Sari la conținut

Siana, secretul starii tale de bine


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ar cam trebui, doar daca descopera fizicienii de la NASA teleportarea, ca deocamdata intre Galati si Bucuresti e o distanta maricica... si nici treburi n-am prin Bucuresti... Dar multumesc pentru oferta ! :hihat :kiss3

 

   Cica au descoperit teleportarea rusii.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Treci sub tocurile mele, sclavule, acolo unde iti este locul, acolo unde ti-e scris dintotdeauna sa fii si nu ridica privirea din pamant fara permisiunea mea ! Fa-te pres in fata mea, saruta-mi talpile delicate si parfumate si multumeste-mi ca o zeita ca mine calca pe tine cu ele ! Azi ai permisiunea sa ma atingi, sa imi framanti, masezi, lingi si penetrezi funduletul . Te voi palmui peste fata si te voi trage de par daca nu ai limba suficient de lunga pentru mine. Te voi bate cu cravasa la fund, la talpi, la palme si peste penis daca ai pensula bleaga si buna de nimic.

 

                                                        0737662980          :date

 

                                                                  :stiletto              500 ron / ora

post-84499-0-45483200-1481803230_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:laugh2

 

   De ce razi in timpul orei de fizica, draga Continut ? Mi-a intrat fusta in fund, mi-au picat chilotii in fata clasei sau ce ? Nu stiai, ca, experimental, au fost confirmate teleportarea cuantica si psihica ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

   Concentreaza-te, crede si te vei mantui ... pardon, te vei teleporta !

 

   Cica rusii ar fi descoperit si existenta iadului.

Experimentul Tunguska ;) (cauta pe net)... Iadul... hehe, este complet altfel decat cel descris in Biblie... in fine, nu au rost discutiile astea pe aici :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Ma bucur ca ti-au placut si ca esti un baiat cu spirit de gluma bine dezvoltat ! Stiu ca femeile destepte ii sperie pe barbati, de aceea  la mine vin doar barbati adevarati, neinfricati, inteligenti, deosebiti. Toti cei care vin frecvent la mine sunt numai barbati unul si unul : arata bine, au bani, au maniere, sunt destepti. Ma simt binecuvantata. Sunt rasfatata de ei. Am invatat sa imi selectez oamenii din viata mea. Pana la urma,  cine se aseamana, se aduna, daca exista interese sau scopuri comune.   :kiss3

Sunt un pic adevărat,sunt neînfricat,un pic inteligent și un pic deosebit,deci aș indeplini oarecum condițiile pentru o întâlnire,dar,din păcate,nu îndeplinesc condițiile pentru a veni frecvent (le îndeplinesc doar pe jumătate:am maniere și deștept!!). Ha,ha!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt un pic adevărat,sunt neînfricat,un pic inteligent și un pic deosebit,deci aș indeplini oarecum condițiile pentru o întâlnire,dar,din păcate,nu îndeplinesc condițiile pentru a veni frecvent (le îndeplinesc doar pe jumătate:am maniere și deștept!!). Ha,ha!!

 

   Niciodata sa nu spui niciodata. Este posibil orice. Maine te poti trezi imparat, putred de bogat. Totul este relativ, totul se transforma in fiecare secunda.

 

 P. S. Te vei putea simti ca un rege, macar din cand in cand, atunci cand vei putea poposi in patul meu.

 

          Daca inchizi ochii si iti imaginezi, este posibil orice, instantaneu. Se spune ca gandurile zboara, circula. Poate gandul tau se va intalni, in zbor, cu al meu si vor deveni o forta la patrat. Gandurile noastre ne vor aduce impreuna intr-o zi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Experimentul Tunguska ;) (cauta pe net)... Iadul... hehe, este complet altfel decat cel descris in Biblie... in fine, nu au rost discutiile astea pe aici :laugh2 :laugh2

 

   Dar despre ce sa vorbim, dragutule, despre rai ?

 

  Mai multi cercetasi aventurieri de sex masculin, au descoperit raiul ... unde credeti ? Sub fusta mea ! Experienta avuta cu mine, le-a schimbat din temelii credinta si optica asupra damelor de companie.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

   Dar despre ce sa vorbim, dragutule, despre rai ?

 

  Mai multi cercetasi aventurieri de sex masculin, au descoperit raiul ... unde credeti ? Sub fusta mea ! Experienta avuta cu mine, le-a schimbat din temelii credinta si optica asupra damelor de companie.

:clap2 :clap2 :138x :laugh2 :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Niciodata sa nu spui niciodata. Este posibil orice. Maine te poti trezi imparat, putred de bogat. Totul este relativ, totul se transforma in fiecare secunda.

 

 P. S. Te vei putea simti ca un rege, macar din cand in cand, atunci cand vei putea poposi in patul meu.

 

          Daca inchizi ochii si iti imaginezi, este posibil orice, instantaneu. Se spune ca gandurile zboara, circula. Poate gandul tau se va intalni, in zbor, cu al meu si vor deveni o forta la patrat. Gandurile noastre ne vor aduce impreuna intr-o zi.

De acord cu tine! Parțial! Joc la loto, câștig și devin putred de bogat ,dar cum sau ce să fac să arăt și bine!!

Și,îmi exprim o nedumerire,dacă vin la tine voi fi rege sau sclav?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Sunt un drac impielitat de femeie care pune inima pe jar unui barbat si i-o perpeleste bine, care ii poseda mintea zi si noapte. Te astept sa imi descoperi trupul afrodisiac, sa mi-l adori si sa te bucuri de el ! Odata intrat pe usa mea, vei intra intr-un vis frumos.

 

                                                          0737662980

 

                                                                                         100 euro /ora

post-84499-0-21971300-1481814544_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Niciodata sa nu spui niciodata. Este posibil orice. Maine te poti trezi imparat, putred de bogat. Totul este relativ, totul se transforma in fiecare secunda.

 

 P. S. Te vei putea simti ca un rege, macar din cand in cand, atunci cand vei putea poposi in patul meu.

 

          Daca inchizi ochii si iti imaginezi, este posibil orice, instantaneu. Se spune ca gandurile zboara, circula. Poate gandul tau se va intalni, in zbor, cu al meu si vor deveni o forta la patrat. Gandurile noastre ne vor aduce impreuna intr-o zi.

Chiar ești un interlocutor extrem de interesant, plăcut,spiritual,cu care chiar îmi place să mă "hărjonesc" verbal (deocamdată)!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De acord cu tine! Parțial! Joc la loto, câștig și devin putred de bogat ,dar cum sau ce să fac să arăt și bine!!

Și,îmi exprim o nedumerire,dacă vin la tine voi fi rege sau sclav?

 

  Nu iti impune limite ! Nu te bloca singur ! Nu te gandi ca doar daca vei castiga la loto vei deveni bogat ! Toti suntem, de fapt, bogati, ne nastem bogati, cu resurse nelimitate. Bogatia este in noi. Trebuie doar sa facem sapaturi sa o descoperim. Nu toti castigam bani de pe urma talentelor noastre ? Deci, cauta bogatia mai intai in tine, in darurile tale naturale ! Fizicienii spun ca universul nostru interior este o copie in miniatura a universului exterior (pe mine asta ma duce putin cu gandul la mesajul biblic cum ca omul a fost facut dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu ); cunoastem maxim 5% din infinitul univers si, ca sa vezi, cam tot maxim 5% din creierul unui om ( de geniu ) este folosit. Cred ca avem resurse interioare nebanuit de mari, pe care nu apucam niciodata sa le valorificam intr-o viata de om.

 

  Poti fi ce alegi sa fii. Ai liber arbitru.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Sunt, toata, un zambet pentru tine. Sunt, toata, o placuta priveliste. Sunt, toata, o dulceata. Sunt, toata, o ispita. Si cu toate astea sunt, toata, un mister pentru tine ... fiindca sunt FEMEIE.

 

                                                                       0737662980

                                                                          :2qm40hg

                                                                      100 euro / ora

post-84499-0-37197100-1481817509_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Aici ce s-a intamplat de nu ai putut onora ceea ce ai vorbit la telefon?

Hmm.. deci maine nu ai locatie ? Eram decis sa te vizitez .

Nu iti impune limite ! Nu te bloca singur ! Nu te gandi ca doar daca vei castiga la loto vei deveni bogat ! Toti suntem, de fapt, bogati, ne nastem bogati, cu resurse nelimitate. Bogatia este in noi. Trebuie doar sa facem sapaturi sa o descoperim. Nu toti castigam bani de pe urma talentelor noastre ? Deci, cauta bogatia mai intai in tine, in darurile tale naturale ! Fizicienii spun ca universul nostru interior este o copie in miniatura a universului exterior (pe mine asta ma duce putin cu gandul la mesajul biblic cum ca omul a fost facut dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu ); cunoastem maxim 5% din infinitul univers si, ca sa vezi, cam tot maxim 5% din creierul unui om ( de geniu ) este folosit. Cred ca avem resurse interioare nebanuit de mari, pe care nu apucam niciodata sa le valorificam intr-o viata de om.

 

Poti fi ce alegi sa fii. Ai liber arbitru.

Pentru retusuri si rascroieli, poti apela la chirurgia estetica. Pentru a te impaca cu tine insuti, poti apela la psiholog.

Le-ai luat fix cum le-am spus!

Ai transformat "hărjoneala" în discuție serioasă!

Mă așteptam la niște replici mai degajate și mai incitante!

Sunt mulțumit de mine și cu mine,doar că sunt de părere că este mai bună modestia decât epatarea!

Rămâi o provocare pentru mine!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Buna dimineata !

 

  M-am trezit cu fundu-n sus.

  Baieti, ce aveti de spus ?

  Va invit la o cafea,

  Daca ma placeti asa,

  Daca ma vreti altcumva,

  Schimbati-mi pozitia !

 

 

      0737662989

 

     100 euro / ora

 

        Poza noua.

post-84499-0-34558600-1481872288_thumb.jpg

post-84499-0-20266700-1481874180_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

xswzaq, on 24 Jun 2014 - 7:03 PM, said:snapback.png

Aici ce s-a intamplat de nu ai putut onora ceea ce ai vorbit la telefon?


Apo, on 29 Jun 2014 - 7:11 PM, said:snapback.png

Hmm.. deci maine nu ai locatie ? Eram decis sa te vizitez.  

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Le-ai luat fix cum le-am spus!

Ai transformat "hărjoneala" în discuție serioasă!

Mă așteptam la niște replici mai degajate și mai incitante!

Sunt mulțumit de mine și cu mine,doar că sunt de părere că este mai bună modestia decât epatarea!

Rămâi o provocare pentru mine!!

 

   Dragutule raspunsurile au fost date la ore diferite, deci si starile de spirit sunt variabile, diferite. Nu sunt comedianta.  Sunt doar o partenera de discutie. Ce e mult, strica.  Excesele sunt daunatoare. Mai te iau, mai te las si tot asa, ca sa nu plesneasca inimioara in tine.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...