Sari la conținut

Andreea (colega Larisei) 0725763584


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Mi-am permis sa deschid un nou topic pt fetita asta, desi nu are un nr de telefon al ei. Poate fi contactata la acelasi numar de telefon al Larisei momentan. De fapt, nu poate fi contactata, ci tot cu Larisa veti vorbi prin telefon pt programari.

 

Nu am mai scris nimic pe forum de ceva vreme, pentru ca se pare ca recenziile nu prea mai au mare importanta aici. Nu ar avea rost sa fac nici recenzia asta, doar pt simplul fapt ca voi confirma tot ce s-a scris pozitiv despre Andreea pe topicul Larisei. Insa, pt ca am vazut ca tine neaparat sa stie parerile despre ea, voi scrie si eu cateva randuri.

 

Asadar, Andreea este o tipa micuta, dubios de tanara, foarte frumusica. Desi este incepatoare, isi face treaba foarte bine. Non stop cu zambetul pe buze, foarte lipicioasa. Am ales sa petrec o ora cu ea, ora care a trecut foarte repede (stiti cum e, timpul trece foarte repde cand te simti bine). Foarte tamatoare ca nu cumva sa imi displaca ceva, m-a intrebat de n ori daca a gresit ceva sau daca e ceva in neregula. Foarte tari privirile in ochi, cu zambetul inca pe buze, in timp ce se joaca jos, cu ala micu. Abia incepusem sa ne calarim, inca aveam impresia ca e cam timida si pasarica aia mica si stramta imi dadea senzatia ca e destul de "fragila", cand imi spune ceva de genul "poti sa dai cat de tare vrei". Eu sunt mai mult genul soft, care face dragoste, nu sex  :laugh2 , insa vorbele alea si privirea ei parca au trezit un drac in mine. Si am inceput sa dau tare. :FIREdevil Mi-am dat drumul in 2 secunde si jumatate. M-a pacalit.  :s Nu rezist eu prea mult de obicei la primul numar, dar acum, nu imi venea sa cred. Gafaiam dupa cateva minute de parca am dat in ea 5 ore  :eek. Am incercat sa luam o pauza de tigara.. nu a durat prea mult, ca de nerabdator ce era ala micu, am ajuns imediat inapoi in dormitor. Felul asta de a face sex mi-a amintit de vremurile din facultate, cand futeam tot ce prindeam prin camine.  :cool: Sau poate ca un sex cu prietena, cu atatea pupaturi, limbi, muscaturi si luat in brate... Am plecat destul de rapid, fiind in criza de timp. Iesit pe strada, imi aprind o tigara si ma chinuia senzatia aia ca am uitat ceva, cu toate ca am verificat sa ma tot la mine: telefon, chei, tigari, portofel.... "portofel?! SA-MI BAG PULA !! AM UITAT SA II DAU BANII!!  :laugh2 Ma intorc din drum, saracuta de ea deja alerga jos dupa mine cu doar un halat pea ea, care probabil si l-a pus in graba... Achitat amenda.. m-am urcat in masina.. mi s-a oprit de 2 ori motorul... inca imi tremurau picioarele dupa o partida buna de sex....

 

:hihat

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da dice ti se pari tii ka ricenziile nu pria moi au importanta acilea ??? Io di exemplu am apresiat foarti mult poviestirea ta cu asta mica. Asa di mult incit ma zgandarie lindicu sa ma invit la ieli la cafieluta. Si asta ie numa vina ta !!!

 

;)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Ochii aia caprui, zambetul de milioane, inocenta pe care o degaja, tehnica stangace la oral, pentru mine, o fac sa fie una din marile sperante din aceasta bransa, daca lasam timpul sa treaca, sa devina ca vinul din ce in ce mai buna, eu zic ca o sa rupa topurile pasarica asta :D :X

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut cocosei,

 

Am fost si eu astazi la Andreea,vreau sa spun ca este ceva de cautam demult,din momentul in care am intrat pe usa m-a primit cu un zambet larg,si intr-o tinuta sexi.Am stat putin de vorba si am decis sa stau o ora,de obicei nu stau o ora prima oara pentru ca nu reusesc sa finalizez nr 2.. in fine am intrat in dormitor,am inceput cu fk,sarutari peste tot,geme usor,a inceput cu un oral timid,mi-a zis ca inca mai exerseaza,am pus prezervativul si am schimbat vreo 3 pozitii.Are o pasarica foarte mica si stramta,pe mine unu m-a innebunit  :laugh2,bineinteles ca la al doilea nr nu am reusit sa finalizez  :laugh2  :laugh2

 

Andreea - 9

 

Oral - 9

Normal - 10

GFE - 10

Igiena - 10

 

 

Am sa revin cu siguranta!  :hug1

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare futaciosi . Am fost in loctia Larisei in urma cu citeva zile hotarit sa o incerc pe Andreea . Ajuns in locatie am fost intimpinat de o zimbareata miniona si bine proprtionata pt inaltimea ei( in timpul discutiei de introducere aflu ca este de etnie lucru ce ma facut si mai nerabdator sa ajungem in pat pt ca este o tigancusa frumoasa si fff zimbreata) Mers eu la dus (ea se pregatise pina sa ajung eu) Ajuns in pat ....aici incepe nebunia ce sa mai zic ...a fost ca o partida de dragoste cu iubita,cu sarutari la greu, oralul chir daca nu il face adinc(se scuza ca e la inceput si va invata mai multe de la Larisa) il face fara graba si intr-un fel ce te face sa-ti doesti sa ramai asa cit mai mult ,apoi am raslatit-o si aici am gasit o pasarica mica , fierbinte si deja umezita,punem balonasul si am rugat-o sa treaca deasupra si sa-si ia cit vrea ea, gindindu-ma ca o sa-i fie greu lui GOGU sa intre in micuta ei pasarica, SURPRIZA ....era ff excitata si umeda ,strimta si fierbinte(adevarta vorba ca tigancile sint fierbinti in pizda) schimbat citeva pozitii timp in care Andreea a avut orgasm ,finalizat in balonas si luat pauza de o tigare. La actul nr doi incepem la fel cu tantreturi am pus-o 69 si am incecat sa termin cu un oral la marginea patului unde fata sa straduit dar eu nu am mai terminat(oricum ma ateptam sa se intimple asa ,dimineta ma achitasem si acasa de datorie),trecut la dus in timp ce povesteam deale vietii(oricum eram ultimul client in acea seara). Sper ca nu v-am plictisit dar merita povestita prestatia Andreei. Note.... fara discutie o partida de 10. De recomandat cu siguranta, merita toti banii (150 ora fara graba, fara ceas). Spor la futut.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...