Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

:heart: Ea este Ariana  :heart: 

Ea este disponibila intre orele 17:00-3:00

Pentru programari sunati la : 0727646456

 

 

 

 

 

                     

                                                                                                                     :X Va invitam sa vizionati si celelalte modele :X

                                                                                                               https://royal-masaj.ro/

post-223867-0-39929200-1552596036_thumb.jpg

post-223867-0-77078400-1552596054_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Prima data am fost la Natasha acolo acum cateva luni. Mi-a placut de ea, dar cand am revenit acum cateva zile am aflat ca nu mai lucreaza . Am ales o alta fata, receptionera mi-a spus ca este noua. Izabela o cheama. Este foarte frumoasa si finuta.

Aspect: 9,5

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 9,5 (are experienta)

GFE: 8

Permisivitate: 8,5

Locatie: 10 (prosoape curate si frumos mirositoare, papuci de unica folosinta, camera mare cu oglinzi si cabina de dus)

M-am simtit foarte bine!

Chiar recomand, nu am fost grabit ca la alte salone.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Revenim cu o sedinta foto noua, cu frumoasa Delia! :138x 

 

O gasiti pe timp de zi intre orele 12:00-21:00 

 

                                                Programari:0727646456

                                                Va invitam sa vizionati site-ul nostru : https://royal-masaj.ro/

post-223867-0-28279900-1553025258_thumb.jpg

post-223867-0-69260500-1553025266_thumb.jpg

post-223867-0-38656700-1553025274_thumb.jpg

post-223867-0-29752300-1553025285_thumb.jpg

Link spre comentariu

Si am bifat si a treia vizita in acest salon. Am sunat si am cerut la Ariana, dar era ocupata. Ma gandeam sa merg la Noblesse sa le mai spun cum sta treaba cu concursurile dar am zis sa merg pe mana fetei de la telefon care imi spunea ca mai sunt 2 fete dragute in salon. Si...prezentare. O aleg pe Mia care mi-a placut de cum a intrat in camera. Cam 1,60, fund maricel dar frumos si sani micuti si obraznici. Platesc 200 si merg in camera. Mia este foarte vorbareata si deja ma felicit pentru alegere. Presimt ca va fi bine. Dupa un dus incepem masajul. I-am povestit ca ma cam doare spatele si a inteles imediat ce imi doresc. Masaj foarte bun. Acum pot sa stau drept.

Trecem la erotic. Mi-a placut si asta. Face twerking... belea.

 

Acest salon a ajuns optiunea mea nr. 1. Felicitari.

mia chiar are fund bun pentru face twerking
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

       Am fost și eu la Royal Place pentru un masaj cu Mia. Așa cum a scris alex1199, Mia știe să se facă plăcută. Arată bine și este foarte energică și cam nebunatică, nu m-am plictisit deloc. Este cooperantă, așa că presupun că poate fi pe placul multor clienți.

       Salonul arată foarte bine, cred că s-a investit mult în amenajarea lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

       Am fost și eu la Royal Place pentru un masaj cu Mia. Așa cum a scris alex1199, Mia știe să se facă plăcută. Arată bine și este foarte energică și cam nebunatică, nu m-am plictisit deloc. Este cooperantă, așa că presupun că poate fi pe placul multor clienți.

       Salonul arată foarte bine, cred că s-a investit mult în amenajarea lui.

Buna ziua! 

Va multumim mult pentru vizita si pentru ca apreciati eforturile noastre de a amenaja salonul.

Va mai asteptam!

Cu tot respectul, Royal Place Massage! :bow 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost pentru prima oara ( si probabil ultima) la acest salon . Ambianta este ok, camera arata chiar bine, si totul este curat si proaspat. Am ales o pe Delia, pentru un masaj Royal, si a fost o alegere buna, dar nu extraordinara, adica prestatia a fost un corecta, fara artificii, cu un plus pentru silueta de senzatie a Deliei.

Ce m a dezamagit a fost baia, nu foarte curata, cu numeroase parti lipsa sau dezmembrate, fara sampon, ap de gura sau deodorant ca in alte parti. Nu in ultimul rand, desi este promovat un discount de 20% pentru intervalul in care am fost, am platit tariful integral. Nu am cerut intentionat diferenta, pentru a vedea daca exista corectitudine, si nu a fost.

Per total un raport calitate pret mediocru, semnificativ inferior altor saloane. Eu nu mai revin, ce putin in viitorul apropiat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost pentru prima oara ( si probabil ultima) la acest salon . Ambianta este ok, camera arata chiar bine, si totul este curat si proaspat. Am ales o pe Delia, pentru un masaj Royal, si a fost o alegere buna, dar nu extraordinara, adica prestatia a fost un corecta, fara artificii, cu un plus pentru silueta de senzatie a Deliei.

Ce m a dezamagit a fost baia, nu foarte curata, cu numeroase parti lipsa sau dezmembrate, fara sampon, ap de gura sau deodorant ca in alte parti. Nu in ultimul rand, desi este promovat un discount de 20% pentru intervalul in care am fost, am platit tariful integral. Nu am cerut intentionat diferenta, pentru a vedea daca exista corectitudine, si nu a fost.

Per total un raport calitate pret mediocru, semnificativ inferior altor saloane. Eu nu mai revin, ce putin in viitorul apropiat.

Ce sampon ? Poate gel de dus. Ciudat totusi. Pai cu ce te speli la dus, cu sapun ??!

N-am intalnit pana acum un salon in care sa gasesti deodorant. Iar apa de gura foarte rar pentru ca fetele, de regula, nu ofera FK, doar o amaraciune de pupaciune. Si asta daca ai noroc.

Cam hotie daca e happy hour sa ia tariful integral. Bulangii  :D

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost și eu la Royal Place pentru un masaj cu Mia. Așa cum a scris alex1199, Mia știe să se facă plăcută. Arată bine și este foarte energică și cam nebunatică, nu m-am plictisit deloc. Este cooperantă, așa că presupun că poate fi pe placul multor clienți.

Salonul arată foarte bine, cred că s-a investit mult în amenajarea lui.

Colegu, m-ai facut să îmi doresc o programare cu Mia. Eram în dubii, îmi plac fetele cu forme , și recenzia ta m-a convins!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Am fost pentru prima oara ( si probabil ultima) la acest salon . Ambianta este ok, camera arata chiar bine, si totul este curat si proaspat. Am ales o pe Delia, pentru un masaj Royal, si a fost o alegere buna, dar nu extraordinara, adica prestatia a fost un corecta, fara artificii, cu un plus pentru silueta de senzatie a Deliei.

Ce m a dezamagit a fost baia, nu foarte curata, cu numeroase parti lipsa sau dezmembrate, fara sampon, ap de gura sau deodorant ca in alte parti. Nu in ultimul rand, desi este promovat un discount de 20% pentru intervalul in care am fost, am platit tariful integral. Nu am cerut intentionat diferenta, pentru a vedea daca exista corectitudine, si nu a fost.

Per total un raport calitate pret mediocru, semnificativ inferior altor saloane. Eu nu mai revin, ce putin in viitorul apropiat.

Buna ziua! 

Iti multumim pentru recenzie, dar avem de specificat niste lucruri:

-baia noastra este foarte dotata fata de alte saloane, adica avem uscator de par, uscator de maini, cabina de dus, jacuzzi, gel de dus, sapun lichid si tot ce mai este necesar pentru clienti. Samponul si apa de gura ar trebui sa le ai acasa, nu la un salon de masaj erotic. La deodorant nu ne-am gandit, dar o sa punem, este o idee foarte buna pentru care, de altfel iti multumim.

-corectitudinea este punctul nostru foarte. Ne respectam foarte mult clientii, asa ca le-am oferit un discount la masajul STANDARD, repet STANDARD, nu ROYAL!! Se poate verifica pe site. :innocent  

Cu respect, echipa Royal Place Massage!! :bow2 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

:inlovee Avem placerea de a va face cunostinta cu noua fata din echipa Royal! :inlovee 

Lorena: 30 ani, 170 inaltime, 50 kg 

Pentru programari va rugam sa sunati la: 0727646456

Program de lucru: 13:00-04:00 

post-223867-0-64696000-1553602997_thumb.jpg

post-223867-0-65137000-1553603005_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat de cateva ori salonul in ultimile luni. Dupa experientele triste avute la inceputuri am decis sa ii mai dau o sansa salonului. Am fost la Anne Marie pe care o stiam de la Attraction si chiar a fost ok. Apoi am descoperit-o pe Delia si i-am ramas client fidel. Din punctul meu de vedere notele ar fi peste 9 pe linie in afara de Delia.... care are de la mine un mare 10 !!!! Restul e cancan-chestie de gust...

Link spre comentariu

Din păcate așa Zisu discount de fapt nu exista ,este vrăjeala Cnd ajungi la salon defapt îți cere mai mult decât este prețul .....fără nici o pomeneala de discount ...RUSINEEE !!!! Faceți lumea sa bată drumul degeaba .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! 

Iti multumim pentru recenzie, dar avem de specificat niste lucruri:

-baia noastra este foarte dotata fata de alte saloane, adica avem uscator de par, uscator de maini, cabina de dus, jacuzzi, gel de dus, sapun lichid si tot ce mai este necesar pentru clienti. Samponul si apa de gura ar trebui sa le ai acasa, nu la un salon de masaj erotic. La deodorant nu ne-am gandit, dar o sa punem, este o idee foarte buna pentru care, de altfel iti multumim.

-corectitudinea este punctul nostru foarte. Ne respectam foarte mult clientii, asa ca le-am oferit un discount la masajul STANDARD, repet STANDARD, nu ROYAL!! Se poate verifica pe site. :innocent  

Cu respect, echipa Royal Place Massage!! :bow2 

 

terminati cu prosteala. ieri era scris la toate tipurile de masaj , azi ati modificat pe site. va respectati pe dracu clientii , aia cati mai sunt . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

terminati cu prosteala. ieri era scris la toate tipurile de masaj , azi ati modificat pe site. va respectati pe dracu clientii , aia cati mai sunt 

Buna seara!

In luna februarie a fost happy-hour la toate tipurile de masaj!

De la 1 martie a ramas doar la masajul standard. 

De curiozitate, ai vizitat vreodata salonul nostru? Ai intrebat de happy hour la masajul standard si ti s-a spus "nu"?

Este foarte usor sa spunem rautati in spatele anonimatului! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Din păcate așa Zisu discount de fapt nu exista ,este vrăjeala Cnd ajungi la salon defapt îți cere mai mult decât este prețul .....fără nici o pomeneala de discount ...RUSINEEE !!!! Faceți lumea sa bată drumul degeaba .

La noi in salon nu s-a cerut nicodata mai mult decat scrie pe site!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0727646456
  • Oras:bucuresti

Am vizitat de cateva ori salonul in ultimile luni. Dupa experientele triste avute la inceputuri am decis sa ii mai dau o sansa salonului. Am fost la Anne Marie pe care o stiam de la Attraction si chiar a fost ok. Apoi am descoperit-o pe Delia si i-am ramas client fidel. Din punctul meu de vedere notele ar fi peste 9 pe linie in afara de Delia.... care are de la mine un mare 10 !!!! Restul e cancan-chestie de gust...

Iti multumim frumos pentru recenzie! Va mai asteptam!

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

La unele saloane am observat că full erotic sunt masajele erotice pe parcursul cărora sunt incluse mai multe finalizări. Ceva mai în urmă, la #208, pare că este o precizare din partea salonului în sensul acesta (masajul Royal fiind full erotic).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...