Sari la conținut

100E o noapte la hotel, 300E un weekend la munte/mare.


v-ships

Nici moca, nici din dragoste si nici din foame dementa de cat mai multi bani, ci doar distractie, relaxare si normalitate.  

596 membri au votat

  1. 1. Cei/cele interesati isi pot exprima opinia postand aici, cat si prin vot in poll.



Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Este un topic dedicat celor sigle, femei si barbati, amatori de distractie, intre care exista o minima compatibilitate fizico-psihica, care doresc sa petreaca o seara in oras urmata de o noapte la hotel, fiind singurii stapani pe libertatea, timpul si pe viata lor, fara obligatii familiale/sentimentale, neangrenati in niciuna dintre retelele de prostitutie organizata prezente aici.

  Pentru cei/cele interesati este de preferabil sa adauge o adresa de email la profil, de unde vor putea lua legatura unii cu altii in particular, pentru a se cunoaste reciproc, si pentru a evita a fi luati in bascalie de extrem de numerosii proxeneti reali prezenti aici sub o multitudine de clone.

 In principiu, de bun simt si fair play ar fi ca cheltuielile sa fie suportate de partea masculina, dar nefiind obligatoriu, conditiile putand fi stabilite in comun de acord de catre parteneri in particular dupa ce in prealabil se vor cunoaste.

 Doritorii si doritoarele de distractie, relaxare, sex, masaj erotic, bautura si bani sunt bineveniti sa-si exprime opiniile.

 

  Boss, daca imi vei sterge topicul sau iar mi-l vei muta si pe acesta in gunoiul generalizat de la DG, vei demnostra faptul ca si tu faci parte din aceste retele organizate de proxeneti si prostitutie de taraba, ca ai de castigat de pe urma lor, nedorindu-ti si oameni sanatosi psihic care pot rationa cu propriile capete.

 Trebuie sa intelegi ca ceea ce propun eu si care se intampla frecvent in realitate, nu exclude prostitutia pe banda rulanta la ora patronata in marea ei parte de retelele de proxenetism prezente aici, ci reprezinta o diversificare a serviciilor pe piata sexuala, si cu cat vei avea mai multi useri interesati de sex real, indiferent ca la ora sau ca la zi, ca pe bomboane si acadele, pe bani putini sau multi-nu conteaza, cu atat vei avea mai mult de castigat din traficul facut de mult mai multi useri reali, unde majoritatea oamenilor fac sex, si nu neaparat doar in relatii stabile sau doar prin sex platit la ora.

 Incearca si tu sa evoluezi de la sarmale si manele, ca nu suntem toti doar tarani, ghiolbani, manelisti cocalari, infractori si prostituate trepanate in tara asta, combinand prostitutia de taraba prezenta si cu altceva la un alt nivel mai ridicat, intelege ca nu se exclud una pe alta , ci se completeaza reciproc.

 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

   Vad ca deja a dat dracii in voi. :D

  Stati linistiti mai pestisorilor gainari, ca n-o sa muriti de foame din cauza mea, nici voi si nici prostituatele voastre fomiste pe care le prostiti, tara-i plina de prosti, mai aveti de unde ciuguli si voi.
  Acilea pe topingu' asta, nu-i piata de peste/prostitutie la taraba prin care promovati voi toate botanistele maneliste si semianalfabete scapate de la coada vacii cu floci pe picioare si rapan pe calcaie, pe tot forumul prin recenzii demne de cascadorii rasului pentru toti gusterii limbisto-onanisti.
  Femeile si barbatii normali la cap nu-si vor da niciodata chilotii jos in public, eu unul am gimel la profil, iar lucrurile importante si reale se vor face mereu in privat. :D
  Fututul real se va face mereu cu pula si cu portofelul, nu doar din taste cu gura si limba, cum multi dintre voi o demonstrati. :D
  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...