Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut. Ariana a fost la Artemis sau la Nirvana cumva?

 

 

 

Am fost la 2 fete de acolo.

 

1. Bianca

O fata tanara, draguta, fara prea multa experienta, frumoasa la fata, fund frumos, sani mari si frumosi. Masaj de relaxare ok, erotic, ok.

 

2. Ariana

Nu are 25 de ani. Are peste 30 sigur. O stiu din alta parte. Daaaar. Merita 100%.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si am bifat si a treia vizita in acest salon. Am sunat si am cerut la Ariana, dar era ocupata. Ma gandeam sa merg la Noblesse sa le mai spun cum sta treaba cu concursurile dar am zis sa merg pe mana fetei de la telefon care imi spunea ca mai sunt 2 fete dragute in salon. Si...prezentare. O aleg pe Mia care mi-a placut de cum a intrat in camera. Cam 1,60, fund maricel dar frumos si sani micuti si obraznici. Platesc 200 si merg in camera. Mia este foarte vorbareata si deja ma felicit pentru alegere. Presimt ca va fi bine. Dupa un dus incepem masajul. I-am povestit ca ma cam doare spatele si a inteles imediat ce imi doresc. Masaj foarte bun. Acum pot sa stau drept.

Trecem la erotic. Mi-a placut si asta. Face twerking... belea.

 

Acest salon a ajuns optiunea mea nr. 1. Felicitari.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Si am bifat si a treia vizita in acest salon. Am sunat si am cerut la Ariana, dar era ocupata. Ma gandeam sa merg la Noblesse sa le mai spun cum sta treaba cu concursurile dar am zis sa merg pe mana fetei de la telefon care imi spunea ca mai sunt 2 fete dragute in salon. Si...prezentare. O aleg pe Mia care mi-a placut de cum a intrat in camera. Cam 1,60, fund maricel dar frumos si sani micuti si obraznici. Platesc 200 si merg in camera. Mia este foarte vorbareata si deja ma felicit pentru alegere. Presimt ca va fi bine. Dupa un dus incepem masajul. I-am povestit ca ma cam doare spatele si a inteles imediat ce imi doresc. Masaj foarte bun. Acum pot sa stau drept.

Trecem la erotic. Mi-a placut si asta. Face twerking... belea.

 

Acest salon a ajuns optiunea mea nr. 1. Felicitari.

Iti multumim frumos pentru vizite, Alex! Te asteptam in continuare cu mare drag ! Toate cele bune ! :) 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:inlovee Fotomodelele noastre va asteapta sa petreceti ziua inragostitilor alaturi de ele ! :inlovee

:heart: Happy Hour 13:00-18:00 :heart: 20% DISCOUNT

Salutare. Cum o cheamă pe tipa în roșu? este exact genul meu din ce văd în poze. E Ariana?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la 2 fete de acolo.

 

1. Bianca

O fata tanara, draguta, fara prea multa experienta, frumoasa la fata, fund frumos, sani mari si frumosi. Masaj de relaxare ok, erotic, ok.

 

2. Ariana

Nu are 25 de ani. Are peste 30 sigur. O stiu din alta parte. Daaaar. Merita 100%.

Merg pe mâna ta cu Ariana

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Am fost la acest salon și sunt de părere că e bine amenajat, chiar sunt oferite condiții bune clienților. Voi scrie despre Delia, o fată cu păr blond și cu poze mai deosebite -pare o bună gimnastă :) Este înaltă (are peste 1,7m), drăguță și dezinvoltă. A avut o atitudine cum îmi place mie și nu e deloc plictisitoare. Bine ar fi fost dacă era mai permisivă...

>Erotism :  8,5   (A făcut niște gesturi mai deosebite care mi-au plăcut, e experimentată)

>GFE :        7   

>Atitudine :9

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la acest salon și sunt de părere că e bine amenajat, chiar sunt oferite condiții bune clienților. Voi scrie despre Delia, o fată cu păr blond și cu poze mai deosebite -pare o bună gimnastă :) Este înaltă (are peste 1,7m), drăguță și dezinvoltă. A avut o atitudine cum îmi place mie și nu e deloc plictisitoare. Bine ar fi fost dacă era mai permisivă...

>Erotism :  8,5   (A făcut niște gesturi mai deosebite care mi-au plăcut, e experimentată)

>GFE :        7   

>Atitudine :9

Auzi, da' n-o cunoșteai ? Dinainte, de la alt salon.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...