Sari la conținut

Privilege Massage - 0745702154


Vizitator unqul

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am trecut pe acolo dupa-masa, era o singura fata. E mai noua, o cheama Alina. E draguta, blonda vopsita, usor overweighted, dar intr-un mod placut. Foarte vesela, foarte doritoare de multumit clientul.

 

Locatia : 7
Baia : 6
Masaj de relaxare - 10
Masaj erotic - 9
Atitudinea 9

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

locatie noua pe calea turzii 111

 

Adriiane (2i) bagi mana in foc pentru cele zise?

 

Pentru colegi, aducere aminte ar fi faptul ca salonul de pe Calea Turzii 111 era cel cunoscut sub numele de Caliente si avea acelasi actionariat ca si salonul Moulin, ambele cu un prost renume.

Prost renume nu in sensul ca iti ofereau extra-servicii, ci din contra, erau servicii lipsa, lipsa din lista standard, la ambele locatii.

Privilege, din cate stiu eu, are alta sursa de finantare, total diferita de cea "colorata" care este "izvorul" celor doua saloane mentionate anterior.

 

Acuma ce-i drept, o asociere prin absorbtie, fuziune, sau orice altceva, nu poate a fi scoasa din calcul. Dar m-as mira sa fie asa.

 

Asa incat, Adriiane, bagi mana in foc pentru cele zise?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

da am sunat si am ramas masca

intra pe site sau suna te rog

 

Nu intru.

Nu sun.

Nu ma intereseaza!

 

Ai ramas masca?

Foooarte bine.

Mastile vorbesc?

Mastile scriu mascari?

Dar mastile nu isi mai iau o pauza?

 

Cel putin pe sub-forumul Cluj cred ca ar prinde bine.

Pauza!

Link spre comentariu

Salonul Privilege nu mai este pe Meteor 73. Ulterior si-a mutat locatia pe Calea Turzii nr 111 sub o noua denumire de Secret Obsession .Ceea ce tin sa va mentionez este ca nu are absolut nicio legatura cu saloanele care au fost anterior la aceasta locatie.Prin faptul ca s-a schimbat locatia de pe Meteor nu are nicio legatura cu Moulin Rouge,nu este vorba de nicio asociere sau fuziune.Pe langa toate acestea fetele au ramas aceleasi iar serviciile tot la acelasi inalt nivel de calitate.

Va asteptam cu drag la noua locatie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cusca
  • Oras:cusca

Salonul Privilege nu mai este pe Meteor 73. Ulterior si-a mutat locatia pe Calea Turzii nr 111 sub o noua denumire de Secret Obsession .Ceea ce tin sa va mentionez este ca nu are absolut nicio legatura cu saloanele care au fost anterior la aceasta locatie.Prin faptul ca s-a schimbat locatia de pe Meteor nu are nicio legatura cu Moulin Rouge,nu este vorba de nicio asociere sau fuziune.Pe langa toate acestea fetele au ramas aceleasi iar serviciile tot la acelasi inalt nivel de calitate.

Va asteptam cu drag la noua locatie!

dar cine esti ?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Sa mai scriu si eu ceva,cat putin timp mai am.

Deci,parca spuneam ca voi reveni cu o recenzie,daca nu am uitat sa spun si asta dar uite ca o scriu acum.

Sunat la salon odata cu pozele noi aparute si facut o programare la frumoasa si dragalasa Ella.

Odata ajuns la salon si facut cunostinta cu Ella am stiut ca am facut alegerea corecta.

Mers la dus,inapoi in camera si inceput masajul mult asteptat de catre maseuza.

Masajul de relaxare ok pentru o incepatoare,incepand de la picioare pana la ceafa cu mainile si sanii ei minunati.

Din cele spuse lucreaza de doar cateva luni,inca mai simti putin inocenta care a avut-o de cand era la primele sedinte parca,care mie unuia mi-a placut.

Trecut la cel erotic odata intors pe spate,momentul mult asteptat pentru a avea sansa de a o privi mai bine si a ma bucura si eu de intreaga ei fiinta,jucandu-ma cu minunatii ei sani si ce mai sani frumosi.

Mai niste sarutari senzuale pe piept,gat,alte cele atat de ea cat si de mine si trecut la 69 pentru a trece la treburi mai placute.

Si lucreaza ea la micut cat timp si eu exploram teritorii noi si placute si in curand venise si explozia peste tot pe sanii ei,si ceva putin si pe mine.

Luat servetele,sters frumos si am mai stat putin cu ea in bratele mele pentru putinul timp pe care il mai aveam alaturi de ea.

Timp in care am vorbit si ne-am cunoscut ceva mai bine,cu fiecare minut trecut ma bucuram tot mai mult pentru alegerea facuta.

Auzind bataia la usa,plecat la dus cu parere de rau caa totul s-a terminat asa de repede,ramas la revedere de la frumoasa Ella cu speranta ca voi mai trece pe la ea sa vad daca va decurge la fel de bine sedinta alaturi de ea sau am avut doar eu norocul si am prins-o intr-o zi buna.

 

Eu unul am fost extrem de multumit de ea,mai ales ca lucreaza de doar cateva luni si face un masa asa de bun,acum depinde in ce stare o gasiti si cum decurge chimia intre voi.

 

Note bune are Ella

 

Locatie-9

Aspect total-9

Masaj relaxare-8

Masaj erotic-9

Atitudine-9

GFE-9

Igiena-10

 

De recomandat si revenit,eu unul sigur voi reveni cand sunt tratat ca la mine acasa ca de catre iubita.

Pretul era de 130-150 lei niste banuiti si timp care nu au fost pierduti deloc.

In rest toate cele bune pentru toti ce merita si cat mai multe fetite sa aveti.

 

C'est la vie.

 

Sa nu uit niste poze cu frumoasa Ella.

http://masajsenzualcluj.ro/wp-content/uploads/photo-gallery/Ella-new/SOOS3001.jpg

http://masajsenzualcluj.ro/wp-content/uploads/photo-gallery/Ella-new/SOOS2994.jpghttp://masajsenzualcluj.ro/wp-content/uploads/photo-gallery/Ella-new/SOOS3013.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Am vizitat si eu recent acest salon care, mai nou, se numeste Obsession. Din lipsa de timp, a fost singurul salon care mi-a raspuns inainte de 11, programul incepand la ora mentionata anterior. La telefon mi s-a comunicat prezenta a trei fete, dar cand am ajuns era doar Alina. Fiind presat de timp, nu m-am mai targuit cu ce si de ce, am ales-o pe ea. De parca as fi avut multe variante. Dar nu regret. Intrat in living, am fost primit de receptionera pana sa ajunga fata. Am fost servit cu o beutura din partea casei, in cazul meu fara alcool, apoi a ajuns si Alina. Am fost poftit la etaj, in camera, unde era si baia totodata. Dusat, uscat si apoi am asteptat cateva minute pana a ajuns fata. Cand intra, imi spune ca e promotie in ziua respectiva si anume avea doua pahare cu sampanie in mana si cica streaptease gratis. Fata era foarte infierbantata sa zic asa, s-a sarit direct asupra mea, in cateva minute s-a scapat si de "costumatie", ca apoi sa urmeze masajul erotic. Care e foarte sexy. Te saruta pe tot corpul, simuleaza foarte bine oralul, se apropie mult cu gura de obiectul muncii, o ia intre sani, intre picioare, deci primesti cam tot ce vrei in aceasta materie. Nu dupa mult timp a urmat si finalizarea in saizecisinou, amadoi savurand momentul. Pe urma a venit si masajul de relaxare, care pe langa alte saloane, chiar e masaj si nu doar atingeri de dragul de a fi bifat pe lista. Fata se muleaza bine pe atitudinea ta, se face placuta, etc. Din lipsa de timp, am grabit un pic procesul, in sensul ca m-am scuzat sa fac repede un dus, desi Alina s-a oferit sa ma asiste. Eh, ramane pentru data viitoare. La plecare iar am fost intrebat daca Nu stiu cum a fost inainte la Privilege, dar acum este de recomandat. Am platit pentru 40 min (desi din vina mea am stat doar vreo 35) si am achitat 100 lei.

 

Locatie - 8 (interiorul e bun pentru astfel de activitati, in exterior poate fi riscant cu locul de parcare care e la 2 m de usa de la intrare, harnicii pot parca altundeva, eu am fost lenes)

Masaj relaxare - 9

Masaj erotic - 9

GFE - 9

Igiena - 10

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Am vizitat si eu recent acest salon care, mai nou, se numeste Obsession. Din lipsa de timp, a fost singurul salon care mi-a raspuns inainte de 11, programul incepand la ora mentionata anterior. La telefon mi s-a comunicat prezenta a trei fete, dar cand am ajuns era doar Alina. Fiind presat de timp, nu m-am mai targuit cu ce si de ce, am ales-o pe ea. De parca as fi avut multe variante. Dar nu regret. Intrat in living, am fost primit de receptionera pana sa ajunga fata. Am fost servit cu o beutura din partea casei, in cazul meu fara alcool, apoi a ajuns si Alina. Am fost poftit la etaj, in camera, unde era si baia totodata. Dusat, uscat si apoi am asteptat cateva minute pana a ajuns fata. Cand intra, imi spune ca e promotie in ziua respectiva si anume avea doua pahare cu sampanie in mana si cica streaptease gratis. Fata era foarte infierbantata sa zic asa, s-a sarit direct asupra mea, in cateva minute s-a scapat si de "costumatie", ca apoi sa urmeze masajul erotic. Care e foarte sexy. Te saruta pe tot corpul, simuleaza foarte bine oralul, se apropie mult cu gura de obiectul muncii, o ia intre sani, intre picioare, deci primesti cam tot ce vrei in aceasta materie. Nu dupa mult timp a urmat si finalizarea in saizecisinou, amadoi savurand momentul. Pe urma a venit si masajul de relaxare, care pe langa alte saloane, chiar e masaj si nu doar atingeri de dragul de a fi bifat pe lista. Fata se muleaza bine pe atitudinea ta, se face placuta, etc. Din lipsa de timp, am grabit un pic procesul, in sensul ca m-am scuzat sa fac repede un dus, desi Alina s-a oferit sa ma asiste. Eh, ramane pentru data viitoare. La plecare iar am fost intrebat daca Nu stiu cum a fost inainte la Privilege, dar acum este de recomandat. Am platit pentru 40 min (desi din vina mea am stat doar vreo 35) si am achitat 100 lei.

 

Locatie - 8 (interiorul e bun pentru astfel de activitati, in exterior poate fi riscant cu locul de parcare care e la 2 m de usa de la intrare, harnicii pot parca altundeva, eu am fost lenes)

Masaj relaxare - 9

Masaj erotic - 9

GFE - 9

Igiena - 10

numai un 10 putin?

 

Link spre comentariu

Salut, este prima mea recenzie pe forum, deci va rog sa fiti ingaduitori daca omit ceva.Miercuri seara am decis ca e timpul sa profit de un masaj , asa ca am intrat pe forum, am citit cate ceva despre acest salon  asa ca am hotarat sa sun. Sunat, era Open asa ca am plecat spre locatie. Am ajuns, fetele erau una si una, frumoase  toate, tinere.
Am ales-o pe Alina, o blonda frumoasa, m-a primit intr-o tinuta rosie senzuala, mai aveam putin si ma indragosteam :blushing2 .Am fost servit cu un pahar de apa , pana s-a pregatit domnisoara.
Am urcat sus in camera, am fost poftit la dus , prosop , gel de dus, totul ok.Ea facuse deja dus si ma astepta in camera intr-un prosop cam micut, sa ii fie vizibile formele frumoase. Am inceput cu un masaj de relaxare foarte bine executat, fata chiar stie sa faca masaj, nu doar sa  te mangaie usor. Intre timp m-a mai sarutat pe spate , ii simteam sanii cum imi ating pielea data cu ulei, totul ducand spre excitarea mea.
Cam dupa 10 minute ma intorc pe spate si incepe sa ma maseze pe piept,  coborand spre zona sensibila, care a fost stimulata foarte bine. M-a lasat sa ma joc cu sanii ei, care sunt foarte frumosi si generosi, ai de ce prinde, nu m-am putut abtine sa nu ii ating pasarica, dar nefiind voie sa bag degetul, ok m-am conformat.Insa mi-am luat revansa cand i-am sarutat-o si m-am jucat si eu putin, mirosea foarte frumos, epilata, ce mai, totul a fost foarte bine executat din partea ei, iar la final am terminat  in pozitia 69, ea deasupra.
Locatie - 9

Masaj relaxare - 10

Masaj erotic - 10

GFE - 9

Igiena - 10+
Cost: 150 ron + 50 domnisoarei

Domnisoara este cea din pozele de pe site-ul : http://masajsenzualcluj.ro/galerie/

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost și eu într-o noapte recentă, având niscaiva alcool la bord și, prin urmare, dornic de o atingere feminină.

Confirm noua locație de pe Turzii, în locul fostului Amor Caliente (spun „fostului” deoarece n-am informații că și-ar continua activitatea în altă parte).

Erau de față două domnișoare, egal de drăguțe - am optat pentru Camelia, oarecum alfabetic. În plus, are un piercing drăguț deasupra buzelor, obiecte ce mă atrag foarte mult la o femeie (însă doar cele puține și finuțe), și niște unghii care te bagă în boală dacă ai acest fetiș.

Este o fată foarte sexy, nu prea slabă, dar deloc grasă, cu forme naturale și feminine, cu sâni bogați și mătăsoși.

M-am bucurat de un masaj surprinzător de bun, atât cel propriu-zis, cât și cel erotic. La cel din urmă am avut chiar ușoara mirare să constat implicarea sinceră și aproape pasională a fetei: mângâieri apăsate inclusiv în zona anusului, disponibilitate la sugestii, mișcări participative. Am abordat-o prudent, cum fac întotdeauna de prima dată cu o fată, și probabil lipsa mea de tupeu i-a plăcut căci, încet, încet, s-a deschis tot mai mult atingerilor mele.

Am finalizat în mâna ei umedă, caldă și docilă, spunându-mi mulțumit că n-am irosit banii.

 

Locație: 9 (vinerea și sâmbăta au deschis până la 3 dimineața);

Fizic fată: 9;

Masaj: 8;

Masaj erotic: 8,5.

Preț: 150 lei/ 1 oră;

 

Concluzia: în ce mă privește, Privilege se încăpățânează să secondeze în top Cleo. Voi reveni.

 

Atașez trei poze mai semnificative ale fetei, restul le aflați pe site-ul lor:

 

 

post-36045-0-49476400-1447674641_thumb.jpg

post-36045-0-07857700-1447674647_thumb.jpg

post-36045-0-11549700-1447674652_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 10
Link spre comentariu

Salutare ,

am vizitat si eu noua locati de pe Calea Turzii nr 111. Locatia e Ok, fete disponibile 3 Camelia, Karina, si cred Tina, toate trei frumoase.Am optat pentru un masaj consecutiv cu Camelia si Karina adica 30 min + 30 min la pretul de 200 ron. Consider ca a fost o experienta pozitivă si de recomandat.

Note:

Locatie 10

Baie 9-dusul era deja putin stricat

Curătenie : 10

Masaj erotic + relaxare : 9

Camelia o superbitate de femeie: 10

Karina o pupacioasa:10

Relaxare plăcută

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Salutare ,

am vizitat si eu noua locati de pe Calea Turzii nr 111. Locatia e Ok, fete disponibile 3 Camelia, Karina, si cred Tina, toate trei frumoase.Am optat pentru un masaj consecutiv cu Camelia si Karina adica 30 min + 30 min la pretul de 200 ron. Consider ca a fost o experienta pozitivă si de recomandat.

Note:

Locatie 10

Baie 9-dusul era deja putin stricat

Curătenie : 10

Masaj erotic + relaxare : 9

Camelia o superbitate de femeie: 10

Karina o pupacioasa:10

Relaxare plăcută

fake

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...