Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Urmare a unei amintiri placute a ultimei mele vizite la Royal petrecuta in compania Deliei, am decis sa revizitez acest stabiliment cat si pe diafana Delia (chiar daca este in limbaj poetic eu cred ca i se potriveste).

    Erotismul ei, pasiunea ei, cu care se straduieste sa te relaxeze, imbinate cu setea ei de cunoastere si abordare a unor subiecte, nu chiar pragmatice dar care, nu i dau ""liniste"" (si care parca asteapta sa auda cu alte cuvinte ceea ce de fapt simte si percepe ) converg spre o stare de bine pe care ti o da pe toata durata intalnirii dar care te...... ravasesc si dupa. O fata blanda, care sunt convins ca stie sa si ""zgarie"" ( pisica blanda...) cu un corp slim si frumos proportionat, sani micuti naturali proportional cu statura, picioare frumoase cu tot ce trebuie dpdv al intretinerii si igienei corporale , dragalasa la fata, concluzia mea este ca : more than that.....is heaven.

Locatia , am revenit in aceeasi camera de la etaj, (pentru a ajunge acolo obligat o ai in fata ochilor pe Delia in toata splendoarea ei, care paseste elegant in fata ta , cu siguranta convinsa fiind, ca o sorbi din priviri....nici n ai cum altfel), camera cu oglinda pe tavan cat si in laterala patului care iti intareste convingerea privind actiunea ca nu este doar o imaginatie a mintii tale intalnirea cu o himera.

O traire pe care o voi avea bine intiparita in cliseele, dragi mie traite de a lungul vremii.

Delia, chiar daca nume de scena, este de fapt epitet dat zeitei lunii Artemis...asa ca sper sa mi revina si n vise!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Royal.

Apropo de Denisa. Reveniti din nou cu poze false sau trucate grosolan? Un grafician incepator a decupat o domnisoara din anumite fotografii si a plasat-o in alte fotografii de pe internet, fara nicio legatura cu locatia voastra.
Nu mai este valabila politica "Toate fotografiile de pe site-ul nostru sunt 100%reale, se confirma cu locatia" ?

cdn.webshopapp.com/shops/99356/files/42547120/klimex-ultrasound-colorado.jpg

shutterstock.com/es/image-illustration/spacious-minimalist-room-sofa-loft-style-1029345664?src=b92686a4-2a27-4d73-9996-1112bec64ef8-2-50

assets.liverpool.com.mx/assets/images/categorias/muebles/arteydecoracion_tapetes.jpg

Am vrut sa atasez link-urile complete dar nu am permisiunea sa postez URL extern.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...