Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

In luna februarie a fost happy-hour la toate tipurile de masaj!

De la 1 martie a ramas doar la masajul standard.

De curiozitate, ai vizitat vreodata salonul nostru? Ai intrebat de happy hour la masajul standard si ti s-a spus "nu"?

Este foarte usor sa spunem rautati in spatele anonimatului!

Ia uitati mizerabililor, screen shot de pe site ul vostru de ieri. Am gasit in history pentru ca m ati provocat. Ce mai aveti de zis acum?

post-58856-0-22992100-1553633874_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Ia uitati mizerabililor, screen shot de pe site ul vostru de ieri. Am gasit in history pentru ca m ati provocat. Ce mai aveti de zis a

In primul rand cu putina educatie ai fi reusit sa vorbesti mai frumos. 

Captura aceea poate fi facuta de mult sau poate fi editata.

Am inteles scopul postarilor, asa ca din momentul acesta am hotarat sa nu mai raspundem! 

Noi detin toate conversatiile cu tipul care se ocupa de site-ul nostru in care i-am spus sa ne modifice oferta chiar in seara de 28 februarie.

Nu stiu exact care este interesul tau pentru care vrei sa ne strici imaginea, dar iti uram toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum câteva zile am sunat, am cerut detalii și mi-am făcut programare peste 15 min. Am întrebat câte fete vor fi disponibile. Răspunsul a fost: două. Am ajuns... era doar una. Ok, în intervalul de 15 minute a sunat cineva care a și venit etc. Trecem peste. Asta e de regulă tactica standard prin saloanele care nu vor să rămână în piață prea mult timp. La întrebarea "disponibile" se răspunde cu "total în salon". Spun asta pentru că și data trecută când am fost mi s-a spus că sunt 3 fete disponibile și erau doar două. Treburile astea nu țin în timp, afectează reputația etc. Trecem peste...

 

Așadar am intrat cu Rebecca neavând de ales. Pozele de pe site sunt din alt film. Cu 10Kg mai în urmă... În realitate vorbim despre un 1.55-1.60 si 60-65 kg.

 

Masajul de relaxare însemnat întinderea de ulei (mult) și frecarea cu stângăcie a spatelui. Cam atât.

 

La erotic s-a pus pe pat alături cu spatele către mine și cu dreapta (în lateral) a început brusc și mecanic o labă viteză. Nu tu "body", nu tu mângâieri, nimic. O experiență chinuitoare aș spune perfect conștient și fără exagerări de moment. În total cele două dușuri au durat mai mult decât întregul "masaj".

 

În concluzie:

- aspect nota 5-6

- masaj de relaxare nota 4

- masaj erotic nota 2

- gfe ... nici nu pot nota

 

O experiență tristă, dar dacă privim partea bună a lucrurilor zău dacă-mi mai vine să merg la masaj. Când mă gândesc ce economie am făcut deja parcă nu mai e așa de rău. :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am vizitat pentru prima data acest salon. Salonul este curat, renovat, ingrijit, discret. Nu am gasit minusuri evidente. Oglinda din tavan ofera o priveliste interesanta actiunii.

Am ales-o pe Delia.

Nu stiu cat de reprezentativ este acest "esantion" pentru salon dar mi-a cam placut. Este dezinvolta, relaxata, chiar daca la inceput parea plictisita, a fost doar o impresie. 

Stie butoanele barbatilor, insista pe o chestie daca vede ca obtine "reactii", nu se jeneaza sa mimeze un streaptease si multe alte trucuri, gen un "seaview" din sfoara. Per ansamblu, pare ca ii place sa se simta si ea bine in proces. Paradoxal, ma asteptam sa fie mai permisiva, vom vedea la alte vizite.

La final am stat ceva de vorba, nu s-a grabit.

 

Salon 9 (mie imi convine zona, strada discreta)

Igiena 10

Aspect 9 (este destul de draguta si la fata, daca avea sanii putin mai mari...)

Atitudine 8

GFE 8.5

Erotism 9

Permisivitate 8 ( nu e chiar permisiva, poate ca nu ne cunosteam).

Pret: a fost corect, am ales un masaj standard de 200RON si am primit discountul de 20%. Ce-i drept, am confirmat de ieri treaba asta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Draga wildfire33,

Avem un mare respect pentru clientii nostrii, iar opinia dumneavoastra este foarte importanta pentru noi si ne ajuta sa imbunatatim serviciile noastre. Cu toate acestea avem de spus niste lucruri:

-Ati sunat si ati spus ca ajungeti in 15 minute. In acel interval puteau sa se ocupe chiar ambele domnisoare, nu intelegem care este problema.  Daca aveti experiente neplacute la alte saloane, nu trebuie sa scrieti ca peste tot este la fel. Au fost cazuri in care a sunat client ca vine in 5 minute, iar inaintea lui a ajuns un grup de 4 persone :innocent 

-Domisoara Rebeca este una din cele mai inalte fete. Are 175 inaltime, pe masurate. Daca mai veniti pe la noi va rugam sa va luati si o ruleta :clapp 

Acum câteva zile am sunat, am cerut detalii și mi-am făcut programare peste 15 min. Am întrebat câte fete vor fi disponibile. Răspunsul a fost: două. Am ajuns... era doar una. Ok, în intervalul de 15 minute a sunat cineva care a și venit etc. Trecem peste. Asta e de regulă tactica standard prin saloanele care nu vor să rămână în piață prea mult timp. La întrebarea "disponibile" se răspunde cu "total în salon". Spun asta pentru că și data trecută când am fost mi s-a spus că sunt 3 fete disponibile și erau doar două. Treburile astea nu țin în timp, afectează reputația etc. Trecem peste...

 

Așadar am intrat cu Rebecca neavând de ales. Pozele de pe site sunt din alt film. Cu 10Kg mai în urmă... În realitate vorbim despre un 1.55-1.60 si 60-65 kg.

 

Masajul de relaxare însemnat întinderea de ulei (mult) și frecarea cu stângăcie a spatelui. Cam atât.

 

La erotic s-a pus pe pat alături cu spatele către mine și cu dreapta (în lateral) a început brusc și mecanic o labă viteză. Nu tu "body", nu tu mângâieri, nimic. O experiență chinuitoare aș spune perfect conștient și fără exagerări de moment. În total cele două dușuri au durat mai mult decât întregul "masaj".

 

În concluzie:

- aspect nota 5-6

- masaj de relaxare nota 4

- masaj erotic nota 2

- gfe ... nici nu pot nota

 

O experiență tristă, dar dacă privim partea bună a lucrurilor zău dacă-mi mai vine să merg la masaj. Când mă gândesc ce economie am făcut deja parcă nu mai e așa de rău. :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga wildfire33,

Avem un mare respect pentru clientii nostrii, iar opinia dumneavoastra este foarte importanta pentru noi si ne ajuta sa imbunatatim serviciile noastre. Cu toate acestea avem de spus niste lucruri:

-Ati sunat si ati spus ca ajungeti in 15 minute. In acel interval puteau sa se ocupe chiar ambele domnisoare, nu intelegem care este problema.  Daca aveti experiente neplacute la alte saloane, nu trebuie sa scrieti ca peste tot este la fel. Au fost cazuri in care a sunat client ca vine in 5 minute, iar inaintea lui a ajuns un grup de 4 persone :innocent 

-Domisoara Rebeca este una din cele mai inalte fete. Are 175 inaltime, pe masurate. Daca mai veniti pe la noi va rugam sa va luati si o ruleta :clapp 

 

Sigur, de acord că în 15 minute puteau rămâne mai puține fete. Asta am și spus... că e posibil. Am mai spus că atunci când asta se întâmplă de regulă... etc.

 

Domnișoara Rebecca are 1.75m pe tocuri de 20cm, de acord. Cred că pot face diferența între 1.55 și 1.75. :D

 

Cât despre miștourile cu "ruleta", sincer să fiu mă așteptam la alt tip de răspuns... referitor la așa-zisul "masaj" prestat etc. Oricum, e și răspunsul ăsta o informație referitoare la atitudinea cu care vă tratați clienții.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru mistoul ala cu ruleta cred ca ar trebui sa povestesc și eu... Am fost și eu la salonul acesta și pe lângă faptul ca fata nu a făcut dus înainte de a întra în camera mai emana și un miros nu chiar drăguț... Masajul a fost o ungere slaba și totul s-a terminat în 30 de minute... La a trista.

Link spre comentariu

Draga wildfire33,

Avem un mare respect pentru clientii nostrii, iar opinia dumneavoastra este foarte importanta pentru noi si ne ajuta sa imbunatatim serviciile noastre. Cu toate acestea avem de spus niste lucruri:

-Ati sunat si ati spus ca ajungeti in 15 minute. In acel interval puteau sa se ocupe chiar ambele domnisoare, nu intelegem care este problema.  Daca aveti experiente neplacute la alte saloane, nu trebuie sa scrieti ca peste tot este la fel. Au fost cazuri in care a sunat client ca vine in 5 minute, iar inaintea lui a ajuns un grup de 4 persone :innocent 

-Domisoara Rebeca este una din cele mai inalte fete. Are 175 inaltime, pe masurate. Daca mai veniti pe la noi va rugam sa va luati si o ruleta :clapp 

Chiar nu înțelegeți care e problema sau vă faceți că nu-nțelegeți ? Mai degrabă vă faceți.

Păi domne, dacă sun și spun că ajung în 15 minute e programare. Din scurt dar e programare. Iar o programare aveți obligația de a o respecta. Dacă în cele 15 minute sună altcineva, spuneți frumușel că-l puteți programa la altă oră.

Nu, în intervalul de 15 minute nu se puteau ocupa ambele domnișoare pentru că deja aveau un client programat. Păi voi cum respectați domne programările făcute ?

Mai spuneți altă bazaconie. Dacă în 5 minute vine un grup de 4 persoane și este liberă o singură maseuză, știți ce faceți ? Spuneți frumușel grupului care, evident, a venit direct, fără programare, că nu e nicio maseuză liberă și să revină mai târziu când va fi disponibilă o maseuză. Asta pentru că cel care a sunat și a zis că vine în 5 minute are programare.

Pricepurăți ?

Oricum, bine că ne-ați spus. Să fiți sănătoși cu salonul vostru cu tot.

Ciaules !

  • Minus 1
Link spre comentariu

Prin toate salonele se vaita fetele sa isi fac clientii programari si nu le respecta. Daca ar fi sa aiba doua fete disponibile si sa vina 2 clienti inaintea ta si nu le scot la prezentare, ca na.. vi tu.. si tu nu mai apari , cum o fi?

O pierdere mare

Ar fi ok sa ganditi si mai departe, nu numai sa fie bine pentru voi.

Eu pana acum nu am avut probleme si am devenit client fidel, sun si fac programare la x fata. Asta e alta mancare de peste.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am intrat si eu cu Rebeca o data, dar tin sa mentionez ca este foarte inalta.. si pe tocurile alea era cat usa :)))))

Mișto asta, mi-a plăcut! :))) În rest... un pic mai discret cu propaganda că intră lumea la bănuilei. :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Plangaciosii astia 2 sigur au de castigat ceva de la alte saloane.

 

Rebeca nu e vreo frumusete, dar pitica sigur nu e. 

 

 

Intre timp am mai facut o vizita la salon. In sfarsit am reusit sa o reintalnesc pe Mia, care, a intrat in topul preferintelor mele.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna!

Iti multumim frumos pentru recenzie si te mai asteptam...

Delia iti trimite pupici :innocent 

Azi am vizitat pentru prima data acest salon. Salonul este curat, renovat, ingrijit, discret. Nu am gasit minusuri evidente. Oglinda din tavan ofera o priveliste interesanta actiunii.

Am ales-o pe Delia.

Nu stiu cat de reprezentativ este acest "esantion" pentru salon dar mi-a cam placut. Este dezinvolta, relaxata, chiar daca la inceput parea plictisita, a fost doar o impresie. 

Stie butoanele barbatilor, insista pe o chestie daca vede ca obtine "reactii", nu se jeneaza sa mimeze un streaptease si multe alte trucuri, gen un "seaview" din sfoara. Per ansamblu, pare ca ii place sa se simta si ea bine in proces. Paradoxal, ma asteptam sa fie mai permisiva, vom vedea la alte vizite.

La final am stat ceva de vorba, nu s-a grabit.

 

Salon 9 (mie imi convine zona, strada discreta)

Igiena 10

Aspect 9 (este destul de draguta si la fata, daca avea sanii putin mai mari...)

Atitudine 8

GFE 8.5

Erotism 9

Permisivitate 8 ( nu e chiar permisiva, poate ca nu ne cunosteam).

Pret: a fost corect, am ales un masaj standard de 200RON si am primit discountul de 20%. Ce-i drept, am confirmat de ieri treaba asta.

Link spre comentariu

Prin toate salonele se vaita fetele sa isi fac clientii programari si nu le respecta. Daca ar fi sa aiba doua fete disponibile si sa vina 2 clienti inaintea ta si nu le scot la prezentare, ca na.. vi tu.. si tu nu mai apari , cum o fi?

O pierdere mare

Ar fi ok sa ganditi si mai departe, nu numai sa fie bine pentru voi.

Eu pana acum nu am avut probleme si am devenit client fidel, sun si fac programare la x fata. Asta e alta mancare de peste.

De unde știi că se vaită fetele ? Ai fost tu prin toate saloanele ? Io zic totuși că e invers, clienții se vaită că saloanele (recepționistele) mint cu privire la maseuzele disponibile la ora solicitată de client. Când ajungi, vezi că de fapt nu sunt 4-5 cum ziseră la telefon, ci 1-2 maseuze.

Da' cum o fi eu să fac programare și la ora respectivă să nu fie nicio maseuză disponibilă ? Și asta pentru că, între timp, au apărut 2-3 fără programare. Ai ? Cum e ? Rămâi cu ochii-n soare deși ai respectat programarea și ți s-a spus că vor fi 2-3 maseuze la prezentare. Aud ?

Alooooo, bre, mai toate saloanele, pe site, te invită: "fă-ți programare acum !. Rezervă acum!". Prin urmare, prioritate are cel care face programare, nu cel care vine direct, fără programare. Vine pe riscul lui, să fie sănătos.

Fii sigur că salonul nu rămâne în pierdere, chiar dacă vreunul nu respectă programarea. Găndește mai departe ! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De unde știi că se vaită fetele ? Ai fost tu prin toate saloanele ? Io zic totuși că e invers, clienții se vaită că saloanele (recepționistele) mint cu privire la maseuzele disponibile la ora solicitată de client. Când ajungi, vezi că de fapt nu sunt 4-5 cum ziseră la telefon, ci 1-2 maseuze.

Da' cum o fi eu să fac programare și la ora respectivă să nu fie nicio maseuză disponibilă ? Și asta pentru că, între timp, au apărut 2-3 fără programare. Ai ? Cum e ? Rămâi cu ochii-n soare deși ai respectat programarea și ți s-a spus că vor fi 2-3 maseuze la prezentare. Aud ?

Alooooo, bre, mai toate saloanele, pe site, te invită: "fă-ți programare acum !. Rezervă acum!". Prin urmare, prioritate are cel care face programare, nu cel care vine direct, fără programare. Vine pe riscul lui, să fie sănătos.

Fii sigur că salonul nu rămâne în pierdere, chiar dacă vreunul nu respectă programarea. Găndește mai departe ! 

Ai foarte mare dreptate in tot ce ai scris. Din pacate asta e starea pietii. De multe ori am patit exact la fel. Una e situatia la telefon, alta cand ajungi. Rezervarea ar trebui sa insemne - tii cel putin o persoana rezervata pentru mine indiferent cine iti intra pe usa intre timp. 

 

Nu ii acuz pe cei de la royal - nu am fost in salonul lor - e doar un comentariu legat de ce se intampla in majoritatea saloanelor. 

Link spre comentariu

Azi am vizitat pentru prima data acest salon. Salonul este curat, renovat, ingrijit, discret. Nu am gasit minusuri evidente. Oglinda din tavan ofera o priveliste interesanta actiunii.

Am ales-o pe Delia.

Nu stiu cat de reprezentativ este acest "esantion" pentru salon dar mi-a cam placut. Este dezinvolta, relaxata, chiar daca la inceput parea plictisita, a fost doar o impresie. 

Stie butoanele barbatilor, insista pe o chestie daca vede ca obtine "reactii", nu se jeneaza sa mimeze un streaptease si multe alte trucuri, gen un "seaview" din sfoara. Per ansamblu, pare ca ii place sa se simta si ea bine in proces. Paradoxal, ma asteptam sa fie mai permisiva, vom vedea la alte vizite.

La final am stat ceva de vorba, nu s-a grabit.

 

Salon 9 (mie imi convine zona, strada discreta)

Igiena 10

Aspect 9 (este destul de draguta si la fata, daca avea sanii putin mai mari...)

Atitudine 8

GFE 8.5

Erotism 9

Permisivitate 8 ( nu e chiar permisiva, poate ca nu ne cunosteam).

Pret: a fost corect, am ales un masaj standard de 200RON si am primit discountul de 20%. Ce-i drept, am confirmat de ieri treaba asta.

9 la aspect este o notă mare, adică e frumoasă ( 10 fiind foarte frumoasă). Numai că zici "destul de drăguță". Adică nu se "pupă".

Înțelegi ?

Și Delia e cunoscută, a mai fost la alt salon. Și ea și Natasha ( plecată și de-aici ). Mai ușurel cu note de premiant.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Delia, o relaxare si desfatare, pentru trup, minte, suflet.....sau depinde de fiecare in ce ordine si stabileste prioritatile. eu simteam nevoia  unui masaj de relexare si de ce nu, in compania unei domnisoare??Salonul ofera conditii de mobilier, igiena si curatenie, fara repros, Masajul foarte bine executat , Delia o fetiscana nurlie.......cu niste maini calde, intuitiva, .foarte simpatica, naturala, cu un corp bine proportionat si sculptat, piele catifelata, este o placere sa o privesti in oglinda din laterala patului cat si in cea de pe tavan. Abilitatile de gimnasta le pune in valoare cu o sfoara ,unul dintre picioare fiind undeva sus pe perete , oferindu ti o imagine de ...vis.NIci nu am, aveam, alte asteptari de la serviciul de masaj pentru care am platit si care s a derulat dupa toate etapele cunoscute, pe durata unei ore.(160 lei, happy hour, masaj standard), cu siguranta voi mai vizita salonul

Fetita, fata nurlie
Ti-este vorba aurie
Cand in portita vorbesti
Doar de dor imi povestesti

 

Mandruto esti pacoste
Laso-ncolo dragoste
Ca dragostea este buna
Numai noaptea cand e luna

 

Ingeras cu blonde plete
Cand te vad imi este sete
Din canuta eu as bea
Pe tine si dragostea
 

chiar merita, aceste versuri....Numai ganduri bune!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...