Sari la conținut

100E o noapte la hotel, 300E un weekend la munte/mare.


v-ships

Nici moca, nici din dragoste si nici din foame dementa de cat mai multi bani, ci doar distractie, relaxare si normalitate.  

596 membri au votat

  1. 1. Cei/cele interesati isi pot exprima opinia postand aici, cat si prin vot in poll.



Postări Recomandate

  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

ai di capul meu :))) marinelu imi ofere scuze ca te-amderanjat pe topingul tau pretios, o sa ma abtin de la ulterioare pareri ca nu ti-am dat vreun sfat,dar te rog in schimb sa nu imi mai compui mini romane ca ma indobitocesti si aicea nu am venituri ori spor de stres. apoi nu ma mai certa (cred ca asta faceai :)))) ca nu suntem amanti, iubiti, parteneri ori macar cunoscuti. si nici nu vrem

 

daca tot afirmi ca ti-am dat eu sfaturi uite unu de ramas bun si sarbatori fericite blabla: fa-i o oferta de ciucalata,calatorie, bastoane si ce mai vrei tu lu visa tantrica aia. ati forma cuplu perfect si nu glumesc

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
   Nu ma intereseaza de nicio culoare femeile paradite cu kilometrajul dat peste cap, sa pup in pula juma de bucuresti/valcea/ciofliceni/baneasa si un sfert de Europa, care stau zilnic in gura cu belita atarnata, la modul filozoofi(li)c.  :kotzen

  Lasa mami ca nu te indobitocesti, in cel mai rau caz te-apuca somnul de la postarile mele kilometrice, mult mai bine si mai natural, decat s-o arzi pe somnifere/sedative, care nu fac casa buna cu spritzul. :D

  Nu este topingul meu, este al tuturor celor intresati de subiectul lui, din pacate populat de exact contrariul, adica de cei pe care nu-i intereseaza subiectul, si pe care sa mor prost in balamuc daca-i pot intelege de ce mai posteaza atunci daca zic ca nu sunt interesati de subiect.

  Or fi interesati doar de farmecul meu personal, habar n-am, ca din cate stiu nu fac pishu pe vine si nu-s vreun bulanjiu pentru a fi interesat de alti bostanari, toate topicurile mele fiind despre femei, atrag si am parte doar de bulanjii rujati pe ele, fi-mi-ar scarba de ei.

 Sarbatori fericite si tie, bla-bla, si spor in dragoste de sarmale si manele. :D
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu ma intereseaza de nicio culoare femeile paradite cu kilometrajul dat peste cap, sa pup in pula juma de bucuresti/valcea/ciofliceni/baneasa si un sfert de Europa, care stau zilnic in gura cu belita atarnata, la modul filozoofi(li)c.  :kotzen

  Lasa mami ca nu te indobitocesti, in cel mai rau caz te-apuca somnul de la postarile mele kilometrice, mult mai bine si mai natural, decat s-o arzi pe somnifere/sedative, care nu fac casa buna cu spritzul. :D

  Nu este topingul meu, este al tuturor celor intresati de subiectul lui, din pacate populat de exact contrariul, adica de cei pe care nu-i intereseaza subiectul, si pe care sa mor prost in balamuc daca-i pot intelege de ce mai posteaza atunci daca zic ca nu sunt interesati de subiect.

  Or fi interesati doar de farmecul meu personal, habar n-am, ca din cate stiu nu fac pishu pe vine si nu-s vreun bulanjiu pentru a fi interesat de alti bostanari, toate topicurile mele fiind despre femei, atrag si am parte doar de bulanjii rujati pe ele, fi-mi-ar scarba de ei.

 Sarbatori fericite si tie, bla-bla, si spor in dragoste de sarmale si manele. :D

Tu te astepti pe forumul asta sa gasesti femei normale? Poti sa cauti in alta parte... =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

nu uzez somnifere si nu am luat niciodata, frecvent melatonina dar mai mult sa dorm odihnitor si sa nu ma misc prea mult in vise. cu alcoolu sunt divortata pe termen nedefinit, pana prin feb nu cred ca mai gust macar ceva ca exagerasem in ult vreme si m.am scarbit. dar nu tb sa ma adormi ca abia asteptam sa se usuce amorsa si ma duc sa zugravesc tavanu in baie

asa gesturi drastice si discursuri dramatice ii fac eu cuiva anume dar tre sa ma enerveze cateva sapt la rand sa stau sa tot compun romane. si daca se simte pe jumatate cat m-am simtit eu ametita, iarta-ma bobo in veatza mea nu mai fac ca te legumizez naibii si apoi tot eu trebuie sa te suport buimac si mofluz..... 

dar marinelule sa nu mai faci din cele nefacute cu nicio fata  ca pana termini , deschizi ochii si numa o vezi infipta. cu altu...asa venit de nicaieri orice numa sa se distraga saraca. 

cateodata zici ca esti o cotoroanta si moralizezi asa babeste,de fapt ca o baba beata ca vb si spurcat  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Marinelu a trecut la înjurături de mamă. L-au lăsat definitiv nervii.  :laugh2  

Pai s-a enervat si el in plm  . Crezi ca e usor sa-ti petreci din nou sarbatorile singur  si in cautari  :laugh2

Eu inteleg  de unde-i pleaca nervozeala . E pa baza hormonala  :ewpu

  • Like 20
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pe sistemul friends with benefits, bine asa, like! Sau e un pui de amanta ? Da bravo ca te descurci in afara obligatiilor de familie. 

 

 

Si da, Marinele, am inteles de la inceput ce ai vrut sa zici si carui segment te adresezi.. 

 

Mai degraba amantlac intre pers. cu obligatii . Dar am specificat este o cunostinta mai veche 

 

Marinelu' a gresit pista de adresare. In locul lui nu mi-as chinui nervii sa formulez aceste opinii aici. Ptr. asa ceva m-as focaliza in alta directie , dar bineanteles daca el isi doreste sa se consume pe aici  , face in continuare cum doreste 

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

 

...

 
 @ Pentru muistii de proxeneti care cu musca pe caciula fiind, cu maxim tupeu si nesimtire tot ei intreaba care, unde, cine-i peste :
 
  Tu-va rasa mamii voastre de cretini patentati care ziceti ca mai aveti timp sa fiti activi si social real cand voi pierdeti minim 8-12 ore pe aici zi si noapte, ajungand intr-un an de zile la 5-10 mii de dejectii debitate pe aici.
  Bai idiotilor, doar pensionarii si alti asistati social rupti in cur de foame, cei cativa dementi vizibili clar identificabili si certificati care beneficiaza de wifi free prin ospicii, proxenetii si prostituatele de taraba/garsonerie nonstop, care fac din asta un business isi pot permite sa aloce atata timp cat alocati voi acestui site, si va mai intrebati de ce sunteti majoritatea susceptibili de a fi proxeneti, si nu doar datorita timpului petrecut aici, ci si modului in care promovati pizda la taraba si incercarile voastre penibile de a stabili pretul corect al acesteia.

 

 

Te rog, numeste cativa proxeneti, aducand si dovezile necesare.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te rog, numeste cativa proxeneti, aducand si dovezile necesare.

Lasa-l !

Ca eu nici acum nu am inteles care este partida lui de vanatoare : de proxeneti sau de femei ? :hmmm

Le cam amesteca 

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Marinelu' a gresit pista de adresare. In locul lui nu mi-as chinui nervii sa formulez aceste opinii aici. Ptr. asa ceva m-as focaliza in alta directie , dar bineanteles daca el isi doreste sa se consume pe aici  , face in continuare cum doreste 

Mda, eu inteleg destul de bine. Poate s-o gasi din toate femeile de pe aici ceva, poate sunt care vor dar de la tarsha ..nah speranta moare ultima. 

Ar parea un topic interesant, dar poate pe alt forum , ca aici cu cele prezente mai greu. 

 

 

    @Jeane, nu le mai da si tu apa la moara, ca nu mai scap de paduchii astia care deja mi-au futut si topingul asta, lasa-i in soarta lor de distrusi paraditi de laba, care mananca cacat ca au familii, neveste, copii si chiar  amante, cand idiotii numai pe site-ul asta unde-i putem vedea toti cu ochiul liber, si-au petrecut zilnic 24/7 ultimii 5-6 ani din viata de rahat pe care o duc. 

  Din ultimile tale postari tu ai cam vrea sa futi moca si nu stii cum. In topingul asta nu este vorba de futut moca, ca pe langa suta aia de euro data cadou partenerei pentru o noapte, se mai vor cheltui pe langa pentru amandoi inca una-doua sute probabil, adica cum ar veni la cursul BNR, ar cam ajunge per total minimum 10 bastoane pentru o noapte de distractie all inclusive. 
  Daca zici ca nu ai timp de pierdut avand nevasta, copil, catel, purcel pe cap, vrand sa futi doar pe fuga si pe furis la ora, sfatul meu este ca mai bine te duci la slobozitele astea fomiste prezente aici, poate ai norocul sa gasesti vreuna nemanelista si mobilata cu mai mult de 2-3 neuroni, dar cam slabe sperante din ceea ce citesc aici de vreo 4 ani.
 

 

Da tatutzu, te-am inteles, dar poate ma intereseaza si optiunea asta pe langa ce zici tu ca as vrea eu moca. Oricum tu cauti ceva, eu un pic altceva si momentan mai raman prin zona, mai caut pe aici ceva mai rasarit, cum zici si tu. Gata nu le mai dau apa la moara aici pe topicul tau, ca si asa am intrat cam des in ultima vreme.

Oricum respectele mele ca te strofoci sa scrii atat, dar esti si cam agitat bag de seama, te aprinzi repede... vezi ca nu face bine la ten, la inima la nimic agitatia asta... nu de alta dar am invatat ca nici femeilor nu le place chiar tare. Pace  :138x

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
   Bravo BOSS, hai ca ti-am mai dat o idee cum sa-i bagi pe gugustiuci la plata, dar sper sa nu-mi arunci topingu' iar in mizerie la DG pe acest considerent, motiv ca nu-s membru premium, topingul fiind deschis inainte de a publica tu anuntul.

  Nu stiu daca legea sa cine pula calului iti impune sa afli automat datele de identificare ale utilizatorilor, prin metoda asta de plata cu cardul a conturilor premium, dar eu unul inca normal la cap nu am sa-mi dezvalui identitatea pe un site populat in marea lui majoritate de infractori.

 Cred ca pierzi extrem de mult neavand serviciul de plata a conturilor premium prin cartela prepay, in care oamenii is pot pastra anonimatul.

 

  @ Jeane, nu trebuie sa te simti in vreun fel, poti sa stai cat doresti pe topingul asta, ideea este ca mie nu-mi place sa o sug prin batista, spunand oamenilor doar ce vor ei sa auda ca sa dea bine pentru audienta, spun doar ce cred eu ca este corect, din punctul meu de vedere, cu precizarea ca nu detin adevarul absolut.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

   Bravo BOSS, hai ca ti-am mai dat o idee cum sa-i bagi pe gugustiuci la plata, dar sper sa nu-mi arunci topingu' iar in mizerie la DG pe acest considerent, motiv ca nu-s membru premium, topingul fiind deschis inainte de a publica tu anuntul.
  Nu stiu daca legea sa cine pula calului iti impune sa afli automat datele de identificare ale utilizatorilor, prin metoda asta de plata cu cardul a conturilor premium, dar eu unul inca normal la cap nu am sa-mi dezvalui identitatea pe un site populat in marea lui majoritate de infractori.
 Cred ca pierzi extrem de mult neavand serviciul de plata a conturilor premium prin cartela prepay, in care oamenii is pot pastra anonimatul.
 
  @ Jeane, nu trebuie sa te simti in vreun fel, poti sa stai cat doresti pe topingul asta, ideea este ca mie nu-mi place sa o sug prin batista, spunand oamenilor doar ce vor ei sa auda ca sa dea bine pentru audienta, spun doar ce cred eu ca este corect, din punctul meu de vedere, cu precizarea ca nu detin adevarul absolut.

 

Draga lup de mare, poti plati prin Bitcoin/Paysafe. Sunt servicii de electronic wallet si sunt complet anonime. Nu trebuie musai sa folosesti card bancar daca vrei cont Premium ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

   Bravo BOSS, hai ca ti-am mai dat o idee cum sa-i bagi pe gugustiuci la plata, dar sper sa nu-mi arunci topingu' iar in mizerie la DG pe acest considerent, motiv ca nu-s membru premium, topingul fiind deschis inainte de a publica tu anuntul.
  Nu stiu daca legea sa cine pula calului iti impune sa afli automat datele de identificare ale utilizatorilor, prin metoda asta de plata cu cardul a conturilor premium, dar eu unul inca normal la cap nu am sa-mi dezvalui identitatea pe un site populat in marea lui majoritate de infractori.
 Cred ca pierzi extrem de mult neavand serviciul de plata a conturilor premium prin cartela prepay, in care oamenii is pot pastra anonimatul.
 

Uite iti dau o duma :)

Daca platesti prin paysafecard  iti poti pastra anonimatul cat doresti . Nu stiu ce ai vrut sa zici in rest mai ales la faza aceasta "ti-am mai dat o idee cum sa-i bagi pe gugustiuci la plata"

inca nu stii multe de pe aici si observ ca esti mai vechi ca membru decat mine. Dar nu-i nimic ... mai inveti  pe parcurs

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  @ Nea POZA, explica-le tu lu' nea vasile tractoristu' si mitzei biciclista, care nici gugal search-ul nu-l prea stapanesc, limba romana praf, engleza inexistenta, cum vor putea sa-si deschida un cont de bitcoin si prin ce metode si-l vor alimenta, fara a fi identificati. 

  Nu toti dispun de timpul lui matale care sa-si permita sa stea zilnic 20 de ore online si sa scormoneasca prin ghenele lumii virtuale pentru a castiga o muie de 50 de ron echivalenta cu ati fute cateva luni pentru colectarea de bitcoini si alti statoshi, unii, extrem de multi isi fut zilele si viata in lumea reala, cu job real care le consuma 8-12 ore pe zi din viata.

  @ Baaa Miky, te rog io, ia-te de mana cu picon si cu tovarasii lui croncanitori, trageti apa si nu va mai bagati aiurea in seama cu mine, nu vedeti ca latrati singuri la luna de o gramada de timp si nu va bag in seama, cat de penibili vreti sa deveniti, n-ati inteles deja ca n-am glume si ca nu vreau sa am de-a face cu infractorii, si ca prin modul vostru de a va comporta reprezentati puroiul acestui forum ? 

  Inainte de a te sparge in scris, invata mai intai limba romana, folosind scrierea corecta cu i din a si viceversa, ma absolventule de 'facultate' atotstiutor.

  Cred ca v-am disperat destul de rau, de ajungeti sa ma urmariti pe tot forumul si de a posta imediat dupa mine cacaturile voastre penibile pentru a-mi ascunde postarile de ochii lumii, v-ati activat functia de urmarire special pentru mine ?

  Voi chiar nu realizati ca deveniti din ce in ce mai penibili, si ca pentru orice om normal la cap care urmareste acest forum nu exista decat doua explicatii logice, ori sunteti atat de distrusi psihic ori interesele voastre sunt atat de mari si de evidente pe forumul asta, alte explicatii neexistand pentru a va justifica comportamentul jegos ?

  De ce simtiti nevoia sa mancati cacat aiurea si inutil pe topingul asta, cand toti spuneti ca nu sunteti interesati de subiect ?

 Rezumati-va ma sa mancati cacat pe pe topingurile fetelor, sa le promovati pe ale voastre si sa dati in cap concurentei, sa va injurati si sa va lingeti in cur cat vreti voi.

  Stati bai in jegul vostru moral astia 5-6 care v-ati gasit interese comune si vedeti-va linistiti de infractiunele voastre, nu va mai bagati in seama cu oamenii care va spun ca nu vor a avea de-a face cu voi, fiindu-le scarba chiar si in a intra in dialog cu voi.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

  @ Baaa Miky, te rog io, ia-te de mana cu picon si cu tovarasii lui croncanitori, trageti apa si nu va mai bagati aiurea in seama cu mine, nu vedeti ca latrati singuri la luna de o gramada de timp si nu va bag in seama, cat de penibili vreti sa deveniti, n-ati inteles deja ca n-am glume si ca nu vreau sa am de-a face cu infractorii, si ca prin modul vostru de a va comporta reprezentati puroiul acestui forum ? 
 
 

Eu am incercat sa-ti explic pe un ton civilizat ce si cum dar tu .....badaran ca de obicei :slap2

 

 

 

Pai mai gasesti tu o poola   ,  pizda pe anul acesta :laugh2 :laugh2 :laugh2  nici pe 500 E /ora in stilul acesta de martalog - gura sloboda :no2 :laugh2

Fugi de noi "puroiule" ca ne molipsesti

Si nu ma mai fa pe mine infractor (ca nu i-am furat nici macar poseta lu' ma ....) ca da dracii in mata , data viitoare :atm

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

o suta de euro nu va transforma o femeie automat in prostituata

................................

nu ne intereseaza prostituatele descentrate, uzate moral, fizic si psihic

...............................

Nu ma intereseaza de nici o culoare femeile paradite cu kilometrajul dat peste cap, sa pup in pula juma de bucuresti/valcea/ciofliceni/baneasa si un sfert de Europa, care stau zilnic in gura cu belita atarnata, la modul filozoofi(li)c.

 

Ia vezi daca e tot filozofic aici sau doar nu poți tu aduce si alte însusiri...

Ca totusi... un barbat poate decide când are km dat in cap, dar o femeie nu poate sa ia in considerare când ii este peste putere sa se mai aventureze. Trebuie sa iti dai tu cu parerea ca picat din plop, nevinovatul care tanjeste după lucruri juste... si care vorbeste de libidou scos la vanzare. Te poți lua de mana cu toți cei sapte imaginari cărora in mintea ta setată la limita le aduci acuze. E foarte bine sa iti definești dorinta si sa adulmeci feromonii inainte de a ii pupa efectiv din pasarica alesei tale... insa pacalesti tot proaste care se vor bucura ca tu le negi stofa de curva. Ajută pe cine vrei tu... sa se adîncească in prostie, povestindu-i ca e mai speciala când isi relaxează gândul si trupul in compania ta, ca femeile nu au ne/voie sa aibă vreun anume factor complementar in sexualitatea lor si ca nu este necesara vreo orientare in acest act. De ce sa se orienteze... cand tu si altii ii garantati ca nu ii veți da kilometrajul peste cap? Deci... doar prin aceasta concepție vrei sa aduci o schimbare?

 

Doar din acest topic... prin scaparile din vorbele tale, se pot observa doua consecințe care nu stiu cîți se vor lansa sa le repare.

Sa nu înțelegi aiurea... că nu vreau sa vad defectuos al tau demers, si cu siguranta ca vor fi altii care nu au scapa(re)rile tale(nu spun neaparat de Schiaparelli... pusa in alt context).

 

PS. Ca tot am vazut cuvinte aruncate la adresa mea pe acest site... mai adaug un factor: excentricitate. Aceasta imi aduce un gand simplu si aparent fara prea mare importanta: oricare lucru de care ma apuc pe lumea aceasta nu ar fi existat... daca eu nu îmi găseam un loc bun in el si in concepția sa. PPS. Cand incerci sa crezi ca ai descoperit America, e bine sa iei in considerare ca te poți uita in jurul tau si sa vezi maimuțe care se aseamănă tie sau tu lor...

 

Intreaba încă o data pe RozKendra daca ti-a recomandat vreo "paradita"... ca vreau sa stiu daca sunt eu grea de cap sau doar nu cunosti tu sa respecți diversitatea limbii române.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Pysy, te rog eu da-te jos din plop, ca daca tu crezi ca esti mai speciala, afla ca nu esti, chiar deloc, ci doar ipocrita de doua ori mai mult decat o prostituata banala de taraba care in majoritatea cazurilor se fut si sug pula in scarba, si am sa-ti explic de ce.

  Este o diferenta majora intre ce fel de femei caut eu si cele ca tine, si nu doar prin prisma faptului ca tu te consideri ca esti haladita si ca poti pacali prosti sa-ti dea chiar si o suta de euro pe ora, in timp ce ele probabil consideri ca sunt pacalite de cei ca mine cu o suta pe noapte, cum incerci tu sa induci eronat ideea.

  Tocmai suta aia amarata de euro face diferenta, intre un creier inca santos si unul disfunctional, rupt de realitate, in care valoarea si numarul cat mai mare al banilor reprezinta unicul reper in viata. 

   De ce esti de doua ori ipocrita, tocmai din faptul ca te lauzi ca te mai simti si bine cu majoritatea prostilor, nu doar ca le iei o caruta de bani prostilor, ci mai si profiti de ei penstru a-ti satisface si tu nevoile.

  De ce iti zic asta, pentru ca majoritatea prostiuatelor care practica acest superb job, declara sus si tare ca in majoritatea cazurilor nu simt nicio placere, de multe ori coplesindu-le chiar si senzatia de scarba/repulsie, de aceea considera ele ca este justificat sa ceara un pret extrem de ridicat pentru aceasta activtate, in orice ecomonie de piata indiferent ca dezvoltata sau nu.

  Imi place si mie rau de tot sa ma fut, libidoul permitandu-mi sa o fac saptamani/luni la rand 1-2 ori pe zi, sau de 4-5 ori intr-o noapte alba udata cu ceva  vin/sampanie, da mai pysy, cand ajungi sa te futi zilnic de 5-6-8-10 ori timp de ani de zile(in cazul tau de 14 ani), este clar ca ceva este defect in cutia cu ganduri, si cu atat mai rau atunci cand ajungi s-o faci din proprie initiativa, nemotivat sau obligat de ceva/cineva, ci doar cu gandul la avea cat mai multi bani, in multe cazuri cheltuiti doar pe prostii si alte lucruri neesentiale, fara a justifica statul zilnic in gura cu fel si fel de belite zbarcite .

 Toate diagnosticele psihiatrice in depistarea diverselor afectiuni, dar TOATE, se bazeaza si includ printre principalele simptome nevoia dementa de cat mai multi bani, valoare, importanta, cat si de dorinta de cat mai mult sex, ce in multe dintre cazuri deviaza in fel de fel de fantezii si deviatii sexuale scabroase, sexul normal si regulamentar nemaifiind suficient pentru a satisface dementa. 

  Diferenta majora intre femeile pe care le caut eu si tine, este aceea ca ele au posibilitatea sa aleaga daca isi doresc sau nu sa fie cu mine sau cu cei care isi doresc aceleasi lucruri ca si mine, in urma aberatiilor postate aici si a unei cunoasteri reciproce in prealabil, pe cand tu ai renuntat demult la acest drept pe care il are fiecare persoana normala, la luxul de a avea puterea alegerii, atunci cand ai decis sa inunzi online-ul intern si international cu anunturi de promovare a propriei pasarici la taraba/vitrina, accesibila tuturor, atat printilor din povestea/fanteziile tale, dar si a ghebosilor, bosorogilor si a altor aratari reale, pentru care singura optiune de a face sex, este laba si sexul la minut/ora contracost.

   Ma gandeam si am ezitat atunci, nu a fost vina mea ca mi te-a pomenit rozela, preconizam ca abia asteptai momentul sa iti faci aparitia cu acelasi tip de discurs la fel de ipocrit si elucubrant, de aceea nici nu te-am pomentit, ci am adus in discutie doar niste realitati aplicabile oricarei femei care practica prostitutia la ora pe banda rulanta.

   Da ai scris ceva, parca ai mai zis de vreo 3-4 ori ca nu ma mai urmaresti si ca nu te vei mai baga in seama cu mine. :D

  BTW, nush daca ai citit sau daca te intereseaza pe tine asa ceva, dar aici este vorba despre sex normal, banal, regulamentar si relaxat, masaj erotic reciproc, ceva muzica ce va exclude manelele, udate cu ceva vin/sampanie pe parcursul unei nopti, fara ochi beliti pe ceas, fara muie cu cacat si sloboz pe ochi ori in gat. :D

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Să-mi bag poola, marineru a a ajuns la paroxism! Alt Crăciun singur cu Manuala, al Revelion singur cu Săniuța...

Băi cretinule, după cum vezi, nu-ți mai dau replica de mult, dar văd că te tot împiedici de pula mea! Vhiar vrei să ți-o îndes în gât? Mai du-te-n plm, dementule!

 

 

  @ Nea POZA, explica-le tu lu' nea vasile tractoristu' si mitzei biciclista, care nici gugal search-ul nu-l prea stapanesc, limba romana praf, engleza inexistenta, cum vor putea sa-si deschida un cont de bitcoin si prin ce metode si-l vor alimenta, fara a fi identificati. 
  Nu toti dispun de timpul lui matale care sa-si permita sa stea zilnic 20 de ore online si sa scormoneasca prin ghenele lumii virtuale pentru a castiga o muie de 50 de ron echivalenta cu ati fute cateva luni pentru colectarea de bitcoini si alti statoshi, unii, extrem de multi isi fut zilele si viata in lumea reala, cu job real care le consuma 8-12 ore pe zi din viata.
  @ Baaa Miky, te rog io, ia-te de mana cu picon si cu tovarasii lui croncanitori, trageti apa si nu va mai bagati aiurea in seama cu mine, nu vedeti ca latrati singuri la luna de o gramada de timp si nu va bag in seama, cat de penibili vreti sa deveniti, n-ati inteles deja ca n-am glume si ca nu vreau sa am de-a face cu infractorii, si ca prin modul vostru de a va comporta reprezentati puroiul acestui forum ? 
  Inainte de a te sparge in scris, invata mai intai limba romana, folosind scrierea corecta cu i din a si viceversa, ma absolventule de 'facultate' atotstiutor.
  Cred ca v-am disperat destul de rau, de ajungeti sa ma urmariti pe tot forumul si de a posta imediat dupa mine cacaturile voastre penibile pentru a-mi ascunde postarile de ochii lumii, v-ati activat functia de urmarire special pentru mine ?
  Voi chiar nu realizati ca deveniti din ce in ce mai penibili, si ca pentru orice om normal la cap care urmareste acest forum nu exista decat doua explicatii logice, ori sunteti atat de distrusi psihic ori interesele voastre sunt atat de mari si de evidente pe forumul asta, alte explicatii neexistand pentru a va justifica comportamentul jegos ?
  De ce simtiti nevoia sa mancati cacat aiurea si inutil pe topingul asta, cand toti spuneti ca nu sunteti interesati de subiect ?
 Rezumati-va ma sa mancati cacat pe pe topingurile fetelor, sa le promovati pe ale voastre si sa dati in cap concurentei, sa va injurati si sa va lingeti in cur cat vreti voi.
  Stati bai in jegul vostru moral astia 5-6 care v-ati gasit interese comune si vedeti-va linistiti de infractiunele voastre, nu va mai bagati in seama cu oamenii care va spun ca nu vor a avea de-a face cu voi, fiindu-le scarba chiar si in a intra in dialog cu voi.

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:un satuc din china numit pu lan'g kwr
  • Oras:un satuc din china numit pu lan'g kwr

V-Ships,nu vreau sa te dezamagesc dar o noapte de distractie cu o civila si tot costa undeva la 300 de euro(restaurant,shoping,taxi si hotel...plus alte cheltuieli pe chestii **spam editat**e)

Pe scurt,seara de vineri spre sambata in compania unei civile,m a costat suma de 1600 lei(putin peste 300 euro).

Intradevar,o experienta placuta si fara graba dar cu riscul de a se atasa fata de mine ceea ce mi ar dauna vis a vis casniciei mele. :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

E din ce în ce mai grav. De Marinel, zic!

 

Marinelu a trecut la înjurături de mamă. L-au lăsat definitiv nervii.  :laugh2  

 

Să-mi bag poola, marineru a a ajuns la paroxism! Alt Crăciun singur cu Manuala, al Revelion singur cu Săniuța...

Băi cretinule, după cum vezi, nu-ți mai dau replica de mult, dar văd că te tot împiedici de pula mea! Vhiar vrei să ți-o îndes în gât? Mai du-te-n plm, dementule!

...........................

   Pinocchio fasolaru, popa prostul si mincinosul forumului, un batranel senil, impotent, chel, ciochist, ochelarist, singur si trist, brelocul atarnat la mana/pula tiganilor proxeneti.
   Niste gunoie umane asta sunteti, tu ceilalti 5-6 proxeneti gipsy care incercati sa stricati si topicul asta, rezumati-va sa va promovati tigancile prin recenzii false, jegosilor.
  Trupa de bosorogi impotenti limbisti pe un topic unde se discuta despre o noapte de futut, ce poate fi mai penibil decat prezenta unor mumii mancate de molii ca voi aici.
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

V-Ships,nu vreau sa te dezamagesc dar o noapte de distractie cu o civila si tot costa undeva la 300 de euro(restaurant,shoping,taxi si hotel...plus alte cheltuieli pe chestii **spam editat**e)

Pe scurt,seara de vineri spre sambata in compania unei civile,m a costat suma de 1600 lei(putin peste 300 euro).

Intradevar,o experienta placuta si fara graba dar cu riscul de a se atasa fata de mine ceea ce mi ar dauna vis a vis casniciei mele. :)

..................

 Am spus-o deja, o astfel de aventura, per total ajunge la minimum 10 bastoane pe seara/noapte.

Stai linistit ca nu toti suntem casatoriti, ca sa avem probleme cu atasamentul. :D

Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

 

   

 pentru ca mi se pare de o maxima ipocrizie si gretosenie debutul unei relatii, in care partenerii se caca pe ei in incercarea de a se face placut unul altuia prin fel de fel de vorbe dulci, libidosenii si alte penibilitati, futandu-si reciproc cateva saptamani/luni din viata, iar dupa primul futai sparcait sa fuga fiecare unde vede cu ochii, cand descopera ca-s incompatibili sexual, ea-i frigida ori prostalaul impotent.
 
 

O singura observatie ca sa lamurim neste lucruri aici,caci simt acest pasaj l-ai si ingrosat asta insemnand totusi ca e ceva important in el.

 

Eu te inteleg pe tine ca TIE ti se pare gretos/ pierdere de timp,numeste cum vrei relatiile la inceput dar FEMEILOR nu li se pare deloc asa.

ELE tocmai asta vor....floricele ciocolata amabilitati,plimbari cu masina lugu lugu si de astea.

Adica :1)banii tai ca sa fiu mai exact si 2)atentia ta.

 

Eu stiu ca nu-ti place asta de asta ai si dori sa sari peste aceste lucruri fara sa trebuiasca sa le oferi.

Insa vorbind la modul general,barbatii si femeile vor 2 lucruri diferite.

Ele iti vor atentia si banii tai iar noi vrem sex.

E un razboi asta.Ele vor dori sa scoata din tine cat mai mult din ceea ce vor ele(bani si atentie) oferindu-ti cat mai putin din ceea ce iti doresti tu de la ele.(sex)

Cu cat vor obtine mai mult oferindu-ti tie cat mai putin daca se poate fara sa-ti dea nimic e ideal pentru ele,e cu atat e mai bine pt ele.In GENERAL vorbind (sigur exista exceptii ca intotdeauna )

Ea castiga tu pierzi.Sper ca intelegi ca nu vorbesc despre prostituate aici ci de femei in general.Ia uita-te putin tu in jur nu cumva asta se intampla in viata??? ....

 

 

Asa ca sa te astepti ca sa primesti de-a moca cum ar veni ceea ce doresti tu sau pe bani marunti aproape, NEOFERINDU_LE lor ceea ce ele doresc sa obtina e exact ca si cum te-ai duce intr-o lupta si i-ai spune tu adversarului:

"Auzi nene..... culca-te pe jos ca eu vreau sa castig si lasa-ma sa-ti dau io primul pumn daca se poate si al doilea si dracu pierde ca eu vreau sa castig".....

Stai putin ca si el vrea sa castige.... =))

(Sa ia de la tine centura cu cat mai putini pumni incasati daca se poate cu 0 pumni de la tine e ideal.Sigur vor fi cateva care vor dori sa-ti ofere exact cat le dai si tu fara sa te lase la final KO acelea vor fi iubirile reciproce si relatiile tale de durata)

No cam asa e cu chestia asta ce cauti tu....

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

...........................

   Pinocchio fasolaru, popa prostul si mincinosul forumului, un batranel senil, impotent, chel, ciochist, ochelarist, singur si trist, brelocul atarnat la mana/pula tiganilor proxeneti.

   Niste gunoie umane asta sunteti, tu ceilalti 5-6 proxeneti gipsy care incercati sa stricati si topicul asta, rezumati-va sa va promovati tigancile prin recenzii false, jegosilor.

  Trupa de bosorogi impotenti limbisti pe un topic unde se discuta despre o noapte de futut, ce poate fi mai penibil decat prezenta unor mumii mancate de molii ca voi aici.

Ieși mă dementule de aici și marș la ospiciu! Nu vezi că ai ajuns trompeta forumului? Fă-ți un bine și mergi la un consult de specialitate!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

..................

 Am spus-o deja, o astfel de aventura, per total ajunge la minimum 10 bastoane pe seara/noapte.

 

 

ELE tocmai asta vor....floricele ciocolata amabilitati,plimbari cu masina lugu lugu si de astea.

Adica :1)banii tai ca sa fiu mai exact si 2)atentia ta.

 

Eu stiu ca nu-ti place asta de asta ai si dori sa sari peste aceste lucruri fara sa trebuiasca sa le oferi.

Insa vorbind la modul general,barbatii si femeile vor 2 lucruri diferite.

Ele iti vor atentia si banii tai iar noi vrem sex.

E un razboi asta.Ele vor dori sa scoata din tine cat mai mult din ceea ce vor ele(bani si atentie) oferindu-ti cat mai putin din ceea ce iti doresti tu de la ele.(sex)

Pai tocmai din cauza aceasta la el se dubleaza tariful...in plm  :laugh2  crezi ca nu mi-am dat seama  (d'aia i-am si spus mai sus ca ptr. el e 500 E /ora ) 

Pierde la faza cu atentia (vrajeala) prin atitudinea badaraneasca (ca sa nu crezi ca aceasta este expusa doar aici cu noi , ea chiar exista si in realitate cu varf si indesat ) in interactiunea cu orice femeie  si uite asa i se dubleaza nota de plata   :laugh2

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...