Sari la conținut

Privilege Massage - 0745702154


Vizitator unqul

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

In primul rand va urez la multi ani!

Nu frecveztez foarte multe saloane de masaj erotic si am ajuns intamplator la acest salon. Am mai fost la inca 2 din Cluj. Dar pot sa va spun ca nu m-as mai duce la alte saloane.Nu incerc sa fac reclama mascata dar chiar imi place acest salon. In primul rand este foarte bine pozitionata, daca tii si la viata ta personala. Receptie de nota 10 unde esti servit de 2 domnisoare dragute si zambarete. Fetele de nota 6-9 la infatisare si tot cam acolo si la comportament,deci e bine. Faptul ca nu te intalnesti cu alti clienti de nepretuit. Nu le stiu pe toate fetele, eu am avut norocul sa intru la masaj cu cele mai bune din punctul meu de vedere. Si in primul rand as remarca-o pe Diana. Draguta, frumusica si inteligenta (poti purta o discutie cu ea pe teme diverse in comparatie cu alte fete cu cine am mai fost la masaj). Este prompta, pe cand am terminat eu dusul s-a intors si ea in camera. Masaj de nota 9 (10 e al profesorului), conversatie 9,promptitudine 10.O recomand cu drag, multumesc Diana!!

O mai pot recomanda pe Camelia, Masaj 9,conversatie 7,promptitudine 8.Din punctul meu de vedere in comparatie cu Raiza acest salon este castigator. Voi vizita in curand si Cleo, revin cu recenzii.

Link spre comentariu

Receptie de nota 10 unde esti servit de 2 domnisoare dragute si zambarete. Fetele de nota 6-9 la infatisare si tot cam acolo si la comportament,deci e bine. Faptul ca nu te intalnesti cu alti clienti de nepretuit. Nu le stiu pe toate fetele, eu am avut norocul sa intru la masaj cu cele mai bune din punctul meu de vedere. Si in primul rand as remarca-o pe Diana. Draguta, frumusica si inteligenta (poti purta o discutie cu ea pe teme diverse in comparatie cu alte fete cu cine am mai fost la masaj). Este prompta, pe cand am terminat eu dusul s-a intors si ea in camera. Masaj de nota 9 (10 e al profesorului), conversatie 9,promptitudine 10.O recomand cu drag, multumesc Diana!!

O mai pot recomanda pe Camelia, Masaj 9,conversatie 7,promptitudine 8.Din punctul meu de vedere in comparatie cu Raiza acest salon este castigator. Voi vizita in curand si Cleo, revin cu recenzii.

Adica la receptie una e.de.nota 6 si cealalta de.nota 9?

Ne spui te rog, Diana cum arata si aprox cati ani are? Se pricepe si la masajul de relaxare? Se poate frenchkiss?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

In primul rand vroiam sa zic ca fetele au note intre 6 si 9.(stiu pentru ca sunt prezentate la inceput).

Diana e genul de femeie pe placul meu, nici prea slaba dar cu carne tare pe ea. Se pricepe la masajul de relaxare, chiar o face bine. Despre french kiss nu stiu ce sa zic, sincer nu am incercat si nici nu o sa incerc. Este permisiva in limitele celor stabilite de la bun unceput, dar e genul de fata zambitoare. Nu-ti aminteste in continuu ca n-ai voie sa faci aia sau aia cum fac alte fete. Eu am inteles de la bun inceput ce inseamna un masaj erotic si ma comport ca atare.

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Salut!

 

La Secret Obsession (ptr, că aşa se numeşte de un timp încoace), am fost de mai multe ori şi pot să recomand cu încredere! Bine...nu este perfect, nici nu există aşa ceva! Locaţia este de nota 10, fetele sunt pentru toate gusturile (zic io). La prestaţie nu pot să reproşez nimic (fiecare prestează altfel, poate nu este de gustul tău, încearcă alta :) ), de fiecare dată am fost primit cu căldură, nici o dată nu a trebuit să aştept după fete (2-3 min după duş)! Personal şi eu recomand pe Diana, nu este cea mai frumoasă la faţă, dar corpul şi prestaţia o egalează! :)

Link spre comentariu

salutare, la acest salon este o fata de culoare, a fost cineva la ea?ceva detalii?multumesc

I don't know about black girl. The last time I was at Previlege Massage I found two amazing girls Ami and Ema.  Before Christmas.
But they are no more now . Or are not their pictures.
Link spre comentariu

salutare, la acest salon este o fata de culoare, a fost cineva la ea?ceva detalii?multumesc

I don't know about black girl. The last time I was at Previlege Massage I found two amazing girls Ami and Ema.  Before Christmas.
But they are no more now . Or are not their pictures.
Link spre comentariu

salutare, la acest salon este o fata de culoare, a fost cineva la ea?ceva detalii?multumesc

Da am fost ,o cheama Jessie daca imi aduc aminte bine ,e foarte ok si se si pricepe destul de bine la masaj,eu zic ca poti incerca:).

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

e permisiva? ce accepta si ce nu accepta? multumesc

 

Da am fost ,o cheama Jessie daca imi aduc aminte bine ,e foarte ok si se si pricepe destul de bine la masaj,eu zic ca poti incerca:).

Link spre comentariu
  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

salutare, la acest salon este o fata de culoare, a fost cineva la ea?ceva detalii?multumesc

 

 

Da am fost ,o cheama Jessie daca imi aduc aminte bine ,e foarte ok si se si pricepe destul de bine la masaj,eu zic ca poti incerca:).

 

Într-adevăr, e o fată Jessie, „de culoare” neagră, aproape complet neagră, de limbă franceză și vag engleză. Masaj bunicel, inclusiv erotic, însă permisivitate scăzută. Merită încercată și, eventual, „reluată” - dar n-am mai avut această preocupare de când au adoptat dezastruoasa politică de a mări prețurile la 200 lei ora. Nu e neapărat vorba de bani, cât de principiu. Nu-mi place să fiu prostit și dacă găsesc în altă parte aceeași calitate la preț mai mic, acolo merg.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Într-adevăr, e o fată Jessie, „de culoare” neagră, aproape complet neagră, de limbă franceză și vag engleză. Masaj bunicel, inclusiv erotic, însă permisivitate scăzută. Merită încercată și, eventual, „reluată” - dar n-am mai avut această preocupare de când au adoptat dezastruoasa politică de a mări prețurile la 200 lei ora. Nu e neapărat vorba de bani, cât de principiu. Nu-mi place să fiu prostit și dacă găsesc în altă parte aceeași calitate la preț mai mic, acolo merg.

Absolut de acord cu tine,Emile
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Într-adevăr, e o fată Jessie, „de culoare” neagră, aproape complet neagră, de limbă franceză și vag engleză. Masaj bunicel, inclusiv erotic, însă permisivitate scăzută. Merită încercată și, eventual, „reluată” - dar n-am mai avut această preocupare de când au adoptat dezastruoasa politică de a mări prețurile la 200 lei ora. Nu e neapărat vorba de bani, cât de principiu. Nu-mi place să fiu prostit și dacă găsesc în altă parte aceeași calitate la preț mai mic, acolo merg.

 deci nu te lasa sa o saruti, sa ii dai limbi, nimic ?multumesc anticipat...pretul este mult prea mare...eram atras doar de culoarea fetei, dar daca zici ca nu ai voie nimic, atunci zic pas...astept raspunsul tau

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

din lipsa de perspective cleo si raiza fiind slabute atat ca fete dar mai ales de servici 

am ales obsesion cum ii zice zona calea turzi 

muza o bolnda frumoasa pe nume gina

m au primit 2 fete plus receptionera

am aleso pe gina m ai era o negresa

masaj de relaxare super 9 

masaj erotic 9 

10 e al clientului 

amenda 200 bine investiti

in lipsa de schimbare sau de imbunatatire la celelate saloane care o campanie agresiva de promovare

cu promotii care ascund defapt minusurile voi la reveni la obsesion

Link spre comentariu

din lipsa de perspective cleo si raiza fiind slabute atat ca fete dar mai ales de servici 

am ales obsesion cum ii zice zona calea turzi 

muza o bolnda frumoasa pe nume gina

m au primit 2 fete plus receptionera

am aleso pe gina m ai era o negresa

masaj de relaxare super 9 

masaj erotic 9 

10 e al clientului 

amenda 200 bine investiti

in lipsa de schimbare sau de imbunatatire la celelate saloane care o campanie agresiva de promovare

cu promotii care ascund defapt minusurile voi la reveni la obsesion

Secret Obsession the best massage in Cluj. Sometimes there are amazing girls available. Not always.
Gina does not seems black. From pictures. 
??
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...