Sari la conținut

Postări Recomandate

Ne cerem scuze in numele fetelor daca s a intamplat asta ... cand s a intamplat in ce data si la ce ora ? sa pot lua si eu legatura cu fetele pentru niste explicatii .

Legat de marketing ma ocup eu , andreea este numele meu sunt si patroana acestui salon orice sugestie si orice comentariu atata timp cat este de bun simt si nu    cu jigniri  si etc ,este binevenit si ne ajuta foarte mult pentru a intelege exact cerintele clientilor .

Suntem la inceput si vrem sa crestem de aceea ne straduim sa facem totul cat mai bine .

Am vazut mai sus ca sunt preturile mari , pentru membrii acestui forum daca spun la receptie ca sunt membrii pe siteul nimfomane 10% discount .

Multumesc pentru intelegere :bow  :bow  :bow  :bow  :bow

 

Andreea pune cateva sa te vedem in toata splendoarea ta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut tuturor. Am vizitat din nou salonul,dupa o vizita la Daria cu care m-am simtit chiar ok. Am facut programarea in 30 de min...am ajuns si m-a primit Nicol o fata frumoasa si cu niste sani siliconati maaari...  Am platit cadoul, fata a mers sa lase banii iar eu am intrat la dus...am iesit din dus am intrat in camera si m-am intins pe pat in timp ce fata a inceput un masaj slab dupa care a urmat o laba trista fara atingeri....ceva de genul:hai sa terminam ca ma grabesc......
Locatie ...10
Gfe .......2

Aspect ....8
Masaj......2
Cadou......190 ron 30 min D2D
De vizitat.....NUUUUU 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

buna seara ,

Nu stau sa intru in polemica cu tine dar nu zici adevarul ...

in primul rand Nicole nu mai lucreaza in salonul nostru din 13 04 2017 iar , Daria dupa 20 04 2017 i 

Spune un adevar si eu il confirm daca asa e ....

Promit si in plus nu ai ales bine persoana pentru ca Daria este o fata cu experienta si chiar isi da interesul sa fie totul ok

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inainte de a raspunde citeste cu atentie !!!!! Am spus ca Daria chiar este ok !!!!! Problema a fost cu Nicole !!!!!Crede-ma ca nu am nici un interes sa mint.....Frecventez saloanele de masaj dar ce mi s-a intamplat cu Nicole nu mi s-a intamplat in alta parte si de aceea am simtit nevoia sa atrag atentia si altor doritori de masaj erotic sa nu pateasca ce am patit eu...Este dreptul meu si alegerea cititorilor daca sa ma creada sau nu....Iar voi mai bine luati masuri decat sa puneti la indoiala experientele clientilor,dar nu trebiue sa va invat eu,caci in felul acesta veti disparea de pe piata si va veti intreba de ce.....Atat am avut de zis si nu voi mai raspunde caci am inteles ca voi nu stiti sa va respectati clientii !!!Succes !!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

buna seara , 

Iti multumesc mult pentru ajutor nu stiu ce experienta ai avut sincer imi pare rau , oricum nu o sa mai fie nimeni dezamagit pentru ca repet Nicole nu mai lucreaza din aprilie la noi ce iti pot garanta ca am adus fete noi foarte atente , sunt in lucru pozele am doar cateva acum si o sa le postez cu colega noastra Delia .

multumesc si scuze de inconvenient ... :boob  :masaje

post-223867-0-03113100-1498590698_thumb.jpg

post-223867-0-22658500-1498590712_thumb.jpg

post-223867-0-99194900-1498590738_thumb.jpg

post-223867-0-78229900-1498590760_thumb.jpg

post-223867-0-61125200-1498590836_thumb.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1750

buna seara , 

Iti multumesc mult pentru ajutor nu stiu ce experienta ai avut sincer imi pare rau , oricum nu o sa mai fie nimeni dezamagit pentru ca repet Nicole nu mai lucreaza din aprilie la noi ce iti pot garanta ca am adus fete noi foarte atente , sunt in lucru pozele am doar cateva acum si o sa le postez cu colega noastra Delia .

multumesc si scuze de inconvenient ... :boob  :masaje

 

gagico, maseaza-i tu pe clienti sa le inveti ce trebuie sa faca. daca nu le arati de unde sa stie? se presupune ca tu esti experta, doar esti matroana salonului

 

p.s: pune-ti si tu poze!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna seara ,

 

La toate fetele li se face training in prealabil si matroana administreaza un bordel Brett , la mine este un salon de masaj si sunt administrator nu matroana ... revin in curand cu poze cu toate fetele noi in numar de 7 

 

multumesc si va astept in locatia din strada Maria Ghiculeasa nr 8 

Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Pe scurt:

 

Numarul de telefon apare pe mai multe site-uri dubioase...google it

 

Site-ul: la pamant, copiat si nemodificat dupa o perioada indelungata in care s-au facut observatii in acest sens

 

Adresa este cea mentionata pe site, pozitionare cat de cat ok, zona de case. 

 

Locatia - casa cu etaj, "impodobita" ici si colo cu diferite statuete sau obiecte exotice (antichitati ieftine) ce se vrea a inspira un aer de resedinta de lux pentru cei...(nu stiu sa zic cine s-ar lasa pacalit).

                camera un pic dezordonata, neaerisita, papuci care NU sunt de unica folosinta, nu prea e curat pe jos

                baia cu miros de fum, murdara cam peste tot, nu ai unde sa agati prosopul, multe obiecte care nu au ce cauta acolo (sau macar la vedere) aruncate aiurea, probleme cu dusul, un singur gel de dus (probabil sapun lichid), lipsa apa de                     gura, prosop ce pare curat dar nu inspira maxim de igiena

 

Facand o medie reiese Nota 5

 

Modalitatea de contact: telefon, iti este confirmat ca este vorba de salon de masaj (probabil ca au sunat altii si pentru altceva tinand cont ca numarul apare pe mai multe site-uri, cum spuneam mai sus)

 


Animat de poze am zis sa aleg un masaj cu Delia

 

Tanara, fit (se vede si se simte cam pe tot corpul ca face sala), sani micuti dar fermi, pozele editate desigur, totusi comparativ cu ele ar fi de scazut maxim 1.5 - 2 puncte din nota pe care ati vrea sa i-o dati dupa imagini, sociabila, poti sa faci click cu ea daca esti ok.

Din pacate nu a fost prea fresh, se simte ca fumeaza sau/si ca sta mult in fum.

Inainte de fiecare masaj ar trebui sa se asigure ca a facut dus, ca a folosit apa de gura, nu caut parfum (din contra), in general chestii basic.

Dupa masaj nu am vazut sa faca dus, s-a imbracat cu hainele pe care le avea.

Nu dau nota ca este subiectiva si eu exigent.

 

Masaj de relaxare - Nota 7.9

 

Se grabeste putin dar are forta.

 

Migrarea cam rapida intre grupele musculare/partile corpului, ar trebui sa mentina un ritm constant pentru ca inceputul este bunicel.

 

Masaj erotic: 7.5

 

 - am scazut pentru lipsa tranzitiei dintre masajul de relaxare si cel erotic (aici are nevoie de experienta sau sa o invete o colega mai in tema), nu se misca foarte mult (nu prea vrea sa se murdareasca de ulei poate sau din nou lipsa de experienta), nu inspira o igiena ireprosabila (fiecare cu asteptarile lui)

 

- sa nu para ca prefer doar sa critic: are o tehnica de handjob foarte buna (surprinzator de buna), deasemenea la plusuri se pot adauga cateva artificii specifice masajul erotic si care definesc fiecare maseuza in parte cat si starea ei de spirit, uneori

 

Daca ar adauga mai multa pasiune sau s-ar grabi mai putin in miscari ar fi un plus. 

Ar putea sa implice in masajul erotic faptul ca este elastica, prin diferite miscari, mai multa imaginatie ca are cu ce sa lucreze. 

 

Concluzii: pentru Delia - sa tina cont de toate recomandarile de mai sus, mai ales cele legate de igiena

pentru salon - sa tina cont de toate observatiile de mai sus, mai ales cele legate de igiena  :slap2 si sa vedem pozele noi.


 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata ,

Multumesc mult pentru recenzie , legat de siteuri mi ar fi de ajutor sa mi zici ce si cum si unde apar chiar si public ca nu ma deranjeaza deoarece nu ma ocup eu de promovare pe google si chiar nu stiu de ce siteuri vorbesti cat despre Delia sunt un pic uimita deoarece este o fata mai mult decat ingrijita ,legat de lenjerii si proaoape poate ca nu au fost intinse ca in armata sa sara banul pe ele dar iti garantez ca au detergent , clor si balsam  suficient ca sa dezinfecteze orice oricum repet va multumesc si va multu va astept cu drag pentru a vedea si alte pareri 

Link spre comentariu

Buna seara ,

 

La toate fetele li se face training in prealabil si matroana administreaza un bordel Brett , la mine este un salon de masaj si sunt administrator nu matroana ... revin in curand cu poze cu toate fetele noi in numar de 7 

 

multumesc si va astept in locatia din strada Maria Ghiculeasa nr 8 

 

de la masajul erotic mai e un singur pas pana la sex. Deci e foarte probabil ca masajul sa fie un preludiu pt intalnirile ulterioare

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

de la masajul erotic mai e un singur pas pana la sex. Deci e foarte probabil ca masajul sa fie un preludiu pt intalnirile ulterioare

daca si cu parca se plimba cu o barca - la saloane , la angajare ,fetele semneaza ca au luat la cunostinta ca sexul este interzis, deci este foarte putin probabil sa-l ofere la intalniri ulterioare in salon, orice ai crede tu Brett alias Picon, domnisoara administrator , mai intra si tu pe discutii generale , vezi  cu cine te conversezi  ;)

  • Like 7
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna ziua ,

Pentru mine toata lumea are aceiasi valoare indiferent de stele va apreciez la fel ... oamenii de calitate si bun simt , suntem o comunitate care ne invartim in acelasi domeniu indiferent ca suntem consumatori sau furnizori de masaj erotic .

Admit ca poate nu a fost totul foarte profi de fiecare data dearece sunt la inceput si am foarte multe de invatat  dar ma straduiesc.

In cateva zile revin cu pozele cu scuzele de rigoare dar am un fototograf foarte lent, pana atunci va astept personal pentru a ne cunoaste  .

:bow  :boob  :inlovee

Link spre comentariu

daca si cu parca se plimba cu o barca - la saloane , la angajare ,fetele semneaza ca au luat la cunostinta ca sexul este interzis, deci este foarte putin probabil sa-l ofere la intalniri ulterioare in salon, orice ai crede tu Brett alias Picon, domnisoara administrator , mai intra si tu pe discutii generale , vezi  cu cine te conversezi  ;)

 

N-am folosit daca, deci esti in eroare din start.

In ce priveste confuzia ta, mai intai imi sugi pula mie, dupa aia lui picon si vezi daca suntem aceeasi persoana

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...