Sari la conținut

Un masaj asa cum si-ar dori orice barbat


super

Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Regino......cat vrei sa mai fii misterioasa? Cel putin in ceea ce ma priveste...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si ti-ai facut cont special pentru mine? Ce onoare! Pentru asta nu te voi chinui cu nicio poveste, nu vreau sa te deranjez cu ceva :)

contul este extrem de vechi, dupa cum se poate vedea. in schimb, a fost prima postare. tot e ceva, nu?

 

din contra, ai putea sa ma 'deranjezi', ca poate ma faci sa-mi placa povestea ta

 

plus ca mi s-au cam lungit urechile de la ultimul masaj erotic pe bune

 

pretty please, with sugar on top? [email protected]

Link spre comentariu

Propun sa asteptam o recenzie ca apoi sa evaluati daca se merita sau nu o vizita.

 

@williamhill: imi cer scuze, am observat mai tarziu data la care ai fost inscris. My bad!

 

Si daca tot sunteti adunati aici, am o intrebare pentru voi. Un client de azi, observ ca ii place partea erotica si nu prea si-ar dori sa termine. Mai aman finalizarea dar cand observ ca mai am 5 minute din ora, n-am ce face si maresc ritmul. In timp ce il stergeam, observ iarasi ca i-ar fi placut sa ma stea putin, mangaiat si toate cele. Dar, constransa de conjunctura, a trebuit sa il intreb daca vrea la dus. Si acum intrebarea: voi cum preferati? Sa fie eroticul pana in ultimul moment, sarit peste respiro si fugit in dus? Sau grabit putin eroticul, cateva momente de un fel de postludiu si apoi dus?

Stiu ca sunt persoane si persoane dar nu tot timpul pot ghici acest aspect cand fac masaj pentru prima data cu o persoana. Cum ar fi mai bine pentru voi?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Grabit lent eroticul ( mai taiem din relaxare ), postludiu.

Oricum la experienta ta de zeita a masajului combinat te poti replia pe parcurs....

Totul sa decurga de la sine....miammm...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

eu renunt!

 

am mai spus intr-unul din posturi: rabdarea nu ma caracterizeaza; chiar daca apoi regret

 

mi se pare un joc nesfarsit de-a soarecele cu pisica; ne ascundem dupa cires, ne pitim dupa propozitii de genul "intai sa faca Popel recenzia si sa ne spuna cum a fost (pai daca Popel pleaca militar si nu ne-o mai spune...........), tot timpul e un altcineva care trebuie sa decida daca doamna vrea sau nu sa ni se dezvaluie................

 

sanatate maxima si eleganta in familie!

Link spre comentariu

@regatron: multumesc de raspuns. Am sa testez maine cu taiatul din relaxare sa vedem cum merge.

@mr.oki: imi cer scuze ca ti-am consumat timpul! Dupa cum si eu am mentionat pe undeva, in momentul in care as spune ca sunt X de la salonul Y, as deveni in ochii vostri PR-ul acelui salon si nu doresc asta. Nu vreau sa trebuiasca sa iau apararea unei colege care poate ea a gresit si nici sa va iau voua partea si sa imi barfesc colegele.

Plus ca ar veni unele persoane stric pentru a oferi apoi o recenzie proasta sa scada reputatia salonului.

Si un al treilea argument, nu am venit pe forum sa imi fac reclama si ca "vezi, dom'le, ce smechera sunt!". Sunt destule care fac asta (unele chiar platind sa ascunda gunoiul sub pres). Dupa cum am tot spus, nu sunt pe lista de musai vizitat, nu sunt wow. La unele detalii imi dau silinta putin mai mult decat altele. Dar asta nu inseamna ca as fi mai buna ca altele sau ca ma pot plia pe toate tipurile de clienti. Dupa anii din masaj, nici nu as mai avea rabdarea sa pozez in versata, inocenta, romantica, misterioasa etc dupa cum as observa ca prefera clientul. I am as I am. Iti place ok, nu iti place... sunt atatea fete in domeniul asta...

Imi cer scuze din nou ca ti-am irosit timpul! Succes in a gasi (foarte usor) ceea ce iti doresti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

As mai avea multe de intrebat, dar asa cum am spus, TAC!

 

Si nu, nu e vb de consumat timp, nici vb; ma enerveaza doar fredoneala asta, amanarea la nesfarsit etc

 

Cand te-ai apucat de acest topic, nici nu te-ai gandit vreo secunda ca vor fi unii care vor vrea sa te cunoasca, asa e?

 

Succes

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Si nu, masajul misto, nu se gaseste usor.....de aici si insistenta mea si a baietilor

  • Like 1
Link spre comentariu

Cand m-am apucat de discutat aici ma asteptam sa mi se umple frigiderul, sa-mi primesc apelative "dragute" ca imi permit sa comentez pe banii si timpul vostru. Am dorit sa arat si partea cealalta a baricadei.

Daca doresti atat de tare, ai vazut, imi dai o adresa de mail si iti scriu. Sau poate vrea regatron sa faca un gest si sa iti dea un pm.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Nu am dat niciodata vreun aoelativ "dragut", iar timpul, este decizia mea cum il pierd. Dar m-a suparat fredoneala asta, nu neaparat lipsa timpului cat faptul ca vb mult si nu spunem nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Alooooo, aloooo, ma aude/vede cineva, vrea regatron sa dea un PM dnului mie?

 

Domnul Regatron, sunteti.....doritor?

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Propun sa asteptam o recenzie ca apoi sa evaluati daca se merita sau nu o vizita.

 

@williamhill: imi cer scuze, am observat mai tarziu data la care ai fost inscris. My bad!

 

Si daca tot sunteti adunati aici, am o intrebare pentru voi. Un client de azi, observ ca ii place partea erotica si nu prea si-ar dori sa termine. Mai aman finalizarea dar cand observ ca mai am 5 minute din ora, n-am ce face si maresc ritmul. In timp ce il stergeam, observ iarasi ca i-ar fi placut sa ma stea putin, mangaiat si toate cele. Dar, constransa de conjunctura, a trebuit sa il intreb daca vrea la dus. Si acum intrebarea: voi cum preferati? Sa fie eroticul pana in ultimul moment, sarit peste respiro si fugit in dus? Sau grabit putin eroticul, cateva momente de un fel de postludiu si apoi dus?

Stiu ca sunt persoane si persoane dar nu tot timpul pot ghici acest aspect cand fac masaj pentru prima data cu o persoana. Cum ar fi mai bine pentru voi?

 

Este extrem de simplu. Intrebi la inceput ce isi doreste. Cum vrea sa imparta timpul.

 

Nu spune, nu intelegi, nu te prinzi, explica el prost, sau e mut etc ... incepe tu cu eroticul mai repede ...

 

Daca termina repede, continui tu cu masajul de relaxare.

 

FYI Nu incerca sa faci un sondaj printre noi ca apoi sa aplici tactica asta in salon. De ce? Este falimentar. Poate eu vreau fix diferit fata de colegii mei. Si-atunci te voi vizita doar odata. Si-atat.

 

Mai bine intreaba-ma face to face. Sigur iti spune adevarul.

 

In plus, parerea mea ca la masaj erotic secretul este ca atat masajul erotic cat si cel de relaxare sa aiba loc pe intreaga durata.

 

Daca din cand in cand mai exista atingeri erotice, sarutari sau dracu stie ce ii place fiecaruia si ce mai ai tu in vocabular .... categoric la sfarsit tipul se incadreaza in timpul scurt pe care i-l aloci.

 

Daca incepi sa vorbesti despre zarzavaturi ... si stiu ca exista clienti care incep sa vorbeasca vrute si nevrute la masaj ... atunci e clar. Lasa-ti un buffer mare pentru erotic.

 

@regatron: multumesc de raspuns. Am sa testez maine cu taiatul din relaxare sa vedem cum merge.

@mr.oki: imi cer scuze ca ti-am consumat timpul! Dupa cum si eu am mentionat pe undeva, in momentul in care as spune ca sunt X de la salonul Y, as deveni in ochii vostri PR-ul acelui salon si nu doresc asta. Nu vreau sa trebuiasca sa iau apararea unei colege care poate ea a gresit si nici sa va iau voua partea si sa imi barfesc colegele.

Plus ca ar veni unele persoane stric pentru a oferi apoi o recenzie proasta sa scada reputatia salonului.

Si un al treilea argument, nu am venit pe forum sa imi fac reclama si ca "vezi, dom'le, ce smechera sunt!". Sunt destule care fac asta (unele chiar platind sa ascunda gunoiul sub pres). Dupa cum am tot spus, nu sunt pe lista de musai vizitat, nu sunt wow. La unele detalii imi dau silinta putin mai mult decat altele. Dar asta nu inseamna ca as fi mai buna ca altele sau ca ma pot plia pe toate tipurile de clienti. Dupa anii din masaj, nici nu as mai avea rabdarea sa pozez in versata, inocenta, romantica, misterioasa etc dupa cum as observa ca prefera clientul. I am as I am. Iti place ok, nu iti place... sunt atatea fete in domeniul asta...

Imi cer scuze din nou ca ti-am irosit timpul! Succes in a gasi (foarte usor) ceea ce iti doresti!

 

In situatia de fata toate persoanele sunt  dezavantajate, cu un plus pentru noi cei care ne pierdem timpul si poate si bani cautandu-te si nu stim sigur ca e ce trebuie. Dar ne-ai cam intrat in mintile noastre bolnave.

 

Altfel toti (pardon astia mai normali) ne dorim sa nu fim asociati profilului de pe nimfomane. O programare aici, prin pm, ps, sms si ce o mai fi ..... inseamna o asociere clara.

 

Si desi multi se folosesc de forum, mai ales in B, sunt si unii care nu vor asta.

 

Toate cele bune.

 

Totusi eu as vrea sa te cunosc la un blind date  :)))))))

Link spre comentariu

Multumesc mult Tudor21 pentru raspunsul tau!

Mai acum cativa ani, mi-am primit o recenzie aici ca am facut masajul prea tare si ca nu l-am intrebat inainte cum si-ar dori. Recunosc ca m-am ofticat putin si am inceput sa intreb. Dar primeam raspunsuri gen "cum stii tu mai bine" sau "cum vrei"... nimic sa ma ajute. Momentan fac masajul la gambe cum stiu eu si apoi intreb daca e ok sau vrea sa schimb ceva. E si un mod de a incepe o discutie daca nu stia el cum sa inceapa pana atunci. Si partea cu discutatul am schimbat tot dupa recenzia mai sus mentionata. A spus ca vorbeam prea mult asa ca acum astept sa inceapa clientul o discutie daca are chef. Si pot discuta de la fantezii la religie, de la emigranti la masini, de la cum se gateste cel mai bine ciolanul de porc pana la meciul de fotbal din ziua anterioara.

Incerc sa introduc putin partea erotica si in relaxare. Dupa ce termin masajul la gambe, ma asez peste client si imi simte gogosica. Daca in timp ce masez fesele ridica din bazin, ma mai joc putin pe acolo. Si alte detalii mici care vin pe loc in functie de cum reactioneaza.

Tind sa cred ca daca intreb prea mult cum i-ar place nu ar intelege ca vreau sa ii ofer un serviciu personalizat ci ca nu ma pricep si astept sa-mi spuna el ce sa fac. Doar la cuplurile care vin pentru prima data intreb cum se asteapta sa fie, le explic ce cred eu ca e ok si o asigur pe ea ca poate sa spuna "nu" in caz ca nu ii convine ceva. Sau celor care vor sa stea de la 2 ore in sus.

 

Nu cred ca s-a apucat nimeni sa ma caute din salon in salon. Dar daca a facut asta cineva, poate macar a gasit o fata buna si pe aceeasi lungime de unda. Nu stii de unde sare iepurele si unde s-o ascunde regina fiecaruia. Dar totusi, nu recomand nimanui sa ma caute prin saloane.

La 3 persoane am trimis mail in care le-am spus cine sunt si la ce salon lucrez. Nu am stabilit nicio programare pentru ca e timpul si banii lor si nu am dreptul sa spun nimic.

Primei persoane i-am spus ca as prefera sa nu ma anunte din timp cand vine ca sa nu fie suspiciunea ca mi-as da silinta mai mult doar sa-l impresionez si sa spuna lucruri bune pe aici. Acelasi lucru il pot face si ceilalti doi. Si ceilalti care (poate) vor afla cine sunt. Nu primeste nimeni un punct in plus ca vin de aici sau sunt nu stiu cine.

Dar iti inteleg punctul de vedere si ti-l aprob. Confidențialitatea trebuie respectata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok! Ma bag si eu in seama mai ales ca nu imi este in fire sa comentez dar ai atins un punct care ma intereseaza si anume masajul cuplurilor! Avem ceva timp de cand nu am mai umblat prin saloane si sincer ne e cam dor de un masaj mai ales ca luna care vine eu cu sotia mea sarbatorim ceva si daca vine si cu un masaj bun ...asa ca m-ar interesa si pe mine(noi😜)cateva detalii dar nu stiu cum sa luam legatura! Sincer cred ca pt cupluri e fff greu sa gasesti ceva misto ( am avut cateva experiente nereusite) asa ca ma gandeam, vazand cum scrii si ce scrii ca poate pe tine te cautam 😜😀[email protected] O zi buna!

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Sarut mana, @zaqueen. Dracusorul curiozitatii ma impinge de la spate rau. Macar pentru faptul ca sunt intr-un anumit moment al vietii in care, din anumite motive, masajul de relaxare ii este total contraindicat si, daca e sa fie sa mai ajung la un masaj, trebuie sa fie pur erotic si nimic altceva. Si cum cu greu imi inchipui ca voi gasi asa ceva prin localitate, zic sa intreb o persoana care chiar pare ca stie ce face si doreste sa stie ce vrea clientul. Asa ca arunc si eu aici o adresa de mail, in speranta unei aprofundari a cunostinelor dincolo de forum: [email protected]. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Hello @zaqueen, curiozitatea m-a impins sa caut indicii in postarile tale, am ajuns la o concluzie si as vrea sa o verific. Nu doresc neaparat un masaj/vizita ci sa aflu daca am ghicit corect salon, persoana. Daca esti interesata si tu de concluziile mele putem coresponda la [email protected] . Mi-ar face placere! Have fun! 

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Multumesc mult Tudor21 pentru raspunsul tau!

Mai acum cativa ani, mi-am primit o recenzie aici ca am facut masajul prea tare si ca nu l-am intrebat inainte cum si-ar dori. Recunosc ca m-am ofticat putin si am inceput sa intreb. Dar primeam raspunsuri gen "cum stii tu mai bine" sau "cum vrei"... nimic sa ma ajute. Momentan fac masajul la gambe cum stiu eu si apoi intreb daca e ok sau vrea sa schimb ceva. E si un mod de a incepe o discutie daca nu stia el cum sa inceapa pana atunci. Si partea cu discutatul am schimbat tot dupa recenzia mai sus mentionata. A spus ca vorbeam prea mult asa ca acum astept sa inceapa clientul o discutie daca are chef. Si pot discuta de la fantezii la religie, de la emigranti la masini, de la cum se gateste cel mai bine ciolanul de porc pana la meciul de fotbal din ziua anterioara.

Incerc sa introduc putin partea erotica si in relaxare. Dupa ce termin masajul la gambe, ma asez peste client si imi simte gogosica. Daca in timp ce masez fesele ridica din bazin, ma mai joc putin pe acolo. Si alte detalii mici care vin pe loc in functie de cum reactioneaza.

Tind sa cred ca daca intreb prea mult cum i-ar place nu ar intelege ca vreau sa ii ofer un serviciu personalizat ci ca nu ma pricep si astept sa-mi spuna el ce sa fac. Doar la cuplurile care vin pentru prima data intreb cum se asteapta sa fie, le explic ce cred eu ca e ok si o asigur pe ea ca poate sa spuna "nu" in caz ca nu ii convine ceva. Sau celor care vor sa stea de la 2 ore in sus.

 

Nu cred ca s-a apucat nimeni sa ma caute din salon in salon. Dar daca a facut asta cineva, poate macar a gasit o fata buna si pe aceeasi lungime de unda. Nu stii de unde sare iepurele si unde s-o ascunde regina fiecaruia. Dar totusi, nu recomand nimanui sa ma caute prin saloane.

La 3 persoane am trimis mail in care le-am spus cine sunt si la ce salon lucrez. Nu am stabilit nicio programare pentru ca e timpul si banii lor si nu am dreptul sa spun nimic.

Primei persoane i-am spus ca as prefera sa nu ma anunte din timp cand vine ca sa nu fie suspiciunea ca mi-as da silinta mai mult doar sa-l impresionez si sa spuna lucruri bune pe aici. Acelasi lucru il pot face si ceilalti doi. Si ceilalti care (poate) vor afla cine sunt. Nu primeste nimeni un punct in plus ca vin de aici sau sunt nu stiu cine.

Dar iti inteleg punctul de vedere si ti-l aprob. Confidențialitatea trebuie respectata.

 

Da-mi un semn te rog pe: [email protected]

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Nu, nu ai ghicit :)

:) raspunsul tau foarte promt, care arata siguranta, confirma doar inexactitatea postarilor tale, adica le-ai facut nereale :). Mai cred ca alegerea persoanelor la care se face "marea dezvaluire" se face cu un scop. Ma poti contrazice pe email. Spor la cautat! :) 

Link spre comentariu

Daca ghiceai cine sunt, nu era nevoie sa iti trimit mail. Pe asta se bazeaza siguranta raspunsului meu. Si prin asta ti-am mai dat un indiciu.

Persoanele care au primit "marea dezvaluire" pot fi numarate pe degetele de la o mana. Si din toate persoanele, una singura a venit. Dar nu asta era ideea de baza.

Ca si concluzie, nu mai are rost sa lasati adrese de mail ca nu primiti povesti. Revin la ideea pentru care mi-am facut contul si anume a lasa un sfat/viziune si din partea cealalta a baricadei.

O zi minunata!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...