Sari la conținut

Salon masaj erotic pe str letea 0756520770


Vizitator unqul

Postări Recomandate

Mi-am facut si eu timp sa trec pe la acest salon. Cand am ajuns acolo am fost intampinat de 2 doamne foarte amabile si comunicative, dupa descrierile de mai sus, Alina si patroana. Locatia este frumoasa, camarute ce imbie la relaxare si muzica buna. Inca de la prima vedere patroana mi-a placut foarte mult si ca atitudine dar in special ca aspect: are un corp cum multe tinere si l-ar dori, cu un fundulet de-ti lasa gura apa si picioruse subtirele. Am facut un dus si m-am bucurat de un masaj bun din partea ei, nu te grabeste si conversatiile cu ea sunt placute, are acel mult cautat GFE.

Notele mele: locatie 9, gfe 9, fata 10, masaj 7 (as fi vrut sa-i simt mai mult pielea -bodymassage, inelele care ii faceau manutele asa frumoase nu prea il incantau pe "cel mic", conversatiile cred ca au distrat atentia de la masaj...)

Onorariul a fost 60 lei/30 min. Recomand cu caldura salonul, eu sigur voi reveni cu prima ocazie! multumesc tuturor confratilor care mi-au facut acest salon cunoscut.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Am vizitat si eu acesta locatie de doua ori ,nu are rost sa descriu fetele si stbilimentul au facut-o colegii de mai sus.Adevarat ca merita banii si e de revenit.Mie imi plac femeile voluptoase si de fiecare data am aleso pe Alina, stie sa faca masaj si sa se faca placuta,pe la spate ai o priveliste grandioasa iar sanii sunt mari si pufosi.Locatia 8 este curat dar as vrea mai multa intimitate,locul actiunii e separat de o perdea si un perete din gipscarton,fata 10 masaj 10,amabilitate 10.De recomandat si revenit

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

imi pare rau ca te contrazic..dar ori nu stii sa vorbesti cu ele...ori nu ai vrut si altceva in afara de masaj.

Salut, e prima postare a mea pe acest forum. Tot am urmarit ce se scrie pe aici si m-am gandit sa imi las si eu parerea. 

ieri am fost si eu la acest salon si am avut parte de un masaj de la o domnisoara mai noua din cate am inteles; se numeste Carmen si lucreaza de o luna. Masajul a fost ok, cam de nota 8 si fata cam de nota 7. are sanii mari dar cam lasati.

Am intrebat de cum am ajuns acolo daca se mai presteaza si extra si mi s-a spus de la fata locului ca NU. Deci, cei care se lauda ca au facut si oral si normal, parerea mea este ca mint. Fac doar masaj fetele.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

aceasta este prima mea postare si sper sa ma descurc...deci.............am fost cam acum vreo trei saptamani la acest salon care se numeste Infinity...se intra din strada intr-o curte ca un fel de terasa..trebuie sa suni la poarta...si mi-a deschis o tipa bruneta cam 1.75/75kg aprox.  nu e grasa dupa parerea mea,m-a invitat inauntru unde era patroana care s-a si prezentat,o tipa la vreo 40-45 de ani,slabuta dar destul de simpatica,si o alta fata cam 1,65/50kg.cu pielea cam bronzata mai mult ca sigur era de etnie...patroana m-a servit cu o cafea,si m-a intrebat pe cine aleg..eu am ales-o pe alina,tipa mai plinuta si ne-am retras intr-o camera unde era o saltea pe jos,muzica de ambient..dupa care am facut dus.A inceput cu un masaj pe spate,dupa care a trecut direct la excitarea micului billy.Se freca cu sanii de el,pot sa zic ca se pricepe destul de bine...dupa care a inceput sa atace cu limba,f delicat la inceput,si apoi mai repede pana s-a sculat la capacitate max.am executat un misionar cam scurt,dupa care am trecut la capra..iar la insistentele mele a cedat si cu un anal f.lubrefiat.Se tot plangea ca o cam doare,ca nu-i place..dar pana la urma am terminat in fundul ei.A fost o experienta plaqcuta..fata e sociabila,si in general daca esti domn cu ea te trateaza ca atare.N-am precizat urmatoarele...am platit o ora 150 de lei inclus sexul.Nu s-a lasat convinsa sa faca anal pana nu i-am promis 100 lei.Deci in total am decartat 250 ron.NOTELE...locatie-9..amabilitate-8 fata-9...oral-9...normal-9...anal-9 tinand cont de faptul ca are niste buci de milioane...Sper ca nu am omis nimic..iar daca am facut-o imi cer scuze.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:different places
  • Oras:different places

Salutare dragi confutadores inca o data pe acest topic

De data acesta vizita mea la salonul de masaj a fost cu scopul de a o gasi pe domnisoara Carmen, dar in lipsa am optat pentru patroana.

Confirm locatia cum a fost prezentata mai sus, cu ceva modificari fata de data trecuta la interior, un paravan de rigips ca separatie pentru zona de primire si compartimentele pentru masaj. In schimb tot draperii unde se face masaj si altele.

Mi-a placut sa revin aici pentru faptul ca ai unde sa faci un dus inainte si dupa. Dar banuiesc ca acum cam toate locurile de genul (ma refer la zona Bacau) acopera si  acest aspect.

Revin la doamna, o prezenta agreabila,  corp frumos, sani destul de tari si nu lasati, nu i-am atins prea mult ca a fost treaba cu masajul.

La partea de masaj pe spate as putea face un comentariu ca a folosit un fel de crema, cam greu alunecau mainile pe spatele meu.

Dar cum usor putem trece peste detalii de genul, dupa ce m-am intors cu fata in sus am uitat.

Pot spune ca doamna, ca altfel nu pot sa-i spun, deoarece are o varsta si nu numai din acest motiv, datorita comportamentului si felului ei de a fi, are un stil aparte de masaj pentru juniori, ma refer la miscari ale mainilor, lente dar cu impact de era sa finalizez cum se zice precoce. Dar optiunea mea a fost pentru masaj cu finalizare orala, doamna a pus un preze si a inceput usor fara prea multe artificii pana la finalizare.

Mai departe ca de obicei mers la dus si mers acasa.

Ca sistem de punctaj as spune 9 pentru locatie, doamna 8, oral 8, masaj 8 (inclus si tehnica de masaj)

Ca si concluzie, o sedinta sa spunem relaxanta, fara stres sau presiuni ca s-a expirat timpul.

Toate cele bune!

  • Like 4
Link spre comentariu

buna ziua stimati futaciosi

 

va urmaresc de ceva timp si cred ca a venit vremea sa imi aduc si eu putin aportul la aceasta frumoasa comunitate. dar sa trecem la desfasurarea evenimentelor.

 

metoda de contact: nr din titlul topicului. sunat si programat in 30 de minute. la telefon mi-au explicat cum sa ajung la locatie si meniul serviciilor.

 

locatie:  o vila mare in letea cum treci pe sub pod la vreo 100 de metri pe stanga. locatie destul de primitoare nu este lux dar pt preturile care se practica este destul de ok. locul desfasurarii actiunii este impartit in 2 camere alaturate care in loc de usa sunt prevazute cu perdele, cu saltele puse direct pe sol . oglinda laterala in care poti urmarii intreaga actiune ( destul de incitant acest apect), muzica in surdina.

 

de ales am aleso pe aceeasi alina care in momentul ala era singura in locatie , plus patroana dar sincer nu am avut curajul sa o incerc(am inteles ca presteaza si ea), si am ales 1 ora cu finalizare orala . asadar merg in camera unde ma debrac si apoi domnisoara ma serveste cu una bucata prosop curat si imi arata directia spre dus. dusul destul de inghesuit cu un singur gel de dus. un alt aspect negativ ar fi faptul ca scurgerea nu prea functioneaza si te trezesti in apa pana la glezne

 

desfasurarea actiunii:  intors de la dus domnisoara Alina ma astepta dezbracata infasurata doar in prosop . fizicul nu prea este pe gustul meu dar fiind singura nu am avut de ales. la vreo 1.70 si cred vreo 65kg cu sanii mari dar lasati. mi-am zis wtf sa vedem ce stie sa faca si nu am regretat nici o secunda vizita facuta. asadar...... ma intind pe burta si incepe fata cu un masaj de relaxare destul de bine facut continuat cu un masaj cu sanii pe spate pe fese si apoi cu mainile prin zona oo-lor si a anusului , o senzatie incredibila, de abia mai rezistam . intr-un final imi curma suferinta si imi spune sa ma intorc cu fata in sus. apoi continua cu masajul erotic cu sanii exact ca in clipurile de pe net ..............foarte excitant, mai ales ca te poti uita in oglinda laterala si asta sporeste gradul de excitare( cel putin asa a fost in cazul meu) .  apoi scoate un prezervativ si da sa il puna pt a incepe oralul, la care i-am cerut sa faca fara pt ca eu unul nu prea iubesc cauciucul la oral. a acceptat spunandu-mi ca de obicei nu face asa ceva dar a zis ca ii par un tip ok . sincer dupa toata incarcatura din timpul masajului nu prea am rezistat mult si am terminat destul de repede, in gurita la domnisoara o parte si o parte pe abdomenul meu pt ca s-a retras repede cand a simtit ca am terminat. 

 

sters cu servetele umede ,stat putin de vorba si apoi a reinceput un oral pt revenire la inaltimi acceptabile dupa care pune cauciucul si la treaba. schimbat 2-3 pozitii si intr-un final terminat cu spasme in caciulita...si acum sa dam si ceva note conform regulamentului

 

locatie:  8 asa cum am mai spus nu e lux dar acceptabil avand in vedere preturile

 

alina: 7 pt fizic

 

prestatie:  masaj relaxare 8

 

                   masaj erotic 9

           

                   oral 8 daca facea cim total poate dadeam mai mult

 

                   normal 8 

 

                    anal nu am intrebat

    per total o experienta placuta pe care o recomand si voua .

 

 

era sa uit am decartat 150 ron + 50 ron premiu de la mine pt al 2 numar. 

  sanatate si virtute

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am fost si eu de doua ori la salonul de pe strada Letea. A fost foarte bine prima data cu patroana (este f priceputa la masaj, atitudine si oral, ca asa ne-am inteles). A doua oara am fost cu o fata,, nu retin numele... a fost ok, dar tot mai bine a fost cu patroana. 

patroana: 

10 la masaj

10 la oral

fata

8 la masaj

7 la oral

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Si cum as face orice doar sa nu lucrez, m-am gandit sa scriu o mica recenzie si pe aici.

 

Am fost cu aproximativ 2 saptamani in urma la o domnisoara (nume nu am retinut, scuze). Din ce mi-a spus, a ramas doar ea cu patroana in locatia respectiva. Sunat, facut programare, sunt rugat sa astept vreo 10minute pana se elibereaza presupun, si apoi sunt poftit inauntru la o runda de negocieri. Intrebasem la telefon de servicii extra, mi s-a spus ca vorbim la locul faptei. Zis si facut. Doar ca la locul faptei au aparut probleme. Ca sunt din Bacau, ca a avut in trecut probleme din cauza unor clienti cu care s-a intalnit nu stiu unde. Devenisem putin iritat, am mai presat putin si a cedat: masaj de relaxare+erotic+oral+normal = 200 lei. Nu stiu daca a fost tehnica de negociere sau nu, dar mi se cam luase putin. In fine, primesc papuci, trecem in camera de nebunii, mi se cer leutii si trecem la fapte. Si ca sa respect si regulamentul:

 

1.Locatia - casa binecunoscuta de pe str. Letea, primit indicatii exacte la telefon, locuri de parcare... peste tot pe trotuar, o zona foarte libera. Casa cu un fel de living pentru primirea clientilor si in spate camere de harjoneala destul de bine amenajate, muzicuta, lumina slaba, ambianta potrivita

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) - telefonul din titlu
3.Detalii - dupa ce am platit proforma, domnisoara (nu este cine stie ce aparitie: micuta, slabuta, mi-a zis ca are si copil dar nu se vad urme) s-a dus sa se pregateasca, a revenit in 2-3 minute intr-o tinuta foarte interesanta si a inceput cu un masaj de relaxare destul de bine executat de la picioare pana la umeri. A continuat cu banuiesc clasicul masaj cu sanii (micuti) si m-am intors cu fata. M-a uns cu floriol (scuze de reclama) peste tot iarasi, putin masaj relaxant, putin masaj cu sanii pe ala micu, pus cauciuc regulamentar cu gura fara mana (de laudat pentru ca in cazul meu e mai dificil putin) si trecut la oral. Simplu, dar bunicel. Ma intreaba daca am ceva pozitii preferate, ii spun de 2 care imi fac placere. Si incepe cu prima dintre ele (ea deasupra, cu fata, facand mini-genoflexiuni :blushing2 ). Inca putin oral de intretinere (asta micu mai adoarme in cauciuc ca prostul), apoi misionar, pozitie in care am si terminat.

4.Programul de lucru - cred ca doar in timpul zilei, am mai incercat uneori seara si nu am primit raspuns. Dar nimic verificat
5.Note - masaj de relaxare - 7 (sunt si eu un soi de maseor deci sunt exigent), erotic - 7, oral protejat - 8, normal - 8

6.Tarifare - 200 lei / 1 finalizare, in jur de 40mins cred.

 

Mai am de testat prin Bacau, dar cred ca e o alegere ok pret/servicii avand in vedere oferta locala (mai bine zis lipsa ei).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:different places
  • Oras:different places

Trecand din nou prin orasul Bacau, zic sa caut si eu ceva in ziarul local. Sun la diferite numere, imi raspunde care mai de care, una parca abia se trezise ora fiind 14.30, un salon care are vreo 4 nr de telefoane, in fine cam suspecte voci, zic sa incerc la salonul acesta sa vad care mai e oferta. Sun, imi raspunde politicos patroana, imi spune ca sunt 3 fete Alina si inca doua. Ii zic ca merg la salon, ajung acolo, cu parcarea cum zicea colegul de mai sus, pe trotuar, intru, locatia e prezentata in recenziile de mai sus, nimic de comentat. Domnisoarele( si/sau doamnele) in numar de 3 + patroana. Alina e mai veche acolo, celelalte doua - una blonda tanara inalta (1,75 sa zic) si una slabuta satena mica de statura (cred ca cea descrisa anterior) .O aleg pe ea, aleg meniul cu 150 Ron (masaj, OP, NP). Duș de improspatare si trecut la cabinetul de masaj și nu numai. Fata se prezintă destul de bine din punctul meu de vedere, tinand cont ca are copil, nicio urma, intr-adevar sânii mici dar fermi, plăcuți, corpul un pic skinny, epilata complet. Incepe cu un masaj pe spate si pe buci, imi spune ca daca nu-mi place ceva sa-i spun, ma intorc, unge cu ulei zona cea mai fierbinte din corp, masaj cu sanii, o mai pipai pe ici pe colo, imi pune guma si dai cu oral. Lent, usor, fara mult ajutor din parte mainilor, nu dureaza mult si ma invita deasupra in misionar. Duzduța mica, relativ stramta, o unge cu ulei si intrăm. Mai geme si ea (reale sau nu - habar nu am) o mai intorc pe o parte, si pe la spate salt in finalizare. Nu a comentat nimic, ca nu-i convine, desi pe la inceput punea mana ca distantier. A trecut. Imi ia punga cu urmasi, ma sterge cu servetele si directia dușuleț.

Concluzii finale:

Locatie: 9

Domnisoara - 8

masaj - 7

OP - 8

NP-9

 

Tarifare: primul minut indivizibil, restul la secunda: 45 min 30 sec(intrare/iesire din locatie)- 150 Ron

 

Cam asta e, slaba oferta la Bacau, dar ne descurcam

Sanatate va doresc!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Salut , 

 

pentru cei care au vizitat acest salon :

 

a incercat cineva sa obtina un nr de telefon de la fetele care presteaza acolo pentru a aranja o '' intalnire '' in alta locatie ( acasa , motel  etc  ) ?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Salon inca activ ...

 

anunt din ziarul Desteptarea --- 12-05-2014

 

'' Salon  '' Infinity '' ofera masaje relax , discretie , ambianta placuta . telefon  0756520770 . ''

Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

salut

am fost si la acest salon,

am intrat cu Georgiana- draguta nota 9, cam 168, 55 kg, sani medii -fermi

am optat pt masaj+oral- protejat- doar asa se face

masaj de relaxare nota 8

oral nota 8- e incepatoare- dar isi da silinta- incearca sa se faca placuta

este chiar frumusica la fata

prosop curat

probleme la dus cu apa- cand vine prea fierbinte, cand prea rece

locatie nota 8

de revenit, mai aveau o fata brunet slamai inalta- satena- putin mai plinuta

durata masaj cu tot cu dus 30 minute

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

salut

am fost si la acest salon,

am intrat cu Georgiana- draguta nota 9, cam 168, 55 kg, sani medii -fermi

am optat pt masaj+oral- protejat- doar asa se face

masaj de relaxare nota 8

oral nota 8- e incepatoare- dar isi da silinta- incearca sa se faca placuta

este chiar frumusica la fata

prosop curat

probleme la dus cu apa- cand vine prea fierbinte, cand prea rece

locatie nota 8

de revenit, mai aveau o fata brunet slamai inalta- satena- putin mai plinuta

durata masaj cu tot cu dus 30 minute

nu este o recenzie corespunzatoare ..............sunt multe detalii omise

Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

salutare ,

am fost la acest salon din nou, de data asta celelalte doua fete erau ocupate, si am intrat cu patroana- are cam la un 45 ani. 50 kg- arata chiar bine pentru varsta ei, nota 7-8.

am optat pt un masaj erotic de 30 minute- 60 lei- finalizare prin tehnici de masaj.

masajul de relaxare a fost ok, un nota 8, care a durat cam 10-15 minute. dupa a trecut la cel erotic, care a fost o laba foarte intensa:)  I-am zis sa o lase mai incet, sa se mai opreasca, dar a zis ca nu se opreste, ca dupa nu reuseste sa ma mai finalizeze:))) asa ca am finalizat dupa 2-3 minute de laba - o nota pt erotic ar fi un 7, daca

 dupa am mers la dus- acolo prosop curat, gel de dus, curat, imbracarea si am plecat.

mi-a zis ca vrea sa mai angajeze si alte domnisoare, ca a primit la interviu si doamne pe la 38 ani- eu I-as recomanda sa angajeze de toate genurile, sa fie diversitate, sa ai de unde allege...

daca mai aveti intrebari va astep

pa!pa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Salut

Acum vreo doua luni am fost la acest salon strada Letea casa rosie

Erau acolo 4 fete si patroana care era cam fricoasa cind a fost vorba de servicii extra

Am ales fata cea voluptoasa Alina si am achitat 150 lei pentru masaj on si np o ora...am facut dus si apoi am mers in camera de actiune...muzica lumanari etc

A venit si Alina inalta rau dar buna....a inceput cu un masaj priceputa fata in timpul masajului poti sa o atingi unde vrei e docila ascultatoare...ales pozitia misionar si terminat in caciulita

Note:

Locatie 9 vecinii stiu ce e acolo cand am iesit m-am intilnit cu un nene care se uita lung la mine

Fata 9

Daca mai exista acel salon data viitoare o sa o aleg pe patroana...

Deci o sa revin

Salut

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am sunat aici. A raspuns o doamna peste 40 de ani parea la voce. Doar de program am intrebat si cate fete sunt . Programul este l-v de la 10 pana la 19:00 si sambata pana la 17:00. Duminica inchis. A zis ca sunt 3 fete.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...