Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am dat mesaj inca de 2 zile pe whatsapp pt Mia, si la Royal, ca si la Fantasy, mi se zice sa fac programarea azi.. Normal ar trebui sa poti sa-ti faci programare cu cateva zile inainte, nu sa dau mesaj dimineata pe la 9 pt programare la ora 12 si abia la 11 sa primesc rasp. Poate scrie altu si mai devreme si-mi ocupa locu dorit cu fata dorita. 

Deci primesc ok, ajung acolo cam in 50 min, si-mi rasp receptionera in engleza că nu e disponibil, sa revin peste o ora. Ma uitam in toate directiile posibile, oi fi nimerit eu la alta adresa, alt nr si chiar nu intelegeam. Ies din curte si scriu inapoi pe Whatsapp. Mi se raspunde că a fost o incurcatura, că au vb mai devreme cu un englez si de aia imi vb mie in eng.. Zice sa ma intorc inapoi. Ma intorc inapoi, si se prezintă si Mia. O fată mult mai plinuta decat in poze, îi dau bombonelele ce i le luasem si parea super incantata de "mica atentie". Ma invita in camera, ma dezbrac si la Jacuzzi 😁 că si-a luat baiatu Royal cu jacuzzi. Pe toata durata intalnirii a parut foarte prietenoasa, spunea că am limba dulce 😂 (fara sa existe permisivitatea FK sau limbi la pasa). Dar cica îi placea cum o lingeam pe tate, corp, picioare.. 

Masajul de relax a fost destul de ok, a folosit si forta unde a trebuit.. Si in timpu masajului o intrebam eu, ca sa ma amuz mai mult, ce presupune dominarea soft/hard. Si-mi folosea niste termeni si un limbaj care ma amuza teribil 😂 

Eroticu a fost un HJ, in timp ce eu mai ma jucam cu picioarele si "fofoloanca" ei. Si mai primeam diverse indicatii: ia-mi țâța in gura, dă limbi pe picioare etc. 

Dupa erotic, i-am facut si eu masaj de relax si apoi mers la dus. Ea se chinuia sa desfunde cada, că nu mai reusea 😂 Si a zis că mă asteapta data viitoare la un "soft" 😂 daca tot am fost atat de curios ce presupune. 

Note:

Mia: 7. Nu sunt eu fan grasute, dar are un cur de vis, numai de bagat limba inauntru

Relax: 8

Erotic: 7 

Gfe: 8.5. Chiar mi-a dat impresia că se simte bine cu mine si a fost foarte amabila

Permisivitate: in afara de FK si limbi pe unde as fi vrut eu mai mult, Mia a fost destul de permisiva.. 8

Insa nu prea exista diferenta intre masajul clasic si Royal.. Cred că la Royal mai primesti un sfert de ora in plus si dusurile impreuna.. Fiind mai pe final si poate grabindu-se si sa dea drumu la cada, m-a clatit un pic la duș si atat.. Nu prea  a fost cum ma gandeam eu că ne spalam reciproc ca doi indragostiti.. 

Deci per total acord cam un 7.5 experienta de azi.. 

Si sfat pt conducere: mai actualizati pozele fetelor si informatiile despre ele. Pe site scrie că Mia are 21 ani, ea mi-a zis că are 24. O fi avut si 21 cand s-a angajat 😂

Si inca o chestie: nu mai există tombola aia daca iti iei Royal, cu toate că pe site inca apare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ca nu s-a mai scris nimic despre acest salon in ultimile luni si zic sa punctez eu niste lucruri.

Am fost acum cateva zile, dupa ultima vizita care avusese loc acum vreo 2 luni.  Lucrurile care mi-au placut la Royal sunt strada linistita, cu suficiente locuri de parcare, si oglinzile din tavan din fiecare camera care iti da o senzatie de mare efect cand te intorci cu fata in sus. Ca minusuri, lipsa papucilor de unica folosinta, desi am spus la receptie de mai multe ori ca e neplacut sa vii cu apa pe picioare de la dush, vad ca nu se schimba nimic in acest sens.

 Asadar, ultima oara am intrat cu Amira. E o fata cat un copil de 10 ani, nu cred ca are 1.50m, cu putina ( de fapt, mai multa) burtica, cu o posibila problema de vedere ( are o privire gen Andreea Bocelli), dar si un mare atuu: niste sani incredibili, mari, plini, care pareau siliconati, dar in realitate m-am convins ca sunt naturali. Nu cred ca am mai intalnit vreo maseoza pana acum cu asemenea tate perfecte.

Acum, despre actiune. A inceput cu un masaj de relaxare cam la repezeala, se vedea ca nu are chef sa insiste pe vreo zona si mergea pe modul skip to. In timpul asta, din vorba in vorba, i-am zis si ei ca la ultima sedinta am plecat cam nemultumit, ca fata de atunci a cerut bani in plus  pentru atingeri suplimentare in zona intima, asta neinsemnand sex sau alte chestii complementare ( cuni, degete inauntru, etc). Mi-a spus ca si ea face la fel, ca asa e politica salonului  ca fetele sa nu fie obligate sa accepte atingeri acolo, chiar si in limita bunului simt, lucru pe care mi l-a confirmat ulterior si receptionera. Dar...tot ea mi-a spus ca pentru extra taxa, se mai poate schimba cutuma .

In fine, cand m-am intors cu fata in sus si incepuse sa ma ia valul ( repet, sanii fetei si oglinda din tavan au fost chestii favorizante pt asa ceva) am intrebat-o cam cat ar vrea si pt „pretiosul  touch”. Mi-a spus ca 100 de lei. Ce sa zic, nu sunt zgarcit de fel, dar sa dau mai mult de jumate de cat platisem msasajul initial(180 lei) pt a atinge o pussy de cateva ori, mi se parea ca sunt cam luat de fraier. N-am dat curs ofertei si, poate drept  „pedeapsa” , fatuca imediat si-a strans cracii ca nici macar de privitul la fofo ei sa nu beneficiez J. Apoi, cand i-am zis, in timp ce se freca destul de mecanic cu trupusorul de gogu, ca mi-ar placea sa  faca asta si cu sanii aia de exceptie, a pufnit :” da’ pretentios mai esti !!”.  Din acel moment a fost evident ca si eu si ea  nu asteptam decat finalul care s-a produs printr-o laba mediocra, cu repulsia (caracteristica multor maseoze, de altfel) pt lichidul expulzat si fereala ca de acid sulfuric. Si nu, nu ma refer la evitatul contactului cu ochii, buzele, etc, ci la luat repede mana dupa instrument la primul jet.

Cam asta fu ultima mea experienta acolo. Parerea mea  e ca o data cu plecarea Deliei (fata cu fitness-ul si cu spagatul in timpul sedintei) a murit si masajul erotic in acest salon. Am mai incercat-o in timp pe Maria (parca asa o chema), pe urma pe Iris ( la asta am platit mai mult, am luat si show-ul cu vibratorul) dar senzatia cu care am plecat mereu a fost aceeasi: fitze pe burta goala a fetelor, nicio preocupare sa umple intr-un mod cat mai placut acea ora care de fapt pt ele e maxim ½ h, si o continua incercare de tzepuire, mergand pe ideea unui masaj destul de ieftin la care, la o adica, se mai pot adauga topinguri.  Un fel de bodega de cartier unde ciorba e 12 lei, dar daca mai vrei si un ardei si o smantana mai bagi inca 10 in buzunar la ospatar.

 

Eu am decis sa nu mai revin, dar ce vor face altii de acum inainte, tinand cont mersul din ultimul timp al salonului pe care am incercat sa-l prezint cat mai obiectiv, e treaba lor.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
14 hours ago, bluestar said:

Vad ca nu s-a mai scris nimic despre acest salon in ultimile luni si zic sa punctez eu niste lucruri.

Am fost acum cateva zile, dupa ultima vizita care avusese loc acum vreo 2 luni.  Lucrurile care mi-au placut la Royal sunt strada linistita, cu suficiente locuri de parcare, si oglinzile din tavan din fiecare camera care iti da o senzatie de mare efect cand te intorci cu fata in sus. Ca minusuri, lipsa papucilor de unica folosinta, desi am spus la receptie de mai multe ori ca e neplacut sa vii cu apa pe picioare de la dush, vad ca nu se schimba nimic in acest sens.

 Asadar, ultima oara am intrat cu Amira. E o fata cat un copil de 10 ani, nu cred ca are 1.50m, cu putina ( de fapt, mai multa) burtica, cu o posibila problema de vedere ( are o privire gen Andreea Bocelli), dar si un mare atuu: niste sani incredibili, mari, plini, care pareau siliconati, dar in realitate m-am convins ca sunt naturali. Nu cred ca am mai intalnit vreo maseoza pana acum cu asemenea tate perfecte.

Acum, despre actiune. A inceput cu un masaj de relaxare cam la repezeala, se vedea ca nu are chef sa insiste pe vreo zona si mergea pe modul skip to. In timpul asta, din vorba in vorba, i-am zis si ei ca la ultima sedinta am plecat cam nemultumit, ca fata de atunci a cerut bani in plus  pentru atingeri suplimentare in zona intima, asta neinsemnand sex sau alte chestii complementare ( cuni, degete inauntru, etc). Mi-a spus ca si ea face la fel, ca asa e politica salonului  ca fetele sa nu fie obligate sa accepte atingeri acolo, chiar si in limita bunului simt, lucru pe care mi l-a confirmat ulterior si receptionera. Dar...tot ea mi-a spus ca pentru extra taxa, se mai poate schimba cutuma .

In fine, cand m-am intors cu fata in sus si incepuse sa ma ia valul ( repet, sanii fetei si oglinda din tavan au fost chestii favorizante pt asa ceva) am intrebat-o cam cat ar vrea si pt „pretiosul  touch”. Mi-a spus ca 100 de lei. Ce sa zic, nu sunt zgarcit de fel, dar sa dau mai mult de jumate de cat platisem msasajul initial(180 lei) pt a atinge o pussy de cateva ori, mi se parea ca sunt cam luat de fraier. N-am dat curs ofertei si, poate drept  „pedeapsa” , fatuca imediat si-a strans cracii ca nici macar de privitul la fofo ei sa nu beneficiez J. Apoi, cand i-am zis, in timp ce se freca destul de mecanic cu trupusorul de gogu, ca mi-ar placea sa  faca asta si cu sanii aia de exceptie, a pufnit :” da’ pretentios mai esti !!”.  Din acel moment a fost evident ca si eu si ea  nu asteptam decat finalul care s-a produs printr-o laba mediocra, cu repulsia (caracteristica multor maseoze, de altfel) pt lichidul expulzat si fereala ca de acid sulfuric. Si nu, nu ma refer la evitatul contactului cu ochii, buzele, etc, ci la luat repede mana dupa instrument la primul jet.

Cam asta fu ultima mea experienta acolo. Parerea mea  e ca o data cu plecarea Deliei (fata cu fitness-ul si cu spagatul in timpul sedintei) a murit si masajul erotic in acest salon. Am mai incercat-o in timp pe Maria (parca asa o chema), pe urma pe Iris ( la asta am platit mai mult, am luat si show-ul cu vibratorul) dar senzatia cu care am plecat mereu a fost aceeasi: fitze pe burta goala a fetelor, nicio preocupare sa umple intr-un mod cat mai placut acea ora care de fapt pt ele e maxim ½ h, si o continua incercare de tzepuire, mergand pe ideea unui masaj destul de ieftin la care, la o adica, se mai pot adauga topinguri.  Un fel de bodega de cartier unde ciorba e 12 lei, dar daca mai vrei si un ardei si o smantana mai bagi inca 10 in buzunar la ospatar.

 

 

Eu am decis sa nu mai revin, dar ce vor face altii de acum inainte, tinand cont mersul din ultimul timp al salonului pe care am incercat sa-l prezint cat mai obiectiv, e treaba lor.

Perfecta recenzia ta...Si eu am fost de cateva ori bune...imi placea Cristina, era ok fata. In rest..fetele sunt slabe rau ca si servicii...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cam asa si la mine, desi mergeam destul de des pentru ca era in drumul meu, am renuntat complet.
Cred ca cel mai tare m-a deranjat nu faptul ca am primit servicii foarte slabe in ultimul timp, ci faptul ca desi mentionam la receptie problemele, desi stiau ca sunt client fidel, tot nu au luat nicio masura, niciun discount, ba dimpotriva, tot incercau sa ma faca sa platesc masajele mai scumpe, tot gandire de moment, pe termen scurt.

Asta chiar am considerat-o inacceptabil ca si business, ca si atitudine. Si ma refer strict la conducere, nu la maseuze.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, belgianexpat a spus:

Eu am aceeași parere. Am fost mult acolo in trecut, dar akum nu mai ma duc. Nu exista diferenta intre masaj de 180 lei si masaj "royal" de 300 lei. Doar ca dupa masaj tu te simt un fraier pentru ca ai platit 120 lei in plus pentru la fel servici.

 

Si eu sunt de acord,dar mai este si aspectul fetelor....nu mai au ce au avut in trecut. DELIA, Ariana Irina Aida.....Ce vremuri...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive

Vizitat Larisa fosta Eros. Accent rusesc,skinny,sani mici,cred ca ii lipseste un tranzistor,cel putin asa mi-a lasat impresia,foarte permisiva. Pozele o avantajeaza. Am sarit peste masajul de relax,erotic nici nu stiu unde sa il cataloghez pentru ca nu prea am facut,mai mult a fost un joc erotic cu striptease,atingeri etc,finalul fiind cu manuta. Nu cred ca ar fi o maseoza pe care sa o recomand,eu cel putin nu o voi mai vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Salutare,

 

A incercat cineva pana acum dominare cu Mia?

 

Sau a fost cinvea in ultima perrioada la dominare la acest salon?

 

Multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...