Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bifat salonul!

Dpmdv dezamagire maxima! In buna tradiție a țeparilor puși pe căpătuiala rapida mi-a zis recepționera ca sunt 4 fete, iar când am ajuns, ce sa vezi 3 se ocupaseră, citez "acum 5 minute" iar a 4a, o grasa blonda cu țațe puse pe vapor probabil, plină de tatuaje mi-a întărit convingerea ca fuga e cea mai sănătoasă arma, drept pt care am făcut stânga-mprejur si dus am fost!

Cam atât!

Deocamdata scorul este 1-1 , asteptam si alte opinii...daca mai apar curajosi...si departe si...

Cam mare pretul de deschidere , 190 Lei , nerabdatori sa isi recupereze investitia...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deocamdata scorul este 1-1 , asteptam si alte opinii...daca mai apar curajosi...si departe si...

Cam mare pretul de deschidere , 190 Lei , nerabdatori sa isi recupereze investitia...

Cum 1-1? Eu nu am vazut decat o ...impresie de calatorie, nici macar o semirecenzie... Din punctul meu de vedere, este forfait!:))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Devenim paranoici ușor-ușor, asta e clar!!!

Nu stau sa explic unor frustrați ca ceea ce scriu este real. Ar fi prea mare pierdere de timp. E f simplu de verificat. Vedeți de când sunt membru si citiți alea câteva "Semi"recenzii cum zicea un coleg. Sunt destul de critic pt ca eu cred ca asta e rolul unui astfel de forum: sa împărtășim in primul rând situațiile negative care ar putea sa ne dăuneze.

Așa ca lăsați-o mai moale voi ăștia cu bussines-uri in domeniu care încercați sa dați tepe! Am relatat exact ceea ce s-a-ntâmplat! De unde pielea Măciucii sa scot de la mine atâtea amănunte? Si va mai dau: casa e pe o strada cu sens unic pe partea stânga, aveți o camera video la intrare (FOR what?), un bar in Recepție etc etc. Si DA, duduia e grasa, iar pozele sunt retusate! Ziceți ZĂU cu limba scoasă ca nu-i așa! Cred c-ați băgat-o la cura imediat după recenzia mea...

Dacă ați fi un salon serios, ați încerca sa corectați imperfecțiunile, nu sa aruncați cu laturi de genul trimisul concurentei. Dacă si concurenta minte ca-s 4 fete si când ajung găsesc doar o balena, atunci scriem si despre concurenta.

Atunci când au fost de făcut aprecieri le -am făcut. Chiar si la voi când am descris interiorul ca fiind elegant! Obiectivitatea nu înseamnă ca ești vândut, doar prostia si nesimtirea de a înșela clientii, astea sunt de neiertat.

Iar pt colegii care fac prognosticuri mergeți fraților si convingeți-va singuri!

Eu am încheiat!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Devenim paranoici ușor-ușor, asta e clar!!!

Nu stau sa explic unor frustrați ca ceea ce scriu este real. Ar fi prea mare pierdere de timp. E f simplu de verificat. Vedeți de când sunt membru si citiți alea câteva "Semi"recenzii cum zicea un coleg. Sunt destul de critic pt ca eu cred ca asta e rolul unui astfel de forum: sa împărtășim in primul rând situațiile negative care ar putea sa ne dăuneze.

Așa ca lăsați-o mai moale voi ăștia cu bussines-uri in domeniu care încercați sa dați tepe! Am relatat exact ceea ce s-a-ntâmplat! De unde pielea Măciucii sa scot de la mine atâtea amănunte? Si va mai dau: casa e pe o strada cu sens unic pe partea stânga, aveți o camera video la intrare (FOR what?), un bar in Recepție etc etc. Si DA, duduia e grasa, iar pozele sunt retusate! Ziceți ZĂU cu limba scoasă ca nu-i așa! Cred c-ați băgat-o la cura imediat după recenzia mea...

Dacă ați fi un salon serios, ați încerca sa corectați imperfecțiunile, nu sa aruncați cu laturi de genul trimisul concurentei. Dacă si concurenta minte ca-s 4 fete si când ajung găsesc doar o balena, atunci scriem si despre concurenta.

Atunci când au fost de făcut aprecieri le -am făcut. Chiar si la voi când am descris interiorul ca fiind elegant! Obiectivitatea nu înseamnă ca ești vândut, doar prostia si nesimtirea de a înșela clientii, astea sunt de neiertat.

Iar pt colegii care fac prognosticuri mergeți fraților si convingeți-va singuri!

Eu am încheiat!

 

Nu inteleg sincer unde e inselatoria ? care e ? cu ce vrem sa inselam clientii ? ca sunt 4 fete da 4 sunt aveti si poze si tot asta pentru ca 3 au vrut sa inceapa lucrul dupa sarbatori , camere video detin toate saloanele noi detinem doar o singura camera la intrare de la firma de paza pentru siguranta fetelor si a clientilor .

Te rog sa ti masori cuvintele cu prostii si nesimtiri ca nu e frumos si nu vreau sa dau curs la alte discutii hai sa vb fix la obiect fara jigniri ca e mai ok asa .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Apreciem mult sfaturile de la clienti pentru ca mergem pe premiza clientul nostru stapanul nostru dar  sfaturile de bun simt nu rautati si alte chestii .Asta e singurul motiv pentru care am zis de concurenta ca un client normal vine vede nu i convine pleaca lasa o recenzie ok si de bun simt daca vb de bun simt ...

Fiecare e liber sa aleaga ce vrea , nu am bagat mana in buzunar la nimeni ...

pentru biju_buc da 3 din fetele care lucreaza acum au implanturi mamare .

Link spre comentariu

un client normal vine vede nu i convine pleaca lasa o recenzie ok si de bun simt daca vb de bun simt ... biju_buc da 3 din fetele care lucreaza acum au implanturi mamare .

Simt ca sunt la piata si tiganca ce vinde seminte incearca sa ma convinga ca sunt bune:)) pai cum sa vina un client si sa lase o recenzie ok daca nu ii place? Normal ca daca ii se pare un salon de kko o sa zica asta in recenzie. Hai ca m-ati amuzat in seara asta, luati un up gratis sa mai rada si altii

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

SC Royal Place SRL zice:

"Nu inteleg sincer unde e inselatoria ? care e ? cu ce vrem sa inselam clientii ? ca sunt 4 fete da 4 sunt aveti si poze si tot asta pentru ca 3 au vrut sa inceapa lucrul dupa sarbatori "

 

Cât de ilogic sa fii ca sa scrii așa ceva. Pai tocmai asta e problema mai fătuca!

Nu înțelegi unde e înșelătoria? Lasă ca-ți zic eu unde:

am întrebat la telefon câte fete sunt disponibile si mi s-a spus ca 4. OK! Am plecat către voi si când am ajuns era doar blonda care mi-a zis ca celelalte 3 tocmai s-au ocupat! Deci erau prezente in locație!

Acum tu vii si spui ca au ales sa înceapă sa lucreze după sărbători! Deci, când MINȚI?

Sper ca cei care citesc sa-si dea seama cât de ȚEPARI sunteți si ca tot ceea ce am scris a fost cu buna-credință!

Sper ca am închis subiectul!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

nu mi mai bat capul am incercat sa fiu draguta si sa dau cat mai multe detalii nu am zis sa dea o recenzie ok in sensul pozitiv sa scrie ce doreste fiecare fara probleme am zis doar sa scrie intr un mod civilizat nu sa foloseasca expresii gen  "doar prostia si nesimtirea de a înșela clientii, astea sunt de neiertat" in sensul asta am zis ok ...

in total sunt 7 fete dar momentan sunt 4 care lucreaza in perioada asta iar restul de 3 pana la 7 cate sunt in total vin dupa sarbatori ... o sa explic detaliat ...

  • Like 1
Link spre comentariu

nu mi mai bat capul am incercat sa fiu draguta si sa dau cat mai multe detalii nu am zis sa dea o recenzie ok in sensul pozitiv sa scrie ce doreste fiecare fara probleme am zis doar sa scrie intr un mod civilizat nu sa foloseasca expresii gen  "doar prostia si nesimtirea de a înșela clientii, astea sunt de neiertat" in sensul asta am zis ok ...

in total sunt 7 fete dar momentan sunt 4 care lucreaza in perioada asta iar restul de 3 pana la 7 cate sunt in total vin dupa sarbatori ... o sa explic detaliat ...

 

A fi draguta poate insemna sa te culci cu anumiti clienti

Tu care fata esti?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

Am vizitat salonul Royal si pot spune ca am fost multumit. In urma unui apel telefonic am stabilit o programme urmand sa confirm cu 20 minute inainte. Ajuns la locatie pe o strada cu sens unic intrat in receptie am fost intampinat de doua fete una blonda putin mai plinuta dar nu grasa si o bruneta inalta creata si cu niste silicone superbe.

Am ales sa intru cu bruneta pe nume Raisa,camera de masaj deosebita cu un pat mare olinzi pe tavan si un perete lateral curatenie pot spune lux. Vizitat si baia dotata cu tot ce trebuie si aici curatenie lux.

Mesajul nu a fost unu sa ma dea pe spate se vede ca fata e incepatoare dar este foarte permisiva cu atingerile si saruturile.

Note:

Fata 10

Locatie 10

Masaj de relaxare 8

Masaj erotic 6 mai mult laba

Gfe 8 chiar se face placuta

Platit 190 lei

Eu unu am sa mai revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Parca ziceai ca-s 4 care lucrează după sărbători! Acum s-au înmulțit la 7. Întâi sa va documentați cum e cu poată saloanelor de masaj si după aia sa scoateți capul. Nu mințiți aici si la telefon ca aveți 4 fete si când ajungem găsim doar 1 balena. Nu ai lămurit încă situația asta penibila, dar continui sa zici ca avem ceva cu voi. Sunteți un salon de cea mai joasa speța care nu face altceva decât sa încerce sa însele clienții. Luați si voi notițe de pe la alte saloane. Nu dau nume ca după aia iara Săriți ca sunt plătit de alții! Nesimțiților! Când zici ca- s 4 fete si in 15 min când ajungi găsești doar una, asta cum se chema escrocilor? N-o mai dați după tufișuri cu explicații de 2 bani ca nu va iese! Sunteți niște hoți pana un momentul de fata si ar cam trebui sa va spălați imaginea! Cu fapte, nu cu vorbe escrocilor! Explicați minciuna pe care mi-ați livrat-o mie!

Lăsați gargara!

Am scris negativ si despre Amazonia,Noblesse, etc atunci cand a foat cazul pt ca asta e un forum in care nu trebuie sa scoată capul scarnavii ca voi care sa însele clienții! Asumați-va ca ați înșelat un client, măcar! Adică pe mine! Eu ma p.s in salonul vostru de 2 bani care una zice, alta face, scursurilor!

Si ar fi bine sa nu mai postați aici!

As tăcea din gura in locul vostru!

Cât tupeu sa ai sa vii sa explici cu limba de lemn o realitate evidentă!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Deci tu esti un  frustrat si un nesimtit care lasa numai comentarii si recenzii aiurea la toata lumea care se ascunde in spatele unui user anonim ... ramai acolo in lumea ta plina de frustrari si lipsita de clienti "patronule " :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Royal palace , asa , ca pentru atragere de clienti mai ales la inceput , de ce nu faceti oferte promotionale ?

Eu si multi altii nu dam mai mult de 150 Lei pentru un masaj nud , piata s-a cam stabilizat in jurul valorii de 150 Lei.

Se intelege ca vreti sa va recuperati repede investitia dar mai faceti si voi compromisuri....altfel ne ducem la concurenta...

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Royal palace , asa , ca pentru atragere de clienti mai ales la inceput , de ce nu faceti oferte promotionale ?

Eu si multi altii nu dam mai mult de 150 Lei pentru un masaj nud , piata s-a cam stabilizat in jurul valorii de 150 Lei.

Se intelege ca vreti sa va recuperati repede investitia dar mai faceti si voi compromisuri....altfel ne ducem la concurenta...

Ce spui tu inseamna marketing, iar ei clar au nevoie de cineva in acest domeniu. Este atat de usor de promovat CORECT o afacere de genul asta incat stai sa te intrebi...mult prea multe chestii ca sa le enumar aici.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Curios de poze, am sunat și eu la acest salon. Mi s-a răspuns greu la telefon. Mi-a spus fata de la telefon ca nu au ajuns încă. Zic ok, când ajungeți? În jumătate de ora. Perfect, ajung și eu într-o ora ca sa fiu sigur. Bine. Nu mi-a mai răspuns nimeni la telefon după aia. Drum bătut degeaba. La prețul pe care îl cer pe masaj, cel mai prost din lume e ala care da banii aia la o atitudine de genul asta. Penibil, efectiv. Succes la toată lumea.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce spui tu inseamna marketing, iar ei clar au nevoie de cineva in acest domeniu. Este atat de usor de promovat CORECT o afacere de genul asta incat stai sa te intrebi...mult prea multe chestii ca sa le enumar aici.

salut m. mister

Nu am mesagerie sa-ti scriu, si nici nu voiam sa raspund pe pagina de la AMZ. Cele 2 sunt: Angla ( sub absolut nici o forma!) ce-a care greu: Adre.ea ( o singura data si vrea si 50 extra pt asta, de la intalnirea 3 in colo si daca nu e pe toane deloc, si doar daca te palce.. deci foarte greu) celelalte 5 de la lejer la normal .... Asta cu intorsul sa lingi si tu o piersicuta e la masaje 50-50 si cu ceva extra....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

salut

Multumesc pt rasp!

Ambele se comporta putin diferit fata de celelalte (uneori, in functie de toane), insa Ang daca e in forma buna face totul la superlativ. And, imi da impresia ca necesita multe vizite.

Referitor la intors... pana acum am cam refuzat politicos oportunitatile, dar eram curios sa vad daca avem pareri asemanatoare. Poate ai timp sa faci 200 de postari ca sa ai acces la chat, sa mai discutam.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Curios de poze, am sunat și eu la acest salon. Mi s-a răspuns greu la telefon. Mi-a spus fata de la telefon ca nu au ajuns încă. Zic ok, când ajungeți? În jumătate de ora. Perfect, ajung și eu într-o ora ca sa fiu sigur. Bine. Nu mi-a mai răspuns nimeni la telefon după aia. Drum bătut degeaba. La prețul pe care îl cer pe masaj, cel mai prost din lume e ala care da banii aia la o atitudine de genul asta. Penibil, efectiv. Succes la toată lumea.

 

Ne cerem scuze in numele fetelor daca s a intamplat asta ... cand s a intamplat in ce data si la ce ora ? sa pot lua si eu legatura cu fetele pentru niste explicatii .

Legat de marketing ma ocup eu , andreea este numele meu sunt si patroana acestui salon orice sugestie si orice comentariu atata timp cat este de bun simt si nu    cu jigniri  si etc ,este binevenit si ne ajuta foarte mult pentru a intelege exact cerintele clientilor .

Suntem la inceput si vrem sa crestem de aceea ne straduim sa facem totul cat mai bine .

Am vazut mai sus ca sunt preturile mari , pentru membrii acestui forum daca spun la receptie ca sunt membrii pe siteul nimfomane 10% discount .

Multumesc pentru intelegere :bow  :bow  :bow  :bow  :bow 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat ieri de pe la 11 jumate. Pe la 2 jumate a răspuns o fata care a zis ca după 2 se deschide salonul dar ca mai întârzie și ajung în vreo jumătate de ora. De la 3 jumate pana pe la 4 fără un sfert nu a mai răspuns nimeni.

Nu este nevoie sa îmi mulțumiți, nu e ca și când asta îmi recuperează în vreun fel timpul pierdut.

O zi frumoasa

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Multumesc pentru intelegere cristi , am pus niste intrebari ieri si bineinteles mi au zis ca nu e asa ... e normal sa am atitudinea asta pentru ca si u ai vb foarte frumos si ai descris exact ce s a intamplat .

Nu ma deranjeaza repet absolut nici in comentariu sau recenzie negativa atata timp cat este totul real si descris cu in limbaj adecvat

multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...