Sari la conținut

Postări Recomandate

Maine vor fi urmatoarele:

Mia 13-21

Karina 13-21

Delia 13-21

Daria 21-05

Beatrice 19-05

Amalia 20-05

Bravo, sper sa reusiti sa postati cat mai des programul zilnic! Cand se poate si cel pt ziua urm, cum a fost acu, si mai bine ðŸ‘ðŸ»

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am profitat într-o zi de reducerea de preț care a fost la masajul standard și mi-am făcut o programare. Maseuza a fost Karina, lucrează la salon de câteva luni, nu mai intrasem la masaj cu ea. Mi-a plăcut, nu m-am plictisit deloc, este experimentată, este implicată, consider că face masaj erotic bun. Nu mi-a cerut bani în plus pentru masaj dar a fost foarte activă. Partea rea a fost că nu era permisivă atât cât îmi place mie. Totuși mi-a plăcut ora de masaj cu ea, am fost inspirat că am mers la salon pentru Karina. Preț oră de masaj = 160 lei. Camera de masaj era spațioasă, curată, există cabină de duș în cameră, mi-a fost pus la dispoziție un prosop mare. 


             


>Erotism :  8,5


>GFE :        6


>Atitudine :9,5


Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

    Am profitat într-o zi de reducerea de preț care a fost la masajul standard și mi-am făcut o programare. Maseuza a fost Karina, lucrează la salon de câteva luni, nu mai intrasem la masaj cu ea. Mi-a plăcut, nu m-am plictisit deloc, este experimentată, este implicată, consider că face masaj erotic bun. Nu mi-a cerut bani în plus pentru masaj dar a fost foarte activă. Partea rea a fost că nu era permisivă atât cât îmi place mie. Totuși mi-a plăcut ora de masaj cu ea, am fost inspirat că am mers la salon pentru Karina. Preț oră de masaj = 160 lei. Camera de masaj era spațioasă, curată, există cabină de duș în cameră, mi-a fost pus la dispoziție un prosop mare. 

             

>Erotism :  8,5

>GFE :        6

>Atitudine :9,5

 

Incearca Ariana

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Maine(luni) vor lucra:

Karina 13-21

Mia 13-21

Beatrice 13-05

Alina 21-05

Lori 20-05

Daria 20-05

 

In legatura cu programul de sarbatori va asiguram ca tinem deschis in toate zilele. In caz ca intervine ceva, revenim cu postare.

Seara frumoasa va doresc!! 🎉🎉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu prea vad recenzii despre masajul Deliei...cred ca toti o pastreaza pentru ei....Oricum nici eu nu m-am inghesuit la recenzii desi am vizitat-o destul de des....Pentru mine este superlativul !!!!Multumesc Delia pentru anul asta de masaje si sa ne vedem cu bine si cat mai des si la anul!!!! Cu drag "iubitul tau" de azi....:):):)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...