Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Buna dimineata ,

L-am facut asa pentru youtube si tot l au sters ... deci dati mi sugestii sa il urc undeva ca sa puteti vedea fetele.

multumesc

 

Se pare ca nu suficient pentru YouTube... :)

"This video has been removed for violating YouTube's policy on nudity or sexual content."

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu acest stabiliment care a generat multa conversatie dar putine reviewuri.

 

 

 

Locatia din punctul meu de vedere a fost ok, dar am fost relativ devreme – pe la orele 16 – deci nu stiu daca curatenia se mentine pana noaptea. Decorul e cam incarcat si cam kitch pt gustul meu, dar nu merg pentru decor. Am fost intr-o camera cu un pat mare, curat, si baie proprie. Baia era curata si echipata cu 2 geluri de dus. Prosopul de asemenea curat. Am primit si papuci de unica folosinta, desi din cei mai ieftini cred, panza era foarte subtire. Camera avea o oglinda pe tavan deasupra patului si efectul rezultat a fost reusit. Cand am ajuns acolo am gasit relativ usor loc de parcare. Per total 8 locatia.

 

 

 

Fata a fost Delia, din pacate singura optiune. Mi-ar fi placut sa vizualizez mai multe fete sa imi fac o idee despre ce e pe acolo, dar nu a fost sa fie. Am inteles ca in general sunt mai multe mai tarziu, cred ca dupa ora 18. Nu pot sa spun daca asa e.

 

 

 

Ca singura optiune, Delia nu a fost deloc rea. Destul de inalta, subtire, corp tonifiat – apreciez asta pt ca deseori lipseste la saloane - fata frumoasa. Poate o idee cam prea subtire, dar avea picioare frumoase si fund frumos. Sanii mici, draguti in felul lor dar mici. Pentru cine cauta sani, Delia nu e raspunsul. Spre deosebire de recenzia anterioara, nu am simtit nici un miros neplacut. Destul de vorbareata, sociabila. 8 – 8.5

 

La receptie fata era intro rochie stramta si tocuri in care arata foarte bine. Cand am iesit de la dus ma astepta in lenjerie, un efect bun per total. Singura chestie care nu mi-a placut vestimentar e ca si-a pus sutienul si chilotii inapoi dupa masaj fara sa faca dus prealabil, ceea ce ridica o intrebare legata de igiena. Daca ar avea un halat frumos sa puna dupa si s-ar reimbraca dupa dus ar fi mai bine

 

Masajul de relaxare a fost ok. Relativ apasat si cu o tehnica ok. A fost interesant un mic interludiu mai erotic – jucat cu unghiile pe piele – intre masajul pe picioare/fund si masajul pe spate. Masajul pe picioare a fost ok, pe spate un pic cam scurt. Bratele au fost complet ignorate, in schimb a fost un masaj al scalpului, ceea ce nu e asa des la saloane. Sa zicem 7.5-8.

 

 

 

Masajul erotic... Masaj body pe spate a fost foarte putin. Niste fracari si supt lobul urechii, plus plimbat unghiile in diverse modele. Pe fata a fost mai mult, dar in mod ciudat cand m-am intors nu a aplicat de loc ulei, per total ok dar uneori senzatia pe uscat nu a fost grozava. In rest fata flexibila – se vede din poza de pe site – s-a pus intr-un spagat cu pasarica fix deasupra mea in timpul masajului, relativ permisiva cu atingerile , ofera si accepta sarutari pe corp. Fk cunni etc nu stiu, nu am intrebat, dar nu mi-a dat impresia ca s-ar putea. Masajul nu a fost rau, cu toate astea in timpul masajului a fost oarecum distanta si rece, nu stiu cum sa zic. A lipsit ceva pt o experienta cu adevarat erotica. Niste miscari mai lente, niste imbratisari mai lungi etc. Dar nu a fost rau. Finalizarea a fost la laba, un pic agresiva, dar nu intrun mod foarte neplacut. 7.5

 

 

 

Halat 190. Concluzia, nu poat sa zic ca regret banii, dar e si niste loc de imbunatatire. Din pacate nu pot sa judec prea mult salonul pentru ca am vazut o singura fata, o singura camera. De revenit? Ramane de vazut, poate sa incerc si eu discountul de forum, de care nu m-am folosit ca ceasta ocazie. Si la o ora cu mai multe fete.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata ,

Am vb cu Delia si mi a zis ca s a facut programare pentru ea pentru ca v a raspuns la tel chiar ea si ala a fost motivul pentru care a iesit doar ea la prezentare . 

O sa incarc film uletul si filmulete si o sa va pun link aici .

Orice sugestie este binevenita deoarece ne ajuta sa ne perfectionam ...

Multumim George pentru vizita facuta si te mai asteptam.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna ziua ,

Motivul pentru care nu am mai postat filmuletele este pentru ca fetele sunt mai reticente la poze si filmulete sunt 4 fete care nici nu vor sa auda de ceva de genul deci nu este vina mea , cum am zis va asteptam sa le cunoasteti ...

NU COSTA NIMIC SA NE FACETI O VIZITA ...BAUTURA ESTE DIN PARTEA CASEI

Ca program de la ora

13 - 6   luni     - joi

13 - 8   vineri  - duminica 

VA MULTUMESC SI VA ASTEPTAM SA NE CUNOASTETI

:kiss3  :boob  :bow  :kiss2  :kissing2  :group  :masaje  :movingthem1  :stiletto  :gifs_ojos  :inlovee  :waytogo

Link spre comentariu

Pozele ar face o diferenta pentru ca sunt oameni care ar vrea sa stie pentru ce sa apuca sa bata drumul.

Exista solutii pentru discretie, se pot folosi masti de carnaval, o palarie cu boruri largi lasata astfel incat sa acopere fata, peruca de alta culoare decat are fata - desigur peruca sa aiba parul mai lung astfel incat sa ii acopere fata... se pot face poze din spate, din profil, din unghiuri in care nu se vad eventuale semne particulare - gen tatuaje, alumite, etc...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

confratilor, am fost eu aici foarte recent. de notat, ca este prima mea vizita la acest asa zis salon de masaj.

 

am dat telefon inainte, mi s-a spus ca sunt 4 fete. am ajuns in 10 min, la prezentare erau, da, ati ghicit.....doua :)  deci cele 10 "virgine", sunt doar o poveste.

 

ajuns la destinatie, mi se prezinta tipurile de masaj, il aleg pe cel NUD si mi se incaseaza  200 (pretul este de 190), nu mi se aduce rest.    ma gandesc ca nu aveau marut (ca taximetristii) ...

 

am fost invitat in camera si m-am dus sa fac un dus. cabina de dus nu functioneaza (este plina de moloz) iar in cada era par foarte scurt (probabil de la un alt confrate)  :laugh2 . baie mizerabila.

 

d-soara ma anunta ca nu poate nud pentru ca are o ...da, ati ghicit din nou, o ...problemuta  :blushing2 . sa ne reamintim ca mi s-a incasat pretul pt. un masaj NUD. I-am zis ca ar fi trebuit sa stea acasa sau sa anunte ca e pe stop. A spus ca oricum o tine putin si ca asta e....

 

trecem peste "problemuta" si incepe asa zisul masaj, de fapt o mangaiere timida a picioarelor si apoi a spatelui. cand spun mangaiere, era un fel adiere... nimic care sa arate a masaj. 

 

durata = aprox 20 min.

 

trece la "erotic".. o frecangeala cu sanii de spate si cam atat. cred a durat undeva la 4-5 min. 

 

imi spune sa ma intorc, si urmeaza aceeasi chestie pe fata.  am intrebat-o daca se grabeste. raspuns : nu, dar trece timpul. de parca, ar fi avut o gramada de tehnici de masaj si nu avea timp sa mi le aplice    :)

 

desigur, dupa cele 4-5 min. de erotic, a inceput cu labuta uleioasa. si a frecat pana la final....

 

 

ca si concluzie : salon de toata jena, masaj ORIBIL(inexistent), banii (restul de 60 lei, diferenta intre ceea ce am plati si tipul de masaj oferit) nu mi s-au inapoiat sau macar sa se fi schitat un gest.

Deci...HOTIE

 

Nu stiu daca conducerea acestui salon stie de ceea ce se intampla sau chiar ei incurajeaza astfel de practici.

 

Royal Masaj este de EVITAT. 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0727646456

Sunat si programat, ajuns in 30 de min cum stabilisem la telefon. Locatie pe ghicileasa nr 8, la o vila. Apas butonul soneriei si astept. Nimic. Repet procedura de inca 2 ori, tot nimic. Incerc poarta, deschis, ajung la usa si sun si acolo. Imi deschide o tipa de etnie, ii spun ca am o programare. Incerc sa redau cat mai clar dialogul:

Ea: imi pare rau dar nu puteti intra

Eu: repet, am facut o programare acum 30 de min, numele meu este Xulescu

Ea: da, eu va cred, dar deja avem clienti care asteapta

Eu: pai in cazul asta, de ce mai luati programari si ma puneti pe drumuri, nu putrati spune de la tel ca e aglomerat si ca nu am loc? Daca tot am venit pana aici, sunt dispus sa astept...

Ea: nu se poate, oricum sunt multi si nici nu va pot pune laolalta, multi suna si nu mai vin

Eu: pai si ce treaba am eu cu asta? Eu sunt aici in urms unei programari facute in prealabil

Ea: imi pare rau, nu se poate

 

Ma intreb cat o sa mai tina puscariile astea si cat o sa mai suportam bataia asta de joc pe timpul si banii nostrii de la niste...femei...

Concluziile le trageti voi. Pentru mine sunt clar DE EVITAT!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata ,

La multi ani in primul rand pentru ca este prima postare pe anul acesta ,imi pare rau ca vad atatea nemultumiri si nemultumiti care sincer nu cred ca ne au trecut pragul sunt doar simplii concurenti si atat in primul rand in baia de sus ca aia are si cabina de dush si cada cu dush si absolut tot este totul functional , ca si respectat programarea nu exista asa ceva deoarece suntem un salon relativ nou si stim ca un client multumit mai aduce alti minim 2 ,dati mi mai multe detalii despre fata ce si cum nu ati zis nume si absolut nimic asa putem face si noi 20 profile de nimfomane si sa postam recenzii aiurea , cat despre fetele de etnie eu nu sunt rasista si am angajat si personal de etnie pentru ca unii clienti prefera mai slabute altii mai grasute altii blonde altii brunete si trebuie sa avem o oferta cat mai variata.

 Am zi si repet nu ma deranjeaza absolut nici o critica si nici un sfat si mesaj de "rau "pentru ca ma ajuta sa ma perfectionez dar ce ati scris mai sus nu este adevarat chiar va rog sa ne vizitati si sa lasati cat mai multe recenzii pentru a dezminti ceea ce s a scris pentru ca insist chiar nu este adevarat ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...