Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
  • Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
322 raspunsuri in acest thread

#201 sc royal place massage srl

sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 106 Postari:
  • Inscris la:
    02 december 2016
  • Reputatie: 33

Postat 14 maart 2019 - 06:03

Buna! Telefonul nu a fost inchis. Probabil a fost o cadere de semnal.
    • 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#202 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 14 maart 2019 - 10:48

:heart: Ea este Ariana  :heart: 

Ea este disponibila intre orele 17:00-3:00

Pentru programari sunati la : 0727646456

:X Va invitam sa vizionati si celelalte modele :X

https://royal-masaj.ro/

Fisiere atasate

• 1
    royal negru.jpg

#203 ghost2004

ghost2004

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      16 september 2017
  • Reputatie: 5

Postat 17 maart 2019 - 01:21

Prima data am fost la Natasha acolo acum cateva luni. Mi-a placut de ea, dar cand am revenit acum cateva zile am aflat ca nu mai lucreaza . Am ales o alta fata, receptionera mi-a spus ca este noua. Izabela o cheama. Este foarte frumoasa si finuta.
    Aspect: 9,5
    Masaj relaxare: 9
    Masaj erotic: 9,5 (are experienta)
    GFE: 8
    Permisivitate: 8,5
    Locatie: 10 (prosoape curate si frumos mirositoare, papuci de unica folosinta, camera mare cu oglinzi si cabina de dus)
    M-am simtit foarte bine!
    Chiar recomand, nu am fost grabit ca la alte salone.
    • 2

#204 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 19 maart 2019 - 09:58

Revenim cu o sedinta foto noua, cu frumoasa Delia! :138x 

O gasiti pe timp de zi intre orele 12:00-21:00 

Programari:0727646456

Va invitam sa vizionati site-ul nostru : https://royal-masaj.ro/

Fisiere atasate

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#205 amuitatnumele

amuitatnumele

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      26 december 2013
  • Reputatie: 1

Postat 23 maart 2019 - 03:33

Buna ziua, pe parcursul unei ore sunt permise doua finalizari? Multumesc
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#206 >unuunu1<

unuunu1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 213 Postari:
    • Inscris la:
      24 juli 2016
  • Reputatie: 28

Postat 23 maart 2019 - 05:27

Buna ziua! Puteti spune care sunt modelele care fac dominare in acest salon ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#207 >unuunu1<

unuunu1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 213 Postari:
    • Inscris la:
      24 juli 2016
  • Reputatie: 28

Postat 23 maart 2019 - 05:46

Si am bifat si a treia vizita in acest salon. Am sunat si am cerut la Ariana, dar era ocupata. Ma gandeam sa merg la Noblesse sa le mai spun cum sta treaba cu concursurile dar am zis sa merg pe mana fetei de la telefon care imi spunea ca mai sunt 2 fete dragute in salon. Si...prezentare. O aleg pe Mia care mi-a placut de cum a intrat in camera. Cam 1,60, fund maricel dar frumos si sani micuti si obraznici. Platesc 200 si merg in camera. Mia este foarte vorbareata si deja ma felicit pentru alegere. Presimt ca va fi bine. Dupa un dus incepem masajul. I-am povestit ca ma cam doare spatele si a inteles imediat ce imi doresc. Masaj foarte bun. Acum pot sa stau drept.
    Trecem la erotic. Mi-a placut si asta. Face twerking... belea.

Acest salon a ajuns optiunea mea nr. 1. Felicitari.

mia chiar are fund bun pentru face twerking
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#208 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 23 maart 2019 - 09:29

Buna ziua, pe parcursul unei ore sunt permise doua finalizari? Multumesc

Buna!

Doar daca alegi masajul Royal. 

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#209 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 23 maart 2019 - 09:34

Buna ziua! Puteti spune care sunt modelele care fac dominare in acest salon ?

Buna ziua! Toate fetele fac dominare soft!  :innocent

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#210 rafa121

rafa121

Platinum Member

• VIP Member
    • 1133 Postari:
    • Inscris la:
      18 juni 2011
  • Reputatie: 735

Postat 23 maart 2019 - 11:01

Am fost și eu la Royal Place pentru un masaj cu Mia. Așa cum a scris alex1199, Mia știe să se facă plăcută. Arată bine și este foarte energică și cam nebunatică, nu m-am plictisit deloc. Este cooperantă, așa că presupun că poate fi pe placul multor clienți.

Salonul arată foarte bine, cred că s-a investit mult în amenajarea lui.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#211 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 25 maart 2019 - 08:34

Am fost și eu la Royal Place pentru un masaj cu Mia. Așa cum a scris alex1199, Mia știe să se facă plăcută. Arată bine și este foarte energică și cam nebunatică, nu m-am plictisit deloc. Este cooperantă, așa că presupun că poate fi pe placul multor clienți.

Buna ziua! 

Va multumim mult pentru vizita si pentru ca apreciati eforturile noastre de a amenaja salonul.

Va mai asteptam!

Cu tot respectul, Royal Place Massage! :bow 

• 0
    royal negru.jpg

#212 rm72

rm72

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 84 Postari:
    • Inscris la:
      14 januari 2013
  • Reputatie: 165

Postat 25 maart 2019 - 10:57

Am fost pentru prima oara ( si probabil ultima) la acest salon . Ambianta este ok, camera arata chiar bine, si totul este curat si proaspat. Am ales o pe Delia, pentru un masaj Royal, si a fost o alegere buna, dar nu extraordinara, adica prestatia a fost un corecta, fara artificii, cu un plus pentru silueta de senzatie a Deliei.
    Ce m a dezamagit a fost baia, nu foarte curata, cu numeroase parti lipsa sau dezmembrate, fara sampon, ap de gura sau deodorant ca in alte parti. Nu in ultimul rand, desi este promovat un discount de 20% pentru intervalul in care am fost, am platit tariful integral. Nu am cerut intentionat diferenta, pentru a vedea daca exista corectitudine, si nu a fost.
    Per total un raport calitate pret mediocru, semnificativ inferior altor saloane. Eu nu mai revin, ce putin in viitorul apropiat.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#213 ultrravox

ultrravox

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 50 Postari:
    • Inscris la:
      26 november 2018

Postat 25 maart 2019 - 11:15

Am fost pentru prima oara ( si probabil ultima) la acest salon . Ambianta este ok, camera arata chiar bine, si totul este curat si proaspat. Am ales o pe Delia, pentru un masaj Royal, si a fost o alegere buna, dar nu extraordinara, adica prestatia a fost un corecta, fara artificii, cu un plus pentru silueta de senzatie a Deliei.
    Ce m a dezamagit a fost baia, nu foarte curata, cu numeroase parti lipsa sau dezmembrate, fara sampon, ap de gura sau deodorant ca in alte parti. Nu in ultimul rand, desi este promovat un discount de 20% pentru intervalul in care am fost, am platit tariful integral. Nu am cerut intentionat diferenta, pentru a vedea daca exista corectitudine, si nu a fost.
    Per total un raport calitate pret mediocru, semnificativ inferior altor saloane. Eu nu mai revin, ce putin in viitorul apropiat.

Ce sampon ? Poate gel de dus. Ciudat totusi. Pai cu ce te speli la dus, cu sapun ??!

N-am intalnit pana acum un salon in care sa gasesti deodorant. Iar apa de gura foarte rar pentru ca fetele, de regula, nu ofera FK, doar o amaraciune de pupaciune. Si asta daca ai noroc.

Cam hotie daca e happy hour sa ia tariful integral. Bulangii  :D

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#214 >bebe2014<

bebe2014

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 558 Postari:
    • Inscris la:
      12 september 2014
  • Reputatie: 493

Postat 26 maart 2019 - 12:13

Colegu, m-ai facut să îmi doresc o programare cu Mia. Eram în dubii, îmi plac fetele cu forme , și recenzia ta m-a convins!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#215 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 26 maart 2019 - 02:20

Buna ziua! 

Iti multumim pentru recenzie, dar avem de specificat niste lucruri:

-baia noastra este foarte dotata fata de alte saloane, adica avem uscator de par, uscator de maini, cabina de dus, jacuzzi, gel de dus, sapun lichid si tot ce mai este necesar pentru clienti. Samponul si apa de gura ar trebui sa le ai acasa, nu la un salon de masaj erotic. La deodorant nu ne-am gandit, dar o sa punem, este o idee foarte buna pentru care, de altfel iti multumim.

-corectitudinea este punctul nostru foarte. Ne respectam foarte mult clientii, asa ca le-am oferit un discount la masajul STANDARD, repet STANDARD, nu ROYAL!! Se poate verifica pe site. :innocent  

Cu respect, echipa Royal Place Massage!! :bow2 

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#216 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 26 maart 2019 - 02:27

:inlovee Avem placerea de a va face cunostinta cu noua fata din echipa Royal! :inlovee 

Lorena: 30 ani, 170 inaltime, 50 kg 

Pentru programari va rugam sa sunati la: 0727646456

Program de lucru: 13:00-04:00 

Fisiere atasate

• 0
    royal negru.jpg

#217 henry jullien

henry jullien

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 189 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2015
  • Reputatie: 76

Postat 26 maart 2019 - 03:34

Am vizitat de cateva ori salonul in ultimile luni. Dupa experientele triste avute la inceputuri am decis sa ii mai dau o sansa salonului. Am fost la Anne Marie pe care o stiam de la Attraction si chiar a fost ok. Apoi am descoperit-o pe Delia si i-am ramas client fidel. Din punctul meu de vedere notele ar fi peste 9 pe linie in afara de Delia.... care are de la mine un mare 10 !!!! Restul e cancan-chestie de gust...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#218 cincuu

cincuu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      20 november 2017
  • Reputatie: 1

Postat 26 maart 2019 - 03:36

Din păcate așa Zisu discount de fapt nu exista ,este vrăjeala Cnd ajungi la salon defapt îți cere mai mult decât este prețul .....fără nici o pomeneala de discount ...RUSINEEE !!!! Faceți lumea sa bată drumul degeaba .
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#219 rm72

rm72

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 84 Postari:
    • Inscris la:
      14 januari 2013
  • Reputatie: 165

Postat 26 maart 2019 - 05:22

Buna ziua! 

Iti multumim pentru recenzie, dar avem de specificat niste lucruri:

-baia noastra este foarte dotata fata de alte saloane, adica avem uscator de par, uscator de maini, cabina de dus, jacuzzi, gel de dus, sapun lichid si tot ce mai este necesar pentru clienti. Samponul si apa de gura ar trebui sa le ai acasa, nu la un salon de masaj erotic. La deodorant nu ne-am gandit, dar o sa punem, este o idee foarte buna pentru care, de altfel iti multumim.

-corectitudinea este punctul nostru foarte. Ne respectam foarte mult clientii, asa ca le-am oferit un discount la masajul STANDARD, repet STANDARD, nu ROYAL!! Se poate verifica pe site. :innocent  

Cu respect, echipa Royal Place Massage!! :bow2 

terminati cu prosteala. ieri era scris la toate tipurile de masaj , azi ati modificat pe site. va respectati pe dracu clientii , aia cati mai sunt . 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#220 sc royal place massage srl

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2016

Postat 26 maart 2019 - 06:17

terminati cu prosteala. ieri era scris la toate tipurile de masaj , azi ati modificat pe site. va respectati pe dracu clientii , aia cati mai sunt 

Buna seara!

In luna februarie a fost happy-hour la toate tipurile de masaj!

De la 1 martie a ramas doar la masajul standard. 

De curiozitate, ai vizitat vreodata salonul nostru? Ai intrebat de happy hour la masajul standard si ti s-a spus "nu"?

Este foarte usor sa spunem rautati in spatele anonimatului! 

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: royal place massage, salon de masaj erotic, salon masaj, salon masaj erotic bucuresti, masaj, masaj erotic, erotic, masaj erotic centru, masaj erotic stefan cel mare, masaj erotic obor, masaj de relaxare

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi