Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
  • Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
142 raspunsuri in acest thread

#141 >vpop<

vpop

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 236 Postari:
  • Inscris la:
    10 December 2012
  • Reputatie: 310

Postat 13 May 2018 - 02:52 PM

Pana la urma ce fete mai sunt pe acolo? Mai e vreuna din antrenoarele de fitness din poze?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#142 gyorgye69

gyorgye69

VIP Member

• Membru Premium
    • 2484 Postari:
    • Inscris la:
      12 August 2013
  • Reputatie: 2905

Postat 31 July 2018 - 11:33 PM

Vizitat de curand locul, pe la ora 18.00. Erau prezente 2 fete, daca nu ma insel Maria si Ioana. Maria mai inalta, probabil spre 30 ani, Ioana mai maruntica, dar frumusica la fata, cu niste tzatze marfa, si cu vreo 6-7 anisori mai mica decat colega. In loc sa aleg cu capul de sus, am ales cu cel de jos, si rau am facut. Achitat in avans 200 ron pentru un masaj de 190, nu am primit rest nici macar un "multumesc!" Cam cu setea in glanda, ca deh, veneam de pe drum, asteptam sa ma serveasca cineva cu un pahar cu apa... am avut parte de apa, la dus, eu zic ca nu e rau nici asa. Aia mica, frumusica, dar fara stiinta comunicarii sau a masajului, a reusit sa imi faca o laba ceva mai bine decat daca imi faceam eu. Cu dusurile de rigoare, cu prezentarile si cu exercitiile de dezabiere, am petrecut in total vreo 38 de minute in casa royala a placerilor. As da note, dar nu are rost: fratilor, sunt banii vostri, cheltuiti-i cu cap.
    Ciocane tari!!

Aceasta postare a fost editata de gyorgye69: 31 July 2018 - 11:36 PM

• 3

#143 >string<

string

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 344 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2015
  • Reputatie: 44

Postat 01 August 2018 - 07:06 PM

Vizitat de curand locul, pe la ora 18.00. Erau prezente 2 fete, daca nu ma insel Maria si Ioana. Maria mai inalta, probabil spre 30 ani, Ioana mai maruntica, dar frumusica la fata, cu niste tzatze marfa, si cu vreo 6-7 anisori mai mica decat colega. In loc sa aleg cu capul de sus, am ales cu cel de jos, si rau am facut. Achitat in avans 200 ron pentru un masaj de 190, nu am primit rest nici macar un "multumesc!" Cam cu setea in glanda, ca deh, veneam de pe drum, asteptam sa ma serveasca cineva cu un pahar cu apa... am avut parte de apa, la dus, eu zic ca nu e rau nici asa. Aia mica, frumusica, dar fara stiinta comunicarii sau a masajului, a reusit sa imi faca o laba ceva mai bine decat daca imi faceam eu. Cu dusurile de rigoare, cu prezentarile si cu exercitiile de dezabiere, am petrecut in total vreo 38 de minute in casa royala a placerilor. As da note, dar nu are rost: fratilor, sunt banii vostri, cheltuiti-i cu cap.
    Ciocane tari!!

pe scurt sau la scurt:   bataie de joc  :)

Aceasta postare a fost editata de string: 01 August 2018 - 07:06 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: royal place massage, salon de masaj erotic, salon masaj, salon masaj erotic bucuresti, masaj, masaj erotic, erotic, masaj erotic centru, masaj erotic stefan cel mare, masaj erotic obor, masaj de relaxare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi