Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna!

Din dorinta de a posta cat mai repede fotografii pentru voi cei nerabdatori, am acceptat pozele cu care a venit Denisa.

Ea este in poze, nu sunt poze furate.

Pentru a te convinge poti veni si compara pozele si vei vedea ca are aceleasi tatuaje.

Noi detinem si pozele fara blur, vazandu-i fata,deci 100% ea este.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Din dorinta de a posta cat mai repede fotografii pentru voi cei nerabdatori, am acceptat pozele cu care a venit Denisa.

Ea este in poze, nu sunt poze furate.

Pentru a te convinge poti veni si compara pozele si vei vedea ca are aceleasi tatuaje.

Noi detinem si pozele fara blur, vazandu-i fata,deci 100% ea este.

 

Buna Royal.

 

Trebuie sa alegeti, renuntati la politica voastra ca toate fotografiile de pe site sunt 100 % reale si confirmate cu locatia sau sa renuntati la pozele aduse de fete. Pozele acestea sunt furate si trucate in photoshop.

 

Poate ca domnisoara este reala dar ea a fost decupata grosolan din anumite fotografii si plasata in alte fotografii care nu ii apartin sau nu va apartin. Punct.

Link spre comentariu

Buna Royal.

 

Apropo de Denisa. Reveniti din nou cu poze false sau trucate grosolan? Un grafician incepator a decupat o domnisoara din anumite fotografii si a plasat-o in alte fotografii de pe internet, fara nicio legatura cu locatia voastra.

Nu mai este valabila politica "Toate fotografiile de pe site-ul nostru sunt 100%reale, se confirma cu locatia" ?

 

cdn.webshopapp.com/shops/99356/files/42547120/klimex-ultrasound-colorado.jpg

 

shutterstock.com/es/image-illustration/spacious-minimalist-room-sofa-loft-style-1029345664?src=b92686a4-2a27-4d73-9996-1112bec64ef8-2-50

 

assets.liverpool.com.mx/assets/images/categorias/muebles/arteydecoracion_tapetes.jpg

 

Am vrut sa atasez link-urile complete dar nu am permisiunea sa postez URL extern.

Tehnicile sunt din ce in ce mai rafinate. Marketingul e totul.

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Buna Royal.

 

Apropo de Denisa. Reveniti din nou cu poze false sau trucate grosolan? Un grafician incepator a decupat o domnisoara din anumite fotografii si a plasat-o in alte fotografii de pe internet, fara nicio legatura cu locatia voastra.

Nu mai este valabila politica "Toate fotografiile de pe site-ul nostru sunt 100%reale, se confirma cu locatia" ?

 

cdn.webshopapp.com/shops/99356/files/42547120/klimex-ultrasound-colorado.jpg

 

shutterstock.com/es/image-illustration/spacious-minimalist-room-sofa-loft-style-1029345664?src=b92686a4-2a27-4d73-9996-1112bec64ef8-2-50

 

assets.liverpool.com.mx/assets/images/categorias/muebles/arteydecoracion_tapetes.jpg

 

Am vrut sa atasez link-urile complete dar nu am permisiunea sa postez URL extern.

 

nu fiti rautaciosi nu e chiar acelasi decor! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Marketing puternic si poze retusate. Nasol salon. Am fost acum vreo 2 luni, erau doar 2 printese, daca nu ma insel Mia, o fatuca supraponderala, si Raisa, o miniona cu cur frumos dar, cam atat. Am intrat cu Raisa, masaj slabut, deranjant de vorbareata.

Nu notez ca imi stric stilul, insa mi-a parut rau de fiecare leu cheltuit aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului

Marketing puternic si poze retusate. Nasol salon. Am fost acum vreo 2 luni, erau doar 2 printese, daca nu ma insel Mia, o fatuca supraponderala, si Raisa, o miniona cu cur frumos dar, cam atat. Am intrat cu Raisa, masaj slabut, deranjant de vorbareata.

Nu notez ca imi stric stilul, insa mi-a parut rau de fiecare leu cheltuit aici.

ce mai faci batranule ? continui cu contul asta sau treci pe cel nou ?

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mia, o fatuca supraponderala, si Raisa, o miniona cu cur frumos dar, cam atat

Am intrat cu Raisa, masaj slabut, deranjant de vorbareata.

Nu notez ca imi stric stilul, insa mi-a parut rau de fiecare leu cheltuit aici.

Merci pt impresii, intreba un coleg mai sus de Raisa la dominare, dar dupa opinia ta.... nush daca se califica... ce zici, totusi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna!

Raisa nu mai face parte din echipa noastra deoarece ne-am convins ca ceea ce spuneti este adevarat.

Ne cerem mii de scuze pentru neplacerile create, insa avem o mare rugaminte la voi. Noi avem receptie pe amblele ture, iar doamna intreaba fiecare client cum a fost masajul, iar daca nu se spuneti adevarul noi o sa ne prindem foarte greu de ceea ce se intampla in camera si se ajunge aici, iar noi nu ne dorim asta.

O zi frumoasa va uram si inca o data mii de scuze!! 👌

Cu respect, Royal Place Massage!

  • Like 1
Link spre comentariu

Right decision. Same thing happened to me as well

Buna!

Raisa nu mai face parte din echipa noastra deoarece ne-am convins ca ceea ce spuneti este adevarat.

Ne cerem mii de scuze pentru neplacerile create, insa avem o mare rugaminte la voi. Noi avem receptie pe amblele ture, iar doamna intreaba fiecare client cum a fost masajul, iar daca nu se spuneti adevarul noi o sa ne prindem foarte greu de ceea ce se intampla in camera si se ajunge aici, iar noi nu ne dorim asta.

O zi frumoasa va uram si inca o data mii de scuze!! 👌

Cu respect, Royal Place Massage!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna!

Va invitam sa intrati pe site-ul nostru si sa vizualizati noile poze ale Karinei si cele 3 fete noi:Amalia, Beatrice si Daria. ðŸ˜

REDUCEREA continua asa ca va asteptam!!

160 LEI-Masaj standard 🎉

 

 

Program 13-05

Contact: 0727646456

Maria Ghiculeasa nr. 8

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...