Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Salut!vad numai de bine aici si totusi o intrebare pt cei care au vizitat sau chiar pt domnisoara...din ce vad fata are experienta de cel putin 5 ani ceea ce inseamna ca au trecut prin asternuturile ei mii de barbati...oral neprotejat etc este imposibil sa nu fi contactat ceva la un moment dat unul dintre voi sau chiar ea..este de ajuns o afta in gura ei sau in a ta ca barbat daca ii faci oral si s a terminat...adica hpv(se ia chiar de pe asternuturi sau pur si simplu zona intima nici nu trebuie contact sexual) sifilis gonoree hepatite etc nu tin neaparat de igiena(poate sa miroasa a capsuni in pasarica)e de ajuns unul sa aibe si nici macar sa nu stie si a dat o mai departe...sper sa nu deranjeze pe cineva ce am spus doar intreb pt ca doresc sa o vizitez si nu vreau surprize!multumesc anticipat!

.

 

 

Eu te susțin că îți pasă de tine/noi . Ai dreptate . Contactul sexual neprotejat ( oral ) este dăunător . Eu recomand prezervativul ( dar stai o săptămână fără să te autosatisfaci ) așa simțurile sunt ok. Safe mode is on

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

eu recomand sa mergi acolo si sa o lasi pe adele sa isi infiga singura cu mult drag pula ta adanc si frumos in gat la blowjob deepthroat si daca rezisti oralul ei esti deja pregatit pentru sa babardesti si alte fetite fara sa te faci de ras ca pre-ejakulezi candva sau nu rezisti. fetita asta cred ca tine la sanatate exact ca si tine si ca si multe lucrtatoare in bransa asta eu mai mult m-as feri de fetitele cuminti pe car le agatii doar asa alea sigur nu scoate nici un condom din buzunar inainte de futai.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ma pricep la " compuneri" de clasa 1*, sau altceva dar pana astăzi de dimineață eram convins ca asa ziși trans erau cei mai buni la oral, am fost la ei dar din fericire am fost și la proprietara topicului și am fost foarte mulțumit , într-un minut ma dat gata. Asa ca, domnișoarei, i-am promis un bun shopping când o sa meargă unde o sa meargă ea 😉 în "vacanță ".

Note ?!.... Maxim

Fiți fericiți și trăițiva viața cum puteți de frumos

Un salut tuturor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

bataie la fundul ala obraznic :rax2

 

Buna seara ! Ce primesc din partea voastră aia ofer ! Respect , igiena și omenie
Mulțumesc indiferent de recenzie !

Voi fi indisponibilă in perioada 21 febr / 28 Februarie
Colega mea Roxana va fi la birou

Va pup și have fun

Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

Salut ! Fiind "proaspata " in memorie aventura , o sa fac o mica recenzie.

Sunat, nu a raspuns imediat (dar am lasat si m a contactat apoi pe watsp) Dupa ce am stabilit ora am plecat spre locatie, Adele chiar are rabdare si te ghideaza spre locatie.Locatia nu e ceva woow ...( nu intru in amanunte).Dusat de acasa, stabilim ce si cum..urmeaza un oral f bun..deep,umed, etc. Apoi normal ,nu comenteaza nicio pozitie ( aici imi cer scuze , sunt pe modul hard-nu am specificat asta inainte dar mi a zis ca e ok ) .Dus..( cabina, apa calda, prosop si gel din recuzita proprie dar se gasesc si in locatie).Si acum notele:

Locatie:7(celebra garsoniera)

Aspect : 7.5(sani frumosi)

Oral: 10

Normal:9( nu am schimbat pozitii).

 

Amenda 150 /nr . Multumesc Adele si poate ne revedem.Zi frumoasa tuturor!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Buna seara ! Ce primesc din partea voastră aia ofer ! Respect , igiena și omenie

Mulțumesc indiferent de recenzie !

 

Voi fi indisponibilă in perioada 21 febr / 28 Februarie

Colega mea Roxana va fi la birou

 

Va pup și have fun

Pai iau crescut tate?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut ! Fiind "proaspata " in memorie aventura , o sa fac o mica recenzie.

Sunat, nu a raspuns imediat (dar am lasat si m a contactat apoi pe watsp) Dupa ce am stabilit ora am plecat spre locatie, Adele chiar are rabdare si te ghideaza spre locatie.Locatia nu e ceva woow ...( nu intru in amanunte).Dusat de acasa, stabilim ce si cum..urmeaza un oral f bun..deep,umed, etc. Apoi normal ,nu comenteaza nicio pozitie ( aici imi cer scuze , sunt pe modul hard-nu am specificat asta inainte dar mi a zis ca e ok ) .Dus..( cabina, apa calda, prosop si gel din recuzita proprie dar se gasesc si in locatie).Si acum notele:

Locatie:7(celebra garsoniera)

Aspect : 7.5(sani frumosi)

Oral: 10

Normal:9( nu am schimbat pozitii).

 

Amenda 150 /nr . Multumesc Adele si poate ne revedem.Zi frumoasa tuturor!

 

 Frateee...locatie naspa( ai dat 7)....aspect nasol(ai dat 7).... cum draq sa-i dai 150 ron pt 15 min!!  E mult.... nu le mai invatati asa!!  :no2     La 100 un nr sunt multe fete ok, crede-ma!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Exact ce nu îmi place sa fac aia fac !!!

Domnule care ai fost la mine și ai achitat 150 RON

Ai uitat sa specifici de french kiss

Finalizarea 100 RON plus french kiss

Te rog frumos numai induce oamenii in eroare

Ai sunat și ai spus ca Cunoști detaliile

 

Eu nu pot sa îți spun in timpul actului când îți dorești sa ma săruți ! Alo taxa 50 RON

Ți am spus la sfârșit ! M.ai trebuie 50 RON

 

2

Dacă tu ai intrat intr o garsoniera ? Cu 5 uși ma faci sa rad

Îți mulțumesc pentru recenzie și note. Apreciez indiferent

 

Prețurile sunt aceleași. Și dacă făceam mărire de sâni mi .o fac pentru mine nu pentru a cere 50 lei in plus

 

100(oral normal)

150( oral normal anal )

100 masaj ( doar finaliz orală )

50 french kiss

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

si-a schimbat Adele preturile?....sau omul incurca borcanele....nici eu nu sunt tanar si il inteleg .... batranu poate mai uita ....

 

Adele avem o dilema ....ne ajuti te rog cu o actualizare de preturi?

Da am răspuns la dilema ! Care nu e dilema evident

Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De încurcat nu a încurcat ! Decât mi.a aprins mie nervii !

1 nu e garsoniera ! Lucrez cu Roxana

Deci sunt 2 camere

2 ai achitat cadoul 150 pentru ca ai simțit sa ma săruți ! Nu puneam franaaaa aloo decarteaza 50 !

Am spus intr un mod civilizat la sfârșit !

El când a sunat am întrebat tot ca odioata “ Cunoști detaliile despre mine “ ?! Tocmai fixxxxx sa nu aud discuții despre bani ! Le urăsc

Nu am pus mâna niciodată pe ceva ce nu e al meu

Sunt ffff mulțumită de ce am !

50% o fac din plăcere 50% pentru bani

Și când își mai dau și alții cu părerea gen mai comentariul de mai sus “ nu le mai dați bani in plus “ nu prieteneeee nu mi.a dat bani in plus poți respira liniștit ! Bani in plus am primit sumeeeee ! Fără sa plusez eu degeaba !

Te pupic

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

Offf!! Incep prin a mi cere scuze (nu am spus ca a fost mult sau putin 150...eu doar am specificat pret halat). Cu privire la preturi , o mica actualizare la 2_3 zile ar fi ok...poate nu sta nimeni sa caute in cele 20 de pagini.Eu m am simtit f bine si cum ai zis:daca omu pleaca multumit de la mine e super ok.

Acum e totul clarificat si fara nervi.( si eu urasc negociatul cu privire la pret, dovada ca nu am zis nimic, achitat frumos )

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...