Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
Acum 23 ore, cristi ccd a spus:

Buna!
Care din fete face dominare soft? 😉

Toate fetele fac anumite parti din dominarea soft, dar cel mai indicat ar fi sa da-ti un telefon sau mesaj la receptie cu ce fetish uri aveti si o sa vi se spuna exact ce fete sunt disponibile pentru ce va doriti! 

Zi frumoasa! 😌

Link spre comentariu
2 hours ago, sc royal place massage srl said:

Toate fetele fac anumite parti din dominarea soft, dar cel mai indicat ar fi sa da-ti un telefon sau mesaj la receptie cu ce fetish uri aveti si o sa vi se spuna exact ce fete sunt disponibile pentru ce va doriti! 

Zi frumoasa! 😌

Eu am întrebat pe wapp. Domnișoara de la recepție foarte amabilă, mi-a spus că se v-a interesa și-mi va răspunde. Din păcate nu am primit răspuns. Am revenit, nu discutase cu colega. Am renunțat să insist. Eram curios de- teasing and denial, facesitting, ceva worship..soft

Link spre comentariu
Vizitator MissKarina
Reputație: 0
On 24/08/2020 at 12:24 PM, matatakakiba said:

Stie cineva daca Karina a plecat la alt salon sau s-a lasat?

Hello R,

I am not working at any other massage parlour. Nice to see you here tho. Hope you're doing well. Xx

Link spre comentariu
Vizitator MissKarina
Reputație: 0
On 31/10/2020 at 1:46 PM, chester strike said:

de cand a plecat Karina, nu prea e nimeni 

Hey!

Sunt fete super, cele ramase la salon. Dar apreciez faptul ca va e dor de mine.

Xx

Karina.

Link spre comentariu
Vizitator MissKarina
Reputație: 0

Hello,

Dat fiind faptul ca o sa ma intorc la salon si muncesc doar pe baza de programari, doar o zi pe saptamana, va las mai jos tipurile de dominare si ce ar include fiecare:

1. Dominare Soft - dirty talking, spitting, foot fetish, heel worshipping, jerking off instructions, cum eating instructions, financial domination, tease and denial, pantyhose and leg worshipping, ass worshipping, small penis humiliation, smoking, cuckholding (roleplay), clothed female naked male, breathplay.

2. Dominare Hard - cock and balls torture, penetrare cu straponul, dildo, butt plugs, human ashtray, biciuire, trampling.

Nu practic scat sau pisat show, iar in ceea ce priveste facesittingul, o sa fiu imbracata.

O sa am propria trusa cu toys, vestimentatia si atitudinea vor fi specifice unei Mistress in adevaratul sens al cuvantului so be ready to worship Me, My minions.

Saptamana viitoare o sa ma gasiti marti, incepand cu ora 10, la Royal Place Massage, strada Maria Ghiculeasa, nr 8. Pentru programari si eventuale intrebari, imi puteti scrie aici.

 

Link spre comentariu
Vizitator MissKarina
Reputație: 0
12 minutes ago, MissKarina said:

Hello,

Dat fiind faptul ca o sa ma intorc la salon si muncesc doar pe baza de programari, doar o zi pe saptamana, va las mai jos tipurile de dominare si ce ar include fiecare:

1. Dominare Soft - dirty talking, spitting, foot fetish, heel worshipping, jerking off instructions, cum eating instructions, financial domination, tease and denial, pantyhose and leg worshipping, ass worshipping, small penis humiliation, smoking, cuckholding (roleplay), clothed female naked male, breathplay.

2. Dominare Hard - cock and balls torture, penetrare cu straponul, dildo, butt plugs, human ashtray, biciuire, trampling.

Nu practic scat sau pisat show, iar in ceea ce priveste facesittingul, o sa fiu imbracata.

O sa am propria trusa cu toys, vestimentatia si atitudinea vor fi specifice unei Mistress in adevaratul sens al cuvantului so be ready to worship Me, My minions.

Saptamana viitoare o sa ma gasiti marti, incepand cu ora 10, la Royal Place Massage, strada Maria Ghiculeasa, nr 8. Pentru programari si eventuale intrebari, imi puteti scrie aici.

 

Rectificare: nu practic scat si nici URO ;) s-au gandit astia sa traduca in romana :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Happy Valentine's day va uram, pentru cei ce sarbatoresc astazi. Revenim de astazi cu postarea programului nostru zilnic si cu cateva noutati. Am creat pentru voi servicii unice si personalizate astfel incat sa va bucurati de o experienta inedita in salonul nostru. Stim cat de important este ca masajul erotic sa fie erotic in adevaratul sens al cuvantului, de aceea veti gasi la noi urmatoarele masaje:

Masaj Standard- Relaxare, body si erotic-60 min,- 200 ron

Masaj Club- Relaxare, body si erotic mai permisiv, cu atingeri senzuale-60 min- 250 ron

Masaj Cristina- Masaj Standard+ Dans/show la bara

Masaj Amalia- Masaj Standard+ Show cu vibratorul

Masaj Sasha- Masaj Standard+ Intens Relaxare

Masaj Bianca- Masaj Standad + Intens Erotic

Masajele personalizate cu numele fetelor au durata 60 min si cost 350 ron

Masaj Royal- Masaj Standard+ Dus asistat+ 2 finalizari- 75 min- 350 ron

Masaj Vip- Masaj Standard+ Jacuzzi+Lap Dance+ Sampanie -90 min- 550 ron

Jacuzzi se poate adauga la orice tip de masaj pe baza de programare, cost separat 100 ron.

Dominare Standard 60 min- cost de la 450 ron (indiferent ca este soft sau hard, diferenta dintre soft si hard fiind de nivel de intensitate nu de fantezii/practici, si include:

-Dominare verbala si fizica

-Umilire, Supunere

-Spitting

-Penetrare in functie de nivelul de toleranta al fiecaruia.

La cerere se pot discuta si alte fantezii in functie de fata

Si pentru ca ne dorim sa va aratam ca serviciile noastre sunt ireprosabile, odata cu schimbarea conducerii si a maseuzelor, va oferim 50 ron reducere la masajele Personalizat( numele fetei) si Royal, cu mentiunea la receptie ca veniti de pe nimfomane, in perioada 15 feb-15 martie 2021.

De asemenea am creat pentru dvs si un program loyalty: La 4 sedinte efectuate in decursul a 30 de zile de la prima programare, a 5-a este gratuita.

 

Stim ca este inca o perioada dificila pentru multi dintre noi, de aceea ne dorim sa ne mentinem calitatea serviciilor oferite chiar daca avem mai putine fete pe tura. Programul nostru ramane in continuare L-D 10:00- 22:00, ultima programare la ora 21:00.

Programul fetelor pentru Luni si Marti 15,16 feb 2021 este:

Luni- Sasha, Cristina, Raluca

Marti- Bianca, Sasha, Cristina

Vom reveni cu poze noi ale fetelor, si va asteptam sa le cunoasteti.

Pentru orice informatie ne puteti contacta la 0727.646.456

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
La 10.02.2021 la 20:27, mrbigpulo a spus:

ce fete mai aveti ? poze recente cu ele ? ce zile le gasim ?

Buna. Luni 15.02 sunt Sasha, Cristina si Raluca. Marti 16.02 sunt Bianca, Cristina si Sasha. Incercam sa uploadam si cateva poze cu fiecare, dar pana vom reusi sa facem asta ne puteti trimite pe whats app un mesaj la 0727.646.456 si vom trimite mai usor pozele cu fetele acolo. 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land
13 minutes ago, sc royal place massage srl said:

Buna. Luni 15.02 sunt Sasha, Cristina si Raluca. Marti 16.02 sunt Bianca, Cristina si Sasha. Incercam sa uploadam si cateva poze cu fiecare, dar pana vom reusi sa facem asta ne puteti trimite pe whats app un mesaj la 0727.646.456 si vom trimite mai usor pozele cu fetele acolo. 🙂

Super trimit imediat 

Va multumesc 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Astazi disponibile Bianca, Sasha si Cristina.

3 Zeite cu multa experienta in masajul erotic astfel incat garantat va veti simti rasfatati. Ultima programare ora 21:00, si ne cerem scuze ca nu putem uploada poze cu ele aici, este o problema tehnica, dar va invitam sa ne urmariti pe site  www.royal-masaj.ro sau sa ne cereti poze pe whats app la 0727.646.456.

Nu uitati de reducerea de 50 ron la orice masaj Personalizat sau Royal in perioada 15.02-15.03.2021, dar si de programul Royalty, la 4 sedinte a 5-a gratuita.

Va pupam si va asteptam. 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
Acum 1 minut, gaby79 a spus:

Vineri dupamasa ce fete aveti disponibile pentru dominare hard?

Buna Gaby. Pentru vineri dupa-masa doar Karina este disponibila pentru dominare hard. Daca te hotarasti sa ne vizitezi, te rugam sa te programezi din timp, Karina lucrand doar pe baza de programare si doar 2 zile/saptamana. Te asteptam cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, sc royal place massage srl a spus:

Buna Gaby. Pentru vineri dupa-masa doar Karina este disponibila pentru dominare hard. Daca te hotarasti sa ne vizitezi, te rugam sa te programezi din timp, Karina lucrand doar pe baza de programare si doar 2 zile/saptamana. Te asteptam cu drag.

Multumesc frumos pentru raspunsul rapid ☺️ Nu reusesc sa gasesc poze cu karina in topic si nici pe site, se poate sa le postati va rog?

Link spre comentariu

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, gaby79 a spus:

Multumesc frumos pentru raspunsul rapid ☺️ Nu reusesc sa gasesc poze cu karina in topic si nici pe site, se poate sa le postati va rog?

Cu drag 🙂

Din pacate avem o singura fotografie cu Karina, si din motive tehnice inca nu putem uploada poze aici. Te rugam sa ne scrii pe whats app la 0727.646.456 sa ne spui ca doresti sa o vezi pe karina si iti vom trimite acolo. Ne cerem scuze pentru inconvenient.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...