Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Ar fi o idee sa o lasati mai moale cu photoshop-ul...

Asta voiam sa spun si eu, dar mi-ai luat-o inainte... :) Frate, zici ca-s de plastic fetele alea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata ,

Va astept sa ne vizitati pentru a va convinge ca nu sunt asa de mult editate pozele ... e normal sa le editeze un pic gen culori lumina etc ca e fotograf profesionist dar , cine vine dupa forumul nimfomane are o reducere 20 % la oricare dintre servicii .

Multumesc si va astept 

Link spre comentariu

Buna dimineata ,

Va astept sa ne vizitati pentru a va convinge ca nu sunt asa de mult editate pozele ... e normal sa le editeze un pic gen culori lumina etc ca e fotograf profesionist dar , cine vine dupa forumul nimfomane are o reducere 20 % la oricare dintre servicii .

Multumesc si va astept 

Am inteles corect ? !50 lei/1 h/ o fata nud  pentru noi cei de pe nimfomane ?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna seara ,

Vad ca ai o experienta brett , stii bine ca nu este permis mai mult decat masaj de relaxare , body massage si masaj erotic cu finalizare prin tehnici ale masajului erotic .

La noi beneficiati de cele mai dragute si curate domisioare intr-o locatie de lux  ,free bar ,  discretie , intimitate , curatenie , aromaterapie ,sauna ,aer  conditionat 

Royal Place Massage este un salon de masaj erotic care se respecta nu un bordel ...

 

multumesc 

 

 

 

Alege caliatetea , alege Royal Place Massage si promitem sa nu va dezamagim .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata , 

Cu mare drag doar ca vineri avem sedinta foto undeva pe saptamana viitoare pozele dar puteti veni la o prezentare pentru a le vedea .

Ce va pot asigura ca sunt foarte dragute curate si cu mult bun simt ...

multumim si va asteptam cu drag :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna seara ,

Nu mai vorbiti de lipsa de respect pentru ca nu este asa am pus pe siteurile pentru publicitate poze cu fetele ca nu am pus si aici ,asta nu inseamna lipsa de respect si nu vad cum am jignit inteligenta cuiva ca nu am pus niste poze ... da avem fete noi 5 dar multe sunt reticente in postarea imaginilor ... asta e motivul pentru care nu am pus imagini cu toate de aici pana la lipsa de respect si jignirea inteligentei e un pas foarte mare ... nu mai fiti rautaciosi ca nu costa nimic daca veniti si le vedeti live ;) si o sa vedeti ca sunt frumoase pe bune nu in ghilimele 

Va asteptam rautaciosilor pentru a va calma si scoate rautatea din voi ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara ,

Nu mai vorbiti de lipsa de respect pentru ca nu este asa am pus pe siteurile pentru publicitate poze cu fetele ca nu am pus si aici ,asta nu inseamna lipsa de respect si nu vad cum am jignit inteligenta cuiva ca nu am pus niste poze ... da avem fete noi 5 dar multe sunt reticente in postarea imaginilor ... asta e motivul pentru care nu am pus imagini cu toate de aici pana la lipsa de respect si jignirea inteligentei e un pas foarte mare ... nu mai fiti rautaciosi ca nu costa nimic daca veniti si le vedeti live ;) si o sa vedeti ca sunt frumoase pe bune nu in ghilimele 

Va asteptam rautaciosilor pentru a va calma si scoate rautatea din voi ;)

 

 

cum sa nu coste nimic venitul pana acolo? costa timp si bani :)

 

fetele pot avea fata acoperita daca le este rusine cu meseria lor.   sigur, nici pozele nu pot fi relevante 100% dar iti poti da seama daca sunt rinoceri, foci sau...veverite ;)

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata ,

Nu stiu la ce saloane a ti fost dar nu am avut niciodata decat fete foarte dragute si foarte curate, daca vorbim de placeri atunci nimic nu costa prea mult ... eu asa gandesc, nu stiu daca pot posta un video aici dar am pus pe youtube un filmulet cu o parte din fetele salonului 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna ziua ,

Ne am gandit ca sunteti cea mai mare comunitate si ca sa excludem tot felul de rautati de la persoane care nici nu ne au calcat pragul va asteptam sa va convingeti personal .

-150 nud ,

-200 sampanie ,

-250 jacuzzi 

pentru membrii forumului cu mentiunea ca vin dupa nimfomane.

Va multumim si va asteptam 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...