Sari la conținut

bbw roscata 35 ani 0753691334


muri

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

hai noroc!!!

dupa o programare ratata cu anabelle , (din cauza mea ca nu am mai ajuns sorryyy) am zis dupa ce recenzii am vazut aici sa vizitez si eu aceasta doamna 

vb si mers catre locatie ...manastur

bbw clar , 100 lei o finalizare .....ma dezbrac rapid , dush scurt si revin in pat ...stinge lumina  si incepe 

 

 

mamaaaaaa deci cel mai bun oral facut vreodata ...sa -mi bag pwla asa cevaaaa.... annilingus la greu fata/spate deci trasnet .....lins tot ce ai in dotare ....actiunea cam asta a fost: annilingus  , lins coitze si DT de toata frumusetea...si dupa vreo 20 min am explodat la ea in guritza ..nu te grabeste deloc ...am stat undeva la 35-40 min ...

 

deci care vreti un oral bestial apelati la aceasta doamna :D

note 

 

locatie:7

 

aspect...bbw veritabil...cam 165 cm , kg cam 90 si ceva  ( eu is cam slabut si m-a intreb cate kg am ..eu:- 59...ea:-eu dublu... pe acolo oricum ) iar ani cred ca are undeva la 42-43 de ani ( coborand scarile ma gandeam ca ii deodata cu mama pfff  :))) )

 

oral:10

 

tarif:100 lei finalizarea

 

deci recomand pt oral si annlingus la greu ...merita incercat 

 

pace voua !!!

  • Like 8
Link spre comentariu

m'am gindit daca sa mai scriu, ca au mai fost niste intilniri in ultimul an. E pacat ca Oana si Cristina nu sint in top din cauza felului in care arata, mai corpolent si a ofertei bazata la Oana pe ON si anilingus, fara normal. Oameni care le trec pragul scriu rar sau deloc. sint egoisti si pastreaza ce e bun .dar disparind piataaz trebuiesc din cind in cind aduse in atentie, altfel apar pagini cu intrebari daca mai sint active.

Am fost de curind in trecere prin cj si mi'am facut timp sa trec pe la Oana. Locul e cum faci stinga la Kaufland Manastur, nu in parcarea Kaufland ci inainte la prima giratie. Se parcheaza in zona si e un bloc turn, te indruma la telefon de scara si etaj, simplu de ajuns. In apartament e colega cu Cristina
http://nimfomane.com/forum/topic/6316-bbw-christina-0749316872/
Cind am ajuns ne-am imbratisat ca 2 vechi amorezi. Am stat asa un timp la taclale apoi dupa dusul necesar mie a urmat o ora de artificii, doua finalizari orale glorioase presarate cu masajul lingual al posteriorului marca inregistrata Oana, cu o pauza de vorba, o cafea si un placut masaj de relaxare pe spate, la care Oana, fara a fi profesionista, s-a descurcat bine. La cafea m'am reintilnit si cu Cristina, care fata de poze a slabit la picioare chiar bine, avind acum picioare dupa care chiar m'as uita pe strada. La corp e inca masiva, dar nu ca in poze. In schimb Oana s'a ingrasat mult si totul la ea se pune pe picioare. N'am incercat cu Cristina, ca e ciudat sa mergi de ani la ceinva si dupa aia sa'i spui ca ai venit la colega asa cum vin eu mai rar in cj. 

Nu mai descriu senzatiile unice cind Oana e intre picioarele mele, numai ea stie ce face acolo sa ma simt atit de bine. Am venit obosit si am zis ca nu rezist de 2 ori, dar finalul a fost glorios. A doua oara m'a ajutat mental si senzatia mingiierii delicate a sinilor mari ai Oanei cit am stat de vorba intre numere, si gustul buzelor ei cind i'am furat saruturi (nu FK, as vrea eu) ca intre vechi amici.
Cafeaua la fel de buna si de ieftina - 100 nr, 150 h
Loc - 8 - aparatamentul decomandat, nu te intalniesti cu colega decit daca vrei, nu primesc clienti simultan decit in cazuri exceptionale care nu depind de ele. mici probleme cu parcarea.
Corp - BBW - 8 pentru iubitori. pentru ceilalti probabil 4, dar tinind cont ca nu face normal, nu prea conteaza.

Oral - 10+ fara comentarii, senzatii de vis

GFE - 9 - face totul sa te simti bine.

Normal - nu e cazul

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Manchester
  • Oras:Manchester

m'am gindit daca sa mai scriu, ca au mai fost niste intilniri in ultimul an. E pacat ca Oana si Cristina nu sint in top din cauza felului in care arata, mai corpolent si a ofertei bazata la Oana pe ON si anilingus, fara normal. Oameni care le trec pragul scriu rar sau deloc. sint egoisti si pastreaza ce e bun .dar disparind piataaz trebuiesc din cind in cind aduse in atentie, altfel apar pagini cu intrebari daca mai sint active.

Am fost de curind in trecere prin cj si mi'am facut timp sa trec pe la Oana. Locul e cum faci stinga la Kaufland Manastur, nu in parcarea Kaufland ci inainte la prima giratie. Se parcheaza in zona si e un bloc turn, te indruma la telefon de scara si etaj, simplu de ajuns. In apartament e colega cu Cristina

http://nimfomane.com/forum/topic/6316-bbw-christina-0749316872/

Cind am ajuns ne-am imbratisat ca 2 vechi amorezi. Am stat asa un timp la taclale apoi dupa dusul necesar mie a urmat o ora de artificii, doua finalizari orale glorioase presarate cu masajul lingual al posteriorului marca inregistrata Oana, cu o pauza de vorba, o cafea si un placut masaj de relaxare pe spate, la care Oana, fara a fi profesionista, s-a descurcat bine. La cafea m'am reintilnit si cu Cristina, care fata de poze a slabit la picioare chiar bine, avind acum picioare dupa care chiar m'as uita pe strada. La corp e inca masiva, dar nu ca in poze. In schimb Oana s'a ingrasat mult si totul la ea se pune pe picioare. N'am incercat cu Cristina, ca e ciudat sa mergi de ani la ceinva si dupa aia sa'i spui ca ai venit la colega asa cum vin eu mai rar in cj. 

Nu mai descriu senzatiile unice cind Oana e intre picioarele mele, numai ea stie ce face acolo sa ma simt atit de bine. Am venit obosit si am zis ca nu rezist de 2 ori, dar finalul a fost glorios. A doua oara m'a ajutat mental si senzatia mingiierii delicate a sinilor mari ai Oanei cit am stat de vorba intre numere, si gustul buzelor ei cind i'am furat saruturi (nu FK, as vrea eu) ca intre vechi amici.

Cafeaua la fel de buna si de ieftina - 100 nr, 150 h

Loc - 8 - aparatamentul decomandat, nu te intalniesti cu colega decit daca vrei, nu primesc clienti simultan decit in cazuri exceptionale care nu depind de ele. mici probleme cu parcarea.

Corp - BBW - 8 pentru iubitori. pentru ceilalti probabil 4, dar tinind cont ca nu face normal, nu prea conteaza.

Oral - 10+ fara comentarii, senzatii de vis

GFE - 9 - face totul sa te simti bine.

Normal - nu e cazul

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Citind si răscitind threadul, m-am gândit sa sparg gheaţa şi să postez prima recenzie. E greu să vin cu ceva nou, după atâţia alţii, dar voi încerca, probabil şi din cauza faptului că Oana merită, fără doar şi poate, un loc într-o eventuală clasificare.

În fine, să încep. Locaţia s-a schimbat, e acum un apartament decomandat în zona sensului giratoriu de pe Câmpului, uşor de găsit, mai greu de parcat, dar nu imposibil. Ce nu s-a schimbat e curăţenia din apartament, atmosfera decentă şi primirea făcută. Tariful, comunicat telefonic, e de 100 de lei pentru o finalizare şi 150 pentru două. Ce e interesant e că, la telefon, m-a întrebat dacă ştiu că e mai plinuţă. Acest lucru sugerează că domnişoara memorează numerele de telefon, ceea ce s-a confirmat ulterior, când m-a întrebat dacă poate să facă acest lucru. Probabil, vreo chestie de marketing... Cum spuneam, apartament curat, baia, la fel (mai veche, dar aerisită şi curată), prosop curat, scos din dulap şi cearceaf atunci întins pe pat.

Despre subiect, acum. Oana arată cam de 35, de la talie în jos plină, nu plinuţă. Nu e complexată de acest lucru, dar nici nu se mândreşte. Mai sus de talie, e chiar îmbietoare, cu sânii mari, uşor lăsaţi, cu faţa drăguţă şi zâmbitoare. E politicoasă, fără să fie rigidă, aşa că în scurtă vreme am trecut la poveşti. E mare povestitoare şi îi place să socializeze, fără ca prin asta să tragă de timp. De altfel, cu siguranţă nu stă cu ochii pe ceas, fiindcă, aşa cum mi-a şi spus, nu are unul la vedere în cameră. Cred că am stat 1 oră şi ceva pentru un oral, întrerupt de câteva ori de scurte poveşti. Întreruperile nu s-au datorat ei, ci mie, deoarece fata poate să termine treaba în 3 minute. Am tras eu de timp, dar asta nu a părut să o deranjeze.

Prestaţia a mai fost detaliată anterior şi nu ştiu ce aş putea să aduc nou. Fata chiar ştie să te facă să te simţi bine, ai senzaţia că simte şi ea acelaşi lucru ca şi tine. Anilingus (a întrebat dacă vreau) executat îndelung, ouăle linse până s-a dus vopseaua de pe ele, deepthroat prelung şi repetat, în timpul căruia a executat un fel de sucţiune uşoară, foarte excitantă. La câteva minute, ceream pauză, fiindcă altfel terminam urgent. Finalizarea în gură, fără nici o întrerupere de ritm. Practic, a fost cea mai bună partidă de oral pe care am trăit-o, dar probabil asta nu spune prea multe, deoarece experienţa mea este totuşi limitată.

Interesant, s-a repetat episodul cu colega sosită acasă după începerea ostilităţilor. Nu ne-a deranjat, a apărut după ce am ieşit din baie. Ne-am salutat, camera ei pare la fel de curată şi ea pare o prezenţă relaxantă de asemenea, dar nu pot confirma asta din experienţă proprie. Pare mai înaltă (cam 1,70 şi vreo 80 de kg., cred!), cu sânii mari şi la fel de politicoasă.

Notele reflectă ce am simţit:

- prestaţia, ON, fără discuţie 10;

- atitudinea: 10, de asemenea, pentru apetitul către socializare şi confesiuni;

- locaţia: 9, baia nu e chiar la standardele actuale, dar e curată şi asta e ceea ce contează cel mai mult pentru mine. In definitiv, dacă vreau o baie modernă, mă duc la showroom la Praktiker, nu?

Dacă am ratat ceva din must have-ul unei recenzii, vă rog să acceptaţi ca scuză noviciatul în materie, iar dacă aveţi întrebări, aici e locul potrivit! 

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Din pacate, eu trebuie s-o notez ca fiind foarte, foarte neserioasa.

M-am programat cu muuuult timp inainte (mai multe zile) si ne-am inteles s-o sun cam cu jumatate de ora inainte de programare.

Am sunat-o de vreo 3 ori in decurs de o ora inainte de programare, de 2 ori nu mi-a raspuns si o data mi-a respins.

Apoi, pe parcursul orei la care eram programat, am mai sunat-o de 3-4 ori si i-am trmis si un SMS. Tot nu mi-a raspuns.

Deci, din punctul meu de vedere este de evitat pentru ca nu respecta programarile.

Pacat de ea, pentru ca ce ofera nu se gaseste pe toate drumurile.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...