oricum dus? Sau ok fac și înainte dar oare de când nu so Mai fi spălat fata asta de a stat probabil vreo 15 minute la duș?

 

Sau e o tactica ieftina de a manca 15 min din timpul clientului la început încă 15 la final și l-ai frecat de 3 ori : Pa și pusi , asta a fost masajul...

 

Nu am mai fost de vreo 3 ani la masaj erotic dar acu mi-am amintit de ce... Bătaia de joc fata de client e la un nivel .. inimaginabil

 

Să fiți iubiți!

 

Lovedrop

  • Like 1
Link spre comentariu

Numai ce ce am fost la aceasta mizerie de salon.

 

Eram și eu obosit seara asta in camera de hotel și zic că ar merge un masaj de relaxare după o zi lunga, de ce nu unul erotic și combin 2 lucruri, pac Mega afacere.

 

Primul reflex sa sun la Cleo deoarece mai fusesem și avusesem experiențe placute, ce sa vezi închis la 11 PM, ce salon o mai fi și asta!? Dracu știe...

 

Apoi vad pe publi secret obsession , citesc 2-3 recenzii , multa vorbă aiurea, păreri împărțite, zic mă risc și sun.

 

La telefon o doamna drăguță îmi spune că ei la ora 11 PM sâmbăta seara mai au o singura fata disponibilă in seara asta, insist sa îmi zică in cat se eliberează alte fete, ea o ținea pe ai cu o singură față în seara asta. Cum o veni asta iar nu pot să înțeleg da mă rog, cică voiam un masaj de relaxare , cu așa așteptări joase ce poate fii rău!?

 

Ajung eu frumos la salon mă intima domnișoara Ema, care sincer nu vreau sa jignesc pe nimeni , gusturi diferite etc, dar eu mă așteptam că orice fată ce lucrează la un salon sa fie cat de cat drăguță... Când am văzut-o pe asta mi s-or spulberat speranțele de masaj erotic reușit. Dar poate un masaj de relaxare o fi in stare să facă și ea, mă gândesc și purcedem spre camera.

 

Odată ajuns in camera mă invită la dus spun că am făcut la hotel și insistă să mă spăl totuși pe lăbuțe, apoi pleacă din camera fara să zică nimic, unde , merge, ce face, cat stă, cat sa o aștept...

 

În timpul asta eu am mers la baie , m-am spălat pe mâinii, m-am întors în camera, m-am dezechipat încetul că doar îs tot ardelean la baza, m-am întins în pat , m-am dat pe Facebook pleacă și țipă încă nu se întoarse. Trecuseră cam zece minute...

 

Mai stau eu 2 min și incep să mă îmbrac cu gândul să plec, termin de îmbrăcat și cobor, jos iar nimeni , am crezut că au închis salonul și au plecat acasă. Așa că m-am luat și am plecat...

 

Am sunat din nou să anunț că am plecat sa nu mă caute pe sub paturi și îmi zice că de fapt fata era la duș și să mă întorc să îmi de-a banii înapoi.

 

Acu stau și mă gândesc, când am și m-am programat , nu a putut face dus fata aia? Sau după client nu fac oricum dus? Sau ok fac și înainte dar oare de când nu so Mai fi spălat fata asta de a stat probabil vreo 15 minute la duș?

 

Sau e o tactica ieftina de a manca 15 min din timpul clientului la început încă 15 la final și l-ai frecat de 3 ori : Pa și pusi , asta a fost masajul...

 

Nu am mai fost de vreo 3 ani la masaj erotic dar acu mi-am amintit de ce... Bătaia de joc fata de client e la un nivel .. inimaginabil

 

Să fiți iubiți!

 

Lovedrop

Are you sure that the girl Ema , who appears in the photos is the same one you met? I also met Ema and she is as pretty as in the photos. Also I never waited ten minutes before the girl entered the room.

I believe there are things that are non true in what you tell.

Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

I am not trying to convince nobody of anything. I am just sharing an experience... maybe I was there in the wrong time, maybe I have too high expectations, who knows.  What I saw today going to cleo, was that they also have had only one girl available ... It seems to me that cluj has a shortage of masaj places/ girls. Or, like Timisoara, a lot of foreigners with poor tastes, low expectations and a lot of money who go there often... 

 So as long as there is no competition the services will stay poor.  

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat salonul de mai multe ori în ultimele luni și cred că este cea mai buna alegere pentru masaj erotic in Cluj. Fetele arata bine și fac un masaj ok , locația e curată. Fata de celălalte saloane de masaj erotic din Cluj , aici amabilitatea recepționerei și organizarea e de apreciat. Au o atitudine pro client.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat salonul de mai multe ori în ultimele luni și cred că este cea mai buna alegere pentru masaj erotic in Cluj. Fetele arata bine și fac un masaj ok , locația e curată. Fata de celălalte saloane de masaj erotic din Cluj , aici amabilitatea recepționerei și organizarea e de apreciat. Au o atitudine pro client.

Unde e salonul acesta?
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Am vizitat salonul de mai multe ori în ultimele luni și cred că este cea mai buna alegere pentru masaj erotic in Cluj. Fetele arata bine și fac un masaj ok , locația e curată. Fata de celălalte saloane de masaj erotic din Cluj , aici amabilitatea recepționerei și organizarea e de apreciat. Au o atitudine pro client.

Salut... Oare doar eu miros a ceva "inotator" ...? 

Numa-ntreb... :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ioane, nu te mai obosi cu explicații... Fiecare va înțelege ce și cum dorește. Dar, vechimea pe forumuri de-astea și ochiul nu au prea greșit până acum... ðŸ˜

Sa fii sănătos!!

Sfat: nu cred ca genul ăsta de abordare a afacerii îți va aduce un plus de profit. ÃŽncearcă altfel... ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Ioane, nu te mai obosi cu explicații... Fiecare va înțelege ce și cum dorește. Dar, vechimea pe forumuri de-astea și ochiul nu au prea greșit până acum... ðŸ˜

Sa fii sănătos!!

Sfat: nu cred ca genul ăsta de abordare a afacerii îți va aduce un plus de profit. ÃŽncearcă altfel... ðŸ˜

E foarte bine că ești atent când citești recenzii pe forum , daca crezi orice poți lua ușor teapa , am pățit și eu sa fiu dezamăgit după ce am ascultat de unele recomandări găsite aici. Sunt nou pe forum , am puține recenzii , dar nu doresc sa fac reclama nimănui. Daca chiar as fi vrut să fac reclama puteam să îmi fac cont premium.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Mergi și prin Timișoara? Îmi poți recomanda ceva salon din Timișoara?

eu am fost la iulia unde mi so parut ok 

au multe fete ai de unde alege sunt peste 10 seara dupa ora 22 

sau la monalisa arad nu ai in arad in primul sat inainte de arad in vladimirescu  ai foarte scump la monalisa 200 masajul si extra 200 si iti mai cere fata un cocteil daca ai dai mai face si ala o suta fete frumoase dar mie mi so parut scump sa dau atatia bani pentru un numar 

La timisoara nu au nimica extra doar 50 de lei in plus pentru atingegi 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

eu umblu in toata tara dar mai naspa salon ca asta nu am gasit niciunde 

cel mai penal salon dintre toate saloanele la care am fost 

trebuie sa existe intodeauna un p.... sa se bage in seama aiurea 

am scris doar ce am patit daca ma crezi bine daca nu asta e dute sa te convingi 

bafta 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...